stoplekto

Οι διαιτητές και οι παρατηρητές αγώνων Πειραιά

Οι διαιτητές και οι παρατηρητές αγώνων Πειραιά

Από τις επιτροπές Διαιτησίας και παρατηρητών της ΕΠΣ Πειραιά ορίσθηκαν για τους Πειραϊκούς αγώνες του Σαββατοκύριακου οι παρακάτω διαιτητές και παρατηρητές αγώνων

 

Σάββατο 16/9

16.30 Γήπ. Κερατσινίου (Σιταποθήκες)Άρης Αμφ. – Ερμής Κορ.( Λεμπέσης , Ζερβάκης, Πετρίδης Θ.-  Παρασκευάκος )

Γήπ. Π. Νικολαΐδης ΑΣ Κωφών – ΑΟΑΔ ( Γεωργόπουλος, Βάλβης, Τσάνος- Γεζεκελιάν )

Γήπ. Ρέντη Παντζιτζιφιακός – Προοδευτική ( Ορφανός, Κοντιζάς, Κορώνας – Μουράτογλου)

17.00 Γήπ. Χαραυγής Θησέας – Ιωνικός ( Μπαλαχούτης, Μπουμπογιατζόγλου, Αλεξόπουλος –  Φωκίδης, Καούρης)

Γήπ. Κορυδαλλού Αστυπάλαια Κορ. – Αστέρια Δραπ.( Πουλόπουλος, Χρηστάκος ,Μηλιδώνης-  Παπαδογιάννης)

Γήπ. Νίκαιας Πανφαληρικός – Αίας Σαλαμίνας ( Ιωαννίδης Κ., Μητάκος , Παρισσόπουλος – Φελλάς)

Γήπ. Μοσχάτου ΑΟ Καστέλλα – Αμπελακιακός ( Δαμιανάκης, Γιαννίκος, Καρφής- Λουκάκης)

 

Κυριακή 17/9

11.30 Γήπ. Χαραυγής Ολυμπιακός Κερ. – Παννεαπολικός( Λεμπέσης, Ζερβάκης, Παγουρτζής – Αναγνώστου)

Γήπ. Κορυδαλλού  Δίας Κορ.- Ένωση Α.Α. Ρέντη( Ανθόπουλος, Παχωπός , Βούλγαρης- Κουρσάρης)

Γήπ. Νίκαιας Αστέρας Νίκ. – ΑΕ Νίκαια( Σφούνος, Παρισσόπουλος, Μηλιδώνης)

Γήπ. Ρέντη Λέοντες Καμ. – Φαληρικός( Τσονάκας, Καρακελλές, Βάλβης- Γεράκης)

Γήπ. Μοσχάτου Πειραϊκός –ΑΟΚ Φαλήρου ( Αλατσάκης, Αντωνόπουλος, Γόγολος- Δρογώσης)

12.00 Γήπ. Δραπετσώνας ΑΕ Αίγινα – ΑΕ Χαραυγή( Δαμιανάκης, Πετρίδης Θ., Φυρογένης- Δημακάκος)

16.30 Γήπ. Σαλαμίνας  ΑΕ Σαλαμίνας – Αστέρας Κερ.( Λυτρίβης, Πετρούλια, Νικολαΐδης- Βιλλιώτης )

Γήπ. Ορυζομύλων Ελλάς Ποντίων – ΑΕ Μοσχάτου ( Τσαμούρης, Ζησιμόπουλος, Γιαννίκος- Γιάνναρος)

Γήπ. Κερατσινίου (Σιταποθήκες) ΑΕ Μαύρος Αετός Ολυμπιάδα – ΑΕ Περάματος ( Κωνσταντόπουλος Κ., Ιωαννίδης ΝΗ., Μπεσίρης – Γιάνναρος)

Γήπ. Δραπετσώνας  ΑΕ Χατζηκυριακείου – ΑΕ Θύελλα Αχιλλέας Κορ.( Ποτόγλου, Κουτσουμπού, Κωνσταντόπουλος Δ.- Φουρναράκης )

Γήπ. Π. Νικολαΐδης ΑΟ Χαλκηδόνα – Αμφιάλη ( Ντουμιτρέσκου, Κοντιζάς , Κορώνας – Λατίνης)

Γήπ. Ρέντη Νίκη Ρέντη –  Ήφαιστος ( Πουλόπουλος, Χρηστάκος, Γκολές – Δαούτης)

Γήπ. Παρ. Τζιτζιφιών Ίκαρος Καλ.- ΑΠΟ Κερατσίνι( Μπαλαχούτης, Μητάκος, Μουμπογιατζόγλου- Τσεβάς)

17.00 Γήπ. Χαραυγής Νέοι Ευγενείας – Αετός Κορυδ. (  Ορφανός, Κεφαλιακός Α.,Γαρούφος – Μαλούχος )

Γήπ. Κορυδαλλού  ΑΟ Κορυδαλλός – ΑΣ Ποντίων( Κουβέλης, Κεφαλιακός Κ., Σταμάτης- Παρακοιλιώτης, Παπαδόπουλος)

Γήπ. Νίκαιας Δόξα Πειραιά  – Θύελλα Μοσχάτου ( Φιλακούρης, Σγουράκης, Σαββατιανός- Αντωνόπουλος)

Γήπ. Μοσχάτου Αναγέννηση Μοσχ.- Ατρόμητος Πειρ. ( Ιωαννίδης Κ., Γεωργακόπουλος , Γεωργόπουλος- Στρατής)

 

Δευτέρα 18/9

17.00 Γήπ. Χαραυγής Οδηγήτρια – ΑΟ Καραβάς( Κουβέλης, Κοντιζάς, Μητάκος – Τρύφωνας)

18.00 Κύπρος Κορ. – Εθνικός ΟΦΠΦ.( Πουλόπουλος , Κορώνας, Μουμπογιατζόγλου- Αποστολόπουλος, Παρακοιλιώτης)

 

stoplekto

Αρθρα απο stoplekto

Αποφάσεις Πειθαρχικής Επιτροπής ΕΠΣΠ

Αντώνη Δαρζέντα26/09/2017

Καινούργιο ξεκίνημα για τους Νέους Δραπετσώνας

Αντώνη Δαρζέντα26/09/2017

Ιδανικό ξεκίνημα για την Χαραυγή

Αντώνη Δαρζέντα26/09/2017

Τέλος ο Συράκος από τον Ατρόμητο Πειραιά

Αντώνη Δαρζέντα26/09/2017

To μεγάλο άλμα του Γ. Χονδρουδάκη στον Ολυμπιακό

Αντώνη Δαρζέντα26/09/2017

Το πρόγραμμα των αγώνων του Πειραιά

Αντώνη Δαρζέντα26/09/2017

Πειραιώτικα με τον Αντώνη…..

Αντώνη Δαρζέντα26/09/2017

Τίμησαν τον Κώστα Κατσούλη

ΣΥΝΤΑΚΤΙΚΗ ΟΜΑΔΑ25/09/2017

«Βολές» Μ. Κάσδαγλη κατά του διαιτητή Φίτσα

Φώτη Περιφάνη25/09/2017