Γ΄ Ε.Π.Σ.Α.

Η κλήρωση στην Γ κατηγορία ΕΠΣΑ

Η κλήρωση στην Γ κατηγορία ΕΠΣΑ
Χρ. Ντάρδα

Η κλήρωση στη Γ ΕΠΣΑ

Γ’ ΕΠΣΑ 1ος ΟΜΙΛΟΣ

 

1η αγωνιστική 16η

Αρης Βύρωνα-Προμηθέας

Νίκη Αλίμου-Αμπελόκηποι

ΑΟ Ιλίου-Αετός Καλλ.

Δάσος Χαϊδαρίου-Αίας Αθηνών

Αρης Χολαργού-Πράσινα Πουλιά

Κρόνος Αθηνών-ΑΕ Περιστερίου

Δάφνη Αθηνών-Απόλλων Χαλ.

Ατλας Κυψέλης-Ιεράπολη

 

2η αγωνιστική 17η

Ατλας Κυψέλης-Αρης Βύρωνα

Προμηθέας-Νίκη Αλίμου

Αμπελόκηποι-ΑΟ Ιλίου

Αετός Καλλ.-Δάσος Χαϊδαρίου

Αίας Αθηνών-Αρης Χολαργού

Πράσινα Πουλιά-Κρόνος Αθηνών

ΑΕ Περιστερίου-Δάφνη Αθηνών

Ιεράπολη-Απόλλων Χαλ.

 

3η αγωνιστική 18η

Νίκη Αλίμου-Ατλας Κυψέλης

ΑΟ Ιλίου-Προμηθέας

Δάσος Χαϊδαρίου-Αμπελόκηποι

Αρης Χολαργού-Αετός Καλλ.

Κρόνος Αθηνών-Αίας Αθηνών

Δάφνη Αθηνών-Πράσινα Πουλιά

Απόλλων Χαλ.-ΑΕ Περιστερίου

Αρης Βύρωνα-Ιεράπολη

 

4η αγωνιστική 19η

Ατλας Κυψέλης-ΑΟ Ιλίου

Αρης Βύρωνα-Νίκη Αλίμου

Προμηθέας-Δάσος Χαϊδαρίου

Αμπελόκηποι-Αρης Χολαργού

Αετός Καλλ.-Κρόνος Αθηνών

Αίας Αθηνών-Δάφνη Αθηνών

Πράσινα Πουλιά-Απόλλων Χαλ.

Ιεράπολη-ΑΕ Περιστερίου

 

5η αγωνιστική 20ή

Δάσος Χαϊδαρίου-Ατλας Κυψέλης

ΑΟ Ιλίου-Αρης Βύρωνα

Αρης Χολαργού-Προμηθέας

Κρόνος Αθηνών-Αμπελόκηποι

Δάφνη Αθηνών-Αετός Καλλ.

Απόλλων Χαλ.-Αίας Αθηνών

ΑΕ Περιστερίου-Πράσινα Πουλιά

Νίκη Αλίμου-Ιεράπολη

 

 

6η αγωνιστική 21η

Ατλας Κυψέλης-Αρης Χολαργού

Αρης Βύρωνα-Δάσος Χαϊδαρίου

Νίκη Αλίμου-ΑΟ Ιλίου

Προμηθέας-Κρόνος Αθηνών

Αμπελόκηποι-Δάφνη Αθηνών

Αετός Καλλ.-Απόλλων Χαλ.

Αίας Αθηνών-ΑΕ Περιστερίου

Ιεράπολη-Πράσινα Πουλιά

 

7η αγωνιστική 22η

Κρόνος Αθηνών-Ατλας Κυψέλης

Αρης Χολαργού-Αρης Βύρωνα

Δάσος Χαϊδαρίου-Νίκη Αλίμου

Δάφνη Αθηνών-Προμηθέας

Απόλλων Χαλ.-Αμπελόκηποι

ΑΕ Περιστερίου-Αετός Καλλ.

