stoplekto

Οι αγώνες του Σαββατοκύριακου 22-23/10 στην ΕΠΣΑ

Οι αγώνες του Σαββατοκύριακου 22-23/10 στην ΕΠΣΑ
Χρ. Ντάρδα

Από την ΕΠΣ Αθηνών, ανακοινώθηκε το πρόγραμμα των πρωταθλημάτων, που θα πραγματοποιηθεί το Σαββατοκύριακο 22 και 23/10, στην Α΄, Β΄ και Γ΄ κατηγορία. Αναλυτικά το πρόγραμμα:

 

Σάββατο (22/10), ώρα έναρξης 16:00

 

Αγίων Αναργύρων: Άγιοι Ανάργυροι – Πανερυθραϊκός

Αγίου Δημητρίου: Άγιος Δημήτριος – Άρης Πετρούπολης

Ακαδημίας Πλάτωνα: Άφοβος – Απόλλων 2006

Αργυρούπολης Α΄: Αργυρούπολη – Α.Ο. Κωφών

Βριλησσίων: Βριλήσσια – Παγκράτι

Γλυφάδας: Τερψιθέα – Αθηναΐδα

Γουδή: Άγιος Θωμάς – Αναγέννηση Πετρούπολης

ΔΑΚ Αιγάλεω: Διαγόρας – Καλαμάκι

Δημοτικό Ιλίου: Ιάσωνας – ΑΠΟ Κηφισιάς

Ζηρίνειου: Κηφισιά 2010 – Λυκόβρυση

Ζωγράφου: Αστέρας Ζωγράφου – Χαραυγιακός

Ηλιούπολης Β΄: Διάνα – Σούρμενα

Ηφαίστου: Ιπποκράτης – Ορφέας

Καλαμακίου: Νίκη Αλίμου – Ιεράπολη

Καματερού: Καματερό – Παλαιό Φάληρο

Κάτω Χαλανδρίου: Απόλλων Χαλανδρίου – Αίας Αθηνών

Κυψέλης: Γκυζιακός – Χρυσούπολη

Μελισσίων: Νεοπεντελικός – Πανιώνιος Καισαριανής

Νέας Ιωνίας: Ελευθερούπολη – Α.Ε. Ηρακλείου

Ορυζόμυλων: Αγία Ελεούσα – Χαλκηδονικός

Πετρούπολης Γ΄: Ειρήνη – Πετράλωνα

Ρουφ: Δάφνη Αθηνών –Αετός Καλλιθέας

«Σ. Αγγελόπουλος»: Κοψαχείλα – Κεραμεικός

«Τ. Χαραλαμπίδης»: Θρίαμβος Χαϊδαρίου – Ατρόμητος Χαλανδρίου

Τζιτζιφιών: Φοίνικας Καλλιθέας – Ηρακλής Περιστερίου

Υμηττού: Θρίαμβος Αθηνών – Τόλμη

Χαλανδρίου: Παράδεισος – Κένταυρος

Χολαργού Α΄: Άρης Χολαργού – Προμηθέας

Χρυσούπολης: Κηπούπολη – Βύρωνας

Χωράφας: Φοίνικας Περιστερίου – Χαλάνδρι

 

Κυριακή (23/10)

 

Αγίων Αναργύρων (11:00): Πήγασος – ΠΟΨ

Αγίων Αναργύρων (16:00): Ελπίδα – Κολωνός

Ακαδημίας Πλάτωνα (11:00): Λαρισαϊκός – Λαύρα

Ακαδημίας Πλάτωνα (16:00): Πλάτωνας – Θύελλα Περιστερίου

Αργυρούπολης Α΄ (16:00): Γ.Σ. Αργυρούπολης – Υμηττός

Γαλατσίου (16:00): ΠΑΣ Γαλάτσι – Ήφαιστος

Γουδή (16:00): Ιλίσια 2004 – Ταταύλα

Δημοτικό Βύρωνα (16:00): Αρμενική – Νέα Σμύρνη

Δημοτικό Ηρακλείου (16:00): Ερμής Ειρήνη – Άμιλλα

Δημοτικό Ιλίου (16:00): Α.Ο. Ιλίου – Άρης Βύρωνα

Ηλιούπολης Β΄(16:00): Φωστήρας Ηλιούπολης – Άτταλος

Ηφαίστου (11:00): Α.Ε. Περιστερίου – Πράσινα Πουλιά

Κυψέλης (10:00): Πέρα Κλουμπ – Α.Ε. Αιγάλεω

Κυψέλης (13:00): Κρόνος Αθηνών – Αμπελόκηποι

Κυψέλης (16:00): Αστέρας Εξαρχείων – Ποσειδώνας

Μεταμόρφωσης / Λυκόβρυσης (11:00): Νέα Ζωή – Α.Ε. Ιλίου

Νήαρ Ηστ (11:00): Φωστήρας Καισαριανής – Πατήσια

Ορυζόμυλων (11:00): Κρόνος Αιγάλεω – Ολυμπιακός Κυψέλης

Πετρούπολης Γ΄(16:00): Κεραυνός Πετρούπολης – Μαρούσι

Πεύκης (16:00): Πεύκη – Ολυμπιακός Νέων Λιοσίων

Ρουφ (11:00): Κουκάκι – Ακάδημος

Ρουφ (16:00): Πανθησειακός – Ανθούπολη

«Σ. Αγγελόπουλος» (16:00): Δάφνη Παλαιού Φαλήρου – Βοτανικός

«Τ. Χαραλαμπίδης» (16:00): Δάσος – Άτλας Κυψέλης

Υμηττού (16:00): Αρίωνας – Κεραυνός Αγίας Βαρβάρας

Χαλανδρίου (16:00): Τριφυλλιακός –Κορωνίδα

Χολαργού Α΄(16:00): Χολαργός – Δόξα Βύρωνα

Χολαργού Β΄(16:00): Παπάγος – Αλσούπολη

Χρυσούπολης (11:00): Γαλαξίας – Καισαριανή

Χρυσούπολης (16:00): Αττικός – Θύελλα Αγίου Δημητρίου

Χωράφας (11:00): Απόλλων Περιστερίου – Αίμος

Χωράφας (16:00): Άγιος Ιερόθεος – Χαϊδάρι

 

Πατηστε για να αφησετε σχολιο

You must be logged in to post a comment Login

ΣΧΟΛΙΑΣΤΕ

stoplekto

Αρθρα απο stoplekto

ΑΕ Μοσχάτου – Παννεαπολικός 3-0

Αντώνη Δαρζέντα10/12/2017

Ένωση A. A. Ρέντη- Παντζιτζιφιακός 3-0

Φώτη Περιφάνη10/12/2017

Ο Αμπελακιακός 4-0 την Θύελλα Μοσχάτου και προελαύνει

Αντώνη Δαρζέντα10/12/2017

Αποτελέσματα Γ’ Εθνικής (9η αγ.)

ΣΥΝΤΑΚΤΙΚΗ ΟΜΑΔΑ10/12/2017

Αποτελέσματα ΕΠΣΔΑ (9-10/12)

ΣΥΝΤΑΚΤΙΚΗ ΟΜΑΔΑ10/12/2017

Αποτελέσματα ΕΠΣΑ (9-10/12)

ΣΥΝΤΑΚΤΙΚΗ ΟΜΑΔΑ10/12/2017
error: Content is protected !!