stoplekto

Κύπελλο την Τετάρτη 28/9 στην Αθήνα…

Κύπελλο την Τετάρτη 28/9 στην Αθήνα…
Χρ. Ντάρδα

Με τη διεξαγωγή 21 αγώνων θα πραγματοποιηθεί η 3η φάση του κυπέλλου της ΕΠΣ Αθηνών, την Τετάρτη (28/9) και ώρα 16:00. Αναλυτικά το πρόγραμμα:

 

Αγίων Αναργύρων: Άγιοι Ανάργυροι – Δόξα Βύρωνα (Ευαγγέλου, Τσολάκης – Κουντουρέλης)

Αγίας Παρασκευής: Αγία Παρασκευή – Θύελλα Αγίου Δημητρίου (Ιωσηφίδης, Κουτσόγιαννος Κ. – Τσαγκάρης)

Αργυρούπολης Α΄: Λαύρα – Άγιαξ Ταύρου (Γρίμμας, Γεωργακόπουλος – Φωτόπουλος Ν.)

Γαλατσίου: ΠΑΣ Γαλάτσι – Δάφνη Παλαιού Φαλήρου (Λιαμπότης, Βαμιανάκης – Αλυσανδράτος)

Γουδή: Άγιος Θωμάς – Α.Ε. Ηρακλείου Ζαραβίνος, Λαμπαδόχυτος – Πασπάτης)

ΔΑΚ Αιγάλεω: Α.Ε. Αιγάλεω – Φωστήρας Αθηνών (Παππάς, Αργυρός – Καρατζίκας)

Δημοτικό Στάδιο Αιγάλεω: Α.Ο. Αιγάλεω – Σούρμενα (Κοκαρίδας, Κοσμάς – Γουρνάκης)

Δημοτικό Στάδιο Βύρωνα: Αθηναϊκός – Άτλας Κυψέλης (Σκούρας, Υψηλάντης – Γούναρης)

Δημοτικό Στάδιο Ιλίου: Ολυμπιακός Νέων Λιοσίων – Πήγασος (Ντάουλας, Δεληθοδωρής – Μεϊντάνας)

Ζηρίνειου: ΑΠΟ Κηφισιάς – Γ.Σ. Αργυρούπολης (Κόλλιας, Μπάστας – Γιαννόπουλος)

Ηλιούπολης Α΄: Χαραυγιακός – Άγιος Δημήτριος (Παπαπέτρου, Απόκοτος – Γεωργής)

Ηλιούπολης Β΄: Διάνα – Νέα Ιωνία (Καλογερόπουλος, Ελευθερίου – Γεωργαράκος)

Ηφαίστου: Ήφαιστος – Τράχωνες (Σφακιανάκης, Χαλιάσος – Γκαβέρας Γ.)

Καματερού: Καματερό – Άρης Πετρούπολης (Τάσσης, Σαμοΐλης – Ιωαννίδης)

Μελισσίων: Μελίσσια – Πανθησειακός (Σχίζας, Χριστοδούλου – Δόσης)

Νέας Ερυθραίας: Πανερυθραϊκός – Ελευθερούπολη (Περράκης, Γεωργιάδης Π. – Γεωργιάδης Κ.)

Νήαρ Ηστ: Καισαριανή – Α.Ο. Περιστερίου (Παπαγεωργόπουλος, Φωτόπουλος Α. – Μπατζιόπουλος)

Ρουφ: Βοτανικός – Αστέρας 2004 (Τσουκαλάς, Χαρίτος – Τεγονίκος)

«Τ. Χαραλαμπίδης»: Χαϊδάρι – Λαρισαϊκός (Κατοίκος, Μπάγιας – Τζιμούρτος)

Υμηττού: Υμηττός – Αστέρας Ζωγράφου (Αντωνίου, Αδαμόπουλος Κ. – Συναΐτης)

Χωράφας: Ανθούπολη – Χολαργός (Μπαϊρακτάρης, Ταρανάς – Τζάκος)

 

Πατηστε για να αφησετε σχολιο

You must be logged in to post a comment Login

ΣΧΟΛΙΑΣΤΕ

stoplekto

Αρθρα απο stoplekto

Ατρόμητος Πειραιά – ΑΣ Δραπετσώνα 3-0 

Αντώνη Δαρζέντα24/02/2018

Οι αγώνες στην Β’ ΕΠΣΠ (24/2)

Αντώνη Δαρζέντα24/02/2018

Αποτελέσματα ΕΠΣΑΝΑ (24-25/2)

ΣΥΝΤΑΚΤΙΚΗ ΟΜΑΔΑ24/02/2018

Αποτελέσματα ΕΠΣΠ (24-25/2)

ΣΥΝΤΑΚΤΙΚΗ ΟΜΑΔΑ24/02/2018

Αποτελέσματα ΕΠΣΔΑ (24-25/2)

ΣΥΝΤΑΚΤΙΚΗ ΟΜΑΔΑ24/02/2018

Αποτελέσματα ΕΠΣΑ (24-25/2)

ΣΥΝΤΑΚΤΙΚΗ ΟΜΑΔΑ24/02/2018