slideshow

Η κλήρωση του πρωταθλήματος της ΕΠΣ Πειραιά..

Η κλήρωση του πρωταθλήματος της ΕΠΣ Πειραιά..
Χρ. Ντάρδα

Πραγματοποιήθηκε σήμερα δευτέρα 19/9 η κλήρωση των πρωταθλημάτων της Ένωσης Πειραιά στα γραφεία στο ΣΕΦ παρυσία των εκπροσώπων των ομάδων.

Δείτε αναλυτικά της αγωνιστικές και στις τρεις κατηγορίες:

 

Α’ ΕΠΣΠ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ

 

1η αγωνιστική 16η

Καστέλλα-Χαραυγή

Σαλαμίνα-Νέο Ικόνιο

Αετός Κορ.-Ικαρος Καλλ.

Καραβάς-Μαύρος Αετός

Σαρωνικός Αιγ.-Παννεαπολικός

Αμπελακιακός-Αχιλλέας Κορ.

Περαμαϊκός-Μοσχάτο

Νέοι Ευγένειας-Νέοι Δραπετσώνας

 

2η αγωνιστική 17η

Σαλαμίνα-Καστέλλα

Χαραυγή-Αετός Κορ.

Νέο Ικόνιο-Καραβάς

Ικαρος Καλλ.-Σαρωνικός Αιγ.

Μαύρος Αετός -Αμπελακιακός

Παννεαπολικός-Περαμαϊκός

Αχιλλέας Κορ.-Νέοι Δραπετσώνας

Μοσχάτο-Νέοι Ευγένειας

 

3η αγωνιστική 18η

Καστέλλα-Αετός Κορ.

Καραβάς-Σαλαμίνα

Σαρωνικός Αιγ.-Χαραυγή

Αμπελακιακός-Νέο Ικόνιο

Περαμαϊκός-Ικαρος Καλλ.

Νέοι Δραπετσώνας-Μαύρος Αετός

Νέοι Ευγένειας-Παννεαπολικός

Αχιλλέας Κορ.-Μοσχάτο

 

4η αγωνιστική 19η

Καραβάς-Καστέλλα

Αετός Κορ.-Σαρωνικός Αιγ.

Σαλαμίνα-Αμπελακιακός

Χαραυγή-Περαμαϊκός

Νέο Ικόνιο-Νέοι Δραπετσώνας

Ικαρος Καλλ.-Νέοι Ευγένειας

Μαύρος Αετός -Μοσχάτο

Παννεαπολικός-Αχιλλέας Κορ.

 

5η αγωνιστική 20ή

Καστέλλα-Σαρωνικός Αιγ.

Αμπελακιακός-Καραβάς

Περαμαϊκός-Αετός Κορ.

Νέοι Δραπετσώνας-Σαλαμίνα

Νέοι Ευγένειας-Χαραυγή

Μοσχάτο-Νέο Ικόνιο

Αχιλλέας Κορ.-Ικαρος Καλλ.

Μαύρος Αετός -Παννεαπολικός

 

6η αγωνιστική 21η

Αμπελακιακός-Καστέλλα

Σαρωνικός Αιγ.-Περαμαϊκός

Καραβάς-Νέοι Δραπετσώνας

Αετός Κορ.-Νέοι Ευγένειας

Σαλαμίνα-Μοσχάτο

Χαραυγή-Αχιλλέας Κορ.

Νέο Ικόνιο-Παννεαπολικός

Ικαρος Καλλ.-Μαύρος Αετός

 

7η αγωνιστική 22η

Καστέλλα-Περαμαϊκός

Νέοι Δραπετσώνας-Αμπελακιακός

Νέοι Ευγένειας-Σαρωνικός Αιγ.

Μοσχάτο-Καραβάς

Αχιλλέας Κορ.-Αετός Κορ.

Παννεαπολικός-Σαλαμίνα

Μαύρος Αετός -Χαραυγή

Νέο Ικόνιο-Ικαρος Καλλ.

 

8η αγωνιστική 23η

Νέοι Δραπετσώνας-Καστέλλα

Περαμαϊκός-Νέοι Ευγένειας

Αμπελακιακός-Μοσχάτο

Σαρωνικός Αιγ.-Αχιλλέας Κορ.

