stoplekto

Ενδιαφέροντα από την εκδήλωση της ΕΠΣ Πειραιά- Ποιοι βραβεύτηκαν(ΦΩΤΟ)

Ενδιαφέροντα από την εκδήλωση της ΕΠΣ Πειραιά- Ποιοι βραβεύτηκαν(ΦΩΤΟ)

Η φετινή γιορτή της ΕΠΣ Πειραιά πλέον ανήκει στο παρελθόν. Ειπώθηκαν αρκετά από ανθρώπους του ποδοσφαίρου, πολιτικούς που βρέθηκαν στο «Terra Verde” στη Νίκαια το βράδυ της 12/2.

Την εκδήλωση χαιρέτισε ο Γενικός Γραμματέας της Ένωσης Γιάννης Σπάθας, ο οποίος αφού καλωσόρισε τα   σωματεία και τους παρευρισκόμενους μεταξύ άλλων εξέφρασε την ευχαριστία του προς  τον Ολυμπιακό και τον Πρόεδρο Βαγγέλη Μαρινάκη για την προσφορά τους στην Ένωση, ενώ  ανακοίνωσε ότι σε συνεργασία με την πειραϊκή ΠΑΕ  θα γίνουν αρκετά σεμινάρια  στις Ακαδημίες  των σωματείων της Ένωσης. Επίσης τόνισε την προσπάθεια της περιφέρειας που στηρίζει πάντα την ΕΠΣΠ, ενώ αναφέρθηκε  και στο νέο διοικητικό συμβούλιο του ΣΕΦ του Πειραιά που μέσα σε ένα χρόνο  μετά από μεγάλο κόπο μετέτρεψαν την περιοχή  από «σκουπιδαριό” σε ένα χώρο αξιοπρεπή να περπατάς.

Για…”Καλλικράτη” του ποδοσφαίρου μίλησε ο πρόεδρος του ΑΠΟ Κερατισνίου Αντώνης Αραβαντινός, κατά τη βράβευση του σωματείου για την περσινή κατάκτηση του νταμπλ και της ανόδου στη Γ’ Εθνική. Μάλιστα προανήγγειλε ότι  θα καταθέσει και εγγράφως πρόταση στη διοίκηση της ΕΠΣ Πειραιά , ώστε να γίνουν συγχωνεύσεις ομάδων, λόγω του γηπεδικού προβλήματος που αντιμετωπίζει εδώ και πολλά χρόνια ο Πειραιάς. Στο τέλος της ομιλίας του  αναφώνησε: ” Η Μακεδονία είναι ελληνική”.

 

Εξαίρετη η παρουσίαση της εκδήλωσης από τον δικό μας Αντώνη Δαρζέντα 

 

Έχει γίνει πλέον παράδοση την ετήσια γιορτή της ΕΠΣ Πειραιά να παρουσιάζει κάθε χρόνο και όχι τυχαία ο κορυφαίος ρεπόρτερ του πειραϊκού ποδοσφαίρου και συνεργάτης της ιστοσελίδας μας Αντώνης Δαρζέντας. Για ακόμη μια φορά η «χημεία” του με τον Πρόεδρο της Επιτροπής Στατιστικής , Ανάπτυξης και Κυπέλλου Πειραιά Γιάννη Ποντίκη, αλλά και με τον Γενικό Γραμματέα Γιάννη Σπάθα απέδωσε, καθώς μέσα σε μιάμιση ώρα ολοκλήρωσαν σε ευχάριστο τόνο όλες αυτές τις βραβεύσεις. Θα ξεχωρίσουμε και μια σημαντική τοποθέτηση του κ. Δαρζέντα κατά τη διάρκεια της εκδήλωσης, καθώς πάντα ο λόγος του μετράει.  Όταν στην αναφορά των συγχωνεύσεων είπε χαρακτηριστικά: ” Ο  Πειραιάς δεν έχει ανάγκη από συγχωνεύσεις, αλλά από γήπεδα”.

