stoplekto

Οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου(13-14/10) στα πρωταθλήματα της ΕΠΣΔΑ

Οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου(13-14/10) στα πρωταθλήματα της ΕΠΣΔΑ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ – Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Σάββατο 13/10/18 16:00 ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΠΑΥΛΟΣ Χ., ΦΟΥΡΚΑΣ Γ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΠΙΜΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
2. ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ – ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ Σάββατο 13/10/18 16:00 ΦΙΤΣΑΣ Γ., ΠΛΑΚΑΣ Χ., ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΒΑΛΣΑΡΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ)
3. ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΦΥΛΉΣ Σάββατο 13/10/18 16:00 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΚΑΝΤΑΝΟΛΕΩΝ Α., ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Β.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΝΤΖΕΛΕΠΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ)
4. ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΓΚΟΡΥΤΣΑΣ Κυριακή 14/10/18 16:00 ΑΛΙΑΓΑΣ Α., ΚΑΝΤΑΝΟΛΕΩΝ Α., ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΝΤΖΕΛΕΠΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ)
5. ΒΥΖΑΣ – ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΒΥΖΑ) Κυριακή 14/10/18 16:00 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε., ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΟΚΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ)
6. ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ – ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ Κυριακή 14/10/18 16:00 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΦΑΡΜΑΚΗΣ Κ., ΠΑΥΛΟΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΒΑΛΣΑΡΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ)
7. Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Κυριακή 14/10/18 16:00 ΦΙΤΣΑΣ Γ., ΒΑΛΚΑΝΟΣ Α., ΚΑΡΓΑΚΟΣ Δ., ΣΤΑΥΡΑΚΑΚΗΣ Ι.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΠΙΜΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
8. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΠΑΟ ΦΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Σάββατο 13/10/18 16:00 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Κ., ΧΡΟΝΗΣ Γ., HABILAJ A.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΙΜΙΚΟΣ ΠΑΡΗΣ)
9. ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Σάββατο 13/10/18 16:00 ΑΛΙΑΓΑΣ Α., ΝΑΚΟΣ Π., ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Π.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΑΛΑΝΔΡΙΝΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ (ΜΕΛΟΣ ΔΣ Ε.Π.Σ.Δ.Α))
10. ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ – ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΕΓΑΡΩΝ Σάββατο 13/10/18 16:00 ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΧΑΝΤΖΙΚΟΣ Γ., ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΟΚΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ)
11. ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ – Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 14/10/18 11:00 ΚΑΡΓΑΚΟΣ Δ., ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ., ΗΛΙΑΣ Χ., ΓΟΥΛΙΤΣΑΣ Σ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΑΛΑΝΔΡΙΝΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ (ΜΕΛΟΣ ΔΣ Ε.Π.Σ.Δ.Α))
12. ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ – ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 14/10/18 16:00 HABILAJ A., ΦΟΥΡΚΑΣ Γ., ΜΠΟΥΡΔΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΑΛΑΝΔΡΙΝΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ (ΜΕΛΟΣ ΔΣ Ε.Π.Σ.Δ.Α))
13. ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ – ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Κυριακή 14/10/18 16:00 ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΧΑΝΤΖΙΚΟΣ Γ., ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΤΖΑΝΗΣ Ι.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΙΜΙΚΟΣ ΠΑΡΗΣ)
stoplekto

Αρθρα απο stoplekto

Πειραιώτικα με τον Αντώνη..

Αντώνη Δαρζέντα23/10/2018

Τέλος ο Γ. Πασιάκος από τους Νέους Ευγενείας

Αντώνη Δαρζέντα23/10/2018

Με …νταηλίκι η Θύελλα  Μοσχάτου 7-0 τα Αστέρια  στη Δραπετσώνα Τέσσερα γκολ ο Νταής!!!

Αντώνη Δαρζέντα22/10/2018

Η ανεκτικότητα του Χρέλια χάλασε το παιχνίδι….

Φώτη Περιφάνη22/10/2018

Ξεκίνησε η νέα σχολή διαιτησίας στην ΕΠΣΔΑ

Φώτη Περιφάνη22/10/2018

Οι αγώνες Κυπέλλου ΕΠΣΔΑ το ερχόμενο Σαββατοκύριακο(27-28/10)- Την Τετάρτη 24/10 το εξ αναβολής Νέα Πέραμος- Πανελευσινιακός

Φώτη Περιφάνη22/10/2018
error: Content is protected !!