Β΄ Ε.Π.Σ.Α.

Η κλήρωση στη Β ΕΠΣΑ

Η κλήρωση στη Β ΕΠΣΑ
Χρ. Ντάρδα

Όλες οι αγωνιστικές στους τρεις ομίλους της Β ΕΠΣΑ.

Β’ ΕΠΣΑ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ

 

1η αγ. 16.η

Υμηττός-Μαρούσι

Νεοπεντελικός-Αλσούπολη

ΓΣ Αργυρούπολης-Ατταλος

Ελπίδα Αγ. Αν.-Καλαμάκι

Κεραυνός Πετρ.-Τόλμη Περ.

Παπάγος-Θρίαμβος Αθ.

Φωστήρας Ηλ.-Διαγόρας

Κολωνός-Πανιώνιος Καισ.

 

 

2η αγ. 17η

Κολωνός-Υμηττός

Μαρούσι-Νεοπεντελικός

Αλσούπολη-ΓΣ Αργυρούπολης

Ατταλος-Ελπίδα Αγ. Αν.

Καλαμάκι-Κεραυνός Πετρ.

Τόλμη Περ.-Παπάγος

Θρίαμβος Αθ.-Φωστήρας Ηλ.

Πανιώνιος Καισ.-Διαγόρας

 

3η αγ. 18η

Νεοπεντελικός-Κολωνός

ΓΣ Αργυρούπολης-Μαρούσι

Ελπίδα Αγ. Αν.-Αλσούπολη

Κεραυνός Πετρ.-Ατταλος

Παπάγος-Καλαμάκι

Φωστήρας Ηλ.-Τόλμη Περ.

Διαγόρας-Θρίαμβος Αθ.

Υμηττός-Πανιώνιος Καισ.

 

4η αγ. 19η

Κολωνός-ΓΣ Αργυρούπολης

Υμηττός-Νεοπεντελικός

Μαρούσι-Ελπίδα Αγ. Αν.

Αλσούπολη-Κεραυνός Πετρ.

Ατταλος-Παπάγος

Καλαμάκι-Φωστήρας Ηλ.

Τόλμη Περ.-Διαγόρας

Πανιώνιος Καισ.-Θρίαμβος Αθ.

 

5η αγ. 20ή

Ελπίδα Αγ. Αν.-Κολωνός

ΓΣ Αργυρούπολης-Υμηττός

Κεραυνός Πετρ.-Μαρούσι

Παπάγος-Αλσούπολη

Φωστήρας Ηλ.-Ατταλος

Διαγόρας-Καλαμάκι

Θρίαμβος Αθ.-Τόλμη Περ.

Νεοπεντελικός-Πανιώνιος Καισ.

 

 

6η αγ. 21η

Κολωνός-Κεραυνός Πετρ.

Υμηττός-Ελπίδα Αγ. Αν.

Νεοπεντελικός-ΓΣ Αργυρούπολης

Μαρούσι-Παπάγος

Αλσούπολη-Φωστήρας Ηλ.

Ατταλος-Διαγόρας

Καλαμάκι-Θρίαμβος Αθ.

Πανιώνιος Καισ.-Τόλμη Περ.

 

7η αγ. 22η

Παπάγος-Κολωνός

Κεραυνός Πετρ.-Υμηττός

Ελπίδα Αγ. Αν.-Νεοπεντελικός

Φωστήρας Ηλ.-Μαρούσι

Διαγόρας-Αλσούπολη

Θρίαμβος Αθ.-Ατταλος

Τόλμη Περ.-Καλαμάκι

ΓΣ Αργυρούπολης-Πανιώνιος Καισ.

 

8η αγ. 23η

Κολωνός-Φωστήρας Ηλ.

Υμηττός-Παπάγος

Νεοπεντελικός-Κεραυνός Πετρ.

ΓΣ Αργυρούπολης-Ελπίδα Αγ. Αν.

Μαρούσι-Διαγόρας

Αλσούπολη-Θρίαμβος Αθ.

Ατταλος-Τόλμη Περ.

Πανιώνιος Καισ.-Καλαμάκι

 

9η αγ. 24η

Διαγόρας-Κολωνός

Φωστήρας Ηλ.-Υμηττός

Παπάγος-Νεοπεντελικός

Κεραυνός Πετρ.-ΓΣ Αργυρούπολης

Θρίαμβος Αθ.-Μαρούσι

Τόλμη Περ.-Αλσούπολη

Καλαμάκι-Ατταλος

Ελπίδα Αγ. Αν.-Πανιώνιος Καισ.