 

  • Αρκετά συγκινητική ήταν η στιγμή που η διοίκηση της ΕΠΣ Πειραιά τίμησε τη μνήμη του επί 30 ετών υπεύθυνου του λογιστηρίου Βασίλη Βλαχάκου και ιδιαίτερα ο λόγος της κόρης του και υπαλλήλου των γραφείων της ΕΠΣΠ Σοφίας.
  •    Τμήμα υποδομής της Οδηγήτριας μαζί με τον υπεύθυνο κ. Χατζημιχάλη σηκώθηκε για την βράβευση του σωματείου για την περσινή κατάκτηση του πρωταθλήματος.
  • «Παρών” στη γιορτή του Πειραιά είχε και η Δυτική Αττική, καθώς στην εκδήλωση παρευρέθηκαν ο Πρόεδρος της Ένωσης Μιχάλης Τζανόπουλος, ο Γενικός Γραματέας Γιώργος Ντούρος και ο Ειδικός Γραμματέας Νίκος Ευθυμίου. Θηλυκή…παρουσία από την ΕΠΣ Λακωνίας η Αναπληρωτής Γενική Γραμματέας Ελένη Αγγελέτου.
  • Αναφορά στην ομάδα Μέγας Αλέξανδρος που ιδρύθηκε το 1926 έκανε ο  Γενικός Γραμματέας της Ένωσης Γιάννης Σπάθας. Μάλιστα είπε πως θα βρει στοιχεία, ώστε στην επόμενη γιορτή να υπάρχει καταγεγραμμένο το ιστορικό του σωματείου. Ο Αντώνης Δαρζέντας πρόσθεσε ότι ο εν λόγος σύλλογος μετέπειτα μετονομάστηκε στη σημερινή Δόξα Πειραιά.

 

Ποιοι βραβεύτηκα στην γιορτή της ΕΠΣ Πειραιά: 

 

BΡΑΒΕΥΣΕΙΣ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ

Η ΠΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π. για την κατάκτηση του πρωταθλήματος  Super league περιόδου 2016-2017

Η ομάδα Κ-20 της ΠΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π. για την κατάκτηση του ανάλογου πρωταθλήματος Super league περιόδου 2016-2017

Η ομάδα Κ-17 της ΠΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π. για την κατάκτηση του ανάλογου πρωταθλήματος Super league περιόδου 2016-2017

Ο Α.Π.Ο.ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ – Κυπελλούχος ομάδα περιόδου 2016-2017

Ο Α.Π.Ο. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ – Πρωταθλήτρια ομάδα του 2ου ομίλου της Α΄ Κατηγορίας, περιόδου 2016-2017 & άνοδος στην Γ΄ Εθνική κατηγορία.

Ο Α.Π.Ο.ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ – Πρωταθλήτρια ομάδα του 1ου ομίλου της Α΄ Κατηγορίας περιόδου 2016-2017.

Ο  Α.Π.Σ.Ε. ΑΜΦΙΑΛΗ – Πρωταθλήτρια του 1ου ομίλου της Β΄ Κατηγορίας περιόδου 2016-2017 & άνοδος στην Α΄ Κατηγορία

Ο Α.Σ. ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ – Δευτεραθλήτρια του 1ου ομίλου της Β΄ Κατηγορίας περιόδου 2016-2017 & άνοδος στην Α΄ Κατηγορία

Ο Α.Ο.ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ– Τριταθλήτρια ομάδα του 1ου ομίλου της Β΄ Κατηγορίας περιόδου 2016-2017 & άνοδος στην Α΄ Κατηγορία

Ο Α.Ο.ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ– Πρωταθλήτρια ομάδα του 2ου ομίλου της Β΄ Κατηγορίας περιόδου 2016-2017 & άνοδος στην Α΄Κατηγορία

Ο Α.Ο.ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ– Δευτεραθλήτρια ομάδα του 2ου ομίλου της Β΄ Κατηγορίας περιόδου 2016-2017 & άνοδος στην  Α΄ Κατηγορία

