A' Ε.Π.Σ.Α.

Οι διαιτητές του σαββατοκύριακου στα γήπεδα της ΕΠΣΑ

Οι διαιτητές του σαββατοκύριακου στα γήπεδα της ΕΠΣΑ

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(14η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
5. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 16/12/17 15:00 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν.
6. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 16/12/17 15:00 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α.
7. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ Κυριακή 17/12/17 15:00 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β.
8. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Κυριακή 17/12/17 15:00 ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΑΚΡΙΒΟΣ Χ., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι.
9. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 17/12/17 15:00 ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.
10. ΡΟΥΦ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΡΟΥΦ Κυριακή 17/12/17 15:00 ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν.
11. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 17/12/17 15:00 ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν.
12. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 17/12/17 15:00 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ.
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος 
(14η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
13. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 16/12/17 15:00 ΚΑΛΑΝΖΗΣ Τ., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π.
14. ΠΕΥΚΗ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 16/12/17 15:00 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ.
15. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Σάββατο 16/12/17 15:00 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π.
16. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 16/12/17 15:00 ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ.
17. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 16/12/17 15:00 ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν.
18. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 17/12/17 11:00 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι.
19. ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή 17/12/17 15:00 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.
20. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 17/12/17 15:00 ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΙΣΣΑ Α.
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
21. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΚΟΛΩΝΟΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 16/12/17 15:00 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΛΑΣΠΑΣ Δ.
22. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 16/12/17 15:00 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι.
23. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 17/12/17 11:00 ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΡΟΥΣΣΟΣ Π.
24. ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή 17/12/17 11:30 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΟΝΤΟΣ Κ.
25. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 17/12/17 15:00 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν., ΜΠΛΙΚΑΣ Γ.
26. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή 17/12/17 15:00 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.
27. ΙΑΣΩΝ – ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 17/12/17 15:00 ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΗΛΙΑΔΗΣ Κ.
28. ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 17/12/17 15:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΝΤΟΥΚΑΣ Σ., ΤΕΒΕΚΕΛΗΣ Α.
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
29. ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 16/12/17 15:00 ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ.
30. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 16/12/17 15:00 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι.
31. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 16/12/17 15:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΤΕΒΕΚΕΛΗΣ Α.
32. ΑΤΤΙΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 16/12/17 15:00 ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α.
33. ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ – ΥΜΗΤΤΟΣ ΡΟΥΦ Σάββατο 16/12/17 15:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.
34. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 16/12/17 15:00 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ.
35. ΙΛΙΣΙΑ 2004 – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΓΟΥΔΗ Κυριακή 17/12/17 15:00 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ.
36. ΑΡΜΕΝΙΚΗ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 17/12/17 15:00 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
37. ΚΑΛΑΜΑΚΙ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 16/12/17 15:00 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΖΗΡΔΑΣ Α., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.
38. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 16/12/17 15:00 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΧΙΟΝΗΣ Α., ΣΤΑΜΟΣ Μ.
39. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 16/12/17 15:00 ΟΝΤΟΣ Κ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ.
40. ΒΥΡΩΝ – ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 16/12/17 15:00 ΤΣΑΦΟΣ Β., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ.
41. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κυριακή 17/12/17 15:00 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΤΣΑΦΟΣ Β.
42. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 17/12/17 15:00 ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.
43. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 17/12/17 15:00 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΚΑΡΑΛΗΣ Δ.
44. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 17/12/17 15:00 ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
45. ΠΟΨ – ΠΑΓΚΡΑΤΙ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 16/12/17 15:00 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ.
46. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΜΑΡΟΥΣΙ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Σάββατο 16/12/17 15:00 ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ.
47. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο 16/12/17 15:00 ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α.
48. ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ – ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΡΟΥΦ Κυριακή 17/12/17 12:00 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε.
49. ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή 17/12/17 15:00 ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.
50. ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 17/12/17 15:00 ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΜΟΥΤΣΟΝΤΕΜΙ Α., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.
51. ΤΑΤΑΥΛΑ – ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 17/12/17 15:00 ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΠΙΤΣΟΣ Ν., ΜΑΡΙΝΟΣ Α.
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
52. ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 16/12/17 15:00 ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΜΕΖΙΝΗΣ Γ., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β.
53. ΑΕ ΙΛΙΟΥ – ΑΟ ΚΩΦΩΝ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 16/12/17 15:00 ΚΑΡΑΛΗΣ Δ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.
54. ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 17/12/17 09:30 ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α.
55. ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Κυριακή 17/12/17 11:00 ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΜΗΤΣΕΛΛΗΣ Α.
56. ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ – ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 17/12/17 12:00 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΚΑΡΑΙΝΔΡΟΣ Α.
57. ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 17/12/17 15:00 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΚΟΡΡΕΣ Ν., ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α.
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
58. ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Σάββατο 16/12/17 15:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΝΙΩΤΗ Α., ΠΛΕΞΙΔΑ Π.
59. ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 16/12/17 15:00 ΙΣΣΑ Α., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.
60. ΓΑΛΑΞΙΑΣ – ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 17/12/17 09:00 ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΚΑΡΑΙΝΔΡΟΣ Ε.
61. ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. – ΑΡΙΩΝ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 17/12/17 11:00 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΠΙΓΓΙΟΥ Ε., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ.
62. ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ – ΠΛΑΤΩΝ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 17/12/17 12:00 ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.
63. ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 17/12/17 12:15 ΣΥΨΑΣ Ι., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ.
Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
64. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο 16/12/17 15:00 ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΗΛΙΑΔΗΣ Κ.
65. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 17/12/17 09:00 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ., ΒΡΑΝΑΣ Ι.
66. ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΡΟΥΦ Κυριακή 17/12/17 09:00 ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΝΤΟΥΚΑΣ Σ., ΝΙΕΡΗΣ Κ.
67. ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 17/12/17 11:00 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
68. ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΠΑΤΗΣΙΑ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή 17/12/17 15:00 ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν., ΛΟΥΔΑΡΟΣ Ν.
69. ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 17/12/17 15:00 ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΝΑΤΣΙΟΣ Β.

A' Ε.Π.Σ.Α.

Αρθρα απο A' Ε.Π.Σ.Α.

Η νίκη της Κηφισιάς σε βίντεο

Κυριάκου Παντζαρίδη24/09/2018

Λιέας στα Πετράλωνα

Κυριάκου Παντζαρίδη24/09/2018

Χολαργός-Χαλάνδρι 2-0

Κυριάκου Παντζαρίδη24/09/2018

Αγιοι Ανάργυροι-Προοδευτική 0-0

Κυριάκου Παντζαρίδη23/09/2018

Γ.Σ. Αργυρούπολης-Δάφνη Παλαιού Φαλήρου 3-1

Κυριάκου Παντζαρίδη23/09/2018

Θύελλα Αγίου Δημητρίου-Δόξα Βύρωνος 3-0

Κυριάκου Παντζαρίδη23/09/2018
error: Content is protected !!