A' Ε.Π.Σ.Α.

Οι διαιτητές της Αθήνας για το προσεχές σαββατοκύριακο

Οι διαιτητές της Αθήνας για το προσεχές σαββατοκύριακο

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
2. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 11/11/17 15:00 ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΑΚΡΙΒΟΣ Χ., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι.
3. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 11/11/17 15:00 ΚΑΛΑΝΖΗΣ Τ., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν.
4. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ Κυριακή 12/11/17 15:00 ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ.
5. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 12/11/17 15:00 ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΣΤΑΜΟΣ Μ.
6. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 12/11/17 15:00 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΤΖΙΚΑΣ Ε.
7. ΡΟΥΦ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΡΟΥΦ Κυριακή 12/11/17 15:00 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΤΟΥΜΠΑΚΑΡΗΣ Ι., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν.
8. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 12/11/17 15:00 ΟΝΤΟΣ Κ., ΣΥΨΑΣ Ι., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε.
9. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή 12/11/17 15:00 ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α.
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος 
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
10. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 11/11/17 15:00 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΑΡΓΥΡΟΣ Π.
11. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 11/11/17 15:00 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π.
12. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 11/11/17 15:00 ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΔΕΤΣΗ Μ., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π.
13. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 11/11/17 15:00 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ.
14. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 11/11/17 15:00 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΦΙΤΣΑΣ Β., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ.
15. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΠΕΥΚΗ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 12/11/17 11:00 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α.
16. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 12/11/17 15:00 ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ.
17. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 12/11/17 15:00 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν.
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
18. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 11/11/17 15:00 ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν.
19. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 11/11/17 15:00 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΤΕΒΕΚΕΛΗΣ Α., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν.
20. ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή 12/11/17 11:00 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ.
21. ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 12/11/17 11:00 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν.
22. ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 12/11/17 11:00 ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.
23. ΚΟΛΩΝΟΣ – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 12/11/17 15:00 ΣΤΑΜΟΣ Β., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ.
24. ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΙΑΣΩΝ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 12/11/17 15:00 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ.
25. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 12/11/17 15:00 ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ.
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
26. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 11/11/17 15:00 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ.
27. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΑΤΤΙΚΟΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 11/11/17 15:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ.
28. ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΡΟΥΦ Σάββατο 11/11/17 15:00 ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΖΥΓΑΣ Π.
29. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 11/11/17 15:00 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΧΙΟΝΗΣ Α., ΟΝΤΟΣ Κ.
30. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΑΡΜΕΝΙΚΗ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 12/11/17 15:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.
31. ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 12/11/17 15:00 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΡΟΥΣΣΟΣ Π.
32. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή 12/11/17 15:00 ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π.
33. ΙΛΙΣΙΑ 2004 – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΓΟΥΔΗ Κυριακή 12/11/17 15:00 ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΔΕΤΣΗ Μ.
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
34. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 11/11/17 15:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ Η., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ.
35. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΒΥΡΩΝ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 11/11/17 15:00 ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ.
36. ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 11/11/17 15:00 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΣΤΑΜΟΣ Μ.
37. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 11/11/17 15:00 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α.
38. ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ – ΚΑΛΑΜΑΚΙ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 12/11/17 11:00 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ.
39. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 12/11/17 15:00 ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.
40. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 12/11/17 15:00 ΦΙΤΣΑΣ Β., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.
41. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κυριακή 12/11/17 15:00 ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΙΣΣΑ Α., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α.
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
42. ΠΑΓΚΡΑΤΙ – ΤΑΤΑΥΛΑ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 11/11/17 15:00 ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ.
43. ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 11/11/17 15:00 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΚΑΡΑΛΗΣ Δ., ΤΣΑΦΟΣ Β.
44. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΜΑΡΟΥΣΙ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 12/11/17 09:30 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΜΟΥΤΣΟΝΤΕΜΙ Α.
45. ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΠΟΨ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 12/11/17 11:00 ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Κ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε.
46. ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΡΟΥΦ Κυριακή 12/11/17 12:00 ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
47. ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 12/11/17 12:00 ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π.
48. ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ – ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή 12/11/17 15:00 ΚΑΡΑΛΗΣ Δ., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΚΑΡΟΥΣΗΣ Α.
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
49. ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 11/11/17 15:00 ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.
50. ΑΕ ΙΛΙΟΥ – ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 12/11/17 11:00 ΤΣΑΦΟΣ Β., ΓΚΑΧΤΙΔΗΣ Ε., ΔΕΔΟΓΛΙΔΗΣ Δ.
51. ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Κυριακή 12/11/17 11:00 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΗΛΙΑΔΗΣ Ε., ΜΕΖΙΝΗΣ Γ.
52. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 12/11/17 11:00 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΠΙΤΣΟΣ Ν., ΒΡΑΝΑΣ Ι.
53. ΑΟ ΚΩΦΩΝ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 12/11/17 11:00 ΖΥΓΑΣ Π., ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α., ΚΟΡΡΕΣ Ν.
54. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 12/11/17 12:00 ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
55. ΠΛΑΤΩΝ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 11/11/17 15:00 ΙΣΣΑ Α., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.
56. ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 12/11/17 09:00 ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΝΙΕΡΗΣ Κ., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ.
57. ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 12/11/17 11:00 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν.
58. ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 12/11/17 15:00 ΤΕΒΕΚΕΛΗΣ Α., ΜΗΤΣΕΛΛΗΣ Α., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ.
59. ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 12/11/17 15:00 ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.
60. ΑΡΙΩΝ – ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 12/11/17 15:00 ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ Η., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.
Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
61. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΠΑΤΗΣΙΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 11/11/17 15:00 ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΠΙΓΓΙΟΥ Ε., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ.
62. ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 11/11/17 15:00 ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ.
63. ΛΕΟΝΤΕΣ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΡΟΥΦ Κυριακή 12/11/17 09:00 ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ.
64. ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 12/11/17 11:00 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
65. ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 12/11/17 15:00 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β.
66. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή 12/11/17 15:00 ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΣΑΡΡΗΣ Α., ΜΑΡΙΝΟΣ Α.

A' Ε.Π.Σ.Α.

Αρθρα απο A' Ε.Π.Σ.Α.

Ανακοίνωσε Πατινιώτη η Διάνα Ηλιούπολης

Κυριάκου Παντζαρίδη17/07/2018

Θρίαμβος Χαϊδαρίου: Τέλος εποχής για Αποστολόπουλο

Κυριάκου Παντζαρίδη17/07/2018

Συμφωνία με Α. Ζώγκο ο Θρίαμβος Χαϊδαρίου

Κυριάκου Παντζαρίδη17/07/2018

Ελεύθερος ο Δημόπουλος από τον Άρη Πετρούπολης

Κυριάκου Παντζαρίδη17/07/2018

Ανακοίνωσε Τριάντη η Ηλιούπολη

Κυριάκου Παντζαρίδη17/07/2018

Ελεύθερος ο Μπούγιας

Κυριάκου Παντζαρίδη17/07/2018