stoplekto

Αποτελέσματα ΕΠΣΑ (6-7/1)

Αποτελέσματα ΕΠΣΑ (6-7/1)

Α’ Κατηγορία 1ος όμιλος

Match Score
06/01/2018 15:00
Άγιοι Ανάργυροι Αγία Παρασκευή
3 - 0
06/01/2018 15:00
Παλαιό Φάληρο Θρίαμβος Χαϊδ.
0 - 1
07/01/2018 15:00
Μικρασιατικός Καισ. Δόξα Βύρωνος
2 - 0
07/01/2018 15:00
Ολυμπιακός Λιοσίων Ήφαιστος Περιστ.
1 - 0
07/01/2018 15:00
Τερψιθέα – Ηράκλειο
0 - 0
07/01/2018 15:00
Τράχωνες Αλίμου ΠΑΟ Ρουφ
1 - 2
07/01/2018 15:00
Αθηναϊκός Κένταυρος Βριλ.
1 - 2
07/01/2018 15:00
Νέα Ιωνία Θρίαμβος Αθηνών
0 - 0

Βαθμολογία
Pos   Team Pld W T L GoalsDiff Pts
1 Ολυμπιακός Λιοσίων 20 12 6 2 24 - 12+12 42
2 Αγία Παρασκευή 20 12 4 4 38 - 21+17 40
3 Άγιοι Ανάργυροι 19 12 3 4 28 - 11+17 39
4 Ήφαιστος Περιστ. 20 12 3 5 25 - 15+10 39
5 Ηράκλειο 20 11 5 4 40 - 22+18 38
6 ΠΑΟ Ρουφ 20 11 5 4 29 - 17+12 38
7 Τράχωνες Αλίμου 20 9 6 5 24 - 18+6 33
8 Θρίαμβος Χαϊδ. 20 9 5 6 23 - 21+2 32
9 Παλαιό Φάληρο 20 7 7 6 25 - 19+6 28
10 Αθηναϊκός 20 5 3 12 20 - 34-14 18
11 Δόξα Βύρωνος 20 5 2 13 16 - 25-9 17
12 Κένταυρος Βριλ. 20 4 5 11 16 - 31-15 17
13 Τερψιθέα 20 3 7 10 22 - 36-14 16
14 Νέα Ιωνία 20 4 4 12 14 - 32-18 16
15 Μικρασιατικός Καισ. 19 4 3 12 20 - 32-12 15
16 Θρίαμβος Αθηνών 20 4 2 14 17 - 35-18 14
Α’ Κατηγορία 2ος όμιλος
 

Match Score
06/01/2018 15:00
Διάνα Ηλ. Πεύκη
2 - 1
06/01/2018 15:00
Χαϊδάρι Χολαργός
4 - 0
06/01/2018 15:00
ΑΟ Περιστερίου Φωστήρας Ηλ.
1 - 0
06/01/2018 15:00
Πανερυθραϊκός Σούρμενα
1 - 1
06/01/2018 15:00
Άγιος Θωμάς Αθηναΐδα
5 - 3
07/01/2018 15:00
Άρης Πετρ. Χαλάνδρι
1 - 0
07/01/2018 15:00
Πετράλωνα Χαραυγιακός
1 - 0
07/01/2018 15:00
Ηλιούπολη ΓΣ Αργυρούπολης
2 - 0

Βαθμολογία
Pos   Team Pld W T L GoalsDiff Pts
1 Άρης Πετρ. 20 11 6 3 33:17+16 39
2 Χαραυγιακός 20 11 5 4 39:15+24 38
3 Πετράλωνα 20 11 5 4 29:14+15 38
4 Σούρμενα 20 10 7 3 36:18+18 37
5 Χολαργός 20 7 9 4 21:15+6 30
6 Ηλιούπολη 20 8 5 7 27:23+4 29
7 ΑΟ Περιστερίου 20 7 7 6 28:24+4 28
8 Χαϊδάρι 20 7 5 8 29:23+6 26
9 ΓΣ Αργυρούπολης 20 5 11 4 20:18+2 26
10 Πανερυθραϊκός 20 5 10 5 17:15+2 25
11 Διάνα Ηλ. 20 7 3 10 24:31-7 24
12 Χαλάνδρι 20 5 8 7 19:20-1 23
13 Πεύκη 20 5 7 8 19:27-8 22
14 Φωστήρας Ηλ. 20 5 5 10 16:33-17 20
15 Άγιος Θωμάς 20 3 3 14 21:58-37 12
16 Αθηναΐδα 20 1 8 11 16:43-27 11
Β’ Κατηγορία 1ος όμιλος