Πράσινα Πουλιά-Αίας Αθηνών

ΑΟ Ιλίου-Ιεράπολη

 

8η αγωνιστική 23η

Ατλας Κυψέλης-Δάφνη Αθηνών

Αρης Βύρωνα-Κρόνος Αθηνών

Νίκη Αλίμου-Αρης Χολαργού

ΑΟ Ιλίου-Δάσος Χαϊδαρίου

Προμηθέας-Απόλλων Χαλ.

Αμπελόκηποι-ΑΕ Περιστερίου

Αετός Καλλ.-Πράσινα Πουλιά

Ιεράπολη-Αίας Αθηνών

 

9η αγωνιστική 24η

Απόλλων Χαλ.-Ατλας Κυψέλης

Δάφνη Αθηνών-Αρης Βύρωνα

Κρόνος Αθηνών-Νίκη Αλίμου

Αρης Χολαργού-ΑΟ Ιλίου

ΑΕ Περιστερίου-Προμηθέας

Πράσινα Πουλιά-Αμπελόκηποι

Αίας Αθηνών-Αετός Καλλ.

Δάσος Χαϊδαρίου-Ιεράπολη

 

10η αγωνιστική 25η

Ατλας Κυψέλης-ΑΕ Περιστερίου

Αρης Βύρωνα-Απόλλων Χαλ.

Νίκη Αλίμου-Δάφνη Αθηνών

ΑΟ Ιλίου-Κρόνος Αθηνών

Δάσος Χαϊδαρίου-Αρης Χολαργού

Προμηθέας-Πράσινα Πουλιά

Αμπελόκηποι-Αίας Αθηνών

Ιεράπολη-Αετός Καλλ.

 

 

11η αγωνιστική 26η

Πράσινα Πουλιά-Ατλας Κυψέλης

ΑΕ Περιστερίου-Αρης Βύρωνα

Απόλλων Χαλ.-Νίκη Αλίμου

Δάφνη Αθηνών-ΑΟ Ιλίου

Κρόνος Αθηνών-Δάσος Χαϊδαρίου

Αίας Αθηνών-Προμηθέας

Αετός Καλλ.-Αμπελόκηποι

Αρης Χολαργού-Ιεράπολη

 

12η αγωνιστική 27η

Ατλας Κυψέλης-Αίας Αθηνών

Αρης Βύρωνα-Πράσινα Πουλιά

Νίκη Αλίμου-ΑΕ Περιστερίου

ΑΟ Ιλίου-Απόλλων Χαλ.

Δάσος Χαϊδαρίου-Δάφνη Αθηνών

Αρης Χολαργού-Κρόνος Αθηνών

Προμηθέας-Αετός Καλλ.

Ιεράπολη-Αμπελόκηποι

 

13η αγωνιστική 28η

Αετός Καλλ.-Ατλας Κυψέλης

Αίας Αθηνών-Αρης Βύρωνα

Πράσινα Πουλιά-Νίκη Αλίμου

ΑΕ Περιστερίου-ΑΟ Ιλίου

Απόλλων Χαλ.-Δάσος Χαϊδαρίου

Δάφνη Αθηνών-Αρης Χολαργού

Αμπελόκηποι-Προμηθέας

Κρόνος Αθηνών-Ιεράπολη

 

14η αγωνιστική 29η

Ατλας Κυψέλης-Αμπελόκηποι

Αρης Βύρωνα-Αετός Καλλ.

Νίκη Αλίμου-Αίας Αθηνών

ΑΟ Ιλίου-Πράσινα Πουλιά

Δάσος Χαϊδαρίου-ΑΕ Περιστερίου

Αρης Χολαργού-Απόλλων Χαλ.

Κρόνος Αθηνών-Δάφνη Αθηνών

Ιεράπολη-Προμηθέας

 

15η αγωνιστική 30ή

Προμηθέας-Ατλας Κυψέλης

Αμπελόκηποι-Αρης Βύρωνα

Αετός Καλλ.-Νίκη Αλίμου

Αίας Αθηνών-ΑΟ Ιλίου

Πράσινα Πουλιά-Δάσος Χαϊδαρίου

ΑΕ Περιστερίου-Αρης Χολαργού

Απόλλων Χαλ.-Κρόνος Αθηνών

Δάφνη Αθηνών-Ιεράπολη

 

Γ’ ΕΠΣΑ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ

 

1η αγωνιστική 16η

Ηρακλής Περιστ.-Ολυμπιακός Κυψ.

