stoplekto

Οι διαιτητές και οι παρατηρητές αγώνων του Πειραιά

Οι διαιτητές και οι παρατηρητές αγώνων του Πειραιά

 Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Σάββατο 14/10/17 16:30 ΣΠΑΘΑΣ Η., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν. (Παρατηρητής: ΚΟΥΝΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
2. ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 15/10/17 11:15 ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ .. (Παρατηρητής: ΜΑΛΟΥΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
3. ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ – ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Κυριακή 15/10/17 14:15 ΛΑΜΠΑΔΑΡΙΟΥ Ε., ΡΟΥΣΣΟΥ Μ., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ. (Παρατηρητής: ΤΣΕΒΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ)
4. ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 15/10/17 14:30 ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι., ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ Π. (Παρατηρητής: ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
5. ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Κυριακή 15/10/17 16:00 ΠΟΤΟΓΛΟΥ Ν., ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΣΕΡΕΠΑΣ Α. (Παρατηρητής: ΚΟΥΝΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
6. ΑΜΦΙΑΛΗ – ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Κυριακή 15/10/17 16:30 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν. (Παρατηρητής: ΛΑΤΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
7. ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 15/10/17 16:30 ΣΦΟΥΝΟΣ Γ., ΓΑΡΟΥΦΟΣ Π., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ. (Παρατηρητής: ΜΕΛΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ ΜΗΝΑΣ)
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
8. ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩ Σάββατο 14/10/17 16:00 ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α. (Παρατηρητής: ΤΡΥΦΩΝΑΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ)
9. ΚΑΡΑΒΑΣ – ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Κυριακή 15/10/17 13:45 ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ. (Παρατηρητής: ΔΑΟΥΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ)
10. ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 15/10/17 13:45 ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ .. (Παρατηρητής: ΠΑΡΑΚΟΙΛΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)
11. ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ – ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ Κυριακή 15/10/17 16:00 ΤΣΑΜΟΥΡΗΣ Α., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΓΚΟΛΕΣ Π. (Παρατηρητής: ΒΙΛΛΙΩΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ)
12. ΗΦΑΙΣΤΟΣ – ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Κυριακή 15/10/17 16:30 ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ. (Παρατηρητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ)
13. ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Κυριακή 15/10/17 16:30 ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΛΙΑΚΩΝΗΣ Β., ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ. (Παρατηρητής: ΚΑΛΟΥΜΕΝΟΣ ΦΩΤΗΣ)
14. ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ – ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 15/10/17 17:00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι. (Παρατηρητής: ΦΩΚΙΔΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ)
15. ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Τετάρτη 18/10/17 16:30
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
16. ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Σάββατο 14/10/17 16:30 ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ. (Παρατηρητής: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ .)
17. ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ – ΑΡΜΕΝΙΚΗ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 15/10/17 10:00 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ. (Παρατηρητής: ΜΟΥΡΑΤΟΓΛΟΥ .)
18. ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ Κυριακή 15/10/17 11:00 ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΓΑΡΟΥΦΟΣ Π., ΒΑΛΒΗΣ Κ. (Παρατηρητής: ΛΗΝΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)
19. ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Κυριακή 15/10/17 11:00 ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΚΙΚΗΣ Α., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ. (Παρατηρητής: ΓΕΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
20. ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ – ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Κυριακή 15/10/17 11:00 ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ. (Παρατηρητής: ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)
21. ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Κυριακή 15/10/17 13:00 ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Μ., ΣΕΡΕΠΑΣ Α. (Παρατηρητής: ΦΕΛΛΑΣ ΚΩΣΤΑΣ)
22. ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ – ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Κυριακή 15/10/17 13:45 ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν. (Παρατηρητής: ΚΟΥΡΣΑΡΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
23. ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Σάββατο 14/10/17 16:00 ΚΙΚΗΣ Α., ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ. (Παρατηρητής: ΓΕΖΕΚΕΛΙΑΝ ΣΥΛΒΙΑ)
24. ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ – ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Σάββατο 14/10/17 16:30 ΒΛΑΝΤΗΣ Χ., ΡΟΥΣΣΟΥ Μ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν. (Παρατηρητής: ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗΣ)
25. ΘΗΣΕΑΣ – ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Σάββατο 14/10/17 16:30 ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ., ΚΑΡΦΗΣ Δ. (Παρατηρητής: ΠΑΡΑΚΟΙΛΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)
26. ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Κυριακή 15/10/17 11:30 ΑΡΓΥΡΗΣ Ε., ΚΑΡΦΗΣ Δ., ΡΟΥΣΣΟΥ Μ. (Παρατηρητής: ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ .)
27. ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 15/10/17 12:15 ΖΕΡΒΑΣ Ν., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι. (Παρατηρητής: ΓΕΩΡΓΙΟΥ .)
28. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Κυριακή 15/10/17 13:45 ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΛΙΑΚΩΝΗΣ Β., ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ. (Παρατηρητής: ΛΟΥΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
29. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Κυριακή 15/10/17 16:30 ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΒΑΛΒΗΣ Κ. (Παρατηρητής: ΓΙΑΝΝΑΡΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)
Γ Κατηγορία
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
30. ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ – ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Σάββατο 14/10/17 16:00 ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ., ΔΡΕΜΣΙΖΗΣ Ε., ΠΕΤΡΟΥΛΙΑ .. (Παρατηρητής: ΚΑΟΥΡΗΣ .)
31. ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Σάββατο 14/10/17 16:30 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ. (Παρατηρητής: ΜΑΛΟΥΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
32. ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Κυριακή 15/10/17 11:00 ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΣΔΡΑΛΗΣ Γ. (Παρατηρητής: ΔΡΟΓΩΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ)
33. A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ – ΑΣ ΚΩΦΩΝ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Κυριακή 15/10/17 11:00 ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν., ΤΣΟΝΟΠΟΥΛΟΥ Α. (Παρατηρητής: ΣΤΕΛΛΑΤΟΣ .)
34. ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ – ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Κυριακή 15/10/17 13:45 ΠΕΤΡΙΔΗΣ Π., AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΣΔΡΑΛΗΣ Γ. (Παρατηρητής: ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)

stoplekto

Αρθρα απο stoplekto

Πειραιώτικα με τον Αντώνη……

Αντώνη Δαρζέντα12/12/2017

Η Ακαδημία του ΠΑΟΚ Μάνδρας στο ΑΕΚ- Κέρκυρα

Φώτη Περιφάνη11/12/2017

Τιμωρήθηκαν Ατρόμητος Κερατσινίου , Νέοι Ευγενείας για το εφηβικό….

Αντώνη Δαρζέντα11/12/2017

ΑΕ Μοσχάτου – Παννεαπολικός 3-0

Αντώνη Δαρζέντα10/12/2017

Ένωση A. A. Ρέντη- Παντζιτζιφιακός 3-0

Φώτη Περιφάνη10/12/2017

Ο Αμπελακιακός 4-0 την Θύελλα Μοσχάτου και προελαύνει

Αντώνη Δαρζέντα10/12/2017
error: Content is protected !!