stoplekto

Οι διαιτητές των αγώνων της ΕΠΣΑΝΑ

Οι διαιτητές των αγώνων της ΕΠΣΑΝΑ

Α Κατηγορία
(15η αγωνιστική)
Αγώνας Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
1 ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ 06-01-18 15:00 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΣΠΙΘΑΣ Δ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)
2 ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΜΑΡΚΟ 06-01-18 15:00 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΓΚΙΩΝΗΣ .)
3 ΑΝΟΙΞΗ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ 06-01-18 15:00 ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΧΑΡΙΑΣ )
(Παρατηρητής: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
4 ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 06-01-18 15:00 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΣΟΦΙΑΣ Α., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ )
(Παρατηρητής: ΚΑΛΛΗΣ -)
5 ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ 06-01-18 15:00 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Ε., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΑΡΙΣΗΣ )
(Παρατηρητής: ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
6 ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ 07-01-18 15:00 ΜΑΛΑΜΑΣ Μ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΑΣΗΣ Δ)
(Παρατηρητής: ΚΟΡΟΒΕΣΗΣ .)
7 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ 07-01-18 15:00 ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΑΦΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
8 ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ 07-01-18 15:00 ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ)
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ)
Β Κατηγορία
(15η αγωνιστική)
Αγώνας Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
9 ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ 06-01-18 15:00 ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ., ΒΙΔΑΛΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΠΑΘΗΣ )
(Παρατηρητής: ΡΑΠΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ)
10 ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ 06-01-18 15:00 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΠΟΛΙΤΗΣ Π., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ)
(Παρατηρητής: ΒΑΘΗΣ .)
11 ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ 06-01-18 15:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α., ΝΙΚΑΣ Γ.
(Παρατηρητής: ΚΩΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ)
12 ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ 07-01-18 15:00 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β.
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ -)
13 ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ 07-01-18 15:00 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΜΑΚΡΗΣ Α., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ )
(Παρατηρητής: ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)
14 ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ 07-01-18 15:00 ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α., ΜΗΤΑΡΗΣ Η.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής: ΜΗΤΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ)
15 ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ 07-01-18 15:00 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΛΙΟΛΙΟΣ Α., ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ .)
16 ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ 07-01-18 15:00 ΚΑΝΤΖΟΣ Γ., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ.
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ .)
Γ Κατηγορία
(12η αγωνιστική)
Αγώνας Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
17 Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ – ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ 06-01-18 15:00 ΚΑΚΑΝΗΣ Κ., ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π., ΒΑΛΛΑΣ Γ.
(Παρατηρητής: ΚΑΣΤΑΝΗΣ .)
18 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ 06-01-18 15:00 ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΜΠΕΚΑΣ Α., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.
(Παρατηρητής: ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ)
19 ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ 06-01-18 15:00 ΚΑΡΡΑΣ Α., ΣΤΑΣΗΣ Γ., ΓΚΑΛΙΟΣ Σ.
(Παρατηρητής: ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
20 Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ 07-01-18 15:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ.
(Παρατηρητής: ΝΙΚΟΛΑΟΥ .)
21 ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΑΟ ΑΥΛΩΝ 07-01-18 15:00 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΥΚΙΑΝΑΚΗΣ Χ., ΓΚΑΝΕΤΣΟΣ Κ.
(Παρατηρητής: ΤΖΕΡΕΜΕΣ ΗΛΙΑΣ)
22 ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ – ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ 07-01-18 15:00 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΚΑΡΑΠΕΤΣΑΣ Β., ΔΗΜΑΣ Μ.
(Παρατηρητής: ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ)
23 ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 07-01-18 15:00 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ.
(Παρατηρητής: ΧΑΤΖΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)

stoplekto

Αρθρα απο stoplekto

Τεστ θετικό…

Αντώνη Δαρζέντα24/09/2018

Δαρδανό και Μπαλλή απέκτησε η Αμφιάλη

Αντώνη Δαρζέντα24/09/2018

Μια οικογένεια ο Παντζιτζιφιακός

Αντώνη Δαρζέντα24/09/2018

Δέκα νέα αποκτήματα ο Φαληρικός!!!

Αντώνη Δαρζέντα24/09/2018

ΑΟ Χαλκηδόνα – ΑΟ Κορυδαλλός 2-0 στην παράταση

Αντώνη Δαρζέντα23/09/2018

Ερμής Κορυδαλλού – ΑΣ Ποντίων 3-0

Αντώνη Δαρζέντα23/09/2018
error: Content is protected !!