Κοψαχείλα-Λυκόβρυση

Φοίνικας Καλλ.-Αμιλλα Περιστ.

Πήγασος Πατησίων-Κορωνίδα

Κρόνος Αιγάλεω-Ταταύλα

Κηφισιά 2010-Ιλίσια 2004

Ερμής Ηρακλείου-Τριφυλλιακός

ΠΟ Ψυχικού-Κεραμεικός

 

2η αγωνιστική 17η

ΠΟ Ψυχικού-Ηρακλής Περιστ.

Ολυμπιακός Κυψ.-Κοψαχείλα

Λυκόβρυση-Φοίνικας Καλλ.

Αμιλλα Περιστ.-Πήγασος Πατησίων

Κορωνίδα-Κρόνος Αιγάλεω

Ταταύλα-Κηφισιά 2010

Ιλίσια 2004-Ερμής Ηρακλείου

Κεραμεικός-Τριφυλλιακός

 

3η αγωνιστική 18η

Κοψαχείλα-ΠΟ Ψυχικού

Φοίνικας Καλλ.-Ολυμπιακός Κυψ.

Πήγασος Πατησίων-Λυκόβρυση

Κρόνος Αιγάλεω-Αμιλλα Περιστ.

Κηφισιά 2010-Κορωνίδα

Ερμής Ηρακλείου-Ταταύλα

Τριφυλλιακός-Ιλίσια 2004

Ηρακλής Περιστ.-Κεραμεικός

 

4η αγωνιστική 19η

ΠΟ Ψυχικού-Φοίνικας Καλλ.

Ηρακλής Περιστ.-Κοψαχείλα

Ολυμπιακός Κυψ.-Πήγασος Πατησίων

Λυκόβρυση-Κρόνος Αιγάλεω

Αμιλλα Περιστ.-Κηφισιά 2010

Κορωνίδα-Ερμής Ηρακλείου

Ταταύλα-Τριφυλλιακός

Κεραμεικός-Ιλίσια 2004

 

5η αγωνιστική 20ή

Πήγασος Πατησίων-ΠΟ Ψυχικού

Φοίνικας Καλλ.-Ηρακλής Περιστ.

Κρόνος Αιγάλεω-Ολυμπιακός Κυψ.

Κηφισιά 2010-Λυκόβρυση

Ερμής Ηρακλείου-Αμιλλα Περιστ.

Τριφυλλιακός-Κορωνίδα

Ιλίσια 2004-Ταταύλα

Κοψαχείλα-Κεραμεικός

 

 

6η αγωνιστική 21η

ΠΟ Ψυχικού-Κρόνος Αιγάλεω

Ηρακλής Περιστ.-Πήγασος Πατησίων

Κοψαχείλα-Φοίνικας Καλλ.

Ολυμπιακός Κυψ.-Κηφισιά 2010

Λυκόβρυση-Ερμής Ηρακλείου

Αμιλλα Περιστ.-Τριφυλλιακός

Κορωνίδα-Ιλίσια 2004

Κεραμεικός-Ταταύλα

 

7η αγωνιστική 22η

Κηφισιά 2010-ΠΟ Ψυχικού

Κρόνος Αιγάλεω-Ηρακλής Περιστ.

Πήγασος Πατησίων-Κοψαχείλα

Ερμής Ηρακλείου-Ολυμπιακός Κυψ.

Τριφυλλιακός-Λυκόβρυση

Ιλίσια 2004-Αμιλλα Περιστ.

Ταταύλα-Κορωνίδα

Φοίνικας Καλλ.-Κεραμεικός

 

8η αγωνιστική 23η

ΠΟ Ψυχικού-Ερμής Ηρακλείου

Ηρακλής Περιστ.-Κηφισιά 2010

Κοψαχείλα-Κρόνος Αιγάλεω

Φοίνικας Καλλ.-Πήγασος Πατησίων

Ολυμπιακός Κυψ.-Τριφυλλιακός

Λυκόβρυση-Ιλίσια 2004

Αμιλλα Περιστ.-Ταταύλα

Κεραμεικός-Κορωνίδα

 

9η αγωνιστική 24η

Τριφυλλιακός-ΠΟ Ψυχικού

Ερμής Ηρακλείου-Ηρακλής Περιστ.

