Ε.Π.Σ.Π.

Κλήσεις Μικτών Ε.Π.Σ.Πειραιά  

Κλήσεις Μικτών Ε.Π.Σ.Πειραιά  

Από τον προπονητή της Μικτής Παίδων Πειραιά κ. Θεολόγο Ρενιέρη και τους συνεργάτες του, κ.Αδάμο, κ. Πατινιώτη και κ.Βλαχογιάννη καλούνται την Δευτέρα 25-9-2017 και ώρα 14.45 μμ. οι παρακάτω αθλητές να βρίσκονται στο Γηπ.ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ για φιλικό αγώνα με την αντίστοιχη ηλιακή ομάδα του Γ.Σ. Καλλιθέας :

 

Α/Α
ΕΠΩΝΥΜΟ
ΟΝΟΜΑ
ΟΜΑΔΑ
1
ΑΝΔΡΑΚΑΚΟΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ
2
ΒΟΥΖΑΛΗΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
3
ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ
ΑΝΔΡΕΑΣ – ΘΕΟΛΟΓΟΣ
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ
4
ΔΑΒΒΟΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΑΜΦΙΑΛΗ
5
ΔΑΛΛΑΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΙΩΝΙΚΟΣ
6
ΔΗΜΟΥ
ΧΡΗΣΤΟΣ
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ
7
ΔΡΟΣΟΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
8
ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΗΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ
ΙΩΝΙΚΟΣ
9
ΚΑΖΑΝΤΖΗΣ
ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ  ΜΟΣΧΑΤΟΥ
10
ΚΑΛΑΜΑΚΗΣ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ
11
ΚΑΛΥΚΑΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
12
ΚΟΤΣΥΦΑΣ
ΦΟΙΒΟΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ
13
ΚΟΥΓΙΟΥΜΤΣΙΑΔΗΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ
14
ΛΑΒΟΥΤΑΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
15
ΛΙΑΤΣΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΑΕ  ΜΟΣΧΑΤΟΥ
16
ΜΙΧΟΠΟΥΛΟΣ
ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ
17
ΜΠΟΥΡΔΟΣ
ΑΝΤΩΝΙΟΣ
ΑΜΦΙΑΛΗ
18
ΠΑΝΕΤΑΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
19
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ
ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΑΜΦΙΑΛΗ
20
ΠΕΛΙΒΑΝΗ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΑΕΤΟΣ  ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
21
ΣΤΕΛΛΟΣ
ΖΗΣΗΣ
EΘΝΙΚΟΣ  ΠΕΙΡΑΙΑ
22
ΤΖΟΥΛΑΣ
ΕΥΘΥΜΙΟΣ
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ
23
ΤΣΑΜΚΟΣΟΓΛΟΥ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
24
ΤΣΙΤΟΥΡΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΑΜΦΙΑΛΗ
25
ΤΣΟΡΜΠΑΤΖΟΓΛΟΥ
ΜΑΡΙΟΣ
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
26
ΧΑΝΑΒΕΡΗΣ-ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ
ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
27
ΧΙΩΤΗΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

.2. Από τον προπονητή της Μικτής Νέων Πειραιά κ. Τέλη Μελά και τους συνεργάτες του κ. Θ. Νικολούλη ,Γ .Αυγουλέα . M. Xελιώτη και Α. Ρούσσαλη καλούνται την Δευτέρα 25-9-2017 και ώρα 16.00 μμ. οι παρακάτω αθλητές να βρίσκονται  στο Γηπ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ  για προπόνηση:

Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΟΜΑΔΑ
1 ΑΓΓΕΙΑΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ
2 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ
3 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
4 ΔΑΓΚΑΚΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΕΝΩΣΗ  ΚΑΜΙΝΙΩΝ
5 ΔΑΝΤΣΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
6 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ-ΜΑΡΙΟΣ ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
7 ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
8 ΘΕΟΛΟΓΟΣ ΦΑΝΟΥΡΗΣ -ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΡΑΒΑΣ
9 ΘΕΜΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΜΦΙΑΛΗ
10 ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
11 ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ
12 ΚΑΡΔΑΚΑΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ
13 ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ
14 ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
15 ΚΟΚΚΟΣΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
16 ΚΟΜΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
17 ΚΟΡΕΝΤΙΟΣ ΕΥΡΥΠΙΔΗΣ ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ
18 ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ
19 ΛΑΟΥΤΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ
20 ΛΕΡΙΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
21 ΜΑΚΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
22 ΜΑΣΤΡΟΚΑΛΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ Α.Ο. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
23 ΜΙΣΙΡΛΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
24 ΜΟΣΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ
25 ΜΠΡΟΤΖΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
26 ΝΤΥΡΜΙΣΗ ΟΛΓΚΕΡ ΑΜΦΙΑΛΗ
27 ΞΥΠΟΛΥΤΑΣ ΜΑΡΙΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ
28 ΟΣΤΑ ΧΑΣΑΝ ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
29 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
30 ΣΙΦΝΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ
31 ΣΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ
32 ΣΤΡΟΥΜΠΟΥΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ
33 ΤΣΙΓΚΟΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ
34 ΤΣΩΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ

Ε.Π.Σ.Π.

Αρθρα απο Ε.Π.Σ.Π.

Νίκη Ρέντη: » Ψευδή αναφορά ο Ντουμιτρέσκου στο φύλλο αγώνος»

Φώτη Περιφάνη23/10/2017

Χαραυγή- Κύπρος Κορυδαλλού 0-0

Φώτη Περιφάνη23/10/2017

Αετός Κορυδαλλού- ΑΕ Θύελλα Αχιλλέα 3-0

Φώτη Περιφάνη23/10/2017

Χαλκηδώνα- Φαληρικός 3-2

Φώτη Περιφάνη23/10/2017

ΑΕ Μ. Αετού Ολυμπιάδα- Παντζιτζιφιακός 0-2

Φώτη Περιφάνη23/10/2017

Ίκαρος Καλλιθέας- Αμφιάλη 1-1

Φώτη Περιφάνη23/10/2017

Διεκόπη στο 80’ το Νίκη Ρέντη- Θύελλα Μοσχάτου

Φώτη Περιφάνη23/10/2017

ΑΟ Κορυδαλλός- Ήφαιστος 0-1

Φώτη Περιφάνη22/10/2017

ΑΕ Αίγινας- Παννεαπολικός 0-2

Φώτη Περιφάνη22/10/2017