stoplekto

Οι διαιτητές των αγώνων της ΕΠΣΠ

Οι διαιτητές των αγώνων της ΕΠΣΠ

Play-out Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Ημέρα Ώρα Διαιτητές
1. ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ Σάββατο 17:45 ΜΙΧΕΛΗΣ Σ., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ .. (Παρατηρητής: ΤΡΥΦΩΝΑΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ)
2. ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ – Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ Σάββατο 17:45 ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι. (Παρατηρητής: ΠΑΡΑΚΟΙΛΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)
Play-off B Κατηγορία 1ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Ημέρα Ώρα Διαιτητές
5. ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ Σάββατο 17:45 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α. (Παρατηρητής: ΓΙΑΝΝΑΡΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)
6. ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ – ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ Σάββατο 17:45 ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ. (Παρατηρητής: ΜΟΥΡΑΤΟΓΛΟΥ .)
Play-out Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Ημέρα Ώρα Διαιτητές
9. ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Σάββατο 17:45 ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ. (Παρατηρητής: ΔΑΟΥΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ)
10. ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ Σάββατο 17:45 ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗΣ Γ., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι. (Παρατηρητής: ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)
Play-off Γ Κατηγορία
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Ημέρα Ώρα Διαιτητές
13. ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ – A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ Κυριακή 17:45 ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α. (Παρατηρητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ)
14. ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ – ΑΕ ΝΕΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ Κυριακή 17:45 ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ. (Παρατηρητής: ΛΗΝΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)

stoplekto

Αρθρα απο stoplekto

Τέλος ο Γ. Ματθαίου από τον ΑΣ Ποντίων

Αντώνη Δαρζέντα22/06/2017

Άψογα όλα στη Γ.Σ. της ΕΠΣΔΑ (φωτο)

Αντώνη Δαρζέντα22/06/2017

Ο Δ. Παπαδόπουλος στην Χαλκηδόνα

Αντώνη Δαρζέντα22/06/2017

Παρουσίαση χορηγών στον Αετό Κορυδαλλού

Αντώνη Δαρζέντα22/06/2017

Τον Σπαχίου απέκτησε η Χαραυγή

Αντώνη Δαρζέντα22/06/2017

Ο Κ. Στεφανής επέστρεψε  στην Αμφιάλη!!

Αντώνη Δαρζέντα22/06/2017

Πολυβόλο με Μπαχά η ΑΕ Μοσχάτου

Αντώνη Δαρζέντα22/06/2017

Παρέμεινε ο βασικός κορμός στον Αίαντα Σαλαμίνας

Αντώνη Δαρζέντα22/06/2017

Παραιτήθηκε από τον Αετό ο Γκ. Δαρδανός

Αντώνη Δαρζέντα22/06/2017