Καραβάς-Παννεαπολικός

Αετός Κορ.-Μαύρος Αετός

Σαλαμίνα-Ικαρος Καλλ.

Χαραυγή-Νέο Ικόνιο

 

9η αγωνιστική 24η

Καστέλλα-Νέοι Ευγένειας

Μοσχάτο-Νέοι Δραπετσώνας

Αχιλλέας Κορ.-Περαμαϊκός

Παννεαπολικός-Αμπελακιακός

Μαύρος Αετός -Σαρωνικός Αιγ.

Ικαρος Καλλ.-Καραβάς

Νέο Ικόνιο-Αετός Κορ.

Χαραυγή-Σαλαμίνα

 

10η αγωνιστική 25η

Μοσχάτο-Καστέλλα

Νέοι Ευγένειας-Αχιλλέας Κορ.

Νέοι Δραπετσώνας-Παννεαπολικός

Περαμαϊκός-Μαύρος Αετός

Αμπελακιακός-Ικαρος Καλλ.

Σαρωνικός Αιγ.-Νέο Ικόνιο

Καραβάς-Χαραυγή

Αετός Κορ.-Σαλαμίνα

 

11η αγωνιστική 26η

Καστέλλα-Αχιλλέας Κορ.

Παννεαπολικός-Μοσχάτο

Μαύρος Αετός -Νέοι Ευγένειας

Ικαρος Καλλ.-Νέοι Δραπετσώνας

Νέο Ικόνιο-Περαμαϊκός

Χαραυγή-Αμπελακιακός

Σαλαμίνα-Σαρωνικός Αιγ.

Αετός Κορ.-Καραβάς

 

12η αγωνιστική 27η

Παννεαπολικός-Καστέλλα

Αχιλλέας Κορ.-Μαύρος Αετός

Μοσχάτο-Ικαρος Καλλ.

Νέοι Ευγένειας-Νέο Ικόνιο

Νέοι Δραπετσώνας-Χαραυγή

Περαμαϊκός-Σαλαμίνα

Αμπελακιακός-Αετός Κορ.

Σαρωνικός Αιγ.-Καραβάς

 

13η αγωνιστική 28η

Καστέλλα-Μαύρος Αετός

Ικαρος Καλλ.-Παννεαπολικός

Νέο Ικόνιο-Αχιλλέας Κορ.

Χαραυγή-Μοσχάτο

Σαλαμίνα-Νέοι Ευγένειας

Αετός Κορ.-Νέοι Δραπετσώνας

Καραβάς-Περαμαϊκός

Σαρωνικός Αιγ.-Αμπελακιακός

 

14η αγωνιστική 29η

Ικαρος Καλλ.-Καστέλλα

Μαύρος Αετός -Νέο Ικόνιο

Παννεαπολικός-Χαραυγή

Αχιλλέας Κορ.-Σαλαμίνα

Μοσχάτο-Αετός Κορ.

Νέοι Ευγένειας-Καραβάς

Νέοι Δραπετσώνας-Σαρωνικός Αιγ.

Περαμαϊκός-Αμπελακιακός

 

15η αγωνιστική 30ή

Καστέλλα-Νέο Ικόνιο

Χαραυγή-Ικαρος Καλλ.

Σαλαμίνα-Μαύρος Αετός

Αετός Κορ.-Παννεαπολικός

Καραβάς-Αχιλλέας Κορ.

Σαρωνικός Αιγ.-Μοσχάτο

Αμπελακιακός-Νέοι Ευγένειας

Περαμαϊκός-Νέοι Δραπετσώνας

 

Α’ ΕΠΣΠ 2ος ΟΜΙΛΟΣ

 

1η αγωνιστική 16η

ΑΕ Αίγινας-Ενωση Ρέντη

Ηφαιστος-Θύελλα Μοσχάτου

Νέο Φάληρο-Πανιώνιος Κερατσ.

