stoplekto

Αποτελέσματα ΕΠΣΠ (11-12/11)

Αποτελέσματα ΕΠΣΠ (11-12/11)

Α’ Κατηγορία 1ος όμιλος

Match Score
11/11/2017 15:15
Ατρόμητος Πειραιά Παντζιτζιφιακός
3 - 0
12/11/2017 α/α
Αμφιάλη Οδηγήτρια
3 - 0
12/11/2017 12:30
Παννεαπολικός ΑΕ Θύελλας/Αχιλλέα Κορυδ.
2 - 0
12/11/2017 13:30
ΑΕ Αίγινας Δόξα Πειραιά
1 - 1
12/11/2017 15:00
Μοσχάτο Ένωση Ρέντη
2 - 0
12/11/2017 15:00
Αστέρια Δραπ. Αετός Κορυδ.
0 - 3
12/11/2017 15:00
Ερμής Κορυδ. ΑΣ Δραπετσώνας
4 - 1
12/11/2017 15:15
Ίκαρος Καλλ. Μαύρος Αετός/Ολυμπιάδα
2 - 0

Βαθμολογία
Pos   Team Pld W T L GoalsDiff Pts
1 Αετός Κορυδ. 12 10 0 2 31:7+24 30
2 Μοσχάτο 12 9 2 1 36:4+32 29
3 Ατρόμητος Πειραιά 12 9 2 1 27:10+17 29
4 Ερμής Κορυδ. 12 8 2 2 28:10+18 26
5 Ίκαρος Καλλ. 12 7 5 0 18:3+15 26
6 Αμφιάλη 12 7 3 2 23:14+9 24
7 Παννεαπολικός 12 4 4 4 14:16-2 16
8 Δόξα Πειραιά 12 4 4 4 13:16-3 16
9 Ένωση Ρέντη 12 5 1 6 15:20-5 16
10 ΑΣ Δραπετσώνας 12 2 5 5 10:13-3 11
11 ΑΕ Αίγινας 12 2 4 6 10:16-6 10
12 Αστέρια Δραπ. 12 2 4 6 11:22-11 10
13 Παντζιτζιφιακός 12 2 2 8 14:25-11 8
14 Μαύρος Αετός/Ολυμπιάδα 12 1 4 7 7:30-23 7
15 ΑΕ Θύελλας/Αχιλλέα Κορυδ. 12 0 6 6 7:22-15 6
16 Οδηγήτρια 12 0 0 12 0:36-36 -6
Α’ Κατηγορία 2ος όμιλος

Match Score
11/11/2017 15:00
ΑΣ Ποντίων Αμπελακιακός
1 - 2
11/11/2017 15:00
Κύπρος Κορυδ. Νίκη Ρέντη
2 - 0
11/11/2017 15:15
ΑΟ Καραβάς Θύελλα Μοσχάτου
1 - 0
12/11/2017 12:30
ΑΟ Κορυδαλλός Χαλκηδόνα
1 - 2
12/11/2017 15:00
ΑΕ Περάματος ΑΕ Χαραυγή
1 - 2
12/11/2017 15:00
Αίας Σαλαμίνας Ελλάς Ποντίων
2 - 1
12/11/2017 15:00
Ήφαιστος Αστυπάλαια Κορυδ.
0 - 0

Βαθμολογία
Pos   Team Pld W T L GoalsDiff Pts
1 Αμπελακιακός 11 9 1 1 23:7+16 28
2 Κύπρος Κορυδ. 11 7 4 0 16:1+15 25
3 ΑΟ Καραβάς 11 7 4 0 18:7+11 25
4 Ήφαιστος 10 6 3 1 22:6+16 21
5 ΑΕ Χαραυγή 11 6 2 3 28:13+15 18
6 Χαλκηδόνα 11 6 0 5 20:18+2 18
7 Ελλάς Ποντίων 11 5 1 5 16:15+1 16
8 Αίας Σαλαμίνας 11 4 4 3 14:13+1 16
9 Αστυπάλαια Κορυδ. 12 3 5 4 7:11-4 14
10 Νίκη Ρέντη 11 4 1 6 16:27-11 13
11 Θύελλα Μοσχάτου 10 3 3 4 10:12-2 12
12 ΑΟ Κορυδαλλός 11 2 1 8 11:19-8 7
13 Φαληρικός 11 2 0 9 9:33-24 6
14 ΑΕ Περάματος 10 1 2 7 14:27-13 5
15 ΑΣ Ποντίων 10 0 1 9 8:23-15 1
Β’ Κατηγορία 1ος όμιλος

Match Score
11/11/2017 15:15
Προφήτης Ηλίας – Αστέρας Κερ.
0 - 3
11/11/2017 15:15
Πανφαληρικός – ΑΟ Αγ. Δημητρίου
1 - 1
12/11/2017 10:00
Δίας Κορυδ. – Νέοι Δραπετσώνας
2 - 0
12/11/2017 12:30
Λέοντες Καμινίων – Άρης Αμφιάλης
2 - 2
12/11/2017 14:00
Αστέρας Νίκαιας – Άνω Νεάπολη
1 - 0
12/11/2017 15:00
ΑΕ Νίκαια – Αρμενική
4 - 1
12/11/2017 15:30
Νέοι Ευγενείας – ΑΟ Καστέλλας
1 - 0