 

10η αγ. 25η

Κολωνός-Θρίαμβος Αθ.

Υμηττός-Διαγόρας

Νεοπεντελικός-Φωστήρας Ηλ.

ΓΣ Αργυρούπολης-Παπάγος

Ελπίδα Αγ. Αν.-Κεραυνός Πετρ.

Μαρούσι-Τόλμη Περ.

Αλσούπολη-Καλαμάκι

Πανιώνιος Καισ.-Ατταλος

 

 

11η αγ. 26η

Τόλμη Περ.-Κολωνός

Θρίαμβος Αθ.-Υμηττός

Διαγόρας-Νεοπεντελικός

Φωστήρας Ηλ.-ΓΣ Αργυρούπολης

Παπάγος-Ελπίδα Αγ. Αν.

Καλαμάκι-Μαρούσι

Ατταλος-Αλσούπολη

Κεραυνός Πετρ.-Πανιώνιος Καισ.

 

12η αγ. 27η

Κολωνός-Καλαμάκι

Υμηττός-Τόλμη Περ.

Νεοπεντελικός-Θρίαμβος Αθ.

ΓΣ Αργυρούπολης-Διαγόρας

Ελπίδα Αγ. Αν.-Φωστήρας Ηλ.

Κεραυνός Πετρ.-Παπάγος

Μαρούσι-Ατταλος

Πανιώνιος Καισ.-Αλσούπολη

 

13η αγ. 28η

Ατταλος-Κολωνός

Καλαμάκι-Υμηττός

Τόλμη Περ.-Νεοπεντελικός

Θρίαμβος Αθ.-ΓΣ Αργυρούπολης

Διαγόρας-Ελπίδα Αγ. Αν.

Φωστήρας Ηλ.-Κεραυνός Πετρ.

Αλσούπολη-Μαρούσι

Παπάγος-Πανιώνιος Καισ.

 

14η αγ. 29η

Κολωνός-Αλσούπολη

Υμηττός-Ατταλος

Νεοπεντελικός-Καλαμάκι

ΓΣ Αργυρούπολης-Τόλμη Περ.

Ελπίδα Αγ. Αν.-Θρίαμβος Αθ.

Κεραυνός Πετρ.-Διαγόρας

Παπάγος-Φωστήρας Ηλ.

Πανιώνιος Καισ.-Μαρούσι

 

15η αγ. 30ή

Μαρούσι-Κολωνός

Αλσούπολη-Υμηττός

Ατταλος-Νεοπεντελικός

Καλαμάκι-ΓΣ Αργυρούπολης

Τόλμη Περ.-Ελπίδα Αγ. Αν.

Θρίαμβος Αθ.-Κεραυνός Πετρ.

Διαγόρας-Παπάγος

Φωστήρας Ηλ.-Πανιώνιος Καισ.

Β’ ΕΠΣΑ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ

 

1η αγ. 16η

Ατρόμητος Χαλ.-Ποσειδώνας Γλ.

Ιπποκράτης-Αθηναΐδα

Θρίαμβος Χ.-Χαλκηδονικός

Φοίνικας Περ.-Λαύρα Αργ.

Αστέρας Εξ.-Κένταυρος Βρ.

Τερψιθέα-Παράδεισος

Αγ. Ελέουσα-Λαρισαϊκός

Χαλάνδρι-Ορφέας Αιγ.

 

2η αγ. 17η

Χαλάνδρι-Ατρόμητος Χαλ.

Ποσειδώνας Γλ.-Ιπποκράτης

Αθηναΐδα-Θρίαμβος Χ.

Χαλκηδονικός-Φοίνικας Περ.

Λαύρα Αργ.-Αστέρας Εξ.

Κένταυρος Βρ.-Τερψιθέα

Παράδεισος-Αγ. Ελέουσα

Ορφέας Αιγ.-Λαρισαϊκός

 

3η αγ. 18η

Ιπποκράτης-Χαλάνδρι

Θρίαμβος Χ.-Ποσειδώνας Γλ.

Φοίνικας Περ.-Αθηναΐδα

Αστέρας Εξ.-Χαλκηδονικός

Τερψιθέα-Λαύρα Αργ.

Αγ. Ελέουσα-Κένταυρος Βρ.

Λαρισαϊκός-Παράδεισος

Ατρόμητος Χαλ.-Ορφέας Αιγ.

 

4η αγ. 19η

Χαλάνδρι-Θρίαμβος Χ.

Ατρόμητος Χαλ.-Ιπποκράτης

Ποσειδώνας Γλ.-Φοίνικας Περ.

