slideshow

Οι διαιτητές και οι παρατηρητές αγώνων της Τετάρτης στον Πειραιά

Οι διαιτητές και οι παρατηρητές αγώνων της Τετάρτης στον Πειραιά

Από τις Επιτροπές Διαιτησίας και Παρατηρητών της ΕΠΣ Πειραιά ορίσθηκαν για τους  αγώνες της Τετάρτης του  2ου ομίλου της Α’ Κατηγορίας     οι παρακάτω διαιτητές και παρατηρητές αγώνων:

Γηπ. Π. Νικολαΐδης 15.15 Φαληρικός- Σαλαμινομάχοι (Ευδαίμων, Μαρινάκης, Θεοδοσίου – Αντωνίου)

Γηπ. Δημ. Κερατσινίου( Σιταποθήκες) 15.15 Άρης Αμφ.- Ήφαιστος Κορδολαίμης,Καρφής, Γιαννίκος ( – Μανώλαγας Κ.)

Γηπ. Χαραυγής 15.15 Οδηγήτρια- Αργοναύτης ( Γιαννακόπουλος , Γκολές, Χαλβατζάκος – Μανώλαγας Β.)

Γηπ. Κορυδαλλού 15.15 Ερμής – Πανιώνιος Κερ.( Ανδρονικίδης, Ζησιμόπουλος, Κοτζαμανίδης – Λυμπέρης)

Γηπ. Περάματος 15.15 ΑΕ Περάματος- Ένωση Α.Α. Ρέντη (Αργύρης, Κουτσουμπού, Φιλακούρης  – Προβατάς)

Γηπ. Ρέντη 15.15 Νίκη Ρέντη – Θύελλα Μοσχ.( Λαμπαδαρίου, Σγαντζός, Γεωργακόπουλος  – Μελισσόπουλος)

Γηπ. Αίγινας 15.00 ΑΕ Αίγινας – ΑΕ Νέου Φαλήρου (  Ντουμιτρέσκου, Σταμάτης, Αναστασίου)

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ: Ορφανός, Μιχελής, Καρυοφύλλης

*Στον αγώνα των3’που θα γίνει στο ΣΕΦ στις 17.00 ανάμεσα στην ΑΕ Χατζηκυριακείου και την Κύπρο Κορυδαλλού , ορίσθηκαν οι Ιωαννίδης, Τσουκαράς, Μαυρομιχάλης.

 

Πατηστε για να αφησετε σχολιο

You must be logged in to post a comment Login

ΣΧΟΛΙΑΣΤΕ

slideshow

Αρθρα απο slideshow

Στην «παρέα» μας η εταιρεία Αθλητικών Ειδών SPILIOS GIVOVA

ΣΥΝΤΑΚΤΙΚΗ ΟΜΑΔΑ06/07/2017

Το μπαμ με Τσακιλτζίδη ο Ηρακλής Ελευσίνας

Φώτη Περιφάνη14/07/2015

Επιβεβαίωση με Λυγκο-Τέλος και ο Γούλας απο τον Εθνικό

Κυριάκου Παντζαρίδη11/07/2015

Τέλος ο Γ. Τσέλιος απο την Θύελλα Ραφήνας – Έκλεισε στο Θησέα

Κυριάκου Παντζαρίδη08/07/2015

Επιβεβαίωση με Δάρρα

Κυριάκου Παντζαρίδη27/06/2015

Eν αναμονή της απάντησης του Χάβου

Κυριάκου Παντζαρίδη25/06/2015

Τσίρκοβιτς ο εκλεκτός στην Μανωλάδα

Κυριάκου Παντζαρίδη25/06/2015

Σπάρτη: Συνάντηση με Γιαννακόπουλο

Κυριάκου Παντζαρίδη24/06/2015

Καλύκας: Η μετάβαση πρέπει να γίνει ομαλά

Κυριάκου Παντζαρίδη23/06/2015