Match Score
06/01/2018 15:00
Αλσούπολη – Άμιλλα Περιστ.
4 - 0
06/01/2018 15:00
Νέα Σμύρνη – ΑΟΝ Αργυρούπολης
0 - 2
06/01/2018 15:00
Λυκόβρυση – Φοίνικας Περιστ.
1 - 2
06/01/2018 15:00
Καματερό – ΓΣ Καισαριανής
3 - 1
07/01/2018 11:00
Αγία Ελεούσα – Κοψαχείλα
1 - 0
07/01/2018 15:00
Κολωνός – ΑΕ Μεταμόρφωσης
2 - 1
07/01/2018 15:00
Δάφνη Παλ. Φαλ. – Ιάσων
0 - 1
07/01/2018 15:00
Αίμος Πετρ. – Χαλκηδονικός
2 - 1

Βαθμολογία
Pos   Team Pld W T L GoalsDiff Pts
1 Κοψαχείλα 19 12 3 4 36:16+20 39
2 Δάφνη Παλ. Φαλ. 19 12 3 4 30:10+20 39
3 Καματερό 19 10 6 3 22:11+11 36
4 Αλσούπολη 19 10 4 5 30:20+10 34
5 Ιάσων 19 10 4 5 27:19+8 34
6 Αίμος Πετρ. 19 9 5 5 42:25+17 32
7 Φοίνικας Περιστ. 19 8 5 6 34:23+11 29
8 Κολωνός 19 9 2 8 32:30+2 29
9 Αγία Ελεούσα 19 8 5 6 25:250 29
10 ΑΟΝ Αργυρούπολης 19 8 3 8 18:22-4 27
11 Λυκόβρυση 19 6 7 6 23:15+8 25
12 ΑΕ Μεταμόρφωσης 19 5 9 5 24:20+4 24
13 Χαλκηδονικός 19 3 4 12 15:36-21 13
14 Άμιλλα Περιστ. 19 3 3 13 14:44-30 12
15 ΓΣ Καισαριανής 19 1 6 12 9:30-21 9
16 Νέα Σμύρνη 19 2 3 14 11:46-35 9
Β’ Κατηγορία 2ος όμιλος

Match Score
06/01/2018 15:00
Απόλλων Χαλ. – Ελευθερούπολη
2 - 0
06/01/2018 15:00
Μελίσσια – Αττικός
1 - 0
06/01/2018 15:00
Βριλήσσια – Αρμενική
1 - 0
06/01/2018 15:00
Λαύρα Αργ. – Υμηττός
2 - 1
07/01/2018 15:00
Αμπελόκηποι – Κεραμεικός
0 - 1
07/01/2018 15:00
Χρυσούπολη – Ιλίσια 2004
2 - 2
07/01/2018 15:00
Άγιαξ Ταύρου – Ποσειδών Γλυφ.
3 - 0
07/01/2018 15:00
Αστέρας Ζωγρ. – Κηπούπολη
1 - 1

Βαθμολογία
Pos   Team Pld W T L GoalsDiff Pts
1 Απόλλων Χαλ. 19 16 1 2 44:9+35 49
2 Άγιαξ Ταύρου 19 15 3 1 47:11+36 48
3 Κηπούπολη 19 12 4 3 37:15+22 40
4 Ελευθερούπολη 19 10 7 2 27:14+13 37
5 Βριλήσσια 19 11 4 4 26:15+11 37
6 Αστέρας Ζωγρ. 19 10 4 5 26:17+9 34
7 Λαύρα Αργ. 19 9 3 7 20:25-5 30
8 Ιλίσια 2004 19 7 5 7 21:20+1 26
9 Αμπελόκηποι 19 5 5 9 19:31-12 20
10 Μελίσσια 19 6 2 11 15:29-14 20
11 Υμηττός 19 4 6 9 23:34-11 18
12 Ποσειδών Γλυφ. 19 4 5 10 11:23-12 17
13 Κεραμεικός 19 4 1 14 16:38-22 13
14 Αττικός 19 3 3 13 11:27-16 12
15 Χρυσούπολη 19 2 6 11 19:37-18 12
16 Αρμενική 19 1 7 11 10:27-17 10
Β’ Κατηγορία 3ος όμιλος

Match Score
06/01/2018 15:00
Ανθούπολη – Παράδεισος
2 - 2
06/01/2018 15:00
ΑΟ Ιλίου – Άγιος Δημήτριος
1 - 0
06/01/2018 15:00
ΑΟ Γλυφάδας – Άρης Χολαργού
2 - 0
06/01/2018 15:00
ΑΟ Βύρων – Γαλάτσι
1 - 2
07/01/2018 11:00
Θύελλα Αγ. Δημ. – Ιεράπολη
1 - 1
07/01/2018 11:00
Ατρόμητος Χαλ. – Γκυζιακός
3 - 1
07/01/2018 11:00
Θεμιστοκλής – Αναγέννηση Πετρ.
3 - 0
07/01/2018 15:00
Παπάγος – Καλαμάκι
2 - 0

