stoplekto

Οι αγώνες στα γήπεδα της ΕΠΣ Δυτικής Αττικής την Κυριακή 2/10..

Οι αγώνες στα γήπεδα της ΕΠΣ Δυτικής Αττικής την Κυριακή 2/10..
Χρ. Ντάρδα

Aναλυτικά το πρόγραμμα των αγώνων την Κυριακή 2/10 στην ΕΠΣ Δυτικής Αττικής..

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Α’ Κατηγορία
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
1. ΠΑΟ ΦΥΛΗΣ
– ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ
ΝΕΟΚΤΙΣΤΩΝ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Κυριακή 02/10/11 11:00 ΒΑΤΣΙΟΣ Α., ΤΡΑΧΑΝΗΣ Σ., ΛΟΥΡΜΠΕΑΣ Ν.
2. Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ
– ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Κυριακή 02/10/11 16:00 ΑΛΙΑΓΑΣ Α., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Κ., ΚΥΡΙΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Π.
3. Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΝΕΟΚΤΙΣΤΩΝ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Κυριακή 02/10/11 16:00 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΦΑΡΜΑΚΗΣ Κ., ΚΑΠΡΕΤΣΟΣ Ν.
Β’ Κατηγορία
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
4. ΑΣ ΣΕΠΟΛΙΑΚΟΣ ΠΑΡΝΗΘ
– ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ
ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Κυριακή 02/10/11 11:00 ΧΑΤΖΗΣ Γ., ΗΛΙΑΣ Χ., ΠΑΠΠΑΣ Α.
5. ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ – ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Κυριακή 02/10/11 11:00 ΚΑΣΚΑΝΤΙΡΗ Ε., ΠΕΓΚΟΥ Σ., ΤΖΩΡΑΣ Σ.
6. ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ – ΑΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Κυριακή 02/10/11 16:00 ΣΤΑΜΑΤΗΣ Τ., ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Α., ΠΑΓΩΝΑΣ Δ.
7. ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ Δ.Α.Σ.
– ΑΡΓΩ ΜΕΓΑΡΩΝ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΑΤΗΤΟΥ Κυριακή 02/10/11 16:00 ΠΑΣΤΡΩΜΑΣ Ν., ΜΑΝΤΗΣ Γ., ΠΟΥΛΑΚΑΚΗΣ Ε.
8. ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
– ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Κυριακή 02/10/11 16:00 ΣΤΡΑΤΗΣ Ε., ΚΑΣΣΑΒΕΤΗΣ Π., ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Σ.
9. ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ
– ΕΙΔΥΛΛΙΑΚΟΣ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ Κυριακή 02/10/11 16:00 ΚΟΥΤΑΚΟΣ Ι., ΚΑΣΚΑΝΤΙΡΗ Ε., ΝΑΚΟΣ Π.


Πατηστε για να αφησετε σχολιο

You must be logged in to post a comment Login

ΣΧΟΛΙΑΣΤΕ

stoplekto

Αρθρα απο stoplekto

Οι αγώνες στην Β’ ΕΠΣΠ (17/12)

Αντώνη Δαρζέντα17/12/2017

Ο Λουκάς Κάλλας ανέλαβε τον ΑΣ Ποντίων

Αντώνη Δαρζέντα17/12/2017

Αποτελέσματα ΕΠΣΠ (16-17/12)

ΣΥΝΤΑΚΤΙΚΗ ΟΜΑΔΑ17/12/2017

Αποτελέσματα ΕΠΣΔΑ (16-17/12)

ΣΥΝΤΑΚΤΙΚΗ ΟΜΑΔΑ17/12/2017

Αποτελέσματα ΕΠΣΑ (16-17/12)

ΣΥΝΤΑΚΤΙΚΗ ΟΜΑΔΑ17/12/2017

Αποτελέσματα Γ’ Εθνικής (10η αγ.)

ΣΥΝΤΑΚΤΙΚΗ ΟΜΑΔΑ17/12/2017
error: Content is protected !!