Αρης Αμφιάλης-Σαλαμινομάχοι

Οδηγήτρια-Φαληρικός

ΑΕ Περάματος-Ερμής Κορυδαλλού

Νίκη Ρέντη-Δόξα Πειραιά

Ρεπό: Αργοναύτης

 

2η αγωνιστική 17η

Αργοναύτης-ΑΕ Αίγινας

Ενωση Ρέντη-Ηφαιστος

Θύελλα Μοσχάτου-Αρης Αμφιάλης

Πανιώνιος Κερατσ.-Οδηγήτρια

Σαλαμινομάχοι-ΑΕ Περάματος

Φαληρικός-Δόξα Πειραιά

Ερμής Κορυδαλλού-Νίκη Ρέντη

Ρεπό: Νέο Φάληρο

 

3η αγωνιστική 18η

ΑΕ Αίγινας-Ηφαιστος

Νέο Φάληρο-Αργοναύτης

Αρης Αμφιάλης-Ενωση Ρέντη

ΑΕ Περάματος-Θύελλα Μοσχάτου

Δόξα Πειραιά-Πανιώνιος Κερατσ.

Νίκη Ρέντη-Σαλαμινομάχοι

Φαληρικός-Ερμής Κορυδαλλού

Ρεπό: Οδηγήτρια

 

4η αγωνιστική 19η

Νέο Φάληρο-ΑΕ Αίγινας

Ηφαιστος-Αρης Αμφιάλης

Αργοναύτης-Οδηγήτρια

Ενωση Ρέντη-ΑΕ Περάματος

Θύελλα Μοσχάτου-Νίκη Ρέντη

Πανιώνιος Κερατσ.-Ερμής Κορυδαλλού

Σαλαμινομάχοι-Φαληρικός

Ρεπό: Δόξα Πειραιά

 

5η αγωνιστική 20ή

ΑΕ Αίγινας-Αρης Αμφιάλης

Οδηγήτρια-Νέο Φάληρο

ΑΕ Περάματος-Ηφαιστος

Δόξα Πειραιά-Αργοναύτης

Νίκη Ρέντη-Ενωση Ρέντη

Φαληρικός-Θύελλα Μοσχάτου

Πανιώνιος Κερατσ.-Σαλαμινομάχοι

Ρεπό: Ερμής Κορυδαλλού

 

6η αγωνιστική 21η

Οδηγήτρια-ΑΕ Αίγινας

Αρης Αμφιάλης-ΑΕ Περάματος

Νέο Φάληρο-Δόξα Πειραιά

Ηφαιστος-Νίκη Ρέντη

Αργοναύτης-Ερμής Κορυδαλλού

Ενωση Ρέντη-Φαληρικός

Θύελλα Μοσχάτου-Πανιώνιος Κερατσ.

Ρεπό: Σαλαμινομάχοι

 

7η αγωνιστική 22η

ΑΕ Αίγινας-ΑΕ Περάματος

Δόξα Πειραιά-Οδηγήτρια

Νίκη Ρέντη-Αρης Αμφιάλης

Ερμής Κορυδαλλού-Νέο Φάληρο

Φαληρικός-Ηφαιστος

Σαλαμινομάχοι-Αργοναύτης

Πανιώνιος Κερατσ.-Ενωση Ρέντη

Ρεπό: Θύελλα Μοσχάτου

 

8η αγωνιστική 23η

Δόξα Πειραιά-ΑΕ Αίγινας

ΑΕ Περάματος-Νίκη Ρέντη

Οδηγήτρια-Ερμής Κορυδαλλού

Αρης Αμφιάλης-Φαληρικός

Νέο Φάληρο-Σαλαμινομάχοι

Ηφαιστος-Πανιώνιος Κερατσ.

Αργοναύτης-Θύελλα Μοσχάτου

Ρεπό: Ενωση Ρέντη

 

9η αγωνιστική 24η

ΑΕ Αίγινας-Νίκη Ρέντη

Ερμής Κορυδαλλού-Δόξα Πειραιά

Φαληρικός-ΑΕ Περάματος

Σαλαμινομάχοι-Οδηγήτρια

Πανιώνιος Κερατσ.-Αρης Αμφιάλης

Θύελλα Μοσχάτου-Νέο Φάληρο

Ενωση Ρέντη-Αργοναύτης

Ρεπό: Ηφαιστος

 

10η αγωνιστική 25η

Ερμής Κορυδαλλού-ΑΕ Αίγινας

Νίκη Ρέντη-Φαληρικός

Δόξα Πειραιά-Σαλαμινομάχοι

ΑΕ Περάματος-Πανιώνιος Κερατσ.

