stoplekto

Αποτελέσματα ΕΠΣΠ (14-15/10)

Αποτελέσματα ΕΠΣΠ (14-15/10)

Α’ Κατηγορία 1ος όμιλος

Match Score
14/10/2017 16:30
Ατρόμητος Πειραιά Μοσχάτο
1 - 1
15/10/2017 α/α
Οδηγήτρια Αετός Κορυδ.
0 - 3
15/10/2017 11:15
ΑΕ Θύελλας/Αχιλλέα Κορυδ. Ένωση Ρέντη
0 - 0
15/10/2017 14:15
Παντζιτζιφιακός ΑΕ Αίγινας
1 - 2
15/10/2017 14:30
Παννεαπολικός Ίκαρος Καλλ.
0 - 0
15/10/2017 16:00
ΑΣ Δραπετσώνας Μαύρος Αετός/Ολυμπιάδα
1 - 1
15/10/2017 16:30
Αμφιάλη Δόξα Πειραιά
1 - 0
15/10/2017 16:30
Ερμής Κορυδ. Αστέρια Δραπ.
5 - 2

Βαθμολογία
Pos   Team Pld W T L GoalsDiff Pts
1 Ατρόμητος Πειραιά 22 18 2 2 51:15+36 56
2 Μοσχάτο 21 17 2 2 58:8+50 53
3 Αετός Κορυδ. 21 17 1 3 54:12+42 52
4 Ερμής Κορυδ. 21 15 3 3 50:13+37 48
5 Αμφιάλη 21 11 5 5 41:28+13 38
6 ΑΣ Δραπετσώνας 22 8 8 6 25:19+6 32
7 Ίκαρος Καλλ. 20 8 7 5 28:17+11 31
8 Ένωση Ρέντη 20 9 2 9 32:36-4 29
9 Παννεαπολικός 21 6 9 6 26:30-4 27
10 Δόξα Πειραιά 21 7 6 8 20:24-4 27
11 Παντζιτζιφιακός 21 8 3 10 29:35-6 27
12 Αστέρια Δραπ. 21 4 7 10 18:36-18 19
13 ΑΕ Αίγινας 21 2 5 14 13:38-25 11
14 ΑΕ Θύελλας/Αχιλλέα Κορυδ. 21 1 7 13 12:42-30 10
15 Μαύρος Αετός/Ολυμπιάδα 21 1 5 15 12:53-41 8
16 Οδηγήτρια 21 0 0 21 0:63-63 -6
Α’ Κατηγορία 2ος όμιλος

Match Score
14/10/2017 16:00
Ελλάς Ποντίων Νίκη Ρέντη
3 - 1
15/10/2017 13:45
ΑΟ Καραβάς ΑΣ Ποντίων
1 - 0
15/10/2017 13:45
Αστυπάλαια Κορυδ. Αμπελακιακός
0 - 1
15/10/2017 16:00
Αίας Σαλαμίνας ΑΕ Χαραυγή
0 - 2
15/10/2017 16:30
Ήφαιστος Κύπρος Κορυδ.
0 - 0
15/10/2017 16:30
Θύελλα Μοσχάτου Χαλκηδόνα
3 - 0
15/10/2017 17:00
Φαληρικός ΑΟ Κορυδαλλός
0 - 3

Βαθμολογία
Pos   Team Pld W T L GoalsDiff Pts
1 Κύπρος Κορυδ. 21 14 7 0 36:6+30 49
2 Αμπελακιακός 19 15 3 1 42:9+33 48
3 ΑΟ Καραβάς 20 14 6 0 34:12+22 48
4 Ήφαιστος 19 10 6 3 40:17+23 36
5 Αίας Σαλαμίνας 19 8 6 5 26:21+5 30
6 Χαλκηδόνα 21 9 1 11 29:34-5 28
7 ΑΕ Χαραυγή 19 8 5 6 38:26+12 27
8 Ελλάς Ποντίων 20 6 7 7 24:25-1 25
9 Θύελλα Μοσχάτου 19 6 6 7 22:23-1 24
10 Αστυπάλαια Κορυδ. 20 5 9 6 15:20-5 24
11 ΑΕ Περάματος 19 4 4 11 26:41-15 16
12 Νίκη Ρέντη 19 4 3 12 23:47-24 15
13 ΑΣ Ποντίων 19 3 3 13 19:37-18 12
14 Φαληρικός 20 4 0 16 16:52-36 12
15 ΑΟ Κορυδαλλός 20 3 2 15 17:37-20 11
Β’ Κατηγορία 1ος όμιλος

Match Score
14/10/2017 16:30
ΑΟ Καστέλλας – Αστέρας Κερ.
2 - 3
15/10/2017 10:00
Άνω Νεάπολη – Αρμενική
4 - 2
15/10/2017 11:00
Άρης Αμφιάλης – ΑΟ Αγ. Δημητρίου
1 - 1
15/10/2017 11:00
Λέοντες Καμινίων – ΑΕ Νίκαια
1 - 2
15/10/2017 11:00
Αστέρας Νίκαιας – Δίας Κορυδ.
1 - 4
15/10/2017 13:00
Νέοι Δραπετσώνας – Προφήτης Ηλίας
4 - 1
15/10/2017 13:45
Νέοι Ευγενείας – Πανφαληρικός
3 - 1

