stoplekto

Οι διαιτητές και παρατηρητές στη Δυτική Αττική(3-4/2)

Οι διαιτητές και παρατηρητές στη Δυτική Αττική(3-4/2)

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ <ΤΣΟΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ>
(17η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ – ΑΣΑ Ν.ΠΕΡΑΜ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ Σάββατο 03/02/18 15:00 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΦΑΡΜΑΚΗΣ Κ., ΜΗΛΙΩΝΗΣ Ε.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)
2. ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ – ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Σάββατο 03/02/18 15:00 ΒΑΤΣΙΟΣ Α., ΠΡΕΝΤΖΑΣ Δ., ΠΑΥΛΟΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΒΑΛΣΑΡΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ)
3. ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ – ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ Σάββατο 03/02/18 15:00 ΦΙΤΣΑΣ Γ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Κ., ΜΟΥΓΙΑΚΑΚΟΣ Μ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΙΜΙΚΟΣ ΠΑΡΗΣ)
4. ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 04/02/18 11:00 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΠΡΕΝΤΖΑΣ Δ., ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΑΛΑΝΔΡΙΝΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ)
5. ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ – ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ ΓΚΟΡΥΤΣΑΣ Κυριακή 04/02/18 15:00 ΜΕΝΤΗΣ Σ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Κ., ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΝΤΖΕΛΕΠΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ)
6. ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ – Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ ΦΡΑΓΚΕΙΟ Κυριακή 04/02/18 15:00 ΒΑΤΣΙΟΣ Α., ΜΗΛΙΩΝΗΣ Ε., ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)
7. ΒΥΖΑΣ – ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΒΥΖΑ) Κυριακή 04/02/18 15:00 ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΝΤΖΟΥΡΟΠΑΝΟΣ Δ., ΠΑΥΛΟΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΡΥΠΟΣ ΣΠΥΡΟΣ)
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ <ΤΣΟΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ>
(16η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
8. ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Σάββατο 03/02/18 15:00 ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Β., HABILAJ A.
9. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Σάββατο 03/02/18 15:30 ΧΡΟΝΗΣ Γ., ΒΑΛΚΑΝΟΣ Α., ΠΛΑΚΑΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΖΕΙΜΠΕΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ)
10. ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ – Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ Κυριακή 04/02/18 12:00 ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΝΤΖΟΥΡΟΠΑΝΟΣ Δ., ΠΑΥΛΟΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΖΕΙΜΠΕΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ)
11. ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ – ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 04/02/18 15:00 ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΜΟΥΓΙΑΚΑΚΟΣ Μ., ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΙΜΙΚΟΣ ΠΑΡΗΣ)
12. ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Κυριακή 04/02/18 15:00 ΦΙΤΣΑΣ Γ., ΠΡΕΝΤΖΑΣ Δ., ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΒΑΛΣΑΡΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ)

stoplekto

Αρθρα απο stoplekto

Οι αγώνες στη Β’ ΕΠΣΔΑ(18/2)

Φώτη Περιφάνη18/02/2018

Πυρρίχιος- Θρασύβουλος 0-0

Φώτη Περιφάνη18/02/2018

Ακράτητος- ΠΑΟΚ Μάνδρας 3-1

Φώτη Περιφάνη18/02/2018

Αποτελέσματα ΕΠΣΑΝΑ (17-18/2)

ΣΥΝΤΑΚΤΙΚΗ ΟΜΑΔΑ18/02/2018

Αποτελέσματα ΕΠΣΠ (17-18/2)

ΣΥΝΤΑΚΤΙΚΗ ΟΜΑΔΑ18/02/2018

Αποτελέσματα ΕΠΣΔΑ (17-18/2)

ΣΥΝΤΑΚΤΙΚΗ ΟΜΑΔΑ18/02/2018
error: Content is protected !!