Οδηγήτρια-Θύελλα Μοσχάτου

Νέο Φάληρο-Ενωση Ρέντη

Ηφαιστος-Αργοναύτης

Ρεπό: Αρης Αμφιάλης

 

11η αγωνιστική 26η

ΑΕ Αίγινας-Φαληρικός

Σαλαμινομάχοι-Ερμής Κορυδαλλού

Πανιώνιος Κερατσ.-Νίκη Ρέντη

Θύελλα Μοσχάτου-Δόξα Πειραιά

Ενωση Ρέντη-Οδηγήτρια

Αργοναύτης-Αρης Αμφιάλης

Ηφαιστος-Νέο Φάληρο

Ρεπό: ΑΕ Περάματος

 

12η αγωνιστική 27η

Σαλαμινομάχοι-ΑΕ Αίγινας

Φαληρικός-Πανιώνιος Κερατσ.

Ερμής Κορυδαλλού-Θύελλα Μοσχάτου

Δόξα Πειραιά-Ενωση Ρέντη

ΑΕ Περάματος-Αργοναύτης

Οδηγήτρια-Ηφαιστος

Αρης Αμφιάλης-Νέο Φάληρο

Ρεπό: Νίκη Ρέντη

 

13η αγωνιστική 28η

ΑΕ Αίγινας-Πανιώνιος Κερατσ.

Θύελλα Μοσχάτου-Σαλαμινομάχοι

Ενωση Ρέντη-Ερμής Κορυδαλλού

Αργοναύτης-Νίκη Ρέντη

Ηφαιστος-Δόξα Πειραιά

Νέο Φάληρο-ΑΕ Περάματος

Αρης Αμφιάλης-Οδηγήτρια

Ρεπό: Φαληρικός

 

14η αγωνιστική 29η

Θύελλα Μοσχάτου-ΑΕ Αίγινας

Σαλαμινομάχοι-Ενωση Ρέντη

Φαληρικός-Αργοναύτης

Ερμής Κορυδαλλού-Ηφαιστος

Νίκη Ρέντη-Νέο Φάληρο

Δόξα Πειραιά-Αρης Αμφιάλης

ΑΕ Περάματος-Οδηγήτρια

Ρεπό: Πανιώνιος Κερατσ.

 

15η αγωνιστική 30ή

Ενωση Ρέντη-Θύελλα Μοσχάτου

Αργοναύτης-Πανιώνιος Κερατσ.

Ηφαιστος-Σαλαμινομάχοι

Νέο Φάληρο-Φαληρικός

Αρης Αμφιάλης-Ερμής Κορυδαλλού

Οδηγήτρια-Νίκη Ρέντη

ΑΕ Περάματος-Δόξα Πειραιά

Ρεπό: ΑΕ Αίγινας

 

Β’ ΕΠΣΠ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ

 

1η αγωνιστική 14η

Χαλκηδόνα-ΑΟΚ Φαλήρου

Αγιος Δημήτριος-ΑΟ Κορυδαλλού

Πολυκράτης-Θησέας

Αμφιάλη-Ολυμπιακός Κερ.

Ατρόμητος Κερ.-Αναγέννηση Μοσχάτου

Φοίνικας Αγ. Σοφιάς-Πανφαληρικός

Δίας Κορυδ.-Κένταυρος

 

2η αγωνιστική 15η

Αγιος Δημήτριος-Χαλκηδόνα

ΑΟΚ Φαλήρου-Πολυκράτης

ΑΟ Κορυδαλλού-Αμφιάλη

Θησέας-Ατρόμητος Κερ.

Ολυμπιακός Κερ.-Φοίνικας Αγ. Σοφιάς

Αναγέννηση Μοσχάτου-Δίας Κορυδ.

Πανφαληρικός-Κένταυρος

 

3η αγωνιστική 16η

Χαλκηδόνα-Πολυκράτης

Αμφιάλη-Αγιος Δημήτριος

Ατρόμητος Κερ.-ΑΟΚ Φαλήρου

Φοίνικας Αγ. Σοφιάς-ΑΟ Κορυδαλλού

Δίας Κορυδ.-Θησέας

Κένταυρος-Ολυμπιακός Κερ.