Βαθμολογία

Pos   Team Pld W T L GoalsDiff Pts
1 ΑΟ Καστέλλας 18 15 1 2 39+26 46
2 Νέοι Ευγενείας 18 10 7 1 24+16 37
3 ΑΕ Νίκαια 18 11 2 5 37+14 35
4 Αστέρας Κερ. 18 9 4 5 26+11 31
5 ΑΟ Αγ. Δημητρίου 19 8 6 5 26+10 30
6 Δίας Κορυδ. 18 10 2 6 25+7 29
7 Άνω Νεάπολη 18 7 4 7 21-1 25
8 Νέοι Δραπετσώνας 19 6 5 8 29+2 23
9 Αστέρας Νίκαιας 18 6 2 10 22-9 20
10 Άρης Αμφιάλης 18 4 7 7 21-6 19
11 Πανφαληρικός 19 4 7 8 20-6 19
12 Αρμενική 18 5 2 11 18-19 17
13 Λέοντες Καμινίων 18 2 6 10 19-12 12
14 Προφήτης Ηλίας 19 0 7 12 15-33 7
Β’ Κατηγορία 2ος όμιλος

Match Score
14/10/2017 16:30
Θησέας – Πειραϊκός
1 - 1
14/10/2017 16:30
Νέο Ικόνιο – Αργοναύτης
4 - 1
14/10/2017 16:30
Σπίθα – Φοίνικας Αγ. Σοφιάς
1 - 2
15/10/2017 11:30
Χατζηκυριάκειο – Ολυμπιακός Κερ.
0 - 5
15/10/2017 12:15
Ηρακλής Πειραιά – ΑΟΚ Φαλήρου
1 - 1
15/10/2017 13:45
Αναγέννηση Μοσχάτου – Πανιώνιος Κερ.
4 - 0
15/10/2017 16:30
Ατρόμητος Κερ. – Σαλαμινομάχοι
2 - 0

Βαθμολογία

Pos   Team Pld W T L GoalsDiff Pts
1 Ατρόμητος Κερ. 19 13 5 1 40+29 44
2 Ολυμπιακός Κερ. 18 13 1 4 37+26 40
3 Πειραϊκός 18 9 6 3 19+4 33
4 Αναγέννηση Μοσχάτου 18 9 5 4 43+25 32
5 ΑΟΚ Φαλήρου 18 9 4 5 36+12 31
6 Φοίνικας Αγ. Σοφιάς 19 8 5 6 39+13 29
7 Ηρακλής Πειραιά 19 8 5 6 25+1 29
8 Θησέας 19 7 5 7 24-3 26
9 Νέο Ικόνιο 17 7 2 8 27+1 23
10 Αργοναύτης 18 3 8 7 17-12 17
11 Πανιώνιος Κερ. 18 4 3 11 15-19 15
12 Σαλαμινομάχοι 18 3 4 11 17-24 13
13 Σπίθα 19 3 3 13 12-30 12
14 Χατζηκυριάκειο 18 2 4 12 15-23 10
Γ’ Κατηγορία

Match Score
14/10/2017 α/α
Μιθριδάτης – Φίλαθλοι
0 - 3
14/10/2017 16:00
Πυθαγόρας – ΑΟ Πειραιάς
1 - 1
14/10/2017 16:30
Ένωση Καμινίων – ΑΕ Σαλαμίνας
2 - 3
15/10/2017 11:00
ΑΣΧ Ποσειδών – ΑΣ Κωφών
2 - 3
15/10/2017 11:00
Πολυκράτης – Ολυμπιακός Περ.
1 - 3
15/10/2017 13:45
Δάφνη Ταμπουριών – Πήγασος Αγ. Διον.
2 - 2

Βαθμολογία

Pos   Team Pld W T L GoalsDiff Pts
1 Ένωση Καμινίων 17 13 3 1 45:12+33 42
2 Ολυμπιακός Περ. 17 12 4 1 38:11+27 40
3 Φίλαθλοι 17 12 3 2 53:14+39 39
4 ΑΣΧ Ποσειδών 18 10 3 5 30:22+8 33
5 ΑΟ Πειραιάς 17 8 3 6 31:28+3 27
6 Πυθαγόρας 17 7 5 5 30:20+10 26
7 ΑΣ Κωφών 16 6 2 8 27:32-5 20
8 Δάφνη Ταμπουριών 17 5 5 7 21:30-9 20
9 ΑΕ Σαλαμίνας 17 4 5 8 17:33-16 17
10 Πήγασος Αγ. Διον. 17 3 6 8 18:25-7 15
11 Πολυκράτης 17 1 3 13 11:43-32 6
12 Μιθριδάτης 17 0 0 17 0:51-51 0

stoplekto

Αρθρα απο stoplekto

Ατρόμητος Πειραιά – ΑΣ Δραπετσώνα 3-0 

Αντώνη Δαρζέντα24/02/2018

Οι αγώνες στην Β’ ΕΠΣΠ (24/2)

Αντώνη Δαρζέντα24/02/2018

Αποτελέσματα ΕΠΣΑΝΑ (24-25/2)

ΣΥΝΤΑΚΤΙΚΗ ΟΜΑΔΑ24/02/2018

Αποτελέσματα ΕΠΣΠ (24-25/2)

ΣΥΝΤΑΚΤΙΚΗ ΟΜΑΔΑ24/02/2018

Αποτελέσματα ΕΠΣΔΑ (24-25/2)

ΣΥΝΤΑΚΤΙΚΗ ΟΜΑΔΑ24/02/2018

Αποτελέσματα ΕΠΣΑ (24-25/2)

ΣΥΝΤΑΚΤΙΚΗ ΟΜΑΔΑ24/02/2018