stoplekto

Αποτελέσματα ΕΠΣΠ (13-14/1)

Αποτελέσματα ΕΠΣΠ (13-14/1)

Α’ Κατηγορία 1ος όμιλος

Match Score
13/01/2018 15:00
Ατρόμητος Πειραιά Δόξα Πειραιά
2 - 0
13/01/2018 15:00
ΑΕ Θύελλας/Αχιλλέα Κορυδ. Ερμής Κορυδ.
0 - 6
14/01/2018 α/α
Οδηγήτρια Αστέρια Δραπ.
0 - 3
14/01/2018 12:15
ΑΕ Αίγινας Ένωση Ρέντη
1 - 2
14/01/2018 15:00
Παντζιτζιφιακός Παννεαπολικός
1 - 1
14/01/2018 15:00
ΑΣ Δραπετσώνας Αμφιάλη
0 - 0
14/01/2018 15:15
Αετός Κορυδ. Ίκαρος Καλλ.
1 - 0
14/01/2018 15:15
Μαύρος Αετός/Ολυμπιάδα Μοσχάτο
0 - 3

Βαθμολογία
Pos   Team Pld W T L GoalsDiff Pts
1 Μοσχάτο 16 13 2 1 47:4+43 41
2 Ατρόμητος Πειραιά 16 13 2 1 37:11+26 41
3 Αετός Κορυδ. 16 13 1 2 41:9+32 40
4 Ερμής Κορυδ. 16 12 2 2 41:10+31 38
5 Ίκαρος Καλλ. 15 8 5 2 21:7+14 29
6 Αμφιάλη 16 8 5 3 30:20+10 29
7 Ένωση Ρέντη 15 6 2 7 21:28-7 20
8 ΑΣ Δραπετσώνας 16 4 7 5 14:15-1 19
9 Παννεαπολικός 16 4 7 5 18:24-6 19
10 Δόξα Πειραιά 16 5 4 7 14:20-6 19
11 Αστέρια Δραπ. 16 4 5 7 17:27-10 17
12 Παντζιτζιφιακός 16 3 3 10 17:31-14 12
13 ΑΕ Αίγινας 16 2 4 10 12:26-14 10
14 ΑΕ Θύελλας/Αχιλλέα Κορυδ. 16 1 6 9 10:32-22 9
15 Μαύρος Αετός/Ολυμπιάδα 16 1 5 10 9:37-28 8
16 Οδηγήτρια 16 0 0 16 0:48-48 -6
Α’ Κατηγορία 2ος όμιλος

Match Score
13/01/2018 15:15
Θύελλα Μοσχάτου Ήφαιστος
2 - 2
14/01/2018 12:30
Νίκη Ρέντη ΑΣ Ποντίων
0 - 2
14/01/2018 12:45
Αστυπάλαια Κορυδ. Αίας Σαλαμίνας
1 - 1
14/01/2018 15:00
Ελλάς Ποντίων Κύπρος Κορυδ.
0 - 0
14/01/2018 15:00
Αμπελακιακός ΑΟ Κορυδαλλός
6 - 1
14/01/2018 15:00
ΑΕ Περάματος Χαλκηδόνα
3 - 1
14/01/2018 15:15
Φαληρικός ΑΕ Χαραυγή
0 - 3

Βαθμολογία
Pos   Team Pld W T L GoalsDiff Pts
1 Αμπελακιακός 15 12 2 1 34:8+26 38
2 ΑΟ Καραβάς 14 10 4 0 25:9+16 34
3 Κύπρος Κορυδ. 15 9 6 0 21:2+19 33
4 Ήφαιστος 14 7 5 2 29:11+18 26
5 Αίας Σαλαμίνας 15 6 5 4 19:17+2 23
6 ΑΕ Χαραυγή 14 7 3 4 32:16+16 22
7 Ελλάς Ποντίων 15 6 3 6 20:200 21
8 Χαλκηδόνα 15 7 0 8 23:26-3 21
9 Θύελλα Μοσχάτου 14 4 5 5 16:17-1 17
10 Αστυπάλαια Κορυδ. 15 3 7 5 9:15-6 16
11 Νίκη Ρέντη 14 4 1 9 17:32-15 13
12 ΑΕ Περάματος 14 3 3 8 20:31-11 12
13 ΑΣ Ποντίων 14 3 1 10 14:27-13 10
14 Φαληρικός 15 3 0 12 11:43-32 9
15 ΑΟ Κορυδαλλός 15 2 1 12 13:29-16 7
Β’ Κατηγορία 1ος όμιλος

Match Score
14/01/2018 10:30
Δίας Κορυδ. – Αρμενική
2 - 1
14/01/2018 10:30
Πανφαληρικός – Αστέρας Κερ.
3 - 1
14/01/2018 12:45
ΑΟ Καστέλλας – Προφήτης Ηλίας
2 - 1
14/01/2018 12:45
ΑΕ Νίκαια – ΑΟ Αγ. Δημητρίου
2 - 0
14/01/2018 15:00
Νέοι Ευγενείας – Άρης Αμφιάλης
1 - 0
14/01/2018 15:00
Λέοντες Καμινίων – Άνω Νεάπολη
1 - 1
14/01/2018 15:00
Αστέρας Νίκαιας – Νέοι Δραπετσώνας
2 - 2

