Β΄ Ε.Π.Σ.Α.

Οι διαιτητές του προσεχές σαββατοκύριακου στην Β’ ΕΠΣΑ

Οι διαιτητές του προσεχές σαββατοκύριακου στην Β’ ΕΠΣΑ

Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(26η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 21/04/18 16:30 ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ.
18. ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο 21/04/18 16:30 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ., ΖΥΓΑΣ Π.
19. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 21/04/18 16:30 ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ.
20. ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΙΑΣΩΝ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή 22/04/18 11:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ.
21. ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 22/04/18 11:00 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΔΕΤΣΗ Μ.
22. ΚΟΛΩΝΟΣ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 22/04/18 16:30 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ Η., ΡΟΥΣΣΟΣ Π.
23. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 22/04/18 16:30 ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΦΙΤΣΑΣ Β.
24. ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 22/04/18 16:30 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α.
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(26η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
25. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΡΜΕΝΙΚΗ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 21/04/18 16:30 ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΤΖΙΚΑΣ Ε.
26. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ) Σάββατο 21/04/18 16:30 ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ.
27. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 21/04/18 16:30 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α.
28. ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ – ΙΛΙΣΙΑ 2004 ΡΟΥΦ Σάββατο 21/04/18 16:30 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΤΖΑΝΗΣ Σ.
29. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 22/04/18 16:30 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.
30. ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 22/04/18 16:30 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ., ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ.
31. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΑΤΤΙΚΟΣ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή 22/04/18 16:30 ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.
32. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 22/04/18 16:30 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΙΣΣΑ Α., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(26η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
33. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 21/04/18 16:30 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι.
34. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 21/04/18 16:30 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α.
35. ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 21/04/18 16:30 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ.
36. ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 22/04/18 11:00 ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι.
37. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 22/04/18 16:30 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΗΛΙΑΔΗΣ Κ.
38. ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΒΥΡΩΝ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κυριακή 22/04/18 16:30 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΟΝΤΟΣ Κ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ.
39. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΚΑΛΑΜΑΚΙ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Κυριακή 22/04/18 16:30 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΣΑΡΡΗΣ Α.
40. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 22/04/18 16:30 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π.

Β΄ Ε.Π.Σ.Α.

Αρθρα απο Β΄ Ε.Π.Σ.Α.

Ξεκίνησε η Ελευθερούπολη

Κυριάκου Παντζαρίδη18/08/2018

Α.Ε Ελευθερούπολης: Έτοιμη για το νέο ξεκίνημα με παρουσίαση του ρόστερ ,εργομετρικά και πραγματοποίηση ιατρικών εξετάσεων

Κυριάκου Παντζαρίδη16/08/2018

Ξεκινάει σήμερα ο ΠΟ Ψυχικού

Κυριάκου Παντζαρίδη16/08/2018

Ανανέωσε ο Τσιπάς στην Ελευθερούπολη

Κυριάκου Παντζαρίδη14/08/2018

Προβης στον Αττικό

Κυριάκου Παντζαρίδη14/08/2018

Άτταλος Νέας Φιλαδέλφειας: Νέο… χτύπημα με Μπακόλα

Κυριάκου Παντζαρίδη13/08/2018
error: Content is protected !!