Ο ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ– Τριταθλήτρια ομάδα του 2ου ομίλου της Β΄ Κατηγορίας περιόδου 2016-2017 & άνοδος στην Α΄ Κατηγορία

Ο Α.Ο.Ν.Φ. ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ-Πρωταθλήτρια ομάδα της Γ΄ Κατηγορίας περιόδου 2016-2017 & άνοδος στην Β΄ Κατηγορία

Ο Α.Ο.ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ-Δευτεραθλήτρια ομάδα της Γ΄ Κατηγορίας περιόδου 2016-2017 & άνοδος στην Β΄’  Κατηγορία

Ο A.O. ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ-Τριταθλήτρια ομάδα  της Γ΄ Κατηγορία περιόδου 2016-2017 & άνοδος στην Β΄ Κατηγορία

Ο A.O. ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ για την άνοδο στην Β΄ Κατηγορία, περίοδος 2016-2017

Ο HΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ  για την άνοδο στην Β΄ Κατηγορία, περίοδος 2016-2017

Η ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ   για την άνοδο στην Β΄ Κατηγορία, περίοδος 2016-2017

Ο Α.Ο.ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ (Γυναικεία ομάδα ποδοσφαίρου) Πρωταθλήτρια 5ου ομίλου Γ΄ Εθνικής περιόδου 2016-2017 & άνοδος στην Β΄ Εθνική.

 

ΕΙΔΙΚΕΣ ΒΡΑΒΕΥΣΕΙΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΑΓΟΥΔΑΚΗΣ-Δήμαρχος Περάματος, για τις ενέργειες & προσπάθειες του στην βελτίωση των αθλητικών εγκαταστάσεων στο Πέραμα.

ΧΡΗΣΤΟΣ ΒΡΕΤΤΑΚΟΣ– Δήμαρχος Κερατσινίου-Δραπετσώνας, για το σημαντικό έργο στην βελτίωση των αθλητικών εγκαταστάσεων στο Κερατσίνι & στην Δραπετσώνα

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑ «ΚΑΝΑΛΙ ΕΝΑ 90,4», για την προβολή του Πειραϊκού Ερασιτεχνικού Ποδοσφαίρου

ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΩΝ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑ, για την προσφορά του στο Πειραϊκό Ερασιτεχνικό Ποδόσφαιρο & την συνεργασία με την Ε.Π.Σ.ΠΕΙΡΑΙΑ

ΜΑΝΩΛΗΣ ΣΙΩΠΗΣ- Διεθνής Ποδοσφαιριστής του Πανιωνίου & Ολυμπιακού που υπήρξε μέλος  των Μικτών ομάδων της Ε.Π.Σ.ΠΕΙΡΑΙΑ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΥΚΟΥΡΟΠΟΥΛΟΣ – Δημοσιογράφος, για την  συνολική του παρουσία στο χώρο της δημοσιογραφίας& του Ποδοσφαίρου

ΑΝΤΩΝΗΣ ΜΩΥΣΙΔΗΣ– Παλαίμαχος παράγοντας για την πολυετή παρουσία& προσφορά του στο Πειραϊκό Ερασιτεχνικό Ποδόσφαιρο

ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΙΧΑΛΑΙΝΑΣ– Πρόεδρος του σωματείου Α.Ο.ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ για την πολυετή παρουσία και προσφορά του στο Πειραϊκό Ερασιτεχνικό Ποδόσφαιρο

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΥΡΚΟΣ – Παλαίμαχος ποδοσφαιριστής του Α.Σ. ΠΟΝΤΙΩΝ για την συνολική του παρουσία στο Πειραϊκό Ερασιτεχνικό Ποδόσφαιρο

Η Ε.Π.Σ.ΠΕΙΡΑΙΑ τιμά τη μνήμη του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΒΛΑΧΑΚΟΥ, φίλου- συνεργάτη &  με προσφορά στο Πειραϊκό Ερασιτεχνικό Ποδόσφαιρο.

