stoplekto

Αποτελέσματα ΕΠΣΑ (3-4/3)

Αποτελέσματα ΕΠΣΑ (3-4/3)

Α’ Κατηγορία 1ος όμιλος

Match Score
03/03/2018 15:00
Ήφαιστος Περιστ. Ηράκλειο
1 - 1
03/03/2018 15:00
Παλαιό Φάληρο – Τερψιθέα
1 - 0
04/03/2018 15:00
Δόξα Βύρωνος Κένταυρος Βριλ.
1 - 0
04/03/2018 15:00
Αγία Παρασκευή ΠΑΟ Ρουφ
1 - 1
04/03/2018 15:00
Μικρασιατικός Καισ. Νέα Ιωνία
0 - 1
04/03/2018 15:00
Άγιοι Ανάργυροι Αθηναϊκός
2 - 3
04/03/2018 15:00
Ολυμπιακός Λιοσίων Τράχωνες Αλίμου
2 - 0
04/03/2018 15:30
Θρίαμβος Αθηνών Θρίαμβος Χαϊδ.
1 - 0

Βαθμολογία
Pos   Team Pld W T L GoalsDiff Pts
1 Άγιοι Ανάργυροι 27 18 4 5 43 - 16+27 58
2 Αγία Παρασκευή 27 15 8 4 50 - 27+23 53
3 Ολυμπιακός Λιοσίων 27 15 8 4 34 - 19+15 53
4 ΠΑΟ Ρουφ 27 15 7 5 42 - 26+16 52
5 Θρίαμβος Χαϊδ. 27 13 6 8 31 - 26+5 45
6 Ηράκλειο 27 12 7 8 50 - 37+13 43
7 Ήφαιστος Περιστ. 27 13 4 10 29 - 24+5 43
8 Τράχωνες Αλίμου 27 9 10 8 28 - 27+1 37
9 Παλαιό Φάληρο 27 8 8 11 29 - 27+2 32
10 Νέα Ιωνία 27 8 5 14 24 - 37-13 29
11 Αθηναϊκός 27 8 5 14 28 - 43-15 29
12 Μικρασιατικός Καισ. 27 7 6 14 28 - 38-10 27
13 Δόξα Βύρωνος 27 8 3 16 23 - 34-11 27
14 Τερψιθέα 27 6 8 13 29 - 44-15 26
15 Κένταυρος Βριλ. 27 5 8 14 24 - 43-19 23
16 Θρίαμβος Αθηνών 27 6 3 18 26 - 50-24 21
Α’ Κατηγορία 2ος όμιλος
 

Match Score
03/03/2018 15:00
Χαλάνδρι Σούρμενα
2 - 0
03/03/2018 15:00
Πεύκη Φωστήρας Ηλ.
1 - 1
03/03/2018 15:00
Διάνα Ηλ. Ηλιούπολη
0 - 1
03/03/2018 15:00
Χαϊδάρι ΑΟ Περιστερίου
2 - 0
04/03/2018 15:00
Χαραυγιακός ΓΣ Αργυρούπολης
4 - 1
04/03/2018 15:00
Άρης Πετρ. Άγιος Θωμάς
4 - 1
04/03/2018 15:00
Πετράλωνα Πανερυθραϊκός
0 - 1
04/03/2018 15:00
Αθηναΐδα Χολαργός
0 - 2

Βαθμολογία
Pos   Team Pld W T L GoalsDiff Pts
1 Χαραυγιακός 27 18 5 4 60:21+39 59
2 Άρης Πετρ. 27 16 8 3 45:21+24 56
3 Πετράλωνα 27 15 6 6 42:19+23 51
4 Σούρμενα 27 12 9 6 44:28+16 45
5 Χολαργός 27 11 11 5 34:20+14 44
6 Ηλιούπολη 27 11 6 10 35:34+1 39
7 ΑΟ Περιστερίου 27 10 7 10 39:34+5 37
8 Χαϊδάρι 27 9 7 11 36:28+8 34
9 Πανερυθραϊκός 27 7 13 7 21:210 34
10 ΓΣ Αργυρούπολης 27 7 13 7 29:30-1 34
11 Διάνα Ηλ. 27 9 5 13 32:38-6 32
12 Χαλάνδρι 27 7 10 10 28:29-1 31
13 Φωστήρας Ηλ. 27 7 8 12 25:41-16 29
14 Πεύκη 27 5 8 14 24:39-15 23
15 Άγιος Θωμάς 27 6 4 17 34:78-44 22
16 Αθηναΐδα 27 2 8 17 20:67-47 14
Β’ Κατηγορία 1ος όμιλος