Βαθμολογία
Pos   Team Pld W T L GoalsDiff Pts
1 ΑΟ Ιλίου 19 15 2 2 36:11+25 47
2 Θύελλα Αγ. Δημ. 19 12 6 1 30:9+21 42
3 Γαλάτσι 19 11 3 5 32:18+14 36
4 Παπάγος 19 9 5 5 32:23+9 32
5 Άγιος Δημήτριος 19 9 5 5 20:11+9 32
6 Ατρόμητος Χαλ. 19 9 4 6 30:21+9 31
7 Ιεράπολη 19 8 5 6 17:16+1 29
8 ΑΟ Βύρων 19 7 6 6 27:20+7 27
9 Παράδεισος 19 6 7 6 17:19-2 25
10 Γκυζιακός 19 6 4 9 17:25-8 22
11 Ανθούπολη 19 5 4 10 21:29-8 19
12 Αναγέννηση Πετρ. 19 5 4 10 24:47-23 19
13 ΑΟ Γλυφάδας 19 5 2 12 18:28-10 17
14 Άρης Χολαργού 19 4 4 11 16:34-18 16
15 Καλαμάκι 19 3 5 11 10:25-15 14
16 Θεμιστοκλής 19 3 4 12 16:27-11 13
Γ’ Κατηγορία 1ος όμιλος

Match Score
06/01/2018 15:00
Πανθησειακός – Ελπίδα Αγ. Αναργ.
1 - 1
07/01/2018 09:00
Απόλλων Περιστ. – Ταταύλα
0 - 1
07/01/2018 09:30
Ιπποκράτης – Βοτανικός
0 - 1
07/01/2018 11:00
ΠΟ Ψυχικού – Φοίνικας Καλλ.
4 - 1
07/01/2018 11:00
Παγκράτι – Διαγόρας Αιγάλεω
4 - 1
07/01/2018 12:00
Δούρειος/Ολυμπιακός Κυψ. – Ελαφρά Ταξιαρχία
3 - 0
07/01/2018 15:00
Μαρούσι – Αίας Αθηνών
3 - 0

Βαθμολογία
Pos   Team Pld W T L GoalsDiff Pts
1 ΠΟ Ψυχικού 17 13 3 1 46:10+36 42
2 Ελπίδα Αγ. Αναργ. 17 12 2 3 36:14+22 38
3 Παγκράτι 17 11 1 5 33:21+12 34
4 Ταταύλα 17 10 3 4 31:17+14 33
5 Βοτανικός 17 10 2 5 32:16+16 32
6 Ιπποκράτης 17 10 1 6 23:16+7 31
7 Δούρειος/Ολυμπιακός Κυψ. 17 9 2 6 26:22+4 29
8 Πανθησειακός 17 7 2 8 23:24-1 23
9 Διαγόρας Αιγάλεω 17 7 2 8 24:30-6 23
10 Μαρούσι 17 6 1 10 25:250 19
11 Φοίνικας Καλλ. 17 5 2 10 21:29-8 17
12 Ελαφρά Ταξιαρχία 17 4 1 12 11:39-28 13
13 Απόλλων Περιστ. 17 3 2 12 11:32-21 11
14 Αίας Αθηνών 17 0 0 17 16:63-47 0
Γ’ Κατηγορία 2ος όμιλος

Match Score
07/01/2018 11:00
ΑΟ Κωφών – ΠΑΣ Αθηνών 1966
3 - 1
07/01/2018 11:00
Κεραυνός Πετρ. – Προμηθέας
5 - 2
07/01/2018 11:00
Ειρήνη Πετρ. – ΑΕ Περιστερίου
0 - 4
07/01/2018 11:00
Ερμής Ηρακλείου – Άτλας Κυψέλης
1 - 1
07/01/2018 11:00
Αστέρας Χαϊδ. – Αστέρας Εξαρχείων
0 - 0
07/01/2018 12:00
Ηρακλής Περιστ. – ΑΕ Ιλίου
0 - 0

Βαθμολογία
Pos   Team Pld W T L GoalsDiff Pts
1 Νεοπεντελικός 16 13 2 1 52:11+41 41
2 Άτλας Κυψέλης 15 9 3 3 32:19+13 30
3 Ερμής Ηρακλείου 16 8 5 3 30:15+15 29
4 Αστέρας Χαϊδ. 16 8 4 4 51:22+29 28
5 Ηρακλής Περιστ. 15 7 7 1 20:12+8 28
6 ΑΕ Ιλίου 16 8 3 5 29:24+5 27
7 Αστέρας Εξαρχείων 16 7 6 3 18:15+3 27
8 ΑΕ Περιστερίου 15 7 4 4 27:18+9 25
9 Κεραυνός Πετρ. 16 6 3 7 30:27+3 21
10 Προμηθέας 16 4 1 11 22:47-25 13
11 ΑΟ Κωφών 15 2 2 11 14:37-23 8
12 ΠΑΣ Αθηνών 1966 16 1 1 14 12:47-35 4
13 Ειρήνη Πετρ. 16 1 1 14 8:51-43 4
Γ’ Κατηγορία 3ος όμιλος