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΠΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Διαιτητής, για την συνολική του παρουσία & προσφορά στο Πειραϊκό Ερασιτεχνικό Ποδόσφαιρο

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ ως νέος ταλαντούχος εξελίξιμος διαιτητής

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΖΑΡΑΝΤΑΤ – Ιατρός αγώνων ,για την προσφορά του στο Πειραϊκό Ερασιτεχνικό Ποδόσφαιρο

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΟΥΧΟΣ – Παρατηρητής αγώνων, για την συνολική του παρουσία& προσφορά στο Πειραϊκό Ερασιτεχνικό Ποδόσφαιρο

ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΚΕΜΟΥ– Διοικητικό στέλεχος του Α.Ο.ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ, ως γυναίκα που προσφέρει στο Πειραϊκό Ερασιτεχνικό Ποδόσφαιρο

 

ΒΡΑΒΕΥΣΕΙΣ ΑΚΑΔΗΜΙΩΝ-ΗΘΟΥΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΝΩΛΙΤΣΗΣ– Πρώην Πρόεδρος του Α.Ο.ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ, για την προσφορά του στα τμήματα Ακαδημιών & του Πειραικού Ερασιτεχνικού Ποδοσφαίρου

ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΤΣΟΣ – Διοικητικό  Στέλεχος του Α.Ο.ΚΑΣΤΕΛΛΑ, για το ήθος και την συνολική του παρουσία στο Πειραικό Ερασιτεχνικό Ποδόσφαιρο.

ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΗΛΙΑΔΑΚΗΣ – Προπονητής του Α.Π.Ψ.Ο.ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ για το ήθος & την συνολική του παρουσία στα τμήματα Υποδομών

ΣΥΜΕΩΝ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ – Προπονητής του Α.Ο.Α.Δ., για το ήθος και την συνολική του παρουσία στο Πειραικό Ερασιτεχνικό Ποδόσφαιρο.

 

ΟΙ ΒΡΑΒΕΥΣΕΙΣ ΤΩΝ ΠΡΩΤΩΝ ΣΚΟΡΕΡ ΤΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2016-2017

 

Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

 

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΡΥΜΟΥΣΗΣ(ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ), πρώτος σκόρερ της Α΄ Κατηγορίας & του 2ου ομίλου με 24 τέρματα

ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ( ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ) πρώτος σκόρερ του 1ου ομίλου της Α΄ Κατηγορίας με 21 τέρματα

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΧΑΤΖΑΚΗΣ( ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ), δεύτερος σκόρερ του 1ου ομίλου της Α΄ Κατηγορίας με 20 τέρματα

ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΣΑΜΙΟΣ( ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ), τρίτος σκόρερ του 1ου ομίλου της Α΄ Κατηγορίας με 19 τέρματα.

ΤΖΟΥΛΙΑΝ ΜΠΑΧΑ( Α.Ε. ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ) δεύτερος σκόρερ του 2ου ομίλου της Α΄ Κατηγορίας με 23 τέρματα

ΝΕΙΛΟΣ- ΑΓΓΕΛΟΣ ΨΥΧΟΓΙΟΣ(ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ), τρίτος σκόρερ του 2ου ομίλου της Α΄ Κατηγορίας με 20 τέρματα

 

Β΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

XAΡΑΛΑΜΠΟΣ ΚΟΥΒΑΤΣΟΣ( Α.Ε. ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ), πρώτος σκόρερ του πρωταθλήματος Β΄ Κατηγορίας & του 2ου ομίλου με 28 τέρματα

ΛΑΜΠΡΟΣ ΧΑΝΙΩΤΗΣ( ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ), πρώτος σκόρερ του 1ου ομίλου της Β΄ Κατηγορίας με 21 τέρματα

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΕΤΤΑΣ (ΑΜΦΙΑΛΗ) δεύτερος σκόρερ του 1ου ομίλου της Β΄ Κατηγορίας με 18 τέρματα

ΠΕΤΡΟΣ ΨΩΙΝΟΣ (ΑΜΦΙΑΛΗ) τρίτος σκόρερ του 1ου ομίλου της Β΄ Κατηγορίας με 14 τέρματα

ASIEGBU JOHN IKENNA (ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ) τρίτος σκόρερ του 1ου ομίλου της Β΄ Κατηγορίας με 14 τέρματα.

