Β΄ Ε.Π.Σ.Α.

Νίκη στο τέλος για την Λαύρα΄…

Με σκορ 2-1 επικράτησε η Λαύρα Αργυρούπολης του Αστέρα Εξαρχείων, με τους φιλοξενούμενους να αυτοκτονούν στα τελευταία λεπτά. Στο 77′ ο Μικάι, έδωσε το προβάδισμα στον Αστέρα. Στο 81′ οι δύο ομάδες έμειναν με δέκα παίκτες λόγω της αποβολής των Συνοδινού και Νάτση. Στο 91′ ο Αγγελίδης ισοφάρισε με πλασέ και τρία λεπτά αργότερα ο Στρατάκης με δυνατό σουτ, έδωσε τη νίκη στην Λαύρα.

Διαιτητές ήταν οι Γουρνάκης, Βουδούρης και Σίδρικας.

ΛΑΥΡΑ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ: Μάρκος, Νακόπουλος, Πανίδης, Λυβανός, Καλαντίδης, Συνοδινός, Μαντακίδης, Αγγελιδέλης, Σταμέλλος (46′ Σπίνος), Σταθάκης, Στρατόπουλος (67′ Σταμπέλας)

ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ: Κίνης, Φωτιάδης, Κολονέλος (46′ μΥΛΩΝΆς), Ματθαίος, Πλούμης, Μουζάι, Σιαντής (67′ Μικάι), Δημητρόπουλος, Ορούτσι, Δημητρίου (67′ Δροσίου), Νάτσης