stoplekto

Οι διαιτητές των αγώνων της ΕΠΣΑΝΑ

Οι διαιτητές των αγώνων της ΕΠΣΑΝΑ

Α Κατηγορία
(28η αγωνιστική)
Αγώνας Ημέρα Ώρα Διαιτητές
1 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Σάββατο 16:30 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΑΣΗΣ Δ)
(Παρατηρητής: ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ .)
2 ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ Σάββατο 16:30 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ .)
3 ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Σάββατο 16:30 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΧΑΡΙΑΣ )
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ -)
4 ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΑΝΟΙΞΗ Σάββατο 16:30 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΣΠΙΘΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ )
(Παρατηρητής: ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
5 ΜΑΡΚΟ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ Σάββατο 16:30 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΣΟΦΙΑΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΑΡΙΣΗΣ )
(Παρατηρητής: ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
6 ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ Σάββατο 16:30 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ., ΜΑΚΡΗΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΥΡΜΠΕΛΗΣ )
(Παρατηρητής: ΜΗΤΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ)
7 ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Σάββατο 16:30 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Ε., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΠΑΛΗΣ .)
(Παρατηρητής: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
8 ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ Σάββατο 16:30 ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε., ΧΟΙΚΑΣ Σ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΠΑΘΗΣ )
(Παρατηρητής: ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
Β Κατηγορία
(28η αγωνιστική)
Αγώνας Ημέρα Ώρα Διαιτητές
9 ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ Κυριακή 16:30 ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΠΟΛΙΤΗΣ Π., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής: ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
10 ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ Κυριακή 16:30 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ .)
11 ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ Κυριακή 16:30 ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ)
12 ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ Κυριακή 16:30 ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)
13 ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ Κυριακή 16:30 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π.
(Παρατηρητής: ΚΩΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ)
14 ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ Κυριακή 16:30 ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΔΗΜΑΣ Μ.
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ -)
15 ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Κυριακή 16:30 ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ)
(Παρατηρητής: ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ)
16 ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ Κυριακή 16:30 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ., ΣΥΚΙΑΝΑΚΗΣ Χ.
(Παρατηρητής: ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ)
Γ Κατηγορία
(23η αγωνιστική)
Αγώνας Ημέρα Ώρα Διαιτητές
17 ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ – Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ Σάββατο 16:30 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ.
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ .)
18 ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ Σάββατο 16:30 ΚΑΡΡΑΣ Α., ΒΑΛΛΑΣ Γ., ΣΤΑΣΗΣ Γ.
(Παρατηρητής: ΚΑΜΠΕΡΟΣ .)
19 Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ Σάββατο 16:30 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΜΗΤΑΡΗΣ Η., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ )
(Παρατηρητής: ΡΑΠΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ)
20 ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ Σάββατο 16:30 ΓΚΑΝΕΤΣΟΣ Κ., ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΣΑΜΠΑΝΑΙ Μ.
(Παρατηρητής: ΒΑΘΗΣ .)
21 ΑΟ ΑΥΛΩΝ – ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ Σάββατο 16:30 ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΚΑΛΛΗΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΚΑΛΛΗΣ -)
22 ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ – ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ Σάββατο 16:30 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ., ΣΤΑΣΗΣ Π.
(Παρατηρητής: ΒΑΒΑΛΙΔΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ)
23 ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ Σάββατο 16:30 ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΓΚΟΝΤΑ Α., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΚΑΣΤΑΝΗΣ .)

stoplekto

Αρθρα απο stoplekto

Αποτελέσματα ΕΠΣΑΝΑ (Σάββατο 22/9)

ΣΥΝΤΑΚΤΙΚΗ ΟΜΑΔΑ22/09/2018

Αποτελέσματα αγώνων ΕΠΣΑ (Σάββατο 22/9)

ΣΥΝΤΑΚΤΙΚΗ ΟΜΑΔΑ22/09/2018

Αποτελέσματα κυπέλλου ΕΠΣΠ

ΣΥΝΤΑΚΤΙΚΗ ΟΜΑΔΑ22/09/2018

Αποτελέσματα κυπελλου ΕΠΣΔΑ

ΣΥΝΤΑΚΤΙΚΗ ΟΜΑΔΑ22/09/2018

Ενός λεπτού σιγή στους αγώνες Κυπέλλου ΕΠΣΔΑ για τον άδικο θάνατο του Ν. Ντοτσίδη

Φώτη Περιφάνη22/09/2018

Η εκπομπή Νέα Δυτικής Αττικής

ΣΥΝΤΑΚΤΙΚΗ ΟΜΑΔΑ22/09/2018
error: Content is protected !!