A' Ε.Π.Σ.Α.

Οι διαιτητές του σαββατοκύριακου στο πρωτάθλημα της Α’ ΕΠΣΑ

Οι διαιτητές του σαββατοκύριακου στο πρωτάθλημα της Α’ ΕΠΣΑ

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
5. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 09/12/17 15:00 ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ.
6. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 10/12/17 15:00 ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ.
7. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή 10/12/17 15:00 ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ.
8. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 10/12/17 15:00 ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.
9. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ Κυριακή 10/12/17 15:00 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
10. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΡΟΥΦ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 10/12/17 15:00 ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν.
11. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 10/12/17 15:00 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α.
12. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 10/12/17 15:00 ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι.
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος 
(13η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
13. ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 09/12/17 15:00 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α.
14. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 09/12/17 15:00 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΑΚΡΙΒΟΣ Χ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π.
15. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΠΕΥΚΗ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 09/12/17 15:00 ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν.
16. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 09/12/17 15:00 ΟΝΤΟΣ Κ., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΑΡΓΥΡΟΣ Π.
17. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 09/12/17 15:00 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.
18. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 10/12/17 11:00 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΤΟΥΜΠΑΚΑΡΗΣ Ι.
19. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή 10/12/17 15:00 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α.
20. ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΡΟΥΦ Κυριακή 10/12/17 15:00 ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α.
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(12η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
21. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΙΑΣΩΝ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 09/12/17 15:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π.
22. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 09/12/17 15:00 ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α., ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ.
23. ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 10/12/17 10:00 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ., ΝΤΟΥΚΑΣ Σ.
24. ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή 10/12/17 11:00 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΙΣΣΑ Α.
25. ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 10/12/17 11:00 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ.
26. ΚΟΛΩΝΟΣ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 10/12/17 15:00 ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ.
27. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 10/12/17 15:00 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.
28. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 10/12/17 15:00 ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α.
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(12η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
29. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΤΤΙΚΟΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 09/12/17 15:00 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΖΥΓΑΣ Π.
30. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΙΛΙΣΙΑ 2004 ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 09/12/17 15:00 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π.
31. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 10/12/17 15:00 ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ., ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ.
32. ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 10/12/17 15:00 ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΣΤΑΜΟΣ Μ., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.
33. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή 10/12/17 15:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΖΗΡΔΑΣ Α., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ.
34. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΡΜΕΝΙΚΗ ΓΟΥΔΗ Κυριακή 10/12/17 15:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΚΑΡΑΛΗΣ Δ., ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ Κ.
35. ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 10/12/17 15:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι.
36. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 10/12/17 15:00 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΤΕΒΕΚΕΛΗΣ Α.
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(12η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
37. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΚΑΛΑΜΑΚΙ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 09/12/17 15:00 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ.
38. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 09/12/17 15:00 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΣΥΨΑΣ Ι., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β.
39. ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 09/12/17 15:00 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ.
40. ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Σάββατο 09/12/17 15:00 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΖΗΡΔΑΣ Α., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
41. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 09/12/17 15:00 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΔΕΤΣΗ Μ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ.
42. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΒΥΡΩΝ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 10/12/17 11:00 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΗΛΙΑΔΗΣ Κ.
43. ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 10/12/17 12:00 ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΟΝΤΟΣ Κ.
44. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 10/12/17 15:00 ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΛΑΣΠΑΣ Δ., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ.
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
45. ΠΑΓΚΡΑΤΙ – ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 09/12/17 15:00 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α.
46. ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 09/12/17 15:00 ΙΣΣΑ Α., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν.
47. ΜΑΡΟΥΣΙ – ΠΟΨ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 09/12/17 15:00 ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ.
48. ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΡΟΥΦ Σάββατο 09/12/17 15:00 ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ Κ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.
49. ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΤΑΤΑΥΛΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 09/12/17 15:00 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΧΙΟΝΗΣ Α.
50. ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 10/12/17 12:00 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΜΗΤΣΕΛΛΗΣ Α.
51. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 10/12/17 12:00 ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ.
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
52. ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΑΕ ΙΛΙΟΥ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 09/12/17 15:00 ΖΗΣΗΣ Δ., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ.
53. ΑΟ ΚΩΦΩΝ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 09/12/17 15:00 ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ Κ.
54. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 10/12/17 09:30 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΖΗΣΗΣ Δ., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α.
55. ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Κυριακή 10/12/17 11:00 ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ.
56. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 10/12/17 11:00 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.
57. ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Κυριακή 10/12/17 15:00 ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΛΟΥΔΑΡΟΣ Ν., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
58. ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 09/12/17 15:00 ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΝΙΩΤΗ Α., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ.
59. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο 09/12/17 15:00 ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ., ΤΣΑΦΟΣ Β., ΓΛΑΡΟΣ Δ.
60. ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 10/12/17 09:00 ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΚΑΡΟΥΣΗΣ Α.
61. ΠΛΑΤΩΝ – ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 10/12/17 11:00 ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π.
62. ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 10/12/17 15:00 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΝΤΟΥΚΑΣ Σ.
63. ΑΡΙΩΝ – ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 10/12/17 15:00 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.
Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
64. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 09/12/17 15:00 ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ.
65. ΛΕΟΝΤΕΣ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΡΟΥΦ Κυριακή 10/12/17 09:00 ΤΣΑΦΟΣ Β., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ.
66. ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 10/12/17 11:00 ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΔΕΔΟΓΛΙΔΗΣ Δ.
67. ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 10/12/17 11:30 ΜΠΛΙΚΑΣ Γ., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Κ., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ.
68. ΠΑΤΗΣΙΑ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 10/12/17 15:00 ΖΥΓΑΣ Π., ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.
69. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 10/12/17 15:00 ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β.

A' Ε.Π.Σ.Α.

Αρθρα απο A' Ε.Π.Σ.Α.

Ρόπας: «Ομάδες όπως ο Χαραυγιακός επιβάλλεται να πρωταγωνιστούν»

Κυριάκου Παντζαρίδη14/12/2017

Α. Κατσιούλης: «Να παραμείνουμε στην κορυφή»

Κυριάκου Παντζαρίδη14/12/2017

Τσιμπάκης: «Μας… πληγώνει το αποτέλεσμα»

Κυριάκου Παντζαρίδη14/12/2017

Η αφίσα του Ηρακλείου για τον αγώνα με τους Τράχωνες (PHOTO)

Κυριάκου Παντζαρίδη14/12/2017

Μπακογιάννης ο νέος προπονητής της Αθηναϊδας

Κυριάκου Παντζαρίδη13/12/2017

Παπαρούνης: «Ήμασταν αποτελεσματικοί»

Κυριάκου Παντζαρίδη13/12/2017
error: Content is protected !!