DZOZDUASVILI MERAB (ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ) δεύτερος σκόρερ του 2ου ομίλου της Β΄ Κατηγορίας με 16 τέρματα

ΚΩΝ/ΝΟΣ ΣΑΛΑΜΗΣ( Α.Ε. ΝΕΑΠΟΛΗ), δεύτερος σκόρερ του 2ου ομίλου της Β΄ Κατηγορίας με 16 τέρματα

 

Γ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΗΛΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΥ (ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ) πρώτος σκόρερ της Γ΄ Κατηγορίας με 21 τέρματα

ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΠΑΦΙΛΗΣ (ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ), δεύτερος σκόρερ της Γ΄ Κατηγορίας με 19 τέρματα

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΗΣ (Α.Ε. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ) τρίτος σκόρερ της Γ΄ Κατηγορίας με 14 τέρματα

 

 

ΒΡΑΒΕΥΣΕΙΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ ΜΕ ΡΕΚΟΡ ΣΥΜΜΕΤΟΧΩΝ ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2016-2017

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΜΑΚΡΗΣ (Α.Σ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ), για το ρεκόρ συμμετοχών(28 αγώνες- 2520 λεπτά), 1ος όμιλος της Α΄ Κατηγορίας.

ΑΓΓΕΛΟΣ ΜΕΙΜΑΡΟΓΛΟΥ (Α.Ε. Μ.ΑΕΤΟΥ/ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ), για το ρεκόρ συμμετοχών(28 αγώνες- 2520 λεπτά), 1ος όμιλος της Α΄ Κατηγορίας.

ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΒΙΔΑΛΗΣ(ΗΦΑΙΣΤΟΣ- Α.Ε. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ), για το ρεκόρ συμμετοχών(30 αγώνες- 2700 λεπτά), 1ος όμιλος της Α΄ Κατηγορίας.

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΑΛΙΚΑΝΤΗΣ(ΕΝΩΣΗ Α.Α.ΡΕΝΤΗ), για το ρεκόρ συμμετοχών(30 αγώνες- 2700 λεπτά), 1ος όμιλος της Α΄ Κατηγορίας

ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΥΡΙΑΣ(Α.Ο.ΧΑΛΚΗΔΩΝ), για το ρεκόρ συμμετοχών(28 αγώνες- 2520 λεπτά), 1ος όμιλος της Α΄ Κατηγορίας.

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΙΛΙΡΗΣ(ΚΑΣΤΕΛΛΑ), για το ρεκόρ συμμετοχών(26 αγώνες- 2340 λεπτά), 1ος όμιλος της Β΄ Κατηγορίας

KUMBULA FATMIR (NEO IKONIO), για το ρεκόρ συμμετοχών(26 αγώνες- 2340 λεπτά), 1ος όμιλος της Β΄ Κατηγορίας.

XAΡΑΛΑΜΠΟΣ ΓΑΣΠΑΡΙΝΑΤΟΣ(Α.Ε. ΝΕΑΠΟΛΗ), για το ρεκόρ συμμετοχών (24 αγώνες- 2160 λεπτά), 2ος όμιλος της Β΄ Κατηγορίας

ΚΩΝ/ΝΟΣ ΜΠΑΛΑΦΟΥΤΗΣ(ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ), για το ρεκόρ συμμετοχών (24 αγώνες- 2160 λεπτά), 2ος όμιλος της Β΄ Κατηγορίας

ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΚΟΥΒΑΤΣΟΣ(ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ), για το ρεκόρ συμμετοχών (24 αγώνες- 2160 λεπτά), 2ος όμιλος της Β΄ Κατηγορίας

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΘΗΡΑΙΟΣ (ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ), για το ρεκόρ συμμετοχών (27 αγώνες- 2430 λεπτά), της Γ΄ Κατηγορίας