Πανφαληρικός-Αναγέννηση Μοσχάτου

 

4η αγωνιστική 17η

Αμφιάλη-Χαλκηδόνα

Πολυκράτης-Ατρόμητος Κερ.

Αγιος Δημήτριος-Φοίνικας Αγ. Σοφιάς

ΑΟΚ Φαλήρου-Δίας Κορυδ.

ΑΟ Κορυδαλλού-Κένταυρος

Θησέας-Πανφαληρικός

Ολυμπιακός Κερ.-Αναγέννηση Μοσχάτου

 

5η αγωνιστική 18η

Χαλκηδόνα-Ατρόμητος Κερ.

Φοίνικας Αγ. Σοφιάς-Αμφιάλη

Δίας Κορυδ.-Πολυκράτης

Κένταυρος-Αγιος Δημήτριος

Πανφαληρικός-ΑΟΚ Φαλήρου

Αναγέννηση Μοσχάτου-ΑΟ Κορυδαλλού

Ολυμπιακός Κερ.-Θησέας

 

6η αγωνιστική 19η

Φοίνικας Αγ. Σοφιάς-Χαλκηδόνα

Ατρόμητος Κερ.-Δίας Κορυδ.

Αμφιάλη-Κένταυρος

Πολυκράτης-Πανφαληρικός

Αγιος Δημήτριος-Αναγέννηση Μοσχάτου

ΑΟΚ Φαλήρου-Ολυμπιακός Κερ.

ΑΟ Κορυδαλλού-Θησέας

 

7η αγωνιστική 20ή

Χαλκηδόνα-Δίας Κορυδ.

Κένταυρος-Φοίνικας Αγ. Σοφιάς

Πανφαληρικός-Ατρόμητος Κερ.

Αναγέννηση Μοσχάτου-Αμφιάλη

Ολυμπιακός Κερ.-Πολυκράτης

Θησέας-Αγιος Δημήτριος

ΑΟ Κορυδαλλού-ΑΟΚ Φαλήρου

 

8η αγωνιστική 21η

Κένταυρος-Χαλκηδόνα

Δίας Κορυδ.-Πανφαληρικός

Φοίνικας Αγ. Σοφιάς-Αναγέννηση Μοσχάτου

Ατρόμητος Κερ.-Ολυμπιακός Κερ.

Αμφιάλη-Θησέας

Πολυκράτης-ΑΟ Κορυδαλλού

Αγιος Δημήτριος-ΑΟΚ Φαλήρου

 

9η αγωνιστική 22η

Χαλκηδόνα-Πανφαληρικός

Αναγέννηση Μοσχάτου-Κένταυρος

Ολυμπιακός Κερ.-Δίας Κορυδ.

Θησέας-Φοίνικας Αγ. Σοφιάς

ΑΟ Κορυδαλλού-Ατρόμητος Κερ.

ΑΟΚ Φαλήρου-Αμφιάλη

Πολυκράτης-Αγιος Δημήτριος

 

10η αγωνιστική 23η

Αναγέννηση Μοσχάτου-Χαλκηδόνα

Πανφαληρικός-Ολυμπιακός Κερ.

Κένταυρος-Θησέας

Δίας Κορυδ.-ΑΟ Κορυδαλλού

Φοίνικας Αγ. Σοφιάς-ΑΟΚ Φαλήρου

Ατρόμητος Κερ.-Αγιος Δημήτριος

Αμφιάλη-Πολυκράτης

 

11η αγωνιστική 24η

Χαλκηδόνα-Ολυμπιακός Κερ.

Θησέας-Αναγέννηση Μοσχάτου

ΑΟ Κορυδαλλού-Πανφαληρικός

ΑΟΚ Φαλήρου-Κένταυρος

Αγιος Δημήτριος-Δίας Κορυδ.

