Ε.Π.Σ.Α.

ΕΠΣΑ: Aγώνες για το πρωτάθλημα νέων…

ΕΠΣΑ: Aγώνες για το πρωτάθλημα νέων…
Χρ. Ντάρδα

Ανακοινώθηκε από την ΕΠΣ Αθηνών το πρόγραμμα των αγώνων το Σάββατο 1/9 για το πρωτάθλημα νέων.

αναλυτικά το πρόγραμμα έχει ως εξής:

Αγίων Αναργύρων (09:30): Χαλκηδονικός – Κορωνίδα

Αγίων Αναργύρων (11:15): Ελπίδα – Χρυσούπολη

Ακαδημία Πλάτωνος (09:00): Αττικός – Δάφνη Παλαιού Φαλήρου

Αργυρούπολης Α΄ (11:15): Λαύρα – Τερψιθέα

Αργυρούπολης Α΄(11:15): Αργυρούπολη – Σούρμενα

Δημοτικό Καισαριανής (09:30): Αστέρας 2004 – Βύρωνας

Βριλησσίων (09:30): Κένταυρος – Ατρόμητος Χαλανδρίου

Βριλησσίων (13:00): Βριλήσσια 1 – Αετός Καλλιθέας

Γαλατσίου (09:30): ΠΑΣ Γαλάτσι – Αθηναΐδα

Γλυφάδας (09:30): Ποσειδώνας – Βοτανικός

Γλυφάδας (12:00): Κεραυνός Γλυφάδας – Αγία Παρασκευή

Γουδή (11:00): Ηλυσιακός – Άγιαξ Ταύρου

ΔΑΚ Αιγάλεω (10:30): Ορφέας – Ιεράπολη

Δημοτικό Βύρωνα (10:30): Δόξα Βύρωνα – Χαραυγιακός

Δημοτικό Στάδιο Ιλίου (09:30): Ολυμπιακός Νέων Λιοσίων – Άρης Πετρούπολης

Ελπιδοφόρου (11:00): Ελπιδοφόρος – Καλλιθέα 2

Ηλιούπολης Β΄(09:30): Ηλιούπολη 2 – Αλσούπολη

Ηλιούπολης Β΄(11:15): Ηλιούπολη 1 – Χαϊδάρι

Ηφαίστου (09:00): Ήφαιστος – Ανθούπολη

Καλαμακίου (10:30): Καλαμάκι – Γ.Σ. Αργυρούπολης

Κάτω Χαλανδρίου (09:30): Απόλλων Χαλανδρίου – Βριλήσσια 2

Κυψέλης (10:30): Άτλας Κυψέλης – Κολωνός

Κυψέλης (12:30): Κρόνος Αθηνών – Πατήσια

Μελισσίων (12:30): Ακάδημος – Άτταλος

Μεταμόρφωσης / Λυκόβρυσης (12:00): Λυκόβρυση – Πανερυθραϊκός

Νέας Ιωνίας (09:30): Ελευθερούπολη – Χολαργός

Παπάγου (13:00): Παπάγος – Αθηναϊκός

Πετρούπολης Γ΄(09:30): Αναγέννηση Πετρούπολης – Άγιος Ιερόθεος

Ρουφ (10:30): Ρουφ – Ατρόμητος Αθηνών

«Σ. Αγγελόπουλος» (10:30): Παλαιό Φάληρο – Νίκη Αλίμου

«Τ. Χαραλαμπίδης» (11:00): Θρίαμβος Χαϊδαρίου – Ειρήνη

Ταύρου Β΄(16:00): Φωστήρας Αθηνών – Νέα Ιωνία

Τζιτζιφιών Παραλία (10:30): Καλλιθέα 1 – Πανιώνιος

Τραχώνων (11:00): Τράχωνες – Μελίσσια

Υμηττού (09:00): Υμηττός – Άγιος Θωμάς

Χολαργού Β΄(12:45): Άρης Χολαργού – Α.Ε. Χολαργού

Χρυσούπολης (09:30): Κηπούπολη – Άγιοι Ανάργυροι

Χωράφας (09:30): Άμιλλα – Α.Ε. Περιστερίου

Χωράφας (11:15): Φοίνικας Περιστερίου – Καματερό

Πατηστε για να αφησετε σχολιο

You must be logged in to post a comment Login

ΣΧΟΛΙΑΣΤΕ

Ε.Π.Σ.Α.

Αρθρα απο Ε.Π.Σ.Α.

Κιλιμτζίδης: «Να δώσουμε συνέχεια στις θετικές εμφανίσεις»

Κυριάκου Παντζαρίδη24/11/2017

Ιντζέκαρος: «Προβάδισμα εκείνος που θα προηγηθεί»

Κυριάκου Παντζαρίδη24/11/2017

Κιούρκος: «Για το καλύτερο δυνατό αποτέλεσμα κοντρα στον Άρη Πετρούπολης»

Κυριάκου Παντζαρίδη23/11/2017

Τσαμόπουλος: «Να παραμείνουμε προσγειωμένοι»

Κυριάκου Παντζαρίδη23/11/2017

Οι διαιτητές του σαββατοκύριακου στην Α’ ΕΠΣΑ

Κυριάκου Παντζαρίδη23/11/2017

Γκλεγκλές: «Να μάθουμε από τα λάθη μας»

Κυριάκου Παντζαρίδη23/11/2017