A' Ε.Π.Σ.Α.

Οι διαιτητές του σαββατοκύριακου στην ΕΠΣΑ

Οι διαιτητές του σαββατοκύριακου στην ΕΠΣΑ

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(21η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 24/02/18 15:00 ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΤΟΥΜΠΑΚΑΡΗΣ Ι., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β.
2. ΡΟΥΦ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΡΟΥΦ Κυριακή 25/02/18 15:00 ΚΑΛΑΝΖΗΣ Τ., ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α.
3. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 25/02/18 15:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π.
4. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 25/02/18 15:00 ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.
5. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 25/02/18 15:00 ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν.
6. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ Κυριακή 25/02/18 15:00 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ.
7. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 25/02/18 15:00 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν.
8. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή 25/02/18 15:00 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ.
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος 
(21η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 24/02/18 15:00 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΑΚΡΙΒΟΣ Χ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ.
10. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΠΕΥΚΗ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Σάββατο 24/02/18 15:00 ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ.
11. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 24/02/18 15:00 ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π.
12. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 24/02/18 15:00 ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΑΡΓΥΡΟΣ Π.
13. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 24/02/18 15:00 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.
14. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 25/02/18 11:00 ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α.
15. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 25/02/18 15:00 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α.
16. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή 25/02/18 15:00 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(20η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 24/02/18 15:00 ΟΝΤΟΣ Κ., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν.
18. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΙΑΣΩΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο 24/02/18 15:00 ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΧΙΟΝΗΣ Α., ΓΛΑΡΟΣ Δ.
19. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 24/02/18 15:00 ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν.
20. ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή 25/02/18 11:00 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α.
21. ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 25/02/18 11:00 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΜΑΤΘΑΙΟΥ Ν.
22. ΚΟΛΩΝΟΣ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 25/02/18 15:00 ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ.
23. ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 25/02/18 15:00 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ Η., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ.
24. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 25/02/18 15:00 ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α.
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(20η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
25. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 24/02/18 15:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ.
26. ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΡΟΥΦ Σάββατο 24/02/18 15:00 ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.
27. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 24/02/18 15:00 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π.
28. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 24/02/18 15:00 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ.
29. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 25/02/18 15:00 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΚΑΡΑΛΗΣ Δ.
30. ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 25/02/18 15:00 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ.
31. ΙΛΙΣΙΑ 2004 – ΑΡΜΕΝΙΚΗ ΓΟΥΔΗ Κυριακή 25/02/18 15:00 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ.
32. ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΑΤΤΙΚΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Κυριακή 25/02/18 15:00 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ.
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(20η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
33. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 24/02/18 15:00 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π.
34. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 24/02/18 15:00 ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α.
35. ΚΑΛΑΜΑΚΙ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 24/02/18 15:00 ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΖΥΓΑΣ Π.
36. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 25/02/18 11:00 ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ.
37. ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 25/02/18 11:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΙΣΣΑ Α., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ.
38. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΒΥΡΩΝ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 25/02/18 15:00 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι.
39. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κυριακή 25/02/18 15:00 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.
40. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 25/02/18 15:00 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΤΣΑΦΟΣ Β., ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(18η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
41. ΠΑΓΚΡΑΤΙ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 24/02/18 15:00 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.
42. ΤΑΤΑΥΛΑ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 24/02/18 15:00 ΚΑΛΑΝΖΗΣ Τ., ΝΙΩΤΗ Α., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.
43. ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΠΟΨ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 24/02/18 15:00 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α.
44. ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΜΑΡΟΥΣΙ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 24/02/18 15:00 ΜΠΛΙΚΑΣ Γ., ΠΙΤΣΟΣ Ν., ΛΟΥΔΑΡΟΣ Ν.
45. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 25/02/18 10:00 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π., ΓΛΑΡΟΣ Δ.
46. ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ – ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΡΟΥΦ Κυριακή 25/02/18 12:00 ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ.
47. ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή 25/02/18 15:00 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ.
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(18η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
48. ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 – ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 24/02/18 15:00 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε.
49. ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 24/02/18 15:00 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ Η., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι.
50. ΑΟ ΚΩΦΩΝ – ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 24/02/18 15:00 ΙΣΣΑ Α., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.
51. ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 25/02/18 11:00 ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΚΟΡΡΕΣ Ν., ΝΙΕΡΗΣ Κ.
52. ΑΕ ΙΛΙΟΥ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 25/02/18 11:00 ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ., ΠΕΓΙΟΣ Γ.
53. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 25/02/18 15:15 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΜΑΡΔΑΣ Β., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Α.
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(18η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
54. ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 24/02/18 15:00 ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΒΡΑΝΑΣ Ι., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α.
55. ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 24/02/18 15:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΚΑΡΑΛΗΣ Δ.
56. ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ – ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 25/02/18 09:00 ΖΥΓΑΣ Π., ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α., ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ.
57. ΠΛΑΤΩΝ – ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 25/02/18 11:00 ΟΝΤΟΣ Κ., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.
58. ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 25/02/18 12:00 ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ.
59. ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 25/02/18 15:00 ΣΑΡΡΗΣ Α., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΟΥΤΣΟΝΤΕΜΙ Α.
Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(18η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
60. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο 24/02/18 15:00 ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι.
61. ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 24/02/18 15:00 ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΗΛΙΑΔΗΣ Κ.
62. ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ ΡΟΥΦ Κυριακή 25/02/18 09:00 ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ., ΓΚΑΧΤΙΔΗΣ Ε.
63. ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 25/02/18 10:00 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΚΑΡΟΥΣΗΣ Α., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.
64. ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ – ΠΑΤΗΣΙΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 25/02/18 11:30 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ.
65. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 25/02/18 15:00 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΝΤΟΥΚΑΣ Σ., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.

A' Ε.Π.Σ.Α.

Αρθρα απο A' Ε.Π.Σ.Α.

Ελεύθερος ο Θοδωρής Καραμπάς

Κυριάκου Παντζαρίδη21/09/2018

Δεν ξεχνάει τον Χρήστο Τσιάμη ο Αθηναϊκός

Κυριάκου Παντζαρίδη21/09/2018

Κιούρκος: Αξιόλογη ομάδα ο Άρης Πετρούπολης

Κυριάκου Παντζαρίδη21/09/2018

Τσιμπάκης: Να είμαστε έξυπνοι και ψύχραιμοι

Κυριάκου Παντζαρίδη21/09/2018

Κυριακουλέας: Θα πάμε στο Ρουφ και θα παίξουμε ελεύθερα

Κυριάκου Παντζαρίδη21/09/2018

Ηλιούπολη: Βροντερό παρών ο κόσμος στην πρεμιέρα με την «Σάντα»

Κυριάκου Παντζαρίδη21/09/2018
error: Content is protected !!