Πολυκράτης-Φοίνικας Αγ. Σοφιάς

Ατρόμητος Κερ.-Αμφιάλη

 

12η αγωνιστική 25η

Θησέας-Χαλκηδόνα

Ολυμπιακός Κερ.-ΑΟ Κορυδαλλού

Αναγέννηση Μοσχάτου-ΑΟΚ Φαλήρου

Πανφαληρικός-Αγιος Δημήτριος

Κένταυρος-Πολυκράτης

Δίας Κορυδ.-Αμφιάλη

Φοίνικας Αγ. Σοφιάς-Ατρόμητος Κερ.

 

13η αγωνιστική 26η

Χαλκηδόνα-ΑΟ Κορυδαλλού

ΑΟΚ Φαλήρου-Θησέας

Αγιος Δημήτριος-Ολυμπιακός Κερ.

Πολυκράτης-Αναγέννηση Μοσχάτου

Αμφιάλη-Πανφαληρικός

Ατρόμητος Κερ.-Κένταυρος

Δίας Κορυδ.-Φοίνικας Αγ. Σοφιάς

 

Β’ ΕΠΣΠ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ

 

1η αγωνιστική 14η

Πυθαγόρας-Ηρακλής Πειραιά

Θύελλα Κορυδαλλού-ΑΕ Νίκαιας

Αστέρας Νίκαιας-Παντζιτζιφιακός

Αστέρια Δραπετσώνας-Πορφύρας

Προφήτης Ηλίας-ΑΟ Πειραιάς

Μιθριδάτης-Ειρήνη 2005

Ανω Νεάπολη-Πειραϊκή

 

2η αγωνιστική 15η

Θύελλα Κορυδαλλού-Πυθαγόρας

Ηρακλής Πειραιά-Αστέρας Νίκαιας

ΑΕ Νίκαιας-Αστέρια Δραπετσώνας

Παντζιτζιφιακός-Προφήτης Ηλίας

Πορφύρας-Μιθριδάτης

ΑΟ Πειραιάς-Ανω Νεάπολη

Ειρήνη 2005-Πειραϊκή

 

3η αγωνιστική 16η

Πυθαγόρας-Αστέρας Νίκαιας

Αστέρια Δραπετσώνας-Θύελλα Κορυδαλλού

Προφήτης Ηλίας-Ηρακλής Πειραιά

Μιθριδάτης-ΑΕ Νίκαιας

Ανω Νεάπολη-Παντζιτζιφιακός

Πειραϊκή-Πορφύρας

Ειρήνη 2005-ΑΟ Πειραιάς

 

4η αγωνιστική 17η

Αστέρια Δραπετσώνας-Πυθαγόρας

Αστέρας Νίκαιας-Προφήτης Ηλίας

Θύελλα Κορυδαλλού-Μιθριδάτης

Ηρακλής Πειραιά-Ανω Νεάπολη

ΑΕ Νίκαιας-Πειραϊκή

Παντζιτζιφιακός-Ειρήνη 2005

Πορφύρας-ΑΟ Πειραιάς

 

5η αγωνιστική 18η

Πυθαγόρας-Προφήτης Ηλίας

Μιθριδάτης-Αστέρια Δραπετσώνας

Ανω Νεάπολη-Αστέρας Νίκαιας

Πειραϊκή-Θύελλα Κορυδαλλού

Ειρήνη 2005-Ηρακλής Πειραιά

ΑΟ Πειραιάς-ΑΕ Νίκαιας

Πορφύρας-Παντζιτζιφιακός

 

6η αγωνιστική 19η

Μιθριδάτης-Πυθαγόρας

Προφήτης Ηλίας-Ανω Νεάπολη

Αστέρια Δραπετσώνας-Πειραϊκή

Αστέρας Νίκαιας-Ειρήνη 2005

Θύελλα Κορυδαλλού-ΑΟ Πειραιάς

Ηρακλής Πειραιά-Πορφύρας

ΑΕ Νίκαιας-Παντζιτζιφιακός

 

7η αγωνιστική 20ή

Πυθαγόρας-Ανω Νεάπολη

Πειραϊκή-Μιθριδάτης

Ειρήνη 2005-Προφήτης Ηλίας

ΑΟ Πειραιάς-Αστέρια Δραπετσώνας

Πορφύρας-Αστέρας Νίκαιας

Παντζιτζιφιακός-Θύελλα Κορυδαλλού

ΑΕ Νίκαιας-Ηρακλής Πειραιά

 

