stoplekto

Οι διαιτητές των αγώνων του σαββατοκύριακου στην ΕΠΣΑΝΑ

Οι διαιτητές των αγώνων του σαββατοκύριακου στην ΕΠΣΑΝΑ
Α Κατηγορία
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Ημ/νία Διαιτητές
3 ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ 27-10-18 ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΣΟΦΙΑΣ Α., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ)
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ -)
4 ΑΝΟΙΞΗ – ΜΑΡΚΟ 27-10-18 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΧΑΡΙΑΣ )
(Παρατηρητής: ΒΑΘΗΣ .)
5 ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ 28-10-18 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΧΟΙΚΑΣ Σ.
(Παρατηρητής: ΚΩΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ)
6 ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ 28-10-18 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΓΚΟΝΤΑ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΥΡΜΠΕΛΗΣ )
(Παρατηρητής: ΜΗΤΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ)
7 ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ 28-10-18 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
8 ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ 28-10-18 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ )
(Παρατηρητής: ΡΑΠΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ)
9 ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ 28-10-18 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής: ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
10 ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ 28-10-18 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ )
(Παρατηρητής: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
Β Κατηγορία
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Ημ/νία Διαιτητές
11 ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ 27-10-18 ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ .)
12 ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΑΟ ΑΥΛΩΝ 27-10-18 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ., ΠΟΛΙΤΗΣ Π.
(Παρατηρητής: ΚΟΡΚΟΛΗΣ .)
13 ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ 27-10-18 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής: ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
14 ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ – ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ 27-10-18 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε., ΛΙΟΛΙΟΣ Α.
(Παρατηρητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΡΑΣ .)
15 ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ 28-10-18 ΔΗΜΑΣ Μ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΣΟΦΙΑΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΑΣΗΣ Δ)
(Παρατηρητής: ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ .)
16 ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ 28-10-18 ΚΑΡΡΑΣ Α., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΛΙΟΛΙΟΣ Α.
(Παρατηρητής: ΤΖΕΡΕΜΕΣ ΗΛΙΑΣ)
17 ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ 28-10-18 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ., ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΠΑΘΗΣ )
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ)
18 ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ 28-10-18 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΑΡΙΣΗΣ )
(Παρατηρητής: ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ)
Γ Κατηγορία
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Ημ/νία Διαιτητές
19 ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ – ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ 27-10-18 ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ .)
20 ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ 27-10-18 ΣΥΚΙΑΝΑΚΗΣ Χ., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ Α.
(Παρατηρητής: ΤΑΤΣΗΣ )
21 Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ 28-10-18 ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε., ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)
22 ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ – ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ 28-10-18 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ.
(Παρατηρητής: ΣΚΑΡΟΥΛΗΣ )
23 ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ – ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ 28-10-18 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε.
(Παρατηρητής: ΓΚΙΩΝΗΣ .)
24 ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ 28-10-18 ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ., ΡΙΖΟΣ Δ., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.
(Παρατηρητής: ΚΑΛΛΗΣ -)
25 ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ 28-10-18 ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α., ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ ..
(Παρατηρητής: ΚΑΡΑΒΑΣ .)

stoplekto

Αρθρα απο stoplekto

Στις 28/11 το εξ αναβολής Αστέρας Άνω Λιοσίων- Σκορπιός Φυλής

Φώτη Περιφάνη21/11/2018

Αλλαγές στα πρωταθλήματα υποδομών της ΕΠΣΔΑ- Αποχώρησε ο ΔΑΣ Ζεφυρίου από το πρωτάθλημα Κ10

Φώτη Περιφάνη21/11/2018

Πειραιώτικα με τον Αντώνη…

Αντώνη Δαρζέντα21/11/2018

Γ. Αδάκτυλος: «Από τις καλύτερες στιγμές μου ο Αστέρας Μαγούλας»

Φώτη Περιφάνη21/11/2018

Δύναμη Ασπροπύργου: «Δεν ζητάμε εύνοια…»

Φώτη Περιφάνη21/11/2018

Πειραιώτικα νέα με το Αντώνη(εκπομπή 11- video)

ΣΥΝΤΑΚΤΙΚΗ ΟΜΑΔΑ21/11/2018