stoplekto

Κλήσεις Μικτών Ε.Π.Σ.Πειραιά για προπόνηση

Κλήσεις Μικτών Ε.Π.Σ.Πειραιά για προπόνηση

Από τον προπονητή της Μικτής Παίδων Πειραιά κ. Θεολόγο Ρενιέρη και τους συνεργάτες του, κ. Πατινιώτη και κ. Βλαχογιάννη καλούνται την Δευτέρα 18-12-2017 και ώρα 14.45 μμ. οι παρακάτω αθλητές να βρίσκονται στο Γηπ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ για προπόνηση

Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΟΜΑΔΑ

1 ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

2 ΑΝΔΡΑΚΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ

3 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

4 ΓΙΑΓΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΙΩΝΙΚΟΣ

5 ΓΙΑΛΕΔΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

6 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

7 ΔΑΛΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΙΩΝΙΚΟΣ

8 ΔΕΡΒΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΙΩΝΙΚΟΣ

9 ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΙΩΝΙΚΟΣ

10 ΚΑΖΑΝΤΖΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧ.

11 ΚΑΛΥΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

12 ΚΑΡΒΕΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ

13 ΛΑΒΟΥΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

14 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ

15 ΜΠΕΡΙΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

16 ΜΠΟΥΡΔΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΑΜΦΙΑΛΗ

17 ΠΑΝΕΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

18 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΜΦΙΑΛΗ

19 ΠΑΣΑΜΙΧΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

20 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

21 ΣΤΕΛΛΟΣ ΖΗΣΗΣ EΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

22 ΤΟΠΙΚΟΓΛΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ

23 ΤΣΟΡΜΠΑΤΖΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΟΣ ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

24 ΧΑΝΑΒΕΡΗΣ-ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

25 ΧΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

26 ΧΡΗΣΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

*Από τον προπονητή της Μικτής Νέων Πειραιά κ. Τέλη Μελά και τους συνεργάτες του κκ.. Θ. Νικολούλη , Σ. Κυπραίο και Α. Ρούσσαλη καλούνται την Δευτέρα 18-12-2017 και ώρα 16.00 μμ. οι παρακάτω αθλητές να βρίσκονται στο Γηπ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ για ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ:

Α/Α ΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΟΜΑΔΑ

1 ΑΓΓΕΙΑΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ

2 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ

3 ΓΚΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ

4 ΔΑΓΚΑΚΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ

5 ΔΑΝΤΣΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

6 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ-ΜΑΡΙΟΣ ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

7 ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

8 KAMΠΟΥΡΗΣ EYAΓΓΕΛΟΣ AE NIKAIA

9 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ

10 ΚΑΡΔΑΚΑΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ

11 ΚΑΡΔΑΣΗΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ

12 ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ

13 ΚΟΜΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

14 ΚΟΡΕΝΤΙΟΣ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ

15 ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ

16 ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

17 ΛΑΟΥΤΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ

18 ΛΕΡΙΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

19 ΛΙΑΓΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ

20 ΜΑΣΤΡΟΚΑΛΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ Α.Ο. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

21 ΜΙΣΙΡΛΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

22 ΜΟΣΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ

23 ΜΠΟΥΡΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α.Ο. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

24 ΟΣΤΑ ΧΑΣΑΝ ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ

25 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

26 ΣΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ

27 ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ

28 ΤΖΑΡΑΝΤΑΤ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ

ΠΡΟΣΟΧΗ: ΟΛΟΙ ΟΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΑΘΛΗΤΕΣ (ΠΑΙΔΩΝ ΚΑΙ ΝΕΩΝ) ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΜΑΖΙ ΤΑ ΔΕΛΤΙΑ ΚΑΙ ΤΙΣ ΤΣΑΝΤΕΣ ΜΕ ΤΟΝ ΡΟΥΧΙΣΜΟ ΤΟΥΣ

stoplekto

Αρθρα απο stoplekto

ΑΟ Χαλκηδόνα – ΑΟ Κορυδαλλός 2-0 στην παράταση

Αντώνη Δαρζέντα23/09/2018

Ερμής Κορυδαλλού – ΑΣ Ποντίων 3-0

Αντώνη Δαρζέντα23/09/2018

ΑΟ Χαλκηδόνα – ΑΟ Κορυδαλλός 2-0 στην παράταση

Αντώνη Δαρζέντα23/09/2018

Εθνικός Πανοράματος- Λαμπερή 2-0

Φώτη Περιφάνη23/09/2018

Απόλλων Ποντίων- Πανελευσινιακός 1-3

Φώτη Περιφάνη23/09/2018

Νέα Πέραμος- Θρασύβουλος 3-1

Φώτη Περιφάνη23/09/2018
error: Content is protected !!