stoplekto

Οι διαιτητές των αγώνων στην ΕΠΣΑΝΑ

Οι διαιτητές των αγώνων στην ΕΠΣΑΝΑ

Α Κατηγορία
(10η αγωνιστική)
Αγώνας
Γήπεδο
Ημέρα
Ώρα
Διαιτητές
1.
ΜΑΡΚΟ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ
Μαρκόπουλου
Σάββατο
15:00
ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΜΗΤΑΡΗΣ Η.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΑΡΙΣΗΣ )
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΔΗΣ .)
2.
ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ
Κάτω Αχαρνών
Σάββατο
15:00
ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΧΟΙΚΑΣ Σ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)
3.
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ
Ανθούσας
Σάββατο
15:00
ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε., ΓΚΟΝΤΑ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΑΦΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
4.
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΑΝΟΙΞΗ
Αγίου Στεφάνου
Κυριακή
15:00
ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΜΗΤΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ)
5.
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ
Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς
Κυριακή
15:00
ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής: ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
6.
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ
Γλυκών Νερών
Κυριακή
15:00
ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ)
(Παρατηρητής: ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
7.
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
ΑΚ Παλλήνης
Κυριακή
15:00
ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ )
(Παρατηρητής: ΠΕΠΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
8.
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ
Αγίας Μαρίνας
Κυριακή
15:00
ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ., ΣΟΦΙΑΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΧΑΡΙΑΣ )
(Παρατηρητής: ΚΟΡΚΟΛΗΣ .)
Κύπελλο Γ Φάση
(1η φάση)
Αγώνας
Γήπεδο
Ημέρα
Ώρα
Διαιτητές
9.
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ
Ραφήνας
Τετάρτη
14:30
Β Κατηγορία
(10η αγωνιστική)
Αγώνας
Γήπεδο
Ημέρα
Ώρα
Διαιτητές
10.
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ
Βουλιαγμένης
Σάββατο
15:00
ΑΝΤΩΝΙΟΥ Ε., ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΠΑΛΗΣ .)
(Παρατηρητής: ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
11.
ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ – ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ
Παλαιάς Φώκαιας
Σάββατο
15:00
ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ.
(Παρατηρητής: ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
12.
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ
Αναβύσσου
Κυριακή
15:00
ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΜΗΤΑΡΗΣ Η., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
(Παρατηρητής: ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ)
13.
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ
Νέων Παλατίων
Κυριακή
15:00
ΚΑΡΡΑΣ Α., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΜΑΚΡΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΚΑΛΛΗΣ -)
14.
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ
ΔΑΚ Παιανίας
Κυριακή
15:00
ΚΑΚΑΝΗΣ Κ., ΜΑΝΤΑΣ Ι., ΣΠΙΘΑΣ Δ.
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ)
15.
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ
Κάτω Αχαρνών
Κυριακή
15:00
ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ., ΓΚΟΝΤΑ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΠΑΘΗΣ )
(Παρατηρητής: ΚΑΣΤΑΝΗΣ .)
16.
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ
Γέρακα
Κυριακή
15:00
ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΠΕΙΡΑΣΜΑΚΗΣ Ν.
(Παρατηρητής: ΡΑΠΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ)
17.
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ
Αγίας Άννας
Κυριακή
15:00
ΚΑΝΤΖΟΣ Γ., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.
(Παρατηρητής: ΤΖΕΡΕΜΕΣ ΗΛΙΑΣ)
Γ Κατηγορία
(7η αγωνιστική)
Αγώνας
Γήπεδο
Ημέρα
Ώρα
Διαιτητές
18.
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ
Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς
Σάββατο
15:00
ΓΚΑΝΕΤΣΟΣ Κ., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΜΠΕΚΑΣ Α.
(Παρατηρητής: ΒΑΒΑΛΙΔΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ)
19.
ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ
Κουβαρά
Σάββατο
15:00
ΚΑΡΑΠΕΤΣΑΣ Β., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.
(Παρατηρητής: ΓΚΙΩΝΗΣ .)
20.
ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
Γραμματικού
Κυριακή
15:00
ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π., ΝΙΚΑΣ Γ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ)
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ .)
21.
ΑΟ ΑΥΛΩΝ – ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ
Αυλώνα
Κυριακή
15:00
ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν., ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ., ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ Α.
(Παρατηρητής: ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ)
22.
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ
Ανθούσας
Κυριακή
15:00
ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΒΑΛΛΑΣ Γ., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π.
(Παρατηρητής: ΝΙΚΟΛΑΟΥ .)
23.
Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ
Βούλας
Κυριακή
15:00
ΣΤΑΣΗΣ Γ., ΣΥΚΙΑΝΑΚΗΣ Χ., ΓΚΑΛΙΟΣ Σ.
(Παρατηρητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΡΑΣ .)
24.
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ
Καπανδριτίου
Κυριακή
15:00
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ., ΠΟΛΙΤΗΣ Π., ΛΙΟΛΙΟΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΑΣΗΣ Δ)
(Παρατηρητής: ΒΑΘΗΣ .)

stoplekto

Αρθρα απο stoplekto

Οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου(16-17/12) στην ΕΠΣΔΑ

Φώτη Περιφάνη14/12/2017

Τα αποτελέσματα του τουρνουά Βετεράνων Πειραιά

Αντώνη Δαρζέντα14/12/2017

Κλήσεις Μικτών Ε.Π.Σ.Πειραιά για προπόνηση

Αντώνη Δαρζέντα14/12/2017

Οι ποινές στην ΕΠΣ Πειραιά

Αντώνη Δαρζέντα14/12/2017

Η Ε.Π.Σ.Πειραιά συλλυπείται για το χαμό του Π. Φυντάνη

Αντώνη Δαρζέντα14/12/2017

Πειραιώτικα με τον Αντώνη…..

Αντώνη Δαρζέντα14/12/2017
error: Content is protected !!