Αθηναΐδα-Αστέρας Εξ.

Χαλκηδονικός-Τερψιθέα

Λαύρα Αργ.-Αγ. Ελέουσα

Κένταυρος Βρ.-Λαρισαϊκός

Ορφέας Αιγ.-Παράδεισος

 

5η αγ. 20ή

Φοίνικας Περ.-Χαλάνδρι

Θρίαμβος Χ.-Ατρόμητος Χαλ.

Αστέρας Εξ.-Ποσειδώνας Γλ.

Τερψιθέα-Αθηναΐδα

Αγ. Ελέουσα-Χαλκηδονικός

Λαρισαϊκός-Λαύρα Αργ.

Παράδεισος-Κένταυρος Βρ.

Ιπποκράτης-Ορφέας Αιγ.

 

 

6η αγ. 21η

Χαλάνδρι-Αστέρας Εξ.

Ατρόμητος Χαλ.-Φοίνικας Περ.

Ιπποκράτης-Θρίαμβος Χ.

Ποσειδώνας Γλ.-Τερψιθέα

Αθηναΐδα-Αγ. Ελέουσα

Χαλκηδονικός-Λαρισαϊκός

Λαύρα Αργ.-Παράδεισος

Ορφέας Αιγ.-Κένταυρος Βρ.

 

7η αγ. 22η

Τερψιθέα-Χαλάνδρι

Αστέρας Εξ.-Ατρόμητος Χαλ.

Φοίνικας Περ.-Ιπποκράτης

Αγ. Ελέουσα-Ποσειδώνας Γλ.

Λαρισαϊκός-Αθηναΐδα

Παράδεισος-Χαλκηδονικός

Κένταυρος Βρ.-Λαύρα Αργ.

Θρίαμβος Χ.-Ορφέας Αιγ.

 

8η αγ. 23η

Χαλάνδρι-Αγ. Ελέουσα

Ατρόμητος Χαλ.-Τερψιθέα

Ιπποκράτης-Αστέρας Εξ.

Θρίαμβος Χ.-Φοίνικας Περ.

Ποσειδώνας Γλ.-Λαρισαϊκός

Αθηναΐδα-Παράδεισος

Χαλκηδονικός-Κένταυρος Βρ.

Ορφέας Αιγ.-Λαύρα Αργ.

 

9η αγ. 24η

Λαρισαϊκός-Χαλάνδρι

Αγ. Ελέουσα-Ατρόμητος Χαλ.

Τερψιθέα-Ιπποκράτης

Αστέρας Εξ.-Θρίαμβος Χ.

Παράδεισος-Ποσειδώνας Γλ.

Κένταυρος Βρ.-Αθηναΐδα

Λαύρα Αργ.-Χαλκηδονικός

Φοίνικας Περ.-Ορφέας Αιγ.

 

10η αγ. 25η

Χαλάνδρι-Παράδεισος

Ατρόμητος Χαλ.-Λαρισαϊκός

Ιπποκράτης-Αγ. Ελέουσα

Θρίαμβος Χ.-Τερψιθέα

Φοίνικας Περ.-Αστέρας Εξ.

Ποσειδώνας Γλ.-Κένταυρος Βρ.

Αθηναΐδα-Λαύρα Αργ.

Ορφέας Αιγ.-Χαλκηδονικός

 

 

11η αγ. 26η

Κένταυρος Βρ.-Χαλάνδρι

Παράδεισος-Ατρόμητος Χαλ.

Λαρισαϊκός-Ιπποκράτης

Αγ. Ελέουσα-Θρίαμβος Χ.

Τερψιθέα-Φοίνικας Περ.

Λαύρα Αργ.-Ποσειδώνας Γλ.

Χαλκηδονικός-Αθηναΐδα

Αστέρας Εξ.-Ορφέας Αιγ.

 

12η αγ. 27η

Χαλάνδρι-Λαύρα Αργ.

Ατρόμητος Χαλ.-Κένταυρος Βρ.

Ιπποκράτης-Παράδεισος

Θρίαμβος Χ.-Λαρισαϊκός

Φοίνικας Περ.-Αγ. Ελέουσα

Αστέρας Εξ.-Τερψιθέα

Ποσειδώνας Γλ.-Χαλκηδονικός

Ορφέας Αιγ.-Αθηναΐδα

 

13η αγ. 28η

Χαλκηδονικός-Χαλάνδρι

Λαύρα Αργ.-Ατρόμητος Χαλ.

Κένταυρος Βρ.-Ιπποκράτης

Παράδεισος-Θρίαμβος Χ.