Κηφισιά 2010-Κοψαχείλα

Κρόνος Αιγάλεω-Φοίνικας Καλλ.

Ιλίσια 2004-Ολυμπιακός Κυψ.

Ταταύλα-Λυκόβρυση

Κορωνίδα-Αμιλλα Περιστ.

Πήγασος Πατησίων-Κεραμεικός

 

10η αγωνιστική 25η

ΠΟ Ψυχικού-Ιλίσια 2004

Ηρακλής Περιστ.-Τριφυλλιακός

Κοψαχείλα-Ερμής Ηρακλείου

Φοίνικας Καλλ.-Κηφισιά 2010

Πήγασος Πατησίων-Κρόνος Αιγάλεω

Ολυμπιακός Κυψ.-Ταταύλα

Λυκόβρυση-Κορωνίδα

Κεραμεικός-Αμιλλα Περιστ.

 

 

11η αγωνιστική 26η

Ταταύλα-ΠΟ Ψυχικού

Ιλίσια 2004-Ηρακλής Περιστ.

Τριφυλλιακός-Κοψαχείλα

Ερμής Ηρακλείου-Φοίνικας Καλλ.

Κηφισιά 2010-Πήγασος Πατησίων

Κορωνίδα-Ολυμπιακός Κυψ.

Αμιλλα Περιστ.-Λυκόβρυση

Κρόνος Αιγάλεω-Κεραμεικός

 

12η αγωνιστική 27η

ΠΟ Ψυχικού-Κορωνίδα

Ηρακλής Περιστ.-Ταταύλα

Κοψαχείλα-Ιλίσια 2004

Φοίνικας Καλλ.-Τριφυλλιακός

Πήγασος Πατησίων-Ερμής Ηρακλείου

Κρόνος Αιγάλεω-Κηφισιά 2010

Ολυμπιακός Κυψ.-Αμιλλα Περιστ.

Κεραμεικός-Λυκόβρυση

 

13η αγωνιστική 28η

Αμιλλα Περιστ.-ΠΟ Ψυχικού

Κορωνίδα-Ηρακλής Περιστ.

Ταταύλα-Κοψαχείλα

Ιλίσια 2004-Φοίνικας Καλλ.

Τριφυλλιακός-Πήγασος Πατησίων

Ερμής Ηρακλείου-Κρόνος Αιγάλεω

Λυκόβρυση-Ολυμπιακός Κυψ.

Κηφισιά 2010-Κεραμεικός

 

14η αγωνιστική 29η

ΠΟ Ψυχικού-Λυκόβρυση

Ηρακλής Περιστ.-Αμιλλα Περιστ.

Κοψαχείλα-Κορωνίδα

Φοίνικας Καλλ.-Ταταύλα

Πήγασος Πατησίων-Ιλίσια 2004

Κρόνος Αιγάλεω-Τριφυλλιακός

Κηφισιά 2010-Ερμής Ηρακλείου

Κεραμεικός-Ολυμπιακός Κυψ.

 

15η αγωνιστική 30ή

Ολυμπιακός Κυψ.-ΠΟ Ψυχικού

Λυκόβρυση-Ηρακλής Περιστ.

Αμιλλα Περιστ.-Κοψαχείλα

Κορωνίδα-Φοίνικας Καλλ.

Ταταύλα-Πήγασος Πατησίων

Ιλίσια 2004-Κρόνος Αιγάλεω

Τριφυλλιακός-Κηφισιά 2010

Ερμής Ηρακλείου-Κεραμεικός

Γ’ ΕΠΣΑ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ

 

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 16η

Απόλλων 2006-ΑΕ Ιλίου

Απόλλων Περ.-Κεραυνός Αγ. Βαρβ.