Match Score
03/03/2018 15:00
Λυκόβρυση – Κολωνός
1 - 0
03/03/2018 15:00
Ιάσων – Άμιλλα Περιστ.
3 - 0
03/03/2018 15:00
ΑΟΝ Αργυρούπολης – Αίμος Πετρ.
1 - 3
04/03/2018 11:00
Καματερό – Χαλκηδονικός
4 - 0
04/03/2018 11:00
Φοίνικας Περιστ. – Κοψαχείλα
2 - 0
04/03/2018 11:30
ΓΣ Καισαριανής – ΑΕ Μεταμόρφωσης
1 - 2
04/03/2018 15:00
Δάφνη Παλ. Φαλ. – Αγία Ελεούσα
3 - 0
04/03/2018 15:00
Νέα Σμύρνη – Αλσούπολη
4 - 3

Βαθμολογία
Pos   Team Pld W T L GoalsDiff Pts
1 Δάφνη Παλ. Φαλ. 25 16 4 5 43:14+29 52
2 Ιάσων 25 14 6 5 40:24+16 48
3 Φοίνικας Περιστ. 25 14 5 6 48:28+20 47
4 Καματερό 25 13 7 5 37:19+18 46
5 Αλσούπολη 25 14 4 7 43:29+14 46
6 Αίμος Πετρ. 25 13 6 6 54:29+25 45
7 Κοψαχείλα 25 13 5 7 43:24+19 44
8 Αγία Ελεούσα 25 11 6 8 39:34+5 39
9 Λυκόβρυση 25 9 8 8 32:24+8 35
10 ΑΟΝ Αργυρούπολης 25 10 4 11 28:31-3 34
11 Κολωνός 25 10 2 13 41:46-5 32
12 ΑΕ Μεταμόρφωσης 25 7 10 8 29:290 31
13 Άμιλλα Περιστ. 25 5 4 16 18:52-34 19
14 Χαλκηδονικός 25 4 4 17 21:53-32 16
15 ΓΣ Καισαριανής 25 2 6 17 16:49-33 12
16 Νέα Σμύρνη 25 3 3 19 16:63-47 12
Β’ Κατηγορία 2ος όμιλος

Match Score
03/03/2018 15:00
Αστέρας Ζωγρ. – Χρυσούπολη
3 - 0
03/03/2018 15:00
Απόλλων Χαλ. – Άγιαξ Ταύρου
1 - 1
03/03/2018 15:00
Βριλήσσια – Υμηττός
1 - 1
03/03/2018 15:00
Αττικός – Ιλίσια 2004
1 - 1
03/03/2018 15:00
Ελευθερούπολη – Λαύρα Αργ.
0 - 1
04/03/2018 15:00
Μελίσσια – Αμπελόκηποι
1 - 3
04/03/2018 15:00
Αρμενική – Κεραμεικός
0 - 1
04/03/2018 15:00
Κηπούπολη – Ποσειδών Γλυφ.
3 - 1

Βαθμολογία
Pos   Team Pld W T L GoalsDiff Pts
1 Απόλλων Χαλ. 25 19 4 2 57:17+40 61
2 Άγιαξ Ταύρου 25 17 7 1 58:14+44 58
3 Κηπούπολη 25 16 5 4 47:19+28 53
4 Ελευθερούπολη 25 14 7 4 32:17+15 49
5 Βριλήσσια 25 14 5 6 33:20+13 47
6 Αστέρας Ζωγρ. 25 13 7 5 41:25+16 46
7 Λαύρα Αργ. 24 11 4 9 26:32-6 37
8 Ιλίσια 2004 24 7 8 9 24:25-1 29
9 Αμπελόκηποι 25 7 5 13 25:42-17 26
10 Ποσειδών Γλυφ. 25 6 7 12 18:31-13 25
11 Υμηττός 25 5 8 12 27:42-15 23
12 Μελίσσια 25 6 5 14 20:45-25 23
13 Αρμενική 25 4 9 12 19:30-11 21
14 Χρυσούπολη 25 4 7 14 28:48-20 19
15 Κεραμεικός 25 6 1 18 20:46-26 19
16 Αττικός 25 3 5 17 16:38-22 14
Β’ Κατηγορία 3ος όμιλος

