Ε.Π.Σ.Π.

Οι διαιτητές στα πρωταθλήματα Πειραιά

Οι διαιτητές στα πρωταθλήματα Πειραιά
Χρ. Ντάρδα

ΣΑΒΒΑΤΟ 1 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011

ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ

16.00 Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ, ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ – ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: ΜΑΝΩΛΑΓΑΣ

16.00 ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΕΥΔΑΙΜΩΝ, ΧΑΛΒΑΤΣΑΚΟΣ – ΣΙΝΙΟΡΑΚΗΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: ΛΟΥΚΑΚΗΣ

16.00 ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ – ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΑΡΓΥΡΗΣ, ΚΟΥΡΟΜΙΧΕΛΑΚΗΣ – ΒΕΚΡΗΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: ΚΟΥΒΑΡΗΣ

16.00 ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗ – ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΝΙΚΟΛΑΟΥ, ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ – ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: –

16.00 ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ ΑΜΦΙΑΛΗ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΓΚΟΛΕΣ, ΤΣΟΚΑΡΟΠΟΥΛΟΣ – ΑΝΝΙΝΟΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: ΛΗΝΑΣ

16.00 ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΟΡΦΑΝΟΣ, ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ – ΚΑΡΦΗΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: ΓΙΑΝΝΑΡΟΣ

16.00 ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ, ΚΑΛΗΜΕΡΗΣ – ΣΚΑΛΤΣΗΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: ΚΟΥΤΣΟΥΡΟΣ

16.00 ΠΑΡ. ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ – ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΣΥΡΡΟΣ, ΤΣΟΝΑΚΗΣ – ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: ΣΙΑΚΟΥΛΗΣ

16.00 ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΠΕΡΑΜΑΪΚΟΣ – ΑΟ ΜΟΣΧΑΤΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΑΝΔΡΟΝΙΚΙΔΗΣ, ΣΤΑΜΑΤΗΣ – ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: ΠΡΟΒΑΤΑΣ

16.00 ΔΗΜ. ΡΕΝΤΗ ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ – ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ, ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ – ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ

16.00 Σ.Ε.Φ. ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ – ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΣΑΧΙΝΗΣ, ΦΩΤΙΑΔΗΣ – ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: ΚΑΛΟΥΜΕΝΟΣ

16.00 ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΤΣΙΛΙΡΗΣ, ΤΑΤΣΙΝΑΣ – ΤΣΟΥΜΑΚΟΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: ΝΟΥΣΗΣ

 

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ: ΔΡΙΤΣΑΚΗΣ, ΚΑΡΥΟΦΥΛΛΗΣ, ΤΣΑΜΟΥΡΗΣ, ΤΖΙΚΑ, ΓΙΑΝΝΕΛΟΣ, ΓΙΑΒΑΣΗΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 2 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011

ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ

11.00 ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ – ΑΟ ΠΕΙΡΑΪΚΗ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ, ΧΑΛΒΑΤΣΑΚΟΣ – ΠΑΝΤΕΛΗΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: ΚΟΥΝΙΑΣ

16.00 ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ – ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΟΥΡΟΜΙΧΕΛΑΚΗΣ, ΑΝΝΙΝΟΣ – ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: ΑΝΤΩΝΙΟΥ

11.00 ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ – ΘΗΣΕΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗΣ, ΤΣΟΝΑΚΑΣ – ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: –

16.00 ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΕ ΝΕΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΤΖΙΟΥΒΕΛΗΣ, ΜΑΡΑΒΕΛΗΣ – ΛΙΑΚΟΝΗΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: ΔΡΟΓΩΣΗΣ

11.00 ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΣΙΑΣΙΑΚΟΣ, ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ – ΤΣΟΥΚΑΡΑΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: ΒΟΥΤΣΙΝΑΣ

16.00 ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΠΟΡΦΥΡΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ, ΠΑΝΤΕΛΗΣ – ΤΣΟΥΚΑΡΑΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: ΔΑΜΙΓΟΣ

16.00 ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ – ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΟΙ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΠΑΠΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ – ΓΙΑΝΝΕΛΟΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: ΓΙΑΝΝΑΡΟΣ

