stoplekto

Οι διαιτητές των αγώνων της ΕΠΣΑΝΑ

Οι διαιτητές των αγώνων της ΕΠΣΑΝΑ

Α Κατηγορία
(25η αγωνιστική)
Αγώνας Ημέρα Ώρα Διαιτητές
2 ΑΝΟΙΞΗ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ Σάββατο 15:30 ΚΑΡΡΑΣ Α., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΧΑΡΙΑΣ )
(Παρατηρητής: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
3 ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Σάββατο 15:30 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΜΗΤΑΡΗΣ Η., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
4 ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ Σάββατο 15:30 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής: ΓΚΙΩΝΗΣ .)
5 ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Σάββατο 15:30 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΧΟΙΚΑΣ Σ., ΣΟΦΙΑΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΑΦΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΜΗΤΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ)
6 ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ Κυριακή 15:30 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΓΚΟΝΤΑ Α., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΑΣΗΣ Δ)
(Παρατηρητής: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
7 ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Κυριακή 15:30 ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)
8 ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΜΑΡΚΟ Κυριακή 15:30 ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ )
(Παρατηρητής: ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
9 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Κυριακή 15:30 ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΠΑΛΗΣ .)
(Παρατηρητής: ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ)
Β Κατηγορία
(25η αγωνιστική)
Αγώνας Ημέρα Ώρα Διαιτητές
10 ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο 15:30 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΒΑΘΗΣ .)
11 ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ Σάββατο 15:30 ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΠΑΘΗΣ )
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ)
12 ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ Σάββατο 15:30 ΚΑΝΤΖΟΣ Γ., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β.
(Παρατηρητής: ΚΟΡΚΟΛΗΣ .)
13 ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ Σάββατο 15:30 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΜΑΚΡΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΚΑΡΑΒΑΣ .)
14 ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ Κυριακή 15:30 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΣΟΦΙΑΣ Α., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.
(Παρατηρητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΡΑΣ .)
15 ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ Κυριακή 15:30 ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΠΟΛΙΤΗΣ Π., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε.
(Παρατηρητής: ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ)
16 ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ Κυριακή 15:30 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΣΠΙΘΑΣ Δ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ .)
17 ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Κυριακή 15:30 ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΝΙΚΑΣ Γ.
(Παρατηρητής: ΚΑΛΛΗΣ -)
Γ Κατηγορία
(21η αγωνιστική)
Αγώνας Ημέρα Ώρα Διαιτητές
18 ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ Σάββατο 15:30 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ., ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.
(Παρατηρητής: ΡΑΠΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ)
19 ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ – ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ Σάββατο 15:30 ΚΑΚΑΝΗΣ Κ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ.
(Παρατηρητής: ΝΙΚΟΛΑΟΥ .)
20 ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ Κυριακή 15:30 ΚΑΡΑΠΕΤΣΑΣ Β., ΒΑΡΣΑΜΙΔΗΣ Γ., ΣΤΑΣΗΣ Γ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ)
(Παρατηρητής: ΚΑΣΤΑΝΗΣ .)
21 ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ Κυριακή 15:30 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ.
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ -)
22 Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ Κυριακή 15:30 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.
(Παρατηρητής: ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
23 ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ Κυριακή 15:30 ΔΗΜΑΣ Μ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α., ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΚΑΜΠΕΡΟΣ .)
24 ΑΟ ΑΥΛΩΝ – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ Κυριακή 15:30 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Ε., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΜΗΤΑΡΗΣ Η.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ .)

stoplekto

Αρθρα απο stoplekto

Τον Μπένα ο Ολυμπιακός Περάματος !!!

Αντώνη Δαρζέντα18/07/2018

Ο Αετός απέκτησε τον Δημήτρη Παπαδόπουλο

Αντώνη Δαρζέντα18/07/2018

Πήρε Κιάμο η ΑΕ Νίκαια

Αντώνη Δαρζέντα17/07/2018

Ανανέωσαν τρεις στον Πανιώνιο Κερατσινίου

Αντώνη Δαρζέντα17/07/2018

Νέο αίμα στη διοίκηση του Περαμαϊκού

Αντώνη Δαρζέντα17/07/2018

Πήρε και Σότα ο Ηρακλής Ελευσίνας

Φώτη Περιφάνη17/07/2018