Λαρισαϊκός-Φοίνικας Περ.

Αγ. Ελέουσα-Αστέρας Εξ.

Αθηναΐδα-Ποσειδώνας Γλ.

Τερψιθέα-Ορφέας Αιγ.

 

14η αγ. 29η

Χαλάνδρι-Αθηναΐδα

Ατρόμητος Χαλ.-Χαλκηδονικός

Ιπποκράτης-Λαύρα Αργ.

Θρίαμβος Χ.-Κένταυρος Βρ.

Φοίνικας Περ.-Παράδεισος

Αστέρας Εξ.-Λαρισαϊκός

Τερψιθέα-Αγ. Ελέουσα

Ορφέας Αιγ.-Ποσειδώνας Γλ.

 

15η αγ. 30ή

Ποσειδώνας Γλ.-Χαλάνδρι

Αθηναΐδα-Ατρόμητος Χαλ.

Χαλκηδονικός-Ιπποκράτης

Λαύρα Αργ.-Θρίαμβος Χ.

Κένταυρος Βρ.-Φοίνικας Περ.

Παράδεισος-Αστέρας Εξ.

Λαρισαϊκός-Τερψιθέα

Αγ. Ελέουσα-Ορφέας Αιγ.

 

Β’ ΕΠΣΑ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ

 

1η αγ. 16η

Πετράλωνα-Χρυσούπολη

Βριλήσσια-Βύρωνας

Ειρήνη Πετρ.-Πατήσια

Πέρα Κλουμπ-Αναγέννηση Πετρ.

Γκυζιακός-Ακάδημος

Κηπούπολη-Κουκάκι

Φωστήρας Καισ.-Αγιος Θωμάς

ΑΕ Αιγάλεω-Παγκράτι

 

2η αγ. 17η

ΑΕ Αιγάλεω-Πετράλωνα

Χρυσούπολη-Βριλήσσια

Βύρωνας-Ειρήνη Πετρ.

Πατήσια-Πέρα Κλουμπ

Αναγέννηση Πετρ.-Γκυζιακός

Ακάδημος-Κηπούπολη

Κουκάκι-Φωστήρας Καισ.

Παγκράτι-Αγιος Θωμάς

 

3η αγ. 18η

Βριλήσσια-ΑΕ Αιγάλεω

Ειρήνη Πετρ.-Χρυσούπολη

Πέρα Κλουμπ-Βύρωνας

Γκυζιακός-Πατήσια

Κηπούπολη-Αναγέννηση Πετρ.

Φωστήρας Καισ.-Ακάδημος

Αγιος Θωμάς-Κουκάκι

Πετράλωνα-Παγκράτι

 

4η αγ. 19η

ΑΕ Αιγάλεω-Ειρήνη Πετρ.

Πετράλωνα-Βριλήσσια

Χρυσούπολη-Πέρα Κλουμπ

Βύρωνας-Γκυζιακός

Πατήσια-Κηπούπολη

Αναγέννηση Πετρ.-Φωστήρας Καισ.

Ακάδημος-Αγιος Θωμάς

Παγκράτι-Κουκάκι

 

5η αγ. 20η

Πέρα Κλουμπ-ΑΕ Αιγάλεω

Ειρήνη Πετρ.-Πετράλωνα

Γκυζιακός-Χρυσούπολη

Κηπούπολη-Βύρωνας

Φωστήρας Καισ.-Πατήσια

Αγιος Θωμάς-Αναγέννηση Πετρ.

Κουκάκι-Ακάδημος

 

Πατηστε για να αφησετε σχολιο

You must be logged in to post a comment Login

ΣΧΟΛΙΑΣΤΕ

Β΄ Ε.Π.Σ.Α.

Αρθρα απο Β΄ Ε.Π.Σ.Α.

Καλαμάκι-ΑΟ Ιλίου 1-3

Κυριάκου Παντζαρίδη17/12/2017

Βύρωνας-Θεμιστοκλής 2-1

Κυριάκου Παντζαρίδη17/12/2017

Βριλήσσια-Λαύρα Αργυρούπολης 4-0

Κυριάκου Παντζαρίδη16/12/2017

Ελευθερούπολη-Άγιαξ Ταύρου 0-0

Κυριάκου Παντζαρίδη16/12/2017

Γαλάτσι-Ατρόμητος Χαλανδρίου 0-1

Κυριάκου Παντζαρίδη16/12/2017

Ιεράπολη-Κεραυνός Γλυφάδας 2-1

Κυριάκου Παντζαρίδη16/12/2017
error: Content is protected !!