stoplekto

Αποτελέσματα ΕΠΣΠ (21-22/10)

Αποτελέσματα ΕΠΣΠ (21-22/10)

Α’ Κατηγορία 1ος όμιλος

Match Score
21/10/2017 16:30
Δόξα Πειραιά Αστέρια Δραπ.
0 - 0
22/10/2017 α/α
ΑΣ Δραπετσώνας Οδηγήτρια
3 - 0
22/10/2017 13:00
Ένωση Ρέντη Ατρόμητος Πειραιά
1 - 5
22/10/2017 14:00
ΑΕ Αίγινας Παννεαπολικός
0 - 2
22/10/2017 16:30
Ίκαρος Καλλ. Αμφιάλη
1 - 1
22/10/2017 16:30
Μοσχάτο Ερμής Κορυδ.
2 - 0
22/10/2017 16:30
Μαύρος Αετός/Ολυμπιάδα Παντζιτζιφιακός
0 - 2
22/10/2017 16:30
Αετός Κορυδ. ΑΕ Θύελλας/Αχιλλέα Κορυδ.
3 - 0

Βαθμολογία
Pos   Team Pld W T L GoalsDiff Pts
1 Ατρόμητος Πειραιά 9 7 1 1 23:8+15 22
2 Αετός Κορυδ. 9 7 0 2 22:5+17 21
3 Ίκαρος Καλλ. 9 6 3 0 15:2+13 21
4 Ερμής Κορυδ. 9 6 1 2 20:8+12 19
5 Αμφιάλη 8 5 3 0 16:6+10 18
6 Μοσχάτο 8 5 2 1 24:4+20 17
7 Παννεαπολικός 9 4 3 2 12:8+4 15
8 Ένωση Ρέντη 8 4 1 3 10:11-1 13
9 ΑΣ Δραπετσώνας 9 1 5 3 8:10-2 8
10 Αστέρια Δραπ. 9 2 2 5 9:18-9 8
11 Παντζιτζιφιακός 8 2 1 5 11:14-3 7
12 Δόξα Πειραιά 8 1 4 3 4:12-8 7
13 ΑΕ Αίγινας 9 1 3 5 5:13-8 6
14 ΑΕ Θύελλας/Αχιλλέα Κορυδ. 9 0 4 5 4:17-13 4
15 Μαύρος Αετός/Ολυμπιάδα 9 0 3 6 3:26-23 3
16 Οδηγήτρια 8 0 0 8 0:24-24 0
Α’ Κατηγορία 2ος όμιλος

Match Score
21/10/2017 16:30
ΑΣ Ποντίων Αίας Σαλαμίνας
0 - 1
21/10/2017 16:30
ΑΕ Περάματος ΑΟ Καραβάς
1 - 3
21/10/2017 16:30
Αστυπάλαια Κορυδ. Ελλάς Ποντίων
1 - 0
22/10/2017 13:30
ΑΟ Κορυδαλλός Ήφαιστος
0 - 1
22/10/2017 16:00
Νίκη Ρέντη Θύελλα Μοσχάτου
-:-
22/10/2017 16:30
ΑΕ Χαραυγή Κύπρος Κορυδ.
0 - 0
22/10/2017 16:30
Χαλκηδόνα Φαληρικός
3 - 2

Βαθμολογία
Pos   Team Pld W T L GoalsDiff Pts
1 Κύπρος Κορυδ. 9 6 3 0 15:1+14 21
2 Αμπελακιακός 8 6 1 1 16:7+9 19
3 ΑΟ Καραβάς 8 5 3 0 16:7+9 18
4 Ήφαιστος 7 5 2 0 14:1+13 17
5 ΑΕ Χαραυγή 8 5 2 1 20:10+10 15
6 Αστυπάλαια Κορυδ. 9 3 4 2 6:60 13
7 Αίας Σαλαμίνας 8 3 3 2 9:90 12
8 Νίκη Ρέντη 8 4 0 4 14:15-1 12
9 Χαλκηδόνα 9 4 0 5 14:17-3 12
10 Ελλάς Ποντίων 8 3 1 4 11:12-1 10
11 Θύελλα Μοσχάτου 7 1 3 3 5:6-1 6
12 ΑΟ Κορυδαλλός 9 1 1 7 9:18-9 4
13 Φαληρικός 8 1 0 7 6:26-20 3
14 ΑΕ Περάματος 7 0 2 5 8:20-12 2
15 ΑΣ Ποντίων 7 0 1 6 6:14-8 1
Β’ Κατηγορία 1ος όμιλος

Match Score
21/10/2017 16:30
Προφήτης Ηλίας – Αρμενική
1 - 1
21/10/2017 16:30
ΑΟ Αγ. Δημητρίου – Νέοι Δραπετσώνας
1 - 1
21/10/2017 16:45
Αστέρας Κερ. – Άνω Νεάπολη
0 - 0
22/10/2017 11:00
Πανφαληρικός – Άρης Αμφιάλης
1 - 1
22/10/2017 11:00
Δίας Κορυδ. – Νέοι Ευγενείας
1 - 0
22/10/2017 13:30
ΑΕ Νίκαια – ΑΟ Καστέλλας
1 - 2
22/10/2017 16:30
Αστέρας Νίκαιας – Λέοντες Καμινίων
1 - 0

