slideshow

Οι αγώνες πρωταθλήματος της ΕΠΣΑ το σαββατοκύριακο 24-25/9..

Οι αγώνες πρωταθλήματος της ΕΠΣΑ το σαββατοκύριακο 24-25/9..
Χρ. Ντάρδα

Δείτε αναλυτικά το πρόγραμμα των αγώνων για το πρωτάθλημα της ΕΠΣ Αθηνών το Σαββατοκύριακο 24-25/9

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Α’ Κατηγορία
1ος Όμιλος
Σάββατο 24-09-2011

16:30 Ήφαιστος Περιστερίου – Σούρμενα     ΕΑΚ Ήφαιστου

16:30 Καματερό – Ελευθερούπολη     Δημοτικό Στάδιο Καματερού

16:30 Ιάσων – Χαραυγιακός     ΔΑΚ Ιλίου

16:30 Αστέρας 2004 – Π.Φάληρο     Γήπεδο Νήαρ Ήστ

16:30 Διάνα Ηλιούπολης – ΑΕ Μεταμόρφωση     Β Δημοτικό Γυμναστήριο Ηλιούπολης

 

Κυριακή 25-09-2011

—– Ηλυσιακός – ΑΠΟ Κηφισιάς     Δημοτικό Στάδιο Ζωγράφου Γρηγόρης Λαμπράκης

16:30 Αθηναϊκός – Αστέρας Ζωγράφου     Δημοτικό Στάδιο Βύρωνα

16:30 Γαλάτσι – ΑΕ Ηρακλείου Γήπεδο Γαλατσίου

 

Α’ Κατηγορία
2ος Όμιλος

Σαββάτο 24-09-2011

16:30 Αττικός – Ολυμπιακός Λιοσίων      Γήπεδο Γαλατσίου

16:30 Άγιος Ιερόθεος – Άρης Πετρούπολης       Γήπεδο Χωράφας

16:30 Πεύκη – Άγιοι Ανάργυροι        Δημοτικό Στάδιο Πεύκης

16:30 Άγιος Δημήτριος – Πανθησειακός      Δημοτικό Στάδιο Αγίου Δημητρίου

Κυριακή 25-09-2011

16:30 Χαϊδάρι – Δόξα Βύρωνα       Δημοτικό Γήπεδο Τάκης Χαραλαμπίδης (πρώην Σιδηροπούλου)

16:30 Δάφνη Π.Φαλήρου – Ανθούπολη       Δημοτικό Γήπεδο Παλαιού Φαλήρου Σωτήρης Αγγελόπουλος

16:30 Χολαργός – Πανερυθραϊκός       Δημοτικό Στάδιο Χολαργού Μαρκ Μαρσώ

16:30 Ένωσις Βοτανικού – Θύελλα Αγ.Δημητρίου       Γήπεδο Ρουφ Δημήτρης Γιαννακόπουλος

 

Β’ Κατηγορία
1ος Όμιλος
Σάββατο 24-09-2011

16:30 Υμηττός – Μαρούσι      Γήπεδο Υμηττού

16:30 Νεοπεντελικός – Αλσούπολη      Δημοτικό Γήπεδο Μελισσίων

16:30 Ελπίδα Αγ.Αναργύρων – Καλαμάκι       Δημοτικό Γυμναστήριο Αγίων Αναργύρων

Κυριακή 25-09-2011

16:30 ΓΣ Αργυρούπολης – Άτταλος    Δημοτικό Στάδιο Αργυρούπολης Α

16:30 Κεραυνός Πετρούπολης – Τόλμη Περιστερίου     Δημοτικό Στάδιο Πετρούπολης Γ

16:30 Παπάγος – Θρίαμβος Αθηνών Δάφνης    Γήπεδο Χολαργού Β

16:30 Φωστήρας Ηλιούπολης – Διαγόρας Αιγάλεω    Β Δημοτικό Γυμναστήριο Ηλιούπολης

16:30 Κολωνός – Πανιώνιος Καισαριανής     Γήπεδο Χρυσούπολης

 

