Ε.Π.Σ.Δ.Α.

ΕΠΣΔΑ:Οι διαιτητές στους αγώνες της Δυτικής Αττικής το Σαββατοκύριακο 22-23/10

ΕΠΣΔΑ:Οι διαιτητές στους αγώνες της Δυτικής Αττικής το Σαββατοκύριακο 22-23/10
Χρ. Ντάρδα

Tο πρόγραμμα των αγώνων και οι διαιτητές των αγώνων της ΕΠΣΔΑ το Σαββατοκύριακο 22-23/10

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Α’ Κατηγορία
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
1. ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
– ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Σάββατο 22/10/11 16:00 ΧΑΤΖΗΣ Γ., ΛΟΥΡΜΠΕΑΣ Ν., ΦΑΡΜΑΚΗΣ Κ.
2. ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ – ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ ΓΚΟΡΥΤΣΑΣ Σάββατο 22/10/11 16:00 ΤΡΑΧΑΝΗΣ Σ., ΠΑΠΠΑΣ Α., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Κ.
3. ΑΣΑ Ν.ΠΕΡΑΜ.ΑΤΤΑΛΟΣ
– ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ Κυριακή 23/10/11 16:00 ΒΑΤΣΙΟΣ Α., ΠΑΣΤΡΩΜΑΣ Ν., ΚΑΣΣΑΒΕΤΗΣ Π.
4. ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ
– ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΑΤΗΤΟΥ Κυριακή 23/10/11 16:00 ΣΤΡΑΤΗΣ Ε., ΤΡΑΧΑΝΗΣ Σ., ΦΑΡΜΑΚΗΣ Κ.
5. ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ
– ΠΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ 2004
ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Κυριακή 23/10/11 16:00 ΧΑΤΖΗΣ Γ., ΜΑΝΤΗΣ Γ., ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Α.
6. Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣ – ΠΑΟ ΦΥΛΗΣ ΝΕΟΚΤΙΣΤΩΝ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Κυριακή 23/10/11 16:00 ΚΑΣΚΑΝΤΙΡΗ Ε., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Κ., ΝΑΚΟΣ Π.
7. ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ.
– Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ
ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Κυριακή 23/10/11 16:00 ΚΟΥΤΑΚΟΣ Ι., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΠΟΥΛΑΚΑΚΗΣ Ε.
Β’ Κατηγορία
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
8. ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ
– ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ
ΝΕΟΚΤΙΣΤΩΝ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Σάββατο 22/10/11 16:00 ΣΤΡΑΤΗΣ Ε., ΚΥΡΙΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Π., ΤΖΩΡΑΣ Σ.
9. ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ
– ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ Δ.Α.Σ.
ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Σάββατο 22/10/11 16:00 ΚΑΣΣΑΒΕΤΗΣ Π., ΜΑΝΤΗΣ Γ., ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Α.
10. ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ
– ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ Σάββατο 22/10/11 16:00 ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΝΑΚΟΣ Π., ΚΟΥΤΑΚΟΣ Ι.
11. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ
– ΑΡΓΩ ΜΕΓΑΡΩΝ
ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Κυριακή 23/10/11 11:00 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΠΕΓΚΟΥ Σ., ΚΑΠΡΕΤΣΟΣ Ν.
12. ΑΠΟΛΛΩΝ Α. ΛΙΟΣΙΩΝ
– ΑΣ ΣΕΠΟΛΙΑΚΟΣ ΠΑΡΝΗΘ
ΝΕΟΚΤΙΣΤΩΝ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Κυριακή 23/10/11 11:00 ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΚΑΝΤΑΝΑΛΕΩΝ Α., ΠΑΓΩΝΑΣ Δ.
13. ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗ – ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Κυριακή 23/10/11 16:00 ΣΤΑΜΑΤΗΣ Τ., ΤΖΩΡΤΖΑΚΟΣ Α., ΠΑΠΠΑΣ Α.
14. ΕΙΔΥΛΛΙΑΚΟΣ
– ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ
ΒΙΛΙΩΝ Κυριακή 23/10/11 16:00 ΑΛΙΑΓΑΣ Α., ΦΟΥΡΚΑΣ Γ., ΤΖΩΡΑΣ Σ.

Πατηστε για να αφησετε σχολιο

You must be logged in to post a comment Login

ΣΧΟΛΙΑΣΤΕ

Ε.Π.Σ.Δ.Α.

Αρθρα απο Ε.Π.Σ.Δ.Α.

Οι αγώνες στη Β’ ΕΠΣΔΑ(15/10)

Φώτη Περιφάνη15/10/2017

Μικρασιατική- ΑΕ Ζεφυρίου 4-0

Φώτη Περιφάνη15/10/2017

Ζοφριά- Πανελευσινιακός 2-0

Φώτη Περιφάνη15/10/2017

Επιβλητικός ο Βύζας Μεγάρων, 4-0 τον Σκορπιό Φυλής

Φώτη Περιφάνη15/10/2017

Αποτελέσματα ΕΠΣΔΑ (14-15/10)

ΣΥΝΤΑΚΤΙΚΗ ΟΜΑΔΑ15/10/2017

Θρασύβουλος- Πυρρίχιος 0-0

Φώτη Περιφάνη15/10/2017

Ίκαρος Νεοκτίστων- Λέων 2-0

Φώτη Περιφάνη14/10/2017

Ερμής Άνω Λιοσίων- Αστέρας Άνω Λιοσίων 4-2

Φώτη Περιφάνη14/10/2017

Άτταλος Νέας Περάμου- Ηρακλής Ελευσίνας 5-3

Φώτη Περιφάνη14/10/2017