A' Ε.Π.Σ.Α.

Οι διαιτητές το σαββατοκύριακο στην ΕΠΣΑ (14,15/10)

Οι διαιτητές το σαββατοκύριακο στην ΕΠΣΑ (14,15/10)

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 14/10/17 16:00 ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α.
18. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 14/10/17 16:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν.
19. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 15/10/17 16:00 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΖΗΡΔΑΣ Α., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν.
20. ΡΟΥΦ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΡΟΥΦ Κυριακή 15/10/17 16:00 ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
21. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 15/10/17 16:00 ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΟΝΤΟΣ Κ.
22. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ Κυριακή 15/10/17 16:00 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ.
23. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 15/10/17 16:00 ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.
24. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 15/10/17 16:30 ΣΤΑΜΟΣ Β., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν.
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος 
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
25. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 14/10/17 16:00 ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ.
26. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 14/10/17 16:00 ΚΑΛΑΝΖΗΣ Τ., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΦΙΤΣΑΣ Β.
27. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 14/10/17 16:00 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π.
28. ΠΕΥΚΗ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 14/10/17 16:00 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν., ΣΥΨΑΣ Ι.
29. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 15/10/17 11:00 ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α.
30. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Κυριακή 15/10/17 16:00 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ.
31. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 15/10/17 16:00 ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι., ΤΖΙΚΑΣ Ε.
32. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή 15/10/17 16:00 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι.
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
33. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 14/10/17 16:00 ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
34. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 14/10/17 16:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΡΟΥΣΣΟΣ Π.
35. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΙΑΣΩΝ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 14/10/17 16:00 ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.
36. ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή 15/10/17 11:00 ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΚΟΥΛΗΣ Δ.
37. ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 15/10/17 11:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΚΟΚΟΡΗΣ Η., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ.
38. ΚΟΛΩΝΟΣ – ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 15/10/17 16:00 ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.
39. ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 15/10/17 16:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ.
40. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή 15/10/17 16:00 ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν.
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
41. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 14/10/17 16:00 ΚΟΚΟΡΗΣ Η., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ.
42. ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΡΟΥΦ Σάββατο 14/10/17 16:00 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΤΕΒΕΚΕΛΗΣ Α., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.
43. ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΑΡΜΕΝΙΚΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 14/10/17 16:00 ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΧΙΟΝΗΣ Α., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ.
44. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΑΤΤΙΚΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 14/10/17 16:00 ΟΝΤΟΣ Κ., ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.
45. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 14/10/17 16:00 ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ., ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ.
46. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 15/10/17 16:00 ΦΙΤΣΑΣ Β., ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ.
47. ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 15/10/17 16:00 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.
48. ΙΛΙΣΙΑ 2004 – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΓΟΥΔΗ Κυριακή 15/10/17 16:00 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν., ΛΑΣΠΑΣ Δ.
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
49. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 14/10/17 16:00 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΛΑΣΠΑΣ Δ.
50. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 14/10/17 16:00 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ.
51. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 14/10/17 16:00 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α.
52. ΚΑΛΑΜΑΚΙ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 14/10/17 16:00 ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ.
53. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 15/10/17 13:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΝΤΟΥΚΑΣ Σ., ΚΑΡΑΛΗΣ Δ.
54. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΒΥΡΩΝ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κυριακή 15/10/17 16:00 ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ.
55. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 15/10/17 16:00 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α.
56. ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 15/10/17 16:00 ΚΑΛΑΝΖΗΣ Τ., ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΚΟΥΛΗΣ Δ.
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
57. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΤΑΤΑΥΛΑ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Σάββατο 14/10/17 16:00 ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν.
58. ΠΟΨ – ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 14/10/17 16:00 ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΚΑΡΑΜΠΟΥΪΚΙΔΗΣ Χ.
59. ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 15/10/17 11:00 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΙΓΓΙΟΥ Ε., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.
60. ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΡΟΥΦ Κυριακή 15/10/17 11:00 ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΒΡΑΝΑΣ Ι.
61. ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 15/10/17 11:00 ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν.
62. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΠΑΓΚΡΑΤΙ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 15/10/17 16:00 ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΧΙΟΝΗΣ Α.
63. ΜΑΡΟΥΣΙ – ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ (ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ) ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή 15/10/17 16:00 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
64. ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 14/10/17 16:00 ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α., ΜΑΡΙΝΟΣ Α.
65. ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΕ ΙΛΙΟΥ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 14/10/17 16:00 ΤΣΑΦΟΣ Β., ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.
66. ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Κυριακή 15/10/17 10:30 ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.
67. ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Κυριακή 15/10/17 11:00 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.
68. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΟ ΚΩΦΩΝ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 15/10/17 11:00 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΠΙΤΣΟΣ Ν., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ.
69. ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 15/10/17 13:15 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
70. ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 – ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Σάββατο 14/10/17 16:00 ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΚΑΡΟΥΣΗΣ Α.
71. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 14/10/17 16:00 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΝΤΟΥΚΑΣ Σ., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α.
72. ΓΑΛΑΞΙΑΣ – ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 15/10/17 09:30 ΖΥΓΑΣ Π., ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ.
73. ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 15/10/17 11:00 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν.
74. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή 15/10/17 11:30 ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ.
75. ΑΡΙΩΝ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 15/10/17 16:00 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ., ΤΖΕΛΟΣ Ν.
Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
76. ΠΑΤΗΣΙΑ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 14/10/17 16:00 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΔΕΔΟΓΛΙΔΗΣ Δ.
77. ΛΕΟΝΤΕΣ – ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 14/10/17 16:00 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΙΣΣΑ Α., ΖΥΓΑΣ Π.
78. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 15/10/17 10:00 ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΠΕΓΙΟΣ Γ., ΤΣΑΦΟΣ Β.
79. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 15/10/17 10:30 ΜΠΛΙΚΑΣ Γ., ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν.
80. ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή 15/10/17 16:00 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΤΑΝΤΣΙΟΥ Ε., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π.
81. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 15/10/17 16:00 ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι.

A' Ε.Π.Σ.Α.

Αρθρα απο A' Ε.Π.Σ.Α.

Παρελθόν ο Γκόφας από τον Άγιο Θωμά

Κυριάκου Παντζαρίδη17/10/2017

Γαζής: «Οι παίκτες μου δείχνουν διάθεση»

Κυριάκου Παντζαρίδη17/10/2017

Τσιμπάκης: «Παρουσιάσαμε καλή εικόνα»

Κυριάκου Παντζαρίδη17/10/2017

Παπαθανάσης το νέο… χτύπημα της Αθηναϊδας

Κυριάκου Παντζαρίδη17/10/2017

Ιντζέκαρος: «Πιο δίκαιη η ισοπαλία»

Κυριάκου Παντζαρίδη17/10/2017

Επισημοποιήθηκε το… διαζύγιο της Δόξας με τον Παναγιώτη Ατματζίδη

Κυριάκου Παντζαρίδη17/10/2017

Ανησυχία για τον τραυματισμό του Αποστολόπουλου στο Θριαμβο Χαϊδαρίου

Κυριάκου Παντζαρίδη17/10/2017

Μπαλαγιάννης: «Σημαντική νίκη»

Κυριάκου Παντζαρίδη17/10/2017

Ρόπας: «Σε τέτοια γήπεδα δεν μπορείς να παίξεις ποδόσφαιρο»

Κυριάκου Παντζαρίδη17/10/2017