8η αγωνιστική 21η

Πειραϊκή-Πυθαγόρας

Ανω Νεάπολη-Ειρήνη 2005

Μιθριδάτης-ΑΟ Πειραιάς

Προφήτης Ηλίας-Πορφύρας

Αστέρια Δραπετσώνας-Παντζιτζιφιακός

Αστέρας Νίκαιας-ΑΕ Νίκαιας

Θύελλα Κορυδαλλού-Ηρακλής Πειραιά

 

9η αγωνιστική 22η

Πυθαγόρας-Ειρήνη 2005

ΑΟ Πειραιάς-Πειραϊκή

Πορφύρας-Ανω Νεάπολη

Παντζιτζιφιακός-Μιθριδάτης

ΑΕ Νίκαιας-Προφήτης Ηλίας

Ηρακλής Πειραιά-Αστέρια Δραπετσώνας

Αστέρας Νίκαιας-Θύελλα Κορυδαλλού

 

10η αγωνιστική 23η

ΑΟ Πειραιάς-Πυθαγόρας

Ειρήνη 2005-Πορφύρας

Πειραϊκή-Παντζιτζιφιακός

Ανω Νεάπολη-ΑΕ Νίκαιας

Μιθριδάτης-Ηρακλής Πειραιά

Προφήτης Ηλίας-Θύελλα Κορυδαλλού

Αστέρια Δραπετσώνας-Αστέρας Νίκαιας

 

11η αγωνιστική 24η

Πυθαγόρας-Πορφύρας

Παντζιτζιφιακός-ΑΟ Πειραιάς

ΑΕ Νίκαιας-Ειρήνη 2005

Ηρακλής Πειραιά-Πειραϊκή

Θύελλα Κορυδαλλού-Ανω Νεάπολη

Αστέρας Νίκαιας-Μιθριδάτης

Προφήτης Ηλίας-Αστέρια Δραπετσώνας

 

12η αγωνιστική 25η

Παντζιτζιφιακός-Πυθαγόρας

Πορφύρας-ΑΕ Νίκαιας

ΑΟ Πειραιάς-Ηρακλής Πειραιά

Ειρήνη 2005-Θύελλα Κορυδαλλού

Πειραϊκή-Αστέρας Νίκαιας

Ανω Νεάπολη-Αστέρια Δραπετσώνας

Μιθριδάτης-Προφήτης Ηλίας

 

13η αγωνιστική 26η

Πυθαγόρας-ΑΕ Νίκαιας

Ηρακλής Πειραιά-Παντζιτζιφιακός

Θύελλα Κορυδαλλού-Πορφύρας

Αστέρας Νίκαιας-ΑΟ Πειραιάς

Αστέρια Δραπετσώνας-Ειρήνη 2005

Προφήτης Ηλίας-Πειραϊκή

Ανω Νεάπολη-Μιθριδάτης

 

 

Γ’ ΕΠΣΠ

 

1η αγωνιστική 12η

Ολυμπιακός Περ.-ΑΣ Κωφών

Φίλαθλοι-Σπίθα

Νεάπολη-ΑΣ Ποντίων

Δραπετσώνα-Πειραϊκός

Αστέρας Κερ.-Χατζηκυριάκειο

Αρμενική-Κύπρος

 

 

2η αγωνιστική 13η

Φίλαθλοι-Ολυμπιακός Περ.

ΑΣ Κωφών-Νεάπολη

Σπίθα-Δραπετσώνα

ΑΣ Ποντίων-Αστέρας Κερ.

Πειραϊκός-Αρμενική

Κύπρος-Χατζηκυριάκειο

 

 

3η αγωνιστική 14η

Ολυμπιακός Περ.-Νεάπολη

Δραπετσώνα-Φίλαθλοι

Αστέρας Κερ.-ΑΣ Κωφών

Αρμενική-Σπίθα

Κύπρος-ΑΣ Ποντίων

Χατζηκυριάκειο-Πειραϊκός

 

 

4η αγωνιστική 15η

Δραπετσώνα-Ολυμπιακός Περ.