Βαθμολογία

Pos   Team Pld W T L GoalsDiff Pts
1 ΑΟ Καστέλλας 8 6 0 2 18+10 18
2 Νέοι Ευγενείας 8 5 2 1 10+7 17
3 Αστέρας Κερ. 8 5 1 2 14+8 16
4 Δίας Κορυδ. 8 6 0 2 13+6 15
5 ΑΟ Αγ. Δημητρίου 8 3 5 0 10+5 14
6 Νέοι Δραπετσώνας 8 3 3 2 13+4 12
7 ΑΕ Νίκαια 8 4 0 4 13+1 12
8 Πανφαληρικός 8 3 3 2 11+1 12
9 Αρμενική 8 2 1 5 9-10 7
10 Άνω Νεάπολη 8 1 3 4 7-2 6
11 Άρης Αμφιάλης 8 0 6 2 9-3 6
12 Αστέρας Νίκαιας 8 2 0 6 6-10 6
13 Λέοντες Καμινίων 8 1 2 5 9-5 5
14 Προφήτης Ηλίας 8 0 4 4 3-12 4
Β’ Κατηγορία 2ος όμιλος

Match Score
21/10/2017 16:30
Αργοναύτης – Ηρακλής Πειραιά
1 - 1
22/10/2017 11:00
Φοίνικας Αγ. Σοφιάς – Χατζηκυριάκειο
4 - 1
22/10/2017 13:30
Ολυμπιακός Κερ. – Θησέας
1 - 2
22/10/2017 13:30
Πανιώνιος Κερ. – Ατρόμητος Κερ.
0 - 3
22/10/2017 13:30
Αναγέννηση Μοσχάτου – Σπίθα
3 - 0
22/10/2017 14:00
ΑΟΚ Φαλήρου – Πειραϊκός
4 - 1
22/10/2017 16:00
Σαλαμινομάχοι – Νέο Ικόνιο
-:-

Βαθμολογία

Pos   Team Pld W T L GoalsDiff Pts
1 Ατρόμητος Κερ. 8 7 0 1 23+19 21
2 Φοίνικας Αγ. Σοφιάς 8 6 0 2 23+15 18
3 Αναγέννηση Μοσχάτου 8 5 2 1 23+15 17
4 Ολυμπιακός Κερ. 8 5 0 3 21+15 15
5 ΑΟΚ Φαλήρου 8 4 2 2 13+3 14
6 Πειραϊκός 8 4 2 2 9-1 14
7 Θησέας 8 4 1 3 12+1 13
8 Νέο Ικόνιο 7 4 0 3 15+6 12
9 Ηρακλής Πειραιά 8 3 3 2 90 12
10 Αργοναύτης 8 1 3 4 9-10 6
11 Σαλαμινομάχοι 7 2 0 5 7-13 6
12 Πανιώνιος Κερ. 8 1 1 6 3-15 4
13 Σπίθα 8 1 1 6 4-16 4
14 Χατζηκυριάκειο 8 0 1 7 4-19 1
Γ’ Κατηγορία

Match Score
21/10/2017 16:30
ΑΕ Σαλαμίνας – Ολυμπιακός Περ.
1 - 1
22/10/2017 α/α
Πυθαγόρας – Μιθριδάτης
3 - 0
22/10/2017 10:30
ΑΟ Πειραιάς – ΑΣΧ Ποσειδών
1 - 2
22/10/2017 10:30
Πήγασος Αγ. Διον. – Πολυκράτης
1 - 1
22/10/2017 13:30
Φίλαθλοι – Δάφνη Ταμπουριών
2 - 2
22/10/2017 16:00
ΑΣ Κωφών – Ένωση Καμινίων
-:-

Βαθμολογία

Pos   Team Pld W T L GoalsDiff Pts
1 Ολυμπιακός Περ. 7 5 2 0 15:6+9 17
2 Φίλαθλοι 6 4 1 1 21:5+16 13
3 ΑΣΧ Ποσειδών 7 4 1 2 16:11+5 13
4 Πυθαγόρας 7 3 3 1 12:9+3 12
5 Ένωση Καμινίων 6 4 1 1 17:7+10 13
6 Δάφνη Ταμπουριών 7 2 3 2 10:11-1 9
7 Πήγασος Αγ. Διον. 7 1 4 2 10:12-2 7
8 ΑΟ Πειραιάς 7 3 1 3 10:100 10
9 ΑΕ Σαλαμίνας 7 1 4 2 9:17-8 7
10 ΑΣ Κωφών 5 1 1 3 7:10-3 4
11 Πολυκράτης 7 1 1 5 6:14-8 4
12 Μιθριδάτης 7 0 0 7 0:21-21 0

stoplekto

Αρθρα απο stoplekto

Χαμηλοί τόνοι στον Ερμή

Αντώνη Δαρζέντα23/11/2017

Προσπάθεια τόνωσης ηθικού στον Ήφαιστο

Αντώνη Δαρζέντα23/11/2017

Τέλος ο Λαμπαδάριος από τον Πανιώνιο Κερατσινίου

Αντώνη Δαρζέντα23/11/2017

Η ΑΕ Ζεφρίου ευχαριστεί τον Άτταλο Νέας Περάμου

Φώτη Περιφάνη23/11/2017

Πειραιώτικα με τον Αντώνη……

Αντώνη Δαρζέντα23/11/2017

Αστυπάλαια Κορυδαλλού – Αμπελακιακός 0-3

Αντώνη Δαρζέντα22/11/2017