Βαθμολογία

Pos   Team Pld W T L GoalsDiff Pts
1 ΑΟ Καστέλλας 11 9 0 2 26+15 27
2 Αστέρας Κερ. 11 7 2 2 18+12 23
3 Δίας Κορυδ. 11 8 1 2 17+9 22
4 Νέοι Ευγενείας 11 6 4 1 13+8 22
5 ΑΕ Νίκαια 11 5 2 4 20+3 17
6 Άνω Νεάπολη 11 4 3 4 13+2 15
7 Πανφαληρικός 11 3 5 3 140 14
8 ΑΟ Αγ. Δημητρίου 11 3 5 3 11-1 14
9 Νέοι Δραπετσώνας 11 3 3 5 17-1 12
10 Αρμενική 11 3 1 7 14-11 10
11 Άρης Αμφιάλης 11 1 6 4 13-4 9
12 Λέοντες Καμινίων 11 2 3 6 12-4 9
13 Αστέρας Νίκαιας 11 3 0 8 12-9 9
14 Προφήτης Ηλίας 11 0 5 6 5-19 5
Β’ Κατηγορία 2ος όμιλος

Match Score
11/11/2017 15:00
Σπίθα – Νέο Ικόνιο
0 - 2
11/11/2017 15:00
Ατρόμητος Κερ. – Χατζηκυριάκειο
3 - 1
12/11/2017 10:00
Φοίνικας Αγ. Σοφιάς – Πειραϊκός
2 - 0
12/11/2017 12:30
Πανιώνιος Κερ. – Ηρακλής Πειραιά
0 - 2
12/11/2017 12:30
Αναγέννηση Μοσχάτου – Θησέας
3 - 1
12/11/2017 12:45
ΑΟΚ Φαλήρου – Ολυμπιακός Κερ.
2 - 1
12/11/2017 15:00
Σαλαμινομάχοι – Αργοναύτης
3 - 2

Βαθμολογία

Pos   Team Pld W T L GoalsDiff Pts
1 Ατρόμητος Κερ. 11 8 2 1 28+21 26
2 Ολυμπιακός Κερ. 11 7 1 3 24+17 22
3 ΑΟΚ Φαλήρου 11 6 3 2 21+7 21
4 Πειραϊκός 11 6 3 2 13+1 21
5 Θησέας 11 6 2 3 19+4 20
6 Αναγέννηση Μοσχάτου 11 5 4 2 24+14 19
7 Φοίνικας Αγ. Σοφιάς 11 6 1 4 27+11 19
8 Ηρακλής Πειραιά 11 3 4 4 10-3 13
9 Νέο Ικόνιο 10 4 0 6 18+3 12
10 Αργοναύτης 11 2 5 4 12-9 11
11 Σαλαμινομάχοι 10 3 1 6 12-12 10
12 Πανιώνιος Κερ. 11 2 2 7 7-15 8
13 Σπίθα 11 1 3 7 6-19 6
14 Χατζηκυριάκειο 11 0 3 8 5-20 3
Γ’ Κατηγορία

Match Score
12/11/2017 α/α
ΑΣΧ Ποσειδών – Μιθριδάτης
3 - 0
12/11/2017 10:00
Δάφνη Ταμπουριών – Πολυκράτης
1 - 0
12/11/2017 10:00
ΑΟ Πειραιάς – Ολυμπιακός Περ.
0 - 3
12/11/2017 10:00
Πήγασος Αγ. Διον. – ΑΣ Κωφών
2 - 2
12/11/2017 10:30
Πυθαγόρας – Ένωση Καμινίων
2 - 2
12/11/2017 12:00
Φίλαθλοι – ΑΕ Σαλαμίνας
7 - 0

Βαθμολογία

Pos   Team Pld W T L GoalsDiff Pts
1 Φίλαθλοι 10 8 1 1 35:10+25 25
2 Ολυμπιακός Περ. 10 6 3 1 19:8+11 21
3 Ένωση Καμινίων 9 6 2 1 22:8+14 20
4 ΑΣΧ Ποσειδών 10 6 1 3 18:13+5 19
5 ΑΟ Πειραιάς 10 5 1 4 21:18+3 16
6 ΑΣ Κωφών 9 4 1 4 14:15-1 13
7 ΑΕ Σαλαμίνας 10 3 4 3 14:21-7 13
8 Πυθαγόρας 10 3 3 4 13:14-1 12
9 Δάφνη Ταμπουριών 10 3 3 4 14:18-4 12
10 Πήγασος Αγ. Διον. 10 2 4 4 11:14-3 10
11 Πολυκράτης 10 1 1 8 8:20-12 4
12 Μιθριδάτης 10 0 0 10 0:30-30 0

stoplekto

Αρθρα απο stoplekto

Οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου(16-17/12) στην ΕΠΣΔΑ

Φώτη Περιφάνη14/12/2017

Τα αποτελέσματα του τουρνουά Βετεράνων Πειραιά

Αντώνη Δαρζέντα14/12/2017

Κλήσεις Μικτών Ε.Π.Σ.Πειραιά για προπόνηση

Αντώνη Δαρζέντα14/12/2017

Οι ποινές στην ΕΠΣ Πειραιά

Αντώνη Δαρζέντα14/12/2017

Η Ε.Π.Σ.Πειραιά συλλυπείται για το χαμό του Π. Φυντάνη

Αντώνη Δαρζέντα14/12/2017

Πειραιώτικα με τον Αντώνη…..

Αντώνη Δαρζέντα14/12/2017
error: Content is protected !!