Βαθμολογία

Pos   Team Pld W T L GoalsDiff Pts
1 ΑΟ Καστέλλας 14 12 0 2 31+19 36
2 Νέοι Ευγενείας 14 8 5 1 18+12 29
3 Δίας Κορυδ. 14 10 1 3 21+11 28
4 ΑΕ Νίκαια 14 8 2 4 26+9 26
5 Αστέρας Κερ. 14 7 2 5 20+7 23
6 ΑΟ Αγ. Δημητρίου 14 5 5 4 17+3 20
7 Άνω Νεάπολη 14 5 4 5 16+1 19
8 Πανφαληρικός 14 4 6 4 18+1 18
9 Νέοι Δραπετσώνας 14 4 4 6 21-1 16
10 Άρης Αμφιάλης 14 2 6 6 14-7 12
11 Λέοντες Καμινίων 14 2 5 7 15-6 11
12 Αρμενική 14 3 2 9 15-16 11
13 Αστέρας Νίκαιας 14 3 1 10 15-13 10
14 Προφήτης Ηλίας 14 0 7 7 8-20 7
Β’ Κατηγορία 2ος όμιλος

Match Score
13/01/2018 15:00
Σπίθα – Θησέας
1 - 0
13/01/2018 15:00
Σαλαμινομάχοι – Ολυμπιακός Κερ.
0 - 2
13/01/2018 15:15
Φοίνικας Αγ. Σοφιάς – Αργοναύτης
1 - 1
14/01/2018 10:30
Χατζηκυριάκειο – ΑΟΚ Φαλήρου
2 - 1
14/01/2018 12:45
Ατρόμητος Κερ. – Νέο Ικόνιο
2 - 0
14/01/2018 12:45
Πανιώνιος Κερ. – Πειραϊκός
1 - 0
14/01/2018 15:15
Αναγέννηση Μοσχάτου – Ηρακλής Πειραιά
4 - 1

Βαθμολογία

Pos   Team Pld W T L GoalsDiff Pts
1 Ατρόμητος Κερ. 14 10 3 1 32+24 33
2 Ολυμπιακός Κερ. 14 9 1 4 28+19 28
3 Πειραϊκός 14 7 4 3 15+2 25
4 ΑΟΚ Φαλήρου 14 7 3 4 24+6 24
5 Θησέας 14 7 3 4 21+4 24
6 Αναγέννηση Μοσχάτου 14 6 5 3 30+16 23
7 Φοίνικας Αγ. Σοφιάς 14 6 3 5 29+10 21
8 Ηρακλής Πειραιά 14 5 4 5 14-4 19
9 Νέο Ικόνιο 13 5 1 7 22+2 16
10 Αργοναύτης 14 2 7 5 13-10 13
11 Πανιώνιος Κερ. 14 3 3 8 10-15 12
12 Σπίθα 14 3 3 8 10-18 12
13 Σαλαμινομάχοι 13 3 2 8 13-16 11
14 Χατζηκυριάκειο 14 1 4 9 11-20 7
Γ’ Κατηγορία

Match Score
13/01/2018 15:00
ΑΣΧ Ποσειδών – ΑΕ Σαλαμίνας
1 - 0
13/01/2018 15:00
Ένωση Καμινίων – Πολυκράτης
5 - 0
14/01/2018 α/α
Μιθριδάτης – ΑΟ Πειραιάς
0 - 3
14/01/2018 10:00
Φίλαθλοι – Πήγασος Αγ. Διον.
2 - 0
14/01/2018 10:30
Δάφνη Ταμπουριών – Ολυμπιακός Περ.
0 - 3
14/01/2018 12:00
Πυθαγόρας – ΑΣ Κωφών
4 - 1

Βαθμολογία

Pos   Team Pld W T L GoalsDiff Pts
1 Ολυμπιακός Περ. 13 9 3 1 26:9+17 30
2 Φίλαθλοι 13 9 2 2 38:13+25 29
3 Ένωση Καμινίων 12 8 3 1 29:9+20 27
4 ΑΟ Πειραιάς 13 8 1 4 28:20+8 25
5 ΑΣΧ Ποσειδών 13 8 1 4 21:15+6 25
6 Πυθαγόρας 13 6 3 4 24:16+8 21
7 ΑΣ Κωφών 12 5 1 6 20:22-2 16
8 Δάφνη Ταμπουριών 13 4 3 6 17:23-6 15
9 Πήγασος Αγ. Διον. 13 3 4 6 14:17-3 13
10 ΑΕ Σαλαμίνας 13 3 4 6 14:26-12 13
11 Πολυκράτης 13 1 1 11 9:31-22 4
12 Μιθριδάτης 13 0 0 13 0:39-39 0

stoplekto

Αρθρα απο stoplekto

Πειραιώτικα με τον Αντώνη…..

Αντώνη Δαρζέντα20/01/2018

Αίσθηση με Χατζηπαναγιώτη ο ΑΟ Καραβάς

Αντώνη Δαρζέντα20/01/2018

Τρεις μεταγραφές ο Άρης Αμφιάλης

Αντώνη Δαρζέντα20/01/2018

Επένδυση για το μέλλον ο ΑΟ Καραβάς με Κουμεντάκο

Αντώνη Δαρζέντα19/01/2018

Οι διαιτητές των αγώνων της ΕΠΣΠ (20-21/1)

Αντώνη Δαρζέντα19/01/2018

Οι διαιτητές των αγώνων στην ΕΠΣΑΝΑ

ΣΥΝΤΑΚΤΙΚΗ ΟΜΑΔΑ19/01/2018
error: Content is protected !!