Β΄ Ε.Π.Σ.Α.Ν.Α.

Η κλήρωση της Β’ ΕΠΣΑΝΑ

Η κλήρωση της Β’ ΕΠΣΑΝΑ

 

Β’ κατηγορία

1η αγωνιστική 16η

Ωρωπός-Δόξα Αγ. Άννας

Παμπαιανικός-Βουλιαγμένη

Αχιλλέας Κ. Αχαρνών-ΑΟ Σταμάτας

Γέρακας-Κρυονέρι

Άρτεμις-Αετός Πικερμίου

Νίκη Δροσιάς-Παλλαυρεωτικός

Μαύρος Αετός-Αφιδναϊκός

Σαρωνικός Αναβ.-Πρωτέας Παλ. Φωκ.

 

2η αγωνιστική 17η

Σαρωνικός Αναβ.-Ωρωπός

Δόξα Αγ. Άννας-Παμπαιανικός

Βουλιαγμένη-Αχιλλέας Κ. Αχαρνών

ΑΟ Σταμάτας-Γέρακας

Κρυονέρι-Άρτεμις

Αετός Πικερμίου-Νίκη Δροσιάς

Παλλαυρεωτικός-Μαύρος Αετός

Πρωτέας Παλ. Φωκ.-Αφιδναϊκός

 

3η αγωνιστική 18η

Παμπαιανικός-Σαρωνικός Αναβ.

Αχιλλέας Κ. Αχαρνών-Δόξα Αγ. Άννας

Γέρακας-Βουλιαγμένη

Άρτεμις-ΑΟ Σταμάτας

Νίκη Δροσιάς-Κρυονέρι

Μαύρος Αετός-Αετός Πικερμίου

Αφιδναϊκός-Παλλαυρεωτικός

Ωρωπός-Πρωτέας Παλ. Φωκ.

 

4η αγωνιστική 19η

Σαρωνικός Αναβ.-Αχιλλέας Κ. Αχαρνών

Ωρωπός-Παμπαιανικός

Δόξα Αγ. Άννας-Γέρακας

Βουλιαγμένη-Άρτεμις

ΑΟ Σταμάτας-Νίκη Δροσιάς

Κρυονέρι-Μαύρος Αετός

Αετός Πικερμίου-Αφιδναϊκός

Πρωτέας Παλ. Φωκ.-Παλλαυρεωτικός

 

5η αγωνιστική 20ή

Γέρακας-Σαρωνικός Αναβ.

Αχιλλέας Κ. Αχαρνών-Ωρωπός

Άρτεμις-Δόξα Αγ. Άννας

Νίκη Δροσιάς-Βουλιαγμένη

Μαύρος Αετός-ΑΟ Σταμάτας

Αφιδναϊκός-Κρυονέρι

Παλλαυρεωτικός-Αετός Πικερμίου

Παμπαιανικός-Πρωτέας Παλ. Φωκ.

 

6η αγωνιστική 21η

Σαρωνικός Αναβ.-Άρτεμις

Ωρωπός-Γέρακας

Παμπαιανικός-Αχιλλέας Κ. Αχαρνών

Δόξα Αγ. Άννας-Νίκη Δροσιάς

Βουλιαγμένη-Μαύρος Αετός

ΑΟ Σταμάτας-Αφιδναϊκός

Κρυονέρι-Παλλαυρεωτικός

Πρωτέας Παλ. Φωκ.-Αετός Πικερμίου

 

7η αγωνιστική 22η

Νίκη Δροσιάς-Σαρωνικός Αναβ.

Άρτεμις-Ωρωπός

Γέρακας-Παμπαιανικός

Μαύρος Αετός-Δόξα Αγ. Άννας

Αφιδναϊκός-Βουλιαγμένη

Παλλαυρεωτικός-ΑΟ Σταμάτας

Αετός Πικερμίου-Κρυονέρι

Αχιλλέας Κ. Αχαρνών-Πρωτέας Παλ. Φωκ.

 

8η αγωνιστική 23η

Σαρωνικός Αναβ.-Μαύρος Αετός

Ωρωπός-Νίκη Δροσιάς

Παμπαιανικός-Άρτεμις

Αχιλλέας Κ. Αχαρνών-Γέρακας

Δόξα Αγ. Άννας-Αφιδναϊκός

Βουλιαγμένη-Παλλαυρεωτικός

ΑΟ Σταμάτας-Αετός Πικερμίου

Πρωτέας Παλ. Φωκ.-Κρυονέρι

 

9η αγωνιστική 24η

Αφιδναϊκός-Σαρωνικός Αναβ.