11.00 ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ, ΓΚΟΛΕΣ – ΤΖΙΚΑ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: ΝΑΟΥΜ

16.00 ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΣΠΑΘΑΣ, ΣΓΑΝΤΖΟΣ – ΚΑΛΗΜΕΡΗΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: ΛΥΜΠΕΡΗΣ

11.00 ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ, ΠΟΛΥΖΟΓΟΠΟΥΛΟΣ – ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: –

16.00 ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ – ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΠΑΠΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ – ΟΡΦΑΝΟΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: ΜΕΛΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ

10.45 ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ – ΑΟ ΖΕΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΤΣΟΥΜΑΚΟΣ, ΓΙΑΒΑΣΗΣ – ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: –

13.30 ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΑΣ ΚΩΦΩΝ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΓΙΑΒΑΣΗΣ, ΤΣΟΥΜΑΚΟΣ – ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: –

16.15 ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΔΡΙΤΣΑΚΗΣ, ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ – ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: ΚΟΥΝΙΑΣ

11.00 ΔΗΜ. ΡΕΝΤΗ ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ – ΕΙΡΗΝΗ 2005

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΤΣΟΚΑΡΟΠΟΥΛΟΣ, ΣΙΝΙΟΡΑΚΗΣ – ΓΙΑΝΝΕΛΟΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: –

16.00 ΔΗΜ. ΡΕΝΤΗ ΑΟ ΚΑΡΑΒΑΣ – ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΤΣΑΜΟΥΡΗΣ, ΦΩΣΚΟΛΟΥ – ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: ΜΑΝΩΛΑΓΑΣ

12.00 ΑΙΓΙΝΑΣ ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ – ΕΝ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΣΚΑΛΤΣΗΣ, ΒΕΚΡΗΣ – ΝΤΙΝΙΩΤΑΚΗΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: ΜΠΗΤΡΟΣ

16.00 ΑΙΓΙΝΑΣ ΑΟ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ – ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΒΕΚΡΗΣ, ΣΚΑΛΤΣΗΣ – ΝΤΙΝΙΩΤΑΚΗΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: ΜΠΗΤΡΟΣ

16.00 ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ – ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΒΛΑΝΤΗΣ ΧΡ., ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ – ΑΡΓΥΡΗΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: –

11.00 ΠΑΡ. ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑ – ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΜΙΧΕΛΗΣ, ΚΑΡΦΗΣ – ΤΑΤΣΙΝΑΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: ΣΙΑΚΟΥΛΗΣ

11.00 ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΡΜΕΝΙΚΗ – ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΦΩΤΙΑΔΗΣ, ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ – ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: –

15.00 ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΧΡΥΣΑΕΙΔΗΣ, ΤΖΙΚΑ – ΣΑΒΒΑΤΙΑΝΟΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ

16.00 Σ.Ε.Φ. ΦΙΛΑΘΛΟΙ – ΣΠΙΘΑ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΘΕΟΛΟΓΙΤΗΣ, ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ. – ΣΙΑΣΙΑΚΟΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: –

Πατηστε για να αφησετε σχολιο

You must be logged in to post a comment Login

ΣΧΟΛΙΑΣΤΕ

Ε.Π.Σ.Π.

Αρθρα απο Ε.Π.Σ.Π.

Πειραιώτικα με τον Αντώνη……

Αντώνη Δαρζέντα12/12/2017

Τιμωρήθηκαν Ατρόμητος Κερατσινίου , Νέοι Ευγενείας για το εφηβικό….

Αντώνη Δαρζέντα11/12/2017

ΑΕ Μαύρου Αετού – ΑΕ Θύελλας Αχιλλέα 1-1

Αντώνη Δαρζέντα10/12/2017

ΑΕ Αίγινας – Ατρόμητος Πειραιά 1-2

Αντώνη Δαρζέντα10/12/2017

Ίκαρος Καλλιθέας – Ερμής Κορυδαλλού 0-0

Φώτη Περιφάνη10/12/2017

ΑΟ Κορυδαλλός – ΑΟ Καραβάς 0-1

Αντώνη Δαρζέντα10/12/2017
error: Content is protected !!