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΛΑΜΠΡΙΝΟΣ – ΒΛΑΤΑΣ(ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ), για το ρεκόρ συμμετοχών (27 αγώνες- 2430 λεπτά), της Γ΄ Κατηγορίας

 

ΒΡΑΒΕΥΣΕΙΣ ΑΘΛΗΤΩΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΤΟΥΣ ΣΕ ΑΕΙ

ΓΚΟΥΜΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ – ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ- ΠΑΝΤΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ – ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑΣ

ΠΟΝΤΙΚΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ – ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ – ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ – ΤΜΗΜΑ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ

ΚΑΤΣΙΚΩΣΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ – ΕΘΝΙΚΟ ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑΚΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΑΘΗΝΩΝ – ΤΜΗΜΑ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ

ΚΑΣΑΡΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ – ΤΜΗΜΑ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ

ΜΠΕΝΔΕΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ- ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΑΙΓΑΙΟΥ- ΤΜΗΜΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ&ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ

ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ ΦΡΑΤΖΕΣΚΟΣ – ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ – ΕΘΝΙΚΟ ΜΕΤΣΟΒΙΟ ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟ – ΣΧΟΛΗ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ

ΓΟΥΣΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΠΕΙΡΑΙΩΣ  – ΣΧΟΛΗ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ – ΤΜΗΜΑ ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ

ΣΑΜΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ – ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΠΕΙΡΑΙΩΣ – ΣΧΟΛΗ ΝΑΥΤΙΛΙΑΣ ΚΑΙ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΑΣ – ΤΜΗΜΑ ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ

ΞΥΜΙΑΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ – ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ – ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΠΕΙΡΑΙΩΣ  – ΣΧΟΛΗ ΝΑΥΤΙΛΙΑΣ ΚΑΙ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΑΣ – ΤΜΗΜΑ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ

ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ – ΕΘΝΙΚΟ ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑΚΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΑΘΗΝΩΝ – ΣΧΟΛΗ ΙΑΤΡΙΚΗΣ

ΓΙΑΚΟΥΜΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ –ΘΗΣΕΑΣ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΜΠΟΡΙΚΟΥ ΝΑΥΤΙΚΟΥ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ – ΣΧΟΛΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ

ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ ΠΑΥΛΟΣ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΠΕΙΡΑΙΩΣ  – ΣΧΟΛΗ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ – ΤΜΗΜΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ

ΖΙΝΙΣΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΕΘΝΙΚΟ ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑΚΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΑΘΗΝΩΝ – ΤΜΗΜΑ ΤΟΥΡΚΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΚΑΙ ΣΥΓΧΡΟΝΩΝ ΑΣΙΑΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ

ΙΣΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ – ΤΜΗΜΑ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΑΧΕΙΡΗΣΗΣ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ

 

ΒΡΑΒΕΥΣΗ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΝΙΚΗ

ΑΡΑΤΟΣ ΗΛΙΑΣ  – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΧΡΥΣΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΥΓΜΑΧΙΑΣ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 2017

stoplekto

Αρθρα απο stoplekto

Πειραιώτικα με τον Αντώνη….

Αντώνη Δαρζέντα18/08/2018

Το μαγικό ραβδί του Αλέξη Μαντζούνη…

Χρ. Ντάρδα18/08/2018

Επιστρέφει στον Ίκαρο Νεοκτίστων ο Ν. Φωτιάδης

Φώτη Περιφάνη17/08/2018

Ο Κ. Αρζένης ανέλαβε τον ΑΟ Πειραιά

Φώτη Περιφάνη17/08/2018

Πρεμιέρα για την ΑΕ Μαύρου Αετού Ολυμπιάδα

Αντώνη Δαρζέντα17/08/2018

Ξεκίνησε η ΑΕ Περάματος – Αποκτήθηκε ο Νάζαρης

Αντώνη Δαρζέντα17/08/2018
error: Content is protected !!