Μαύρος Αετός-Ωρωπός

Νίκη Δροσιάς-Παμπαιανικός

Άρτεμις-Αχιλλέας Κ. Αχαρνών

Παλλαυρεωτικός-Δόξα Αγ. Άννας

Αετός Πικερμίου-Βουλιαγμένη

Κρυονέρι-ΑΟ Σταμάτας

Γέρακας-Πρωτέας Παλ. Φωκ.

 

10η αγωνιστική 25η

Σαρωνικός Αναβ.-Παλλαυρεωτικός

Ωρωπός-Αφιδναϊκός

Παμπαιανικός-Μαύρος Αετός

Αχιλλέας Κ. Αχαρνών-Νίκη Δροσιάς

Γέρακας-Άρτεμις

Δόξα Αγ. Άννας-Αετός Πικερμίου

Βουλιαγμένη-Κρυονέρι

Πρωτέας Παλ. Φωκ.-ΑΟ Σταμάτας

 

11η αγωνιστική 26η

Αετός Πικερμίου-Σαρωνικός Αναβ.

Παλλαυρεωτικός-Ωρωπός

Αφιδναϊκός-Παμπαιανικός

Μαύρος Αετός-Αχιλλέας Κ. Αχαρνών

Νίκη Δροσιάς-Γέρακας

Κρυονέρι-Δόξα Αγ. Άννας

ΑΟ Σταμάτας-Βουλιαγμένη

Άρτεμις-Πρωτέας Παλ. Φωκ.

 

12η αγωνιστική 27η

Σαρωνικός Αναβ.-Κρυονέρι

Ωρωπός-Αετός Πικερμίου

Παμπαιανικός-Παλλαυρεωτικός

Αχιλλέας Κ. Αχαρνών-Αφιδναϊκός

Γέρακας-Μαύρος Αετός

Άρτεμις-Νίκη Δροσιάς

Δόξα Αγ. Άννας-ΑΟ Σταμάτας

Πρωτέας Παλ. Φωκ.-Βουλιαγμένη

 

13η αγωνιστική 28η

ΑΟ Σταμάτας-Σαρωνικός Αναβ.

Κρυονέρι-Ωρωπός

Αετός Πικερμίου-Παμπαιανικός

Παλλαυρεωτικός-Αχιλλέας Κ. Αχαρνών

Αφιδναϊκός-Γέρακας

Μαύρος Αετός-Άρτεμις

Βουλιαγμένη-Δόξα Αγ. Άννας

Νίκη Δροσιάς-Πρωτέας Παλ. Φωκ.

 

14η αγωνιστική 29η

Σαρωνικός Αναβ.-Βουλιαγμένη

Ωρωπός-ΑΟ Σταμάτας

Παμπαιανικός-Κρυονέρι

Αχιλλέας Κ. Αχαρνών-Αετός Πικερμίου

Γέρακας-Παλλαυρεωτικός

Άρτεμις-Αφιδναϊκός

Νίκη Δροσιάς-Μαύρος Αετός

Πρωτέας Παλ. Φωκ.-Δόξα Αγ. Άννας

 

15η αγωνιστική 30ή

Δόξα Αγ. Άννας-Σαρωνικός Αναβ.

Βουλιαγμένη-Ωρωπός

ΑΟ Σταμάτας-Παμπαιανικός

Κρυονέρι-Αχιλλέας Κ. Αχαρνών

Αετός Πικερμίου-Γέρακας

Παλλαυρεωτικός-Άρτεμις

Αφιδναϊκός-Νίκη Δροσιάς

Μαύρος Αετός-Πρωτέας Παλ. Φωκ.

Β΄ Ε.Π.Σ.Α.Ν.Α.

Αρθρα απο Β΄ Ε.Π.Σ.Α.Ν.Α.

Νίκη Δροσιάς – Παμπαιανικός 1-2

Χρ. Ντάρδα11/11/2017

Παμπαϊανικός – Άρτεμις 0-0

ΣΥΝΤΑΚΤΙΚΗ ΟΜΑΔΑ05/11/2017

Αλλαγή έδρας σε αγώνα της Β’ ΕΠΣΑΝΑ

ΣΥΝΤΑΚΤΙΚΗ ΟΜΑΔΑ21/04/2017

Αποτελέσματα εμβόλιμης στην Β’ ΕΠΣΑΝΑ

ΣΥΝΤΑΚΤΙΚΗ ΟΜΑΔΑ29/03/2017

Εμβόλιμη στην ΕΠΣΑΝΑ

ΣΥΝΤΑΚΤΙΚΗ ΟΜΑΔΑ09/03/2017

Άρτεμις- Διόνυσος 2-0

Φώτη Περιφάνη29/10/2016