Β’ Κατηγορία
2ος Όμιλος
Σάββατο 24-09-2011

16:30 Τερψιθέα Γλυφάδας – Παράδεισος Αμαρουσίου Δημοτικό Στάδιο Γλυφάδας

16:30 Αγία Ελεούσα – Λαρισαϊκός Δημοτικό Γήπεδο Οριζομύλων Αιγάλεω

16:30 Χαλάνδρι – Ορφέας Αιγάλεω Δημοτικό Στάδιο Χαλανδρίου (Στάδιο Φραγκοκκλησιάς)

Κυριακή 25-09-2011

10:30 Θρίαμβος Χαϊδαρίου – Χαλκηδονικός Δημοτικό Γήπεδο Τάκης Χαραλαμπίδης (πρώην Σιδηροπούλου)

16:30 Ατρόμητος-Αστέρας Χαλανδρίου – Ποσειδών Γλυφάδας Δημοτικό Στάδιο Χαλανδρίου (Στάδιο Φραγκοκκλησιάς)

16:30 Ιπποκράτης – Αθηναΐδα ΕΑΚ Ήφαιστου

16:30 Φοίνικας Περιστερίου – Λαύρα Αργυρούπολης Γήπεδο Χωράφας

16:30 Αστέρας Εξαρχείων – Κένταυρος Βριλησσίων Δημοτικό Γήπεδο Κυψέλης (Αλεπότρυπας)

 

Β’ Κατηγορία
3ος Όμιλος
Σάββατο 24-09-2011

16:30 Πετράλωνα  – Χρυσούπολη       Γήπεδο Ρουφ Δημήτρης Γιαννακόπουλος

16:30 Βριλήσσια  – Βύρωνας        Δημοτικό Στάδιο Βριλησσίων

16:30 Ειρήνη Πετρούπολης  – Πατήσια        Δημοτικό Στάδιο Πετρούπολης Γ

16:30 Γκυζιακός  – Ακάδημος Αμαρουσίου      Δημοτικό Γήπεδο Κυψέλης (Αλεπότρυπας)

16:30 Κηπούπολη  – Κουκάκι       Γήπεδο Χρυσούπολης

16:30 ΑΕ Αιγάλεω – – Παγκράτι       ΔΑΚ Αιγάλεω

Κυριακή 25-09-2011

10:30 Φωστήρας Καισαριανής  – Άγιος Θωμάς       Γήπεδο Νήαρ Ήστ

16:30 Πέρα Κλουμπ  – Αναγέννηση Πετρούπολης        Δημοτικό Στάδιο Βριλησσίων

 

Γ’ Κατηγορία
1ος Όμιλος
Σάββατο 24-09-11

16:30 Νίκη Αλίμου – Αμπελόκηποι       Δημοτικό Στάδιο Καλαμακίου

16:30 Δάσος Χαϊδαρίου – Αίας Αθηνών       Δημοτικό Γήπεδο Τάκης Χαραλαμπίδης (πρώην Σιδηροπούλου)

16:30 Άρης Χολαργού – Πράσινα Πουλιά       Δημοτικό Στάδιο Χολαργού Μαρκ Μαρσώ

 

Κυριακή 25-09-2011

10:00 Άτλας Κυψέλης – Ιεράπολη      Δημοτικό Γήπεδο Κυψέλης (Αλεπότρυπας)

10:30 Δάφνη Αθηνών – Απόλλων Χαλανδρίου        Γήπεδο Ρουφ Δημήτρης Γιαννακόπουλος

13:00 Κρόνος Αθηνών – ΑΕ Περιστερίου        Δημοτικό Γήπεδο Κυψέλης (Αλεπότρυπας)

16:30 Άρης Βύρωνα – Προμηθέας Αθηνών       Δημοτικό Βύρωνα (Εργάνης)

16:30 ΑΟ Ιλίου – Αετός Καλλιθέας         ΔΑΚ Ιλίου

 