Αφοβος-ΑΟ Κωφών

Πλάτων-ΓΣ Καισαριανής

Νέα Ζωή Μετ.-Νέα Σμύρνη

Αρίων-Αρμενική

ΑΟΝΑ-Γαλαξίας

Θύελλα Περ.-Αίμος Πετρ.

 

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 17η

Θύελλα Περ.-Απόλλων 2006

ΑΕ Ιλίου-Απόλλων Περ.

Κεραυνός Αγ. Βαρβ.-Αφοβος

ΑΟ Κωφών-Πλάτων

ΓΣ Καισαριανής-Νέα Ζωή Μετ.

Νέα Σμύρνη-Αρίων

Αρμενική-ΑΟΝΑ

Αίμος Πετρ.-Γαλαξίας

 

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 18η

Απόλλων Περ.-Θύελλα Περ.

Αφοβος-ΑΕ Ιλίου

Πλάτων-Κεραυνός Αγ. Βαρβ.

Νέα Ζωή Μετ.-ΑΟ Κωφών

Αρίων-ΓΣ Καισαριανής

ΑΟΝΑ-Νέα Σμύρνη

Γαλαξίας-Αρμενική

Απόλλων 2006-Αίμος Πετρ.

 

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 19η

Θύελλα Περ.-Αφοβος

Απόλλων 2006-Απόλλων Περ.

ΑΕ Ιλίου-Πλάτων

Κεραυνός Αγ. Βαρβ.-Νέα Ζωή Μετ.

ΑΟ Κωφών-Αρίων

ΓΣ Καισαριανής-ΑΟΝΑ

Νέα Σμύρνη-Γαλαξίας

Αίμος Πετρ.-Αρμενική

 

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 20ή

Πλάτων-Θύελλα Περ.

Αφοβος-Απόλλων 2006

Νέα Ζωή Μετ.-ΑΕ Ιλίου

Αρίων-Κεραυνός Αγ. Βαρβ.

ΑΟΝΑ-ΑΟ Κωφών

Γαλαξίας-ΓΣ Καισαριανής

Αρμενική-Νέα Σμύρνη

Απόλλων Περ.-Αίμος Πετρ.

 

 

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 21η

Θύελλα Περ.-Νέα Ζωή Μετ.

Απόλλων 2006-Πλάτων

Απόλλων Περ.-Αφοβος

ΑΕ Ιλίου-Αρίων

Κεραυνός Αγ. Βαρβ.-ΑΟΝΑ

ΑΟ Κωφών-Γαλαξίας

ΓΣ Καισαριανής-Αρμενική

Αίμος Πετρ.-Νέα Σμύρνη

 

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 22η

Αρίων-Θύελλα Περ.

Νέα Ζωή Μετ.-Απόλλων 2006

Πλάτων-Απόλλων Περ.

ΑΟΝΑ-ΑΕ Ιλίου

Γαλαξίας-Κεραυνός Αγ. Βαρβ.

Αρμενική-ΑΟ Κωφών

Νέα Σμύρνη-ΓΣ Καισαριανής

Αφοβος-Αίμος Πετρ.

 

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 23η

Θύελλα Περ.-ΑΟΝΑ

Απόλλων 2006-Αρίων

Απόλλων Περ.-Νέα Ζωή Μετ.

Αφοβος-Πλάτων

ΑΕ Ιλίου-Γαλαξίας

Κεραυνός Αγ. Βαρβ.-Αρμενική

ΑΟ Κωφών-Νέα Σμύρνη

Αίμος Πετρ.-ΓΣ Καισαριανής

 

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 24η

Γαλαξίας-Θύελλα Περ.

ΑΟΝΑ-Απόλλων 2006

Αρίων-Απόλλων Περ.

Νέα Ζωή Μετ.-Αφοβος

Αρμενική-ΑΕ Ιλίου

Νέα Σμύρνη-Κεραυνός Αγ. Βαρβ.

ΓΣ Καισαριανής-ΑΟ Κωφών

Πλάτων-Αίμος Πετρ.

 

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 25η

Θύελλα Περ.-Αρμενική

Απόλλων 2006-Γαλαξίας

Απόλλων Περ.-ΑΟΝΑ

Αφοβος-Αρίων

Πλάτων-Νέα Ζωή Μετ.

