stoplekto

ΕΠΣΑ: Το πρόγραμμα των αγώνων (9-10/12)

ΕΠΣΑ: Το πρόγραμμα των αγώνων (9-10/12)

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ώρα
5. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 15:00
6. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 15:00
7. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή 15:00
8. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 15:00
9. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ Κυριακή 15:00
10. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΡΟΥΦ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 15:00
11. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 15:00
12. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 15:00
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος 
(13η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ώρα
13. ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 15:00
14. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 15:00
15. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΠΕΥΚΗ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 15:00
16. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 15:00
17. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 15:00
18. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 11:00
19. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή 15:00
20. ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΡΟΥΦ Κυριακή 15:00
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(12η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ώρα
21. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΙΑΣΩΝ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 15:00
22. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 15:00
23. ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 10:00
24. ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή 11:00
25. ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 11:00
26. ΚΟΛΩΝΟΣ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 15:00
27. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 15:00
28. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 15:00
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(12η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ώρα
29. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΤΤΙΚΟΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 15:00
30. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΙΛΙΣΙΑ 2004 ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 15:00
31. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 15:00
32. ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 15:00
33. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή 15:00
34. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΡΜΕΝΙΚΗ ΓΟΥΔΗ Κυριακή 15:00
35. ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 15:00
36. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 15:00
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(12η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ώρα
37. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΚΑΛΑΜΑΚΙ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 15:00
38. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 15:00
39. ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 15:00
40. ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Σάββατο 15:00
41. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 15:00
42. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΒΥΡΩΝ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 11:00
43. ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 12:00
44. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 15:00
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ώρα
45. ΠΑΓΚΡΑΤΙ – ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 15:00
46. ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 15:00
47. ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΡΟΥΦ Σάββατο 15:00
48. ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΤΑΤΑΥΛΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 15:00
49. ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 12:00
50. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 12:00
51. ΜΑΡΟΥΣΙ – ΠΟΨ ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή 15:00
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ώρα
52. ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΑΕ ΙΛΙΟΥ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 15:00
53. ΑΟ ΚΩΦΩΝ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 15:00
54. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 9:30
55. ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Κυριακή 11:00
56. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 11:00
57. ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Κυριακή 15:00
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ώρα
58. ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 15:00
59. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο 15:00
60. ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 9:00
61. ΠΛΑΤΩΝ – ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 11:00
62. ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 15:00
63. ΑΡΙΩΝ – ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 15:00
Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ώρα
64. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 15:00
65. ΛΕΟΝΤΕΣ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΡΟΥΦ Κυριακή 9:00
66. ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 11:00
67. ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 11:30
68. ΠΑΤΗΣΙΑ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 15:00
69. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 15:00

stoplekto

Αρθρα απο stoplekto

Τα αποτελέσματα του τουρνουά Βετεράνων Πειραιά

Αντώνη Δαρζέντα14/12/2017

Κλήσεις Μικτών Ε.Π.Σ.Πειραιά για προπόνηση

Αντώνη Δαρζέντα14/12/2017

Οι ποινές στην ΕΠΣ Πειραιά

Αντώνη Δαρζέντα14/12/2017

Η Ε.Π.Σ.Πειραιά συλλυπείται για το χαμό του Π. Φυντάνη

Αντώνη Δαρζέντα14/12/2017

Πειραιώτικα με τον Αντώνη…..

Αντώνη Δαρζέντα14/12/2017

Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου(16-17/12) στην ΕΠΣΔΑ

Φώτη Περιφάνη13/12/2017
error: Content is protected !!