Γ΄ Ε.Π.Σ.Α.Ν.Α.

Η κλήρωση της Γ’ ΕΠΣΑΝΑ

Η κλήρωση της Γ’ ΕΠΣΑΝΑ

Γ’ κατηγορία

1η αγωνιστική 14η

Αστέρας Γλ. Νερών-Πανσταυραϊκός

Αμφιάραος-Συκάμινο

Ολυμπιακός Λαυρίου-Διόνυσος

Νικητές Ανθούσας-Ραμνούς Γραμμ.

Φοίβος Βάρης-Κουβαράς

Καπανδρίτι-ΑΟ Αυλών

Εθνικός Ν. Μάκρης-Νικηφόρος

2η αγωνιστική 15η

Εθνικός Ν. Μάκρης–Αστέρας Γλ. Νερών

Πανσταυραϊκός-Αμφιάραος

Συκάμινο-Ολυμπιακός Λαυρίου

Διόνυσος-Νικητές Ανθούσας

Ραμνούς Γραμμ.-Φοίβος Βάρης

Κουβαράς-Καπανδρίτι

Νικηφόρος-ΑΟ Αυλών

3η αγωνιστική 16η

Αμφιάραος-Εθνικός Ν. Μάκρης

Ολυμπιακός Λαυρίου-Πανσταυραϊκός

Νικητές Ανθούσας-Συκάμινο

Φοίβος Βάρης-Διόνυσος

Καπανδρίτι-Ραμνούς Γραμμ.

ΑΟ Αυλών-Κουβαράς

Αστέρας Γλ. Νερών-Νικηφόρος

4η αγωνιστική 17η

Εθνικός Ν. Μάκρης-Ολυμπιακός Λαυρίου

Αστέρας Γλ. Νερών-Αμφιάραος

Πανσταυραϊκός-Νικητές Ανθούσας

Συκάμινο-Φοίβος Βάρης

Διόνυσος-Καπανδρίτι

Ραμνούς Γραμμ.-ΑΟ Αυλών

Νικηφόρος-Κουβαράς

5η αγωνιστική 18η

Νικητές Ανθούσας-Εθνικός Ν. Μάκρης

Ολυμπιακός Λαυρίου-Αστέρας Γλ. Νερών

Φοίβος Βάρης-Πανσταυραϊκός

Καπανδρίτι-Συκάμινο

ΑΟ Αυλών-Διόνυσος

Κουβαράς-Ραμνούς Γραμμ.

Αμφιάραος-Νικηφόρος

6η αγωνιστική 19η

Εθνικός Ν. Μάκρης-Φοίβος Βάρης

Αστέρας Γλ. Νερών-Νικητές Ανθούσας

Αμφιάραος-Ολυμπιακός Λαυρίου

Πανσταυραϊκός-Καπανδρίτι

Συκάμινο-ΑΟ Αυλών

Διόνυσος-Κουβαράς

Νικηφόρος-Ραμνούς Γραμμ.

7η αγωνιστική 20ή

Καπανδρίτι-Εθνικός Ν. Μάκρης

Φοίβος Βάρης-Αστέρας Γλ. Νερών

Νικητές Ανθούσας-Αμφιάραος

ΑΟ Αυλών-Πανσταυραϊκός

Κουβαράς-Συκάμινο

Ραμνούς Γραμμ.-Διόνυσος

Ολυμπιακός Λαυρίου-Νικηφόρος

8η αγωνιστική 21η

Εθνικός Ν. Μάκρης-ΑΟ Αυλών

Αστέρας Γλ. Νερών-Καπανδρίτι

Αμφιάραος-Φοίβος Βάρης

Ολυμπιακός Λαυρίου-Νικητές Ανθούσας

Πανσταυραϊκός-Κουβαράς

Συκάμινο-Ραμνούς Γραμμ.

Νικηφόρος-Διόνυσος

9η αγωνιστική 22η

Κουβαράς-Εθνικός Ν. Μάκρης

ΑΟ Αυλών-Αστέρας Γλ. Νερών

Καπανδρίτι-Αμφιάραος

Φοίβος Βάρης-Ολυμπιακός Λαυρίου

Ραμνούς Γραμμ.-Πανσταυραϊκός

Διόνυσος-Συκάμινο

Νικητές Ανθούσας-Νικηφόρος

10η αγωνιστική 23η

Εθνικός Ν. Μάκρης-Ραμνούς Γραμμ.

Αστέρας Γλ. Νερών-Κουβαράς

Αμφιάραος-ΑΟ Αυλών

Ολυμπιακός Λαυρίου-Καπανδρίτι

Νικητές Ανθούσας-Φοίβος Βάρης

Πανσταυραϊκός-Διόνυσος

Νικηφόρος-Συκάμινο

11η αγωνιστική 24η

Διόνυσος-Εθνικός Ν. Μάκρης

Ραμνούς Γραμμ.-Αστέρας Γλ. Νερών

Κουβαράς-Αμφιάραος

ΑΟ Αυλών-Ολυμπιακός Λαυρίου

Καπανδρίτι-Νικητές Ανθούσας

Συκάμινο-Πανσταυραϊκός

Φοίβος Βάρης-Νικηφόρος

12η αγωνιστική 25η

Εθνικός Ν. Μάκρης-Συκάμινο

Αστέρας Γλ. Νερών-Διόνυσος

Αμφιάραος-Ραμνούς Γραμμ.

Ολυμπιακός Λαυρίου-Κουβαράς

Νικητές Ανθούσας-ΑΟ Αυλών

Φοίβος Βάρης-Καπανδρίτι

Νικηφόρος-Πανσταυραϊκός

13η αγωνιστική 26η

Πανσταυραϊκός-Εθνικός Ν. Μάκρης

Συκάμινο-Αστέρας Γλ. Νερών

Διόνυσος-Αμφιάραος

Ραμνούς Γραμμ.-Ολυμπιακός Λαυρίου

Κουβαράς-Νικητές Ανθούσας

ΑΟ Αυλών-Φοίβος Βάρης

Καπανδρίτι-Νικηφόρος

Γ΄ Ε.Π.Σ.Α.Ν.Α.

Αρθρα απο Γ΄ Ε.Π.Σ.Α.Ν.Α.

Επιβεβαίωση με Κωνσταντίνου στον Εθνικό Πειραιά

Κυριάκου Παντζαρίδη04/07/2017

Αποχώρησε από το πρωτάθλημα η Δόξα Ποντίων

ΣΥΝΤΑΚΤΙΚΗ ΟΜΑΔΑ05/01/2017

Μετάθεση έναρξης πρωταθλήματος στην ΕΠΣΑΝΑ

ΣΥΝΤΑΚΤΙΚΗ ΟΜΑΔΑ15/09/2016

Η Κλήρωση στην ΕΠΣΑΝΑ (Γ’ κατηγορία)

ΣΥΝΤΑΚΤΙΚΗ ΟΜΑΔΑ06/09/2016

Με Γουργιώτη και την νέα σεζόν

ΣΥΝΤΑΚΤΙΚΗ ΟΜΑΔΑ07/06/2016

Αποτελέσματα ΕΠΣΑΝΑ (7/5)

ΣΥΝΤΑΚΤΙΚΗ ΟΜΑΔΑ07/05/2016