Match Score
06/01/2018 15:00
Πλάτων – Ορφέας Αιγάλεω
1 - 0
06/01/2018 15:00
Αρίων – Πράσινα Πουλιά
2 - 1
07/01/2018 09:00
Τριφυλλιακός – Κηφισιά 2010
2 - 2
07/01/2018 11:30
Φωστήρας Καισ. – Γαλαξίας
2 - 5
07/01/2018 12:00
Θύελλα Περιστ. – Κορωνίδα
1 - 0
07/01/2018 15:00
ΑΕ Αιγάλεω – Τόλμη Περιστ.
5 - 0

Βαθμολογία
Pos   Team Pld W T L GoalsDiff Pts
1 Κηφισιά 2010 16 13 3 0 52:16+36 42
2 Εθνικός Αστέρας 16 9 4 3 45:22+23 31
3 Τριφυλλιακός 16 9 4 3 25:19+6 31
4 ΑΕ Αιγάλεω 16 8 5 3 36:16+20 29
5 Πλάτων 15 6 6 3 29:24+5 24
6 Κορωνίδα 16 6 6 4 19:15+4 24
7 Γαλαξίας 15 6 2 7 22:220 20
8 Θύελλα Περιστ. 15 5 3 7 26:35-9 18
9 Πράσινα Πουλιά 16 5 2 9 23:30-7 17
10 Ορφέας Αιγάλεω 16 4 4 8 17:29-12 16
11 Αρίων 16 5 1 10 18:34-16 16
12 Τόλμη Περιστ. 15 3 3 9 17:30-13 12
13 Φωστήρας Καισ. 16 1 1 14 11:48-37 4
Γ’ Κατηγορία 4ος όμιλος

Match Score
06/01/2018 15:00
Πέρα Κλουμπ – Πανιώνιος Καισ.
3 - 2
06/01/2018 15:00
ΑΟΝΦ Άτταλος – Άρης Καλαμακίου
3 - 0
07/01/2018 11:00
Λέοντες – Δάφνη Αθηνών
1 - 0
07/01/2018 11:00
Πατήσια – Κρόνος Αθηνών
2 - 0
07/01/2018 11:00
Ατρόμητος Μετ. – Κρόνος Αιγάλεω
4 - 1
07/01/2018 15:00
Νίκη Αλίμου – Λαρισαϊκός
5 - 0

Βαθμολογία
Pos   Team Pld W T L GoalsDiff Pts
1 Νίκη Αλίμου 16 11 3 2 32+24 36
2 ΑΟΝΦ Άτταλος 15 11 1 3 40+30 34
3 Ατρόμητος Μετ. 16 11 0 5 43+27 33
4 Άρης Καλαμακίου 15 9 2 4 24+4 29
5 Πανιώνιος Καισ. 15 8 1 6 33+10 25
6 Πέρα Κλουμπ 15 7 3 5 32+8 24
7 Λαρισαϊκός 14 7 1 6 30-3 22
8 Κρόνος Αθηνών 14 6 2 6 19+3 20
9 Λέοντες 16 5 3 8 24-11 18
10 Δάσος Χαϊδ. 16 6 0 10 21-16 18
11 Πατήσια 16 5 2 9 24-8 17
12 Δάφνη Αθηνών 16 1 5 10 14-25 8
13 Κρόνος Αιγάλεω 16 1 1 14 16-43 4

stoplekto

Αρθρα απο stoplekto

Οι αγώνες στη Β’ ΕΠΣΔΑ(18/2)

Φώτη Περιφάνη18/02/2018

Πυρρίχιος- Θρασύβουλος 0-0

Φώτη Περιφάνη18/02/2018

Ακράτητος- ΠΑΟΚ Μάνδρας 3-1

Φώτη Περιφάνη18/02/2018

Αποτελέσματα ΕΠΣΑΝΑ (17-18/2)

ΣΥΝΤΑΚΤΙΚΗ ΟΜΑΔΑ18/02/2018

Αποτελέσματα ΕΠΣΠ (17-18/2)

ΣΥΝΤΑΚΤΙΚΗ ΟΜΑΔΑ18/02/2018

Αποτελέσματα ΕΠΣΔΑ (17-18/2)

ΣΥΝΤΑΚΤΙΚΗ ΟΜΑΔΑ18/02/2018
error: Content is protected !!