ΑΕ Ιλίου-Νέα Σμύρνη

Κεραυνός Αγ. Βαρβ.-ΓΣ Καισαριανής

Αίμος Πετρ.-ΑΟ Κωφών

 

 

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 26η

Νέα Σμύρνη-Θύελλα Περ.

Αρμενική-Απόλλων 2006

Γαλαξίας-Απόλλων Περ.

ΑΟΝΑ-Αφοβος

Αρίων-Πλάτων

ΓΣ Καισαριανής-ΑΕ Ιλίου

ΑΟ Κωφών-Κεραυνός Αγ. Βαρβ.

Νέα Ζωή Μετ.-Αίμος Πετρ.

 

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 27η

Θύελλα Περ.-ΓΣ Καισαριανής

Απόλλων 2006-Νέα Σμύρνη

Απόλλων Περ.-Αρμενική

Αφοβος-Γαλαξίας

Πλάτων-ΑΟΝΑ

Νέα Ζωή Μετ.-Αρίων

ΑΕ Ιλίου-ΑΟ Κωφών

Αίμος Πετρ.-Κεραυνός Αγ. Βαρβ.

 

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 28η

ΑΟ Κωφών-Θύελλα Περ.

ΓΣ Καισαριανής-Απόλλων 2006

Νέα Σμύρνη-Απόλλων Περ.

Αρμενική-Αφοβος

Γαλαξίας-Πλάτων

ΑΟΝΑ-Νέα Ζωή Μετ.

Κεραυνός Αγ. Βαρβ.-ΑΕ Ιλίου

Αρίων-Αίμος Πετρ.

 

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 29η

Θύελλα Περ.-Κεραυνός Αγ. Βαρβ.

Απόλλων 2006-ΑΟ Κωφών

Απόλλων Περ.-ΓΣ Καισαριανής

Αφοβος-Νέα Σμύρνη

Πλάτων-Αρμενική

Νέα Ζωή Μετ.-Γαλαξίας

Αρίων-ΑΟΝΑ

Αίμος Πετρ.-ΑΕ Ιλίου

 

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 30ή

ΑΕ Ιλίου-Θύελλα Περ.

Κεραυνός Αγ. Βαρβ.-Απόλλων 2006

ΑΟ Κωφών-Απόλλων Περ.

ΓΣ Καισαριανής-Αφοβος

Νέα Σμύρνη-Πλάτων

Αρμενική-Νέα Ζωή Μετ.

Γαλαξίας-Αρίων

ΑΟΝΑ-Αίμος Πετρ.

 

Πατηστε για να αφησετε σχολιο

You must be logged in to post a comment Login

ΣΧΟΛΙΑΣΤΕ

Γ΄ Ε.Π.Σ.Α.

Αρθρα απο Γ΄ Ε.Π.Σ.Α.

Πηρε Τσιτσιμάκη ο Εθνικός Αστέρας

Κυριάκου Παντζαρίδη27/07/2017

Ανακοίνωσε δυο ο Εθνικός Αστέρας

Κυριάκου Παντζαρίδη13/07/2017

Έμεινε ο Γαϊτανίδης στην Κηφισιά 2010

Κυριάκου Παντζαρίδη08/07/2017

Τα φιλικά προετοιμασίας του Εθνικού Αστέρα

Κυριάκου Παντζαρίδη29/06/2017

Στην «Μπάρτσα» ο Τερλελής

Κυριάκου Παντζαρίδη27/06/2017

Άγγιξε Σουπερ Λιγκ η τελετή λήξης των ακαδημιών του Άγιαξ Ταύρου

Κυριάκου Παντζαρίδη17/06/2017

Νέος τεχνικός διευθυντής στον ΠΟ Ψυχικού

Κυριάκου Παντζαρίδη16/06/2017

Απολογισμός στον Κεραυνό Πετρούπολης

Κυριάκου Παντζαρίδη02/06/2017

Κεραυνός Πετρούπολης: Νέος προπονητής ο Μίμης Μπρούσαλης

Κυριάκου Παντζαρίδη01/06/2017