Νεάπολη-Αστέρας Κερ.

Φίλαθλοι-Αρμενική

ΑΣ Κωφών-Κύπρος

Σπίθα-Χατζηκυριάκειο

Πειραϊκός-ΑΣ Ποντίων

 

 

5η αγωνιστική 16η

Ολυμπιακός Περ.-Αστέρας Κερ.

Αρμενική-Δραπετσώνα

Κύπρος-Νεάπολη

Χατζηκυριάκειο-Φίλαθλοι

Πειραϊκός-ΑΣ Κωφών

ΑΣ Ποντίων-Σπίθα

 

 

6η αγωνιστική 17η

Αρμενική-Ολυμπιακός Περ.

Αστέρας Κερ.-Κύπρος

Δραπετσώνα-Χατζηκυριάκειο

Νεάπολη-Πειραϊκός

Φίλαθλοι-ΑΣ Ποντίων

ΑΣ Κωφών-Σπίθα

 

 

7η αγωνιστική 18η

Ολυμπιακός Περ.-Κύπρος

Χατζηκυριάκειο-Αρμενική

Πειραϊκός-Αστέρας Κερ.

ΑΣ Ποντίων-Δραπετσώνα

Σπίθα-Νεάπολη

ΑΣ Κωφών-Φίλαθλοι

 

 

8η αγωνιστική 19η

Χατζηκυριάκειο-Ολυμπιακός Περ.

Κύπρος-Πειραϊκός

Αρμενική-ΑΣ Ποντίων

Αστέρας Κερ.-Σπίθα

Δραπετσώνα-ΑΣ Κωφών

Νεάπολη-Φίλαθλοι

 

 

9η αγωνιστική 20η

Ολυμπιακός Περ.-Πειραϊκός

ΑΣ Ποντίων-Χατζηκυριάκειο

Σπίθα-Κύπρος

ΑΣ Κωφών-Αρμενική

Φίλαθλοι-Αστέρας Κερ.

Νεάπολη-Δραπετσώνα

 

 

10η αγωνιστική 21η

ΑΣ Ποντίων-Ολυμπιακός Περ.

Πειραϊκός-Σπίθα

Χατζηκυριάκειο-ΑΣ Κωφών

Κύπρος-Φίλαθλοι

Αρμενική-Νεάπολη

Αστέρας Κερ.-Δραπετσώνα

 

 

11η αγωνιστική 22η

Σπίθα-Ολυμπιακός Περ.

ΑΣ Κωφών-ΑΣ Ποντίων

Φίλαθλοι-Πειραϊκός

Νεάπολη-Χατζηκυριάκειο

Δραπετσώνα-Κύπρος

Αστέρας Κερ.-Αρμενική

 

Πατηστε για να αφησετε σχολιο

You must be logged in to post a comment Login

ΣΧΟΛΙΑΣΤΕ

slideshow

Αρθρα απο slideshow

Στην «παρέα» μας η εταιρεία Αθλητικών Ειδών SPILIOS GIVOVA

ΣΥΝΤΑΚΤΙΚΗ ΟΜΑΔΑ06/07/2017

Το μπαμ με Τσακιλτζίδη ο Ηρακλής Ελευσίνας

Φώτη Περιφάνη14/07/2015

Επιβεβαίωση με Λυγκο-Τέλος και ο Γούλας απο τον Εθνικό

Κυριάκου Παντζαρίδη11/07/2015

Τέλος ο Γ. Τσέλιος απο την Θύελλα Ραφήνας – Έκλεισε στο Θησέα

Κυριάκου Παντζαρίδη08/07/2015

Επιβεβαίωση με Δάρρα

Κυριάκου Παντζαρίδη27/06/2015

Eν αναμονή της απάντησης του Χάβου

Κυριάκου Παντζαρίδη25/06/2015

Τσίρκοβιτς ο εκλεκτός στην Μανωλάδα

Κυριάκου Παντζαρίδη25/06/2015

Σπάρτη: Συνάντηση με Γιαννακόπουλο

Κυριάκου Παντζαρίδη24/06/2015

Καλύκας: Η μετάβαση πρέπει να γίνει ομαλά

Κυριάκου Παντζαρίδη23/06/2015