stoplekto

Η Κλήρωση στην ΕΠΣΑΝΑ (Γ’ κατηγορία)

Η Κλήρωση στην ΕΠΣΑΝΑ (Γ’ κατηγορία)

Στο ξενοδοχείο «PlazaResort» της Παλαιάς Φώκαιας πραγματοποιήθηκε η κλήρωση των πρωταθλημάτων  και του κυπέλλου της ΕΠΣΑΝΑ

Το πρόγραμμα στην Γ’ κατηγορία έχεις ως εξής:

1η αγωνιστική 14η
Δόξα Αγ. Άννας-Νίκη Δροσιάς
ΑΟ Αυλών-Αμφιάραος Καλάμου
Καπανδρίτι-Αστέρας Γλ. Νερών
Συκάμινο-Φοίβος Βάρης
Πανσταυραϊκός–Ραμνούς Γραμμ.
Εθνικός Ν. Μάκρης–Μαύρος Αετός Πολυδ.
Ρεπό: Νικητές Ανθούσας

 

 

 

2η αγωνιστική 15η
Νικητές Ανθούσας–Δόξα Αγ. Άννας
Νίκη Δροσιάς –ΑΟ Αυλών
Αμφιάραος Καλάμου-Καπανδρίτι
Αστέρας Γλ. Νερών-Συκάμινο
Φοίβος Βάρης-Πανσταυραϊκός
Ραμνούς Γραμμ.–Εθνικός Ν. Μάκρης
Ρεπό: Μαύρος Αετός Πολυδ.

 

 

 

3η αγωνιστική 16η
ΑΟ Αυλών–Νικητές Ανθούσας
Καπανδρίτι-Νίκη Δροσιάς
Συκάμινο-Αμφιάραος Καλάμου
Πανσταυραϊκός-Αστέρας Γλ. Νερών
Εθνικός Ν. Μάκρης-Φοίβος Βάρης
Μαύρος Αετός Πολυδ.–Ραμνούς Γραμμ.
Ρεπό: Δόξα Αγ. Άννας

 

 

 

4η αγωνιστική 17η
Νικητές Ανθούσας–Καπανδρίτι
Δόξα Αγ. Άννας–ΑΟ Αυλών
Νίκη Δροσιάς–Συκάμινο
Αμφιάραος Καλάμου-Πανσταυραϊκός
Αστέρας Γλ. Νερών-Εθνικός Ν. Μάκρης
Φοίβος Βάρης-Μαύρος Αετός Πολυδ.
Ρεπό: Ραμνούς Γραμμ.

 

 

 

5η αγωνιστική 18η
Συκάμινο–Νικητές Ανθούσας
Καπανδρίτι–Δόξα Αγ. Άννας
Πανσταυραϊκός-Νίκη Δροσιάς
Εθνικός Ν. Μάκρης-Αμφιάραος Καλάμου
Μαύρος Αετός Πολυδ.-Αστέρας Γλ. Νερών
Ραμνούς Γραμμ.-Φοίβος Βάρης
Ρεπό: ΑΟ Αυλών

 

 

 

6η αγωνιστική 19η
Νικητές Ανθούσας–Πανσταυραϊκός
Δόξα Αγ. Άννας–Συκάμινο
ΑΟ Αυλών–Καπανδρίτι
Νίκη Δροσιάς –Εθνικός Ν. Μάκρης
Αμφιάραος Καλάμου-Μαύρος Αετός Πολυδ.
Αστέρας Γλ. Νερών-Ραμνούς Γραμμ.
Ρεπό: Φοίβος Βάρης

 

 

 

7η αγωνιστική 20ή
Εθνικός Ν. Μάκρης–Νικητές Ανθούσας
Πανσταυραϊκός–Δόξα Αγ. Άννας
Συκάμινο–ΑΟ Αυλών
Μαύρος Αετός Πολυδ.-Νίκη Δροσιάς
Ραμνούς Γραμμ.–Αμφιάραος Καλάμου
Φοίβος Βάρης-Αστέρας Γλ. Νερών
Ρεπό: Καπανδρίτι

 

 

 