Γ’ Κατηγορία
2ος Όμιλος
Σάββατο 24-09-2011

16:30 Φοίνικας Καλλιθέας – Άμιλλα Περιστερίου      Δημοτικό Γήπεδο Παραλίας Τζιτζιφιών

16:30 Κηφισιά 2010 – Ιλίσσια 2004       Ζηρίνειο Στάδιο Κηφισιάς

16:30 ΠΟΨ – Κεραμεικός       Γήπεδο Κάτω Χαλανδρίου

Κυριακή 25-09-2011

10:00 Ηρακλής Περιστερίου – Ολυμπιακός Κυψέλης      ΕΑΚ Ήφαιστου

10:30 Κοψαχείλα – Λυκόβρυση         Δημοτικό Γήπεδο Παλαιού Φαλήρου Σωτήρης Αγγελόπουλος

10:30 Κρόνος Αιγάλεω – Ταταύλα        Δημοτικό Γήπεδο Οριζομύλων Αιγάλεω

16:30 Πήγασος Πατησίων – Κορωνίδα       Δημοτικό Γυμναστήριο Αγίων Αναργύρων

16:30 Ερμής Ειρήνης – Τριφυλλιακός       Δημοτικό Στάδιο Ηρακλείου Αττικής

 

Γ’ Κατηγορία
3ος Όμιλος
Σαββάτο 24-09-2011

16:30 Άφοβος  – Κωφών ΑΟ      Διαδημοτικό Γήπεδο Μεταμόρφωσης/Λυκόβρυσης

16:30 Αργυρούπολη ΑΟΝ  – Γαλαξίας Περιστερίου       Δημοτικό Στάδιο Αργυρούπολης Α Κυριακή

Κυριακή 25-09-2011

10:30 Απόλλων Περιστερίου  – Κεραυνός Αγ.Βαρβάρας       Γήπεδο Χωράφας

10:30 Νέα Ζωή  – Νέα Σμύρνη       Διαδημοτικό Γήπεδο Μεταμόρφωσης/Λυκόβρυσης

10:30 Θύελλα Περιστερίου  – Αίμος Πετρούπολης         Γήπεδο Χρυσούπολης

12:00 Απόλλων 2006  – ΑΕ Ιλίου       Γήπεδο Κάτω Αχαρνών

16:30 Πλάτων Αθηνών  – ΓΣ Καισαριανής      ΔΑΚ Αιγάλεω

16:30 Αρίων – Αρμενική Ένωση      Γήπεδο Υμηττού

Πατηστε για να αφησετε σχολιο

You must be logged in to post a comment Login

ΣΧΟΛΙΑΣΤΕ

slideshow

Αρθρα απο slideshow

Στην «παρέα» μας η εταιρεία Αθλητικών Ειδών SPILIOS GIVOVA

ΣΥΝΤΑΚΤΙΚΗ ΟΜΑΔΑ06/07/2017

Το μπαμ με Τσακιλτζίδη ο Ηρακλής Ελευσίνας

Φώτη Περιφάνη14/07/2015

Επιβεβαίωση με Λυγκο-Τέλος και ο Γούλας απο τον Εθνικό

Κυριάκου Παντζαρίδη11/07/2015

Τέλος ο Γ. Τσέλιος απο την Θύελλα Ραφήνας – Έκλεισε στο Θησέα

Κυριάκου Παντζαρίδη08/07/2015

Επιβεβαίωση με Δάρρα

Κυριάκου Παντζαρίδη27/06/2015

Eν αναμονή της απάντησης του Χάβου

Κυριάκου Παντζαρίδη25/06/2015

Τσίρκοβιτς ο εκλεκτός στην Μανωλάδα

Κυριάκου Παντζαρίδη25/06/2015

Σπάρτη: Συνάντηση με Γιαννακόπουλο

Κυριάκου Παντζαρίδη24/06/2015

Καλύκας: Η μετάβαση πρέπει να γίνει ομαλά

Κυριάκου Παντζαρίδη23/06/2015