Match Score
03/03/2018 15:00
ΑΟ Γλυφάδας – Παπάγος
1 - 2
03/03/2018 15:00
ΑΟ Βύρων – Αναγέννηση Πετρ.
2 - 0
03/03/2018 15:00
Γκυζιακός – Άγιος Δημήτριος
2 - 3
03/03/2018 15:00
Ιεράπολη – Καλαμάκι
3 - 0
03/03/2018 15:30
Γαλάτσι – Παράδεισος
0 - 0
04/03/2018 15:00
Ατρόμητος Χαλ. – Ανθούπολη
3 - 0
04/03/2018 15:00
Θύελλα Αγ. Δημ. – ΑΟ Ιλίου
1 - 0
04/03/2018 15:00
Άρης Χολαργού – Θεμιστοκλής
3 - 0

Βαθμολογία
Pos   Team Pld W T L GoalsDiff Pts
1 Θύελλα Αγ. Δημ. 25 16 7 2 38:15+23 55
2 ΑΟ Ιλίου 25 15 5 5 39:17+22 50
3 Γαλάτσι 25 14 6 5 41:22+19 48
4 Ατρόμητος Χαλ. 25 14 5 6 44:25+19 47
5 Άγιος Δημήτριος 25 13 5 7 30:15+15 44
6 Παπάγος 25 12 7 6 40:30+10 43
7 ΑΟ Βύρων 25 10 7 8 38:26+12 37
8 Ιεράπολη 25 9 7 9 24:26-2 34
9 Παράδεισος 25 8 9 8 22:25-3 33
10 Γκυζιακός 25 8 6 11 25:30-5 30
11 Άρης Χολαργού 25 8 5 12 26:37-11 29
12 Ανθούπολη 25 7 4 14 29:42-13 25
13 ΑΟ Γλυφάδας 25 7 3 15 26:38-12 24
14 Καλαμάκι 25 5 7 13 14:32-18 22
15 Αναγέννηση Πετρ. 25 5 5 15 25:58-33 20
16 Θεμιστοκλής 25 3 4 18 17:40-23 13
Γ’ Κατηγορία 1ος όμιλος

Match Score
03/03/2018 15:00
Φοίνικας Καλλ. – Διαγόρας Αιγάλεω
0 - 2
03/03/2018 15:00
Ελπίδα Αγ. Αναργ. – Βοτανικός
2 - 3
04/03/2018 11:00
Αίας Αθηνών – Ελαφρά Ταξιαρχία
2 - 3
04/03/2018 11:00
Ταταύλα – Παγκράτι
1 - 2
04/03/2018 15:00
ΠΟ Ψυχικού – Δούρειος/Ολυμπιακός Κυψ.
0 - 1
04/03/2018 15:00
Μαρούσι – Ιπποκράτης
1 - 1
04/03/2018 15:00
Πανθησειακός – Απόλλων Περιστ.
1 - 0

Βαθμολογία
Pos   Team Pld W T L GoalsDiff Pts
1 ΠΟ Ψυχικού 23 18 3 2 56:12+44 57
2 Ελπίδα Αγ. Αναργ. 23 16 3 4 59:23+36 51
3 Βοτανικός 23 16 2 5 58:18+40 50
4 Παγκράτι 23 15 1 7 47:30+17 46
5 Ιπποκράτης 23 13 2 8 39:28+11 41
6 Ταταύλα 23 12 4 7 37:27+10 40
7 Δούρειος/Ολυμπιακός Κυψ. 23 12 3 8 36:27+9 39
8 Διαγόρας Αιγάλεω 23 10 2 11 31:39-8 32
9 Πανθησειακός 23 9 2 12 30:33-3 29
10 Μαρούσι 23 8 3 12 34:35-1 27
11 Απόλλων Περιστ. 23 6 2 15 23:44-21 20
12 Φοίνικας Καλλ. 23 6 2 15 26:49-23 20
13 Ελαφρά Ταξιαρχία 23 5 1 17 18:58-40 16
14 Αίας Αθηνών 23 0 0 23 20:91-71 0
Γ’ Κατηγορία 2ος όμιλος

Match Score
03/03/2018 15:00
Ειρήνη Πετρ. – Κεραυνός Πετρ.
0 - 2
04/03/2018 11:00
Αστέρας Χαϊδ. – ΑΟ Κωφών
5 - 0
04/03/2018 11:00
Ερμής Ηρακλείου – Ηρακλής Περιστ.
0 - 1
04/03/2018 12:00
Αστέρας Εξαρχείων – Νεοπεντελικός
1 - 2
04/03/2018 15:00
Άτλας Κυψέλης – ΠΑΣ Αθηνών 1966
2 - 2
04/03/2018 15:30
ΑΕ Περιστερίου – ΑΕ Ιλίου
2 - 0

