slideshow

ΕΠΣΑ: Tι έγινε το Σαββατοκύριακο 8-9/10 στις γειτονιές της Αθήνας..

ΕΠΣΑ: Tι έγινε το Σαββατοκύριακο 8-9/10 στις γειτονιές της Αθήνας..
Χρ. Ντάρδα

Δείτε συνοπτικά τα αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου 8-9/10 στην ΕΠΣΑ..

 

Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

1ος ΟΜΙΛΟΣ (3η αγ.)

Διάνα Ηλ.-Ηφαιστος 1-0

Αστέρας 2004-ΑΠΟ Κηφισιάς 1-1

Γαλάτσι-ΑΕ Μεταμόρφωσης 1-1

Ιάσων-Παλαιό Φάληρο 2-0

Αθηναϊκός-Ηράκλειο 1-3

Καματερό-Χαραυγιακός 1-2

Ελευθερούπολη-Αστέρας Ζωγρ. 2-2

Ηλυσιακός-Σούρμενα αναβλ.

 

2ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγ.)

Αττικός-Βοτανικός 1-0

Αγιος Ιερόθεος-Δόξα Βύρωνα 1-2

Δάφνη Π. Φ.-Ολυμπιακός Λ. 1-0

Χολαργός-Αρης Πετρ. 1-1

Πεύκη-Ανθούπολη 2-1

Αγιος Δημήτριος-Πανερυθραϊκός 1-2

Πανθησειακός-Αγ. Ανάργυροι 0-3

Χαϊδάρι-Θύελλα Αγ. Δημ. 2-0

 

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

1ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγ. )

Νεοπεντελικός-Κολωνός 0-1

ΓΣ Αργυρούπολης-Μαρούσι 3-0

Ελπίδα Αγ. Αν.-Αλσούπολη 4-2

Κεραυνός Πετρ.-Ατταλος 1-2

Παπάγος-Καλαμάκι 0-1

Φωστήρας Ηλ.-Τόλμη Περ. 3-3

Διαγόρας-Θρίαμβος Αθ. 3-0

Υμηττός-Πανιώνιος Καισ. 1-1

 

2ος ΟΜΙΛΟΣ (3η αγ. )

Ιπποκράτης-Χαλάνδρι 2-4

Θρίαμβος Χ.-Ποσειδώνας Γλ. 0-1

Φοίνικας Περ.-Αθηναΐδα 2-1

Αστέρας Εξ.-Χαλκηδονικός 0-4

Τερψιθέα-Λαύρα Αργ. 1-3

Αγ. Ελέουσα-Κένταυρος Βρ. 3-0

Λαρισαϊκός-Παράδεισος 1-0

Ατρόμητος Χαλ.-Ορφέας Αιγ.

 

3ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγ.)

Βριλήσσια-ΑΕ Αιγάλεω 0-2

Ειρήνη Πετρ.-Χρυσούπολη 1-0

Πέρα Κλουμπ-Βύρωνας 1-4

Γκυζιακός-Πατήσια 2-2

Κηπούπολη-Αναγέννηση Πετρ. 2-1

Φωστήρας Καισ.-Ακάδημος 2-1

Αγιος Θωμάς-Κουκάκι 1-1

Πετράλωνα-Παγκράτι 0-0

 

Γ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

1ος ΟΜΙΛΟΣ (3η αγ.)

Νίκη Αλίμου-Ατλας Κυψέλης 0-1

ΑΟ Ιλίου-Προμηθέας 0-1

Δάσος Χαϊδ.-Αμπελόκηποι 0-3

Αρης Χολαργού-Αετός Καλλ. 3-0

Κρόνος Αθ.-Αίας Αθηνών 2-1

Δάφνη Αθηνών-Πρ. Πουλιά 1-0

Απόλλων Χαλ.-ΑΕ Περιστερίου 1-2

Αρης Βύρωνα-Ιεράπολη 2-1

 

2ος ΟΜΙΛΟΣ (3η αγ. )

Κοψαχείλα-ΠΟ Ψυχικού 0-0

Φοίνικας Καλλ.-Ολυμπιακός Κυψ. 1-1

Πήγασος Πατησίων-Λυκόβρυση 1-1

Κρόνος Αιγάλεω-Αμιλλα Περιστ. 1-1

Κηφισιά 2010-Κορωνίδα 0-2

Ερμής Ηρακλείου-Ταταύλα αναβλ.

Τριφυλλιακός-Ιλίσια 2004 2-4

Ηρακλής Περ.-Κεραμεικός 2-0

 

3ος ΟΜΙΛΟΣ (3η αγ.)

Απόλλων Περ.-Θύελλα Περ. 0-0

Αφοβος-ΑΕ Ιλίου 1-0

Πλάτων-Κεραυνός Αγ. Β. 1-2

Νέα Ζωή – ΑΟ Κωφών 0-5

Αρίων-ΓΣ Καισαριανής 0-2

ΑΟΝΑ-Νέα Σμύρνη 0-2

Γαλαξίας-Αρμενική 1-3

Απόλλων 2006-Αίμος Πετρ. 2-3

 

 

Πατηστε για να αφησετε σχολιο

You must be logged in to post a comment Login

ΣΧΟΛΙΑΣΤΕ

slideshow

Αρθρα απο slideshow

Στην «παρέα» μας η εταιρεία Αθλητικών Ειδών SPILIOS GIVOVA

ΣΥΝΤΑΚΤΙΚΗ ΟΜΑΔΑ06/07/2017

Το μπαμ με Τσακιλτζίδη ο Ηρακλής Ελευσίνας

Φώτη Περιφάνη14/07/2015

Επιβεβαίωση με Λυγκο-Τέλος και ο Γούλας απο τον Εθνικό

Κυριάκου Παντζαρίδη11/07/2015

Τέλος ο Γ. Τσέλιος απο την Θύελλα Ραφήνας – Έκλεισε στο Θησέα

Κυριάκου Παντζαρίδη08/07/2015

Επιβεβαίωση με Δάρρα

Κυριάκου Παντζαρίδη27/06/2015

Eν αναμονή της απάντησης του Χάβου

Κυριάκου Παντζαρίδη25/06/2015

Τσίρκοβιτς ο εκλεκτός στην Μανωλάδα

Κυριάκου Παντζαρίδη25/06/2015

Σπάρτη: Συνάντηση με Γιαννακόπουλο

Κυριάκου Παντζαρίδη24/06/2015

Καλύκας: Η μετάβαση πρέπει να γίνει ομαλά

Κυριάκου Παντζαρίδη23/06/2015