stoplekto

Οι διαιτητές των αγώνων στην ΕΠΣΑΝΑ

Οι διαιτητές των αγώνων στην ΕΠΣΑΝΑ

Α Κατηγορία
(20η αγωνιστική)
Αγώνας Ημέρα Ώρα Διαιτητές
1 ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Σάββατο 15:00 ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΠΑΘΗΣ )
(Παρατηρητής: ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)
2 ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΑΝΟΙΞΗ Σάββατο 15:00 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΜΗΤΑΡΗΣ Η., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΥΡΜΠΕΛΗΣ )
(Παρατηρητής: ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
3 ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Σάββατο 15:00 ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΑΦΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
4 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΜΑΡΚΟ Κυριακή 15:00 ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ)
(Παρατηρητής: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
5 ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Κυριακή 15:00 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ., ΣΟΦΙΑΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΑΡΙΣΗΣ )
(Παρατηρητής: ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ .)
6 ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ Κυριακή 15:00 ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΑΣΗΣ Δ)
(Παρατηρητής: ΜΗΤΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ)
7 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ Κυριακή 15:00 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ., ΓΚΟΝΤΑ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΠΑΛΗΣ .)
(Παρατηρητής: ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
8 ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ Κυριακή 15:00 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
Β Κατηγορία
(20η αγωνιστική)
Αγώνας Ημέρα Ώρα Διαιτητές
9 ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ Σάββατο 15:00 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΜΑΚΡΗΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΓΚΙΩΝΗΣ .)
10 ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ – ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ Σάββατο 15:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ )
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ -)
11 ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ Σάββατο 15:00 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΧΑΡΙΑΣ )
(Παρατηρητής: ΚΟΡΚΟΛΗΣ .)
12 ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ Σάββατο 15:00 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΡΑΣ .)
13 ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ Κυριακή 15:00 ΚΑΝΤΖΟΣ Γ., ΣΠΙΘΑΣ Δ., ΠΕΙΡΑΣΜΑΚΗΣ Ν.
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ)
14 ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ Κυριακή 15:00 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.
(Παρατηρητής: ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ .)
15 ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ Κυριακή 15:00 ΚΑΡΡΑΣ Α., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π., ΝΙΚΑΣ Γ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ )
(Παρατηρητής: ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)
16 ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ Κυριακή 15:00 ΔΗΜΑΣ Μ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ.
(Παρατηρητής: ΚΑΡΑΒΑΣ .)
Γ Κατηγορία
(17η αγωνιστική)
Αγώνας Ημέρα Ώρα Διαιτητές
17 ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ – Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ Σάββατο 15:00 ΚΑΚΑΝΗΣ Κ., ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ Α., ΣΥΚΙΑΝΑΚΗΣ Χ.
(Παρατηρητής: ΝΙΚΟΛΑΟΥ .)
18 ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ – ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ Σάββατο 15:00 ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΣΤΑΣΗΣ Γ., ΓΚΑΛΙΟΣ Σ.
(Παρατηρητής: ΒΑΘΗΣ .)
19 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ Σάββατο 15:00 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΜΑΝΤΑΣ Ι., ΠΟΛΙΤΗΣ Π.
(Παρατηρητής: ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ)
20 ΑΟ ΑΥΛΩΝ – ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ Κυριακή 15:00 ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΚΑΛΛΗΣ -)
21 ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ Κυριακή 15:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β.
(Παρατηρητής: ΚΑΜΠΕΡΟΣ .)
22 Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ Κυριακή 15:00 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ., ΒΙΔΑΛΗΣ Κ., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.
(Παρατηρητής: ΚΑΣΤΑΝΗΣ .)
23 ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ Κυριακή 15:00 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ., ΜΠΕΚΑΣ Α.
(Παρατηρητής: ΜΠΑΡΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)

stoplekto

Αρθρα απο stoplekto

Αποτελέσματα ΕΠΣΑΝΑ (Σάββατο 22/9)

ΣΥΝΤΑΚΤΙΚΗ ΟΜΑΔΑ22/09/2018

Αποτελέσματα αγώνων ΕΠΣΑ (Σάββατο 22/9)

ΣΥΝΤΑΚΤΙΚΗ ΟΜΑΔΑ22/09/2018

Αποτελέσματα κυπέλλου ΕΠΣΠ

ΣΥΝΤΑΚΤΙΚΗ ΟΜΑΔΑ22/09/2018

Αποτελέσματα κυπελλου ΕΠΣΔΑ

ΣΥΝΤΑΚΤΙΚΗ ΟΜΑΔΑ22/09/2018

Ενός λεπτού σιγή στους αγώνες Κυπέλλου ΕΠΣΔΑ για τον άδικο θάνατο του Ν. Ντοτσίδη

Φώτη Περιφάνη22/09/2018

Η εκπομπή Νέα Δυτικής Αττικής

ΣΥΝΤΑΚΤΙΚΗ ΟΜΑΔΑ22/09/2018
error: Content is protected !!