8η αγωνιστική 21η
Νικητές Ανθούσας–Μαύρος Αετός Πολυδ.
Δόξα Αγ. Άννας–Εθνικός Ν. Μάκρης
ΑΟ Αυλών–Πανσταυραϊκός
Καπανδρίτι–Συκάμινο
Νίκη Δροσιάς-Ραμνούς Γραμμ.
Αμφιάραος Καλάμου-Φοίβος Βάρης
Ρεπό: Αστέρας Γλ. Νερών

 

 

 

9η αγωνιστική 22η
Ραμνούς Γραμμ.–Νικητές Ανθούσας
Μαύρος Αετός Πολυδ.–Δόξα Αγ. Άννας
Εθνικός Ν. Μάκρης–ΑΟ Αυλών
Πανσταυραϊκός–Καπανδρίτι
Φοίβος Βάρης-Νίκη Δροσιάς
Αστέρας Γλ. Νερών-Αμφιάραος Καλάμου
Ρεπό: Συκάμινο

 

 

 

10η αγωνιστική 23η
Νικητές Ανθούσας-Φοίβος Βάρης
Δόξα Αγ. Άννας–Ραμνούς Γραμμ.
ΑΟ Αυλών–Μαύρος Αετός Πολυδ.
Καπανδρίτι–Εθνικός Ν. Μάκρης
Συκάμινο–Πανσταυραϊκός
Νίκη Δροσιάς-Αστέρας Γλ. Νερών
Ρεπό: Αμφιάραος Καλάμου

 

 

 

11η αγωνιστική 24η
Αστέρας Γλ. Νερών–Νικητές Ανθούσας
Φοίβος Βάρης-Δόξα Αγ. Άννας
Ραμνούς Γραμμ.–ΑΟ Αυλών
Μαύρος Αετός Πολυδ.–Καπανδρίτι
Εθνικός Ν. Μάκρης–Συκάμινο
Αμφιάραος Καλάμου-Νίκη Δροσιάς
Ρεπό: Πανσταυραϊκός

 

 

 

12η αγωνιστική 25η
Νικητές Ανθούσας-Αμφιάραος Καλάμου
Δόξα Αγ. Άννας–Αστέρας Γλ. Νερών
ΑΟ Αυλών-Φοίβος Βάρης
Καπανδρίτι–Ραμνούς Γραμμ.
Συκάμινο–Μαύρος Αετός Πολυδ.
Πανσταυραϊκός–Εθνικός Ν. Μάκρης
Ρεπό: Νίκη Δροσιάς

 

 

 

13η αγωνιστική 26η
Νίκη Δροσιάς-Νικητές Ανθούσας
Αμφιάραος Καλάμου-Δόξα Αγ. Άννας
Αστέρας Γλ. Νερών-ΑΟ Αυλών
Φοίβος Βάρης-Καπανδρίτι
Ραμνούς Γραμμ.–Συκάμινο
Μαύρος Αετός Πολυδ.–Πανσταυραϊκός
Ρεπό: Εθνικός Ν. Μάκρης

 

stoplekto

Αρθρα απο stoplekto

Διεκόπη στο 30’ λόγω έντονης βροχόπτωσης το ΑΣ Κωφών- Φίλαθλοι(0-0)

Φώτη Περιφάνη19/11/2017

Αποτελέσματα ΕΠΣΑΝΑ (18-19/11)

ΣΥΝΤΑΚΤΙΚΗ ΟΜΑΔΑ19/11/2017

Αποτελέσματα ΕΠΣΠ (18-19/11)

ΣΥΝΤΑΚΤΙΚΗ ΟΜΑΔΑ19/11/2017

Αποτελέσματα Γ’ Εθνικής (7η αγ.)

ΣΥΝΤΑΚΤΙΚΗ ΟΜΑΔΑ19/11/2017

Αποτελέσματα ΕΠΣΑ (18-19/11)

ΣΥΝΤΑΚΤΙΚΗ ΟΜΑΔΑ19/11/2017

Αρμενική- Αστέρας Νίκαιας 1-0

Φώτη Περιφάνη18/11/2017