Βαθμολογία
Pos   Team Pld W T L GoalsDiff Pts
1 Νεοπεντελικός 22 16 4 2 64:18+46 52
2 Αστέρας Εξαρχείων 22 11 7 4 32:20+12 40
3 Αστέρας Χαϊδ. 22 11 6 5 61:27+34 39
4 Ερμής Ηρακλείου 21 11 6 4 40:20+20 39
5 ΑΕ Περιστερίου 21 11 6 4 37:22+15 39
6 ΑΕ Ιλίου 21 12 3 6 40:27+13 39
7 Ηρακλής Περιστ. 21 10 9 2 29:16+13 39
8 Άτλας Κυψέλης 21 11 5 5 43:29+14 38
9 Κεραυνός Πετρ. 21 7 4 10 35:350 25
10 Προμηθέας 21 6 1 14 34:60-26 19
11 ΑΟ Κωφών 21 2 2 17 21:59-38 8
12 ΠΑΣ Αθηνών 1966 21 1 2 18 15:61-46 5
13 Ειρήνη Πετρ. 21 1 1 19 12:69-57 4
Γ’ Κατηγορία 3ος όμιλος

Match Score
03/03/2018 15:00
Τριφυλλιακός – Θύελλα Περιστ.
4 - 1
03/03/2018 15:00
Φωστήρας Καισ. – Πλάτων
0 - 1
03/03/2018 15:00
Γαλαξίας – Κορωνίδα
2 - 0
04/03/2018 09:30
Τόλμη Περιστ. – Ορφέας Αιγάλεω
1 - 4
04/03/2018 15:00
ΑΕ Αιγάλεω – Αρίων
3 - 1
04/03/2018 15:00
Κηφισιά 2010 – Εθνικός Αστέρας
2 - 0

Βαθμολογία
Pos   Team Pld W T L GoalsDiff Pts
1 Κηφισιά 2010 22 18 4 0 71:21+50 58
2 Εθνικός Αστέρας 22 13 5 4 55:25+30 44
3 Τριφυλλιακός 22 12 4 6 37:31+6 40
4 ΑΕ Αιγάλεω 21 11 6 4 48:24+24 39
5 Πλάτων 21 9 6 6 42:38+4 33
6 Κορωνίδα 21 7 6 8 23:25-2 27
7 Γαλαξίας 21 8 2 11 28:30-2 26
8 Ορφέας Αιγάλεω 21 7 5 9 27:36-9 26
9 Τόλμη Περιστ. 21 6 5 10 26:39-13 23
10 Πράσινα Πουλιά 21 6 4 11 31:40-9 22
11 Θύελλα Περιστ. 21 6 4 11 33:50-17 22
12 Αρίων 21 5 1 15 24:48-24 16
13 Φωστήρας Καισ. 21 3 2 16 17:55-38 11
Γ’ Κατηγορία 4ος όμιλος

Match Score
04/03/2018 09:00
Κρόνος Αθηνών – Πανιώνιος Καισ.
0 - 1
04/03/2018 11:00
Ατρόμητος Μετ. – Πέρα Κλουμπ
1 - 0
04/03/2018 11:00
Πατήσια – ΑΟΝΦ Άτταλος
0 - 2
04/03/2018 11:00
Νίκη Αλίμου – Λέοντες
1 - 0
04/03/2018 15:00
Κρόνος Αιγάλεω – Δάσος Χαϊδ.
1 - 2
04/03/2018 15:00
Λαρισαϊκός – Άρης Καλαμακίου
1 - 3

Βαθμολογία
Pos   Team Pld W T L GoalsDiff Pts
1 ΑΟΝΦ Άτταλος 21 15 2 4 54+38 47
2 Νίκη Αλίμου 21 14 5 2 42+32 47
3 Ατρόμητος Μετ. 22 15 1 6 52+31 46
4 Πανιώνιος Καισ. 20 13 1 6 46+22 40
5 Άρης Καλαμακίου 20 12 3 5 32+8 39
6 Πέρα Κλουμπ 21 9 4 8 41+6 31
7 Δάσος Χαϊδ. 22 9 1 12 34-16 28
8 Κρόνος Αθηνών 20 7 5 8 23+1 26
9 Λαρισαϊκός 20 8 1 11 40-13 25
10 Λέοντες 21 7 3 11 34-8 24
11 Πατήσια 21 6 4 11 30-10 22
12 Δάφνη Αθηνών 21 2 5 14 22-29 11
13 Κρόνος Αιγάλεω 22 1 1 20 20-62 4

stoplekto

Αρθρα απο stoplekto

Πειραιώτικα με τον Αντώνη…

Αντώνη Δαρζέντα20/04/2018

Ευχαριστήριο Ηρακλή Νίκαιας στον Χρήστο Δάρα