Ε.Π.Σ.Α.

Οι αγώνες για τα πρωταθλήματα της ΕΠΣΑ την Κυριακή 25/9…

Οι αγώνες για τα πρωταθλήματα της ΕΠΣΑ την Κυριακή 25/9…
Χρ. Ντάρδα

Δείτε αναλυτικά το πρόγραμμα των αγώνων των πρωταθλημάτων της ΕΠΣ Αθηνών την Κυριακή 25/9…

Α’ Κατηγορία

1ος Όμιλος

Κυριακή 25-09-2011

16:30 Αθηναϊκός – Αστέρας Ζωγράφου Δημοτικό Στάδιο Βύρωνα

16:30 Γαλάτσι – ΑΕ Ηρακλείου Γήπεδο Γαλατσίου

 

Α’ Κατηγορία

2ος Όμιλος

Κυριακή 25-09-2011

16:30 Χαϊδάρι – Δόξα Βύρωνα Δημοτικό Γήπεδο Τάκης Χαραλαμπίδης (πρώην Σιδηροπούλου)

16:30 Δάφνη Π.Φαλήρου – Ανθούπολη Δημοτικό Γήπεδο Παλαιού Φαλήρου Σωτήρης Αγγελόπουλος

16:30 Χολαργός – Πανερυθραϊκός Δημοτικό Στάδιο Χολαργού Μαρκ Μαρσώ

16:30 Ένωσις Βοτανικού – Θύελλα Αγ.Δημητρίου Γήπεδο Ρουφ Δημήτρης Γιαννακόπουλος

 

Β’ Κατηγορία

1ος Όμιλος

Κυριακή 25-09-2011

16:30 ΓΣ Αργυρούπολης – Άτταλος Δημοτικό Στάδιο Αργυρούπολης Α

16:30 Κεραυνός Πετρούπολης – Τόλμη Περιστερίου Δημοτικό Στάδιο Πετρούπολης Γ

16:30 Παπάγος – Θρίαμβος Αθηνών Δάφνης Γήπεδο Χολαργού Β

16:30 Φωστήρας Ηλιούπολης – Διαγόρας Αιγάλεω Β Δημοτικό Γυμναστήριο Ηλιούπολης

16:30 Κολωνός – Πανιώνιος Καισαριανής Γήπεδο Χρυσούπολης

 

Β’ Κατηγορία

2ος Όμιλος

Κυριακή 25-09-2011

10:30 Θρίαμβος Χαϊδαρίου – Χαλκηδονικός Δημοτικό Γήπεδο Τάκης Χαραλαμπίδης (πρώην Σιδηροπούλου)

16:30 Ατρόμητος-Αστέρας Χαλανδρίου – Ποσειδών Γλυφάδας Δημοτικό Στάδιο Χαλανδρίου (Στάδιο Φραγκοκκλησιάς)

16:30 Ιπποκράτης – Αθηναΐδα ΕΑΚ Ήφαιστου

16:30 Φοίνικας Περιστερίου – Λαύρα Αργυρούπολης Γήπεδο Χωράφας

16:30 Αστέρας Εξαρχείων – Κένταυρος Βριλησσίων Δημοτικό Γήπεδο Κυψέλης (Αλεπότρυπας)

 

Β’ Κατηγορία

3ος Όμιλος

Κυριακή 25-09-2011

10:30 Φωστήρας Καισαριανής – Άγιος Θωμάς Γήπεδο Νήαρ Ήστ

16:30 Πέρα Κλουμπ – Αναγέννηση Πετρούπολης Δημοτικό Στάδιο Βριλησσίων

 

Γ’ Κατηγορία

1ος Όμιλος

Κυριακή 25-09-2011

10:00 Άτλας Κυψέλης – Ιεράπολη Δημοτικό Γήπεδο Κυψέλης (Αλεπότρυπας)

10:30 Δάφνη Αθηνών – Απόλλων Χαλανδρίου Γήπεδο Ρουφ Δημήτρης Γιαννακόπουλος

13:00 Κρόνος Αθηνών – ΑΕ Περιστερίου Δημοτικό Γήπεδο Κυψέλης (Αλεπότρυπας)

16:30 Άρης Βύρωνα – Προμηθέας Αθηνών Δημοτικό Βύρωνα (Εργάνης)

16:30 ΑΟ Ιλίου – Αετός Καλλιθέας ΔΑΚ Ιλίου

 

Γ’ Κατηγορία

2ος Όμιλος

Κυριακή 25-09-2011

10:00 Ηρακλής Περιστερίου – Ολυμπιακός Κυψέλης ΕΑΚ Ήφαιστου

10:30 Κοψαχείλα – Λυκόβρυση Δημοτικό Γήπεδο Παλαιού Φαλήρου Σωτήρης Αγγελόπουλος

10:30 Κρόνος Αιγάλεω – Ταταύλα Δημοτικό Γήπεδο Οριζομύλων Αιγάλεω

16:30 Πήγασος Πατησίων – Κορωνίδα Δημοτικό Γυμναστήριο Αγίων Αναργύρων

16:30 Ερμής Ειρήνης – Τριφυλλιακός Δημοτικό Στάδιο Ηρακλείου Αττικής

 

Γ’ Κατηγορία

3ος Όμιλος

Κυριακή 25-09-2011

10:30 Απόλλων Περιστερίου – Κεραυνός Αγ.Βαρβάρας Γήπεδο Χωράφας

10:30 Νέα Ζωή – Νέα Σμύρνη Διαδημοτικό Γήπεδο Μεταμόρφωσης/Λυκόβρυσης

10:30 Θύελλα Περιστερίου – Αίμος Πετρούπολης Γήπεδο Χρυσούπολης

12:00 Απόλλων 2006 – ΑΕ Ιλίου Γήπεδο Κάτω Αχαρνών

16:30 Πλάτων Αθηνών – ΓΣ Καισαριανής ΔΑΚ Αιγάλεω

16:30 Αρίων – Αρμενική Ένωση Γήπεδο Υμηττού

 

Πατηστε για να αφησετε σχολιο

You must be logged in to post a comment Login

ΣΧΟΛΙΑΣΤΕ

Ε.Π.Σ.Α.

Αρθρα απο Ε.Π.Σ.Α.

Τριπλή προσθήκη στον Χαραυγιακό

Κυριάκου Παντζαρίδη21/09/2017

Ανεβαίνει επίπεδο με Κακλαμάνο-Εγιουρούμ ο Θρίαμβος Χαϊδαρίου

Κυριάκου Παντζαρίδη20/09/2017

Ελεύθερος ο Γιαννόπουλος από την Τερψιθέα

Κυριάκου Παντζαρίδη20/09/2017

Τσιγκούλης: «Έχουμε το χρόνο σύμμαχο»

Κυριάκου Παντζαρίδη20/09/2017

Ιντζέκαρος: «Κρατάμε τους βαθμούς»

Κυριάκου Παντζαρίδη20/09/2017

Ρόππας: «Κυριάρχοι στο παιχνίδι»

Κυριάκου Παντζαρίδη20/09/2017

Στις 27/9 και 4/10 η «Γ» φάση του Κυπέλλου ΕΠΣΑ

Κυριάκου Παντζαρίδη20/09/2017

Κοντά σε Θανέλλα η Δόξα Βύρωνος

ΣΥΝΤΑΚΤΙΚΗ ΟΜΑΔΑ20/09/2017

Γκλεγκλές: «Δίκαιο το αποτέλεσμα»

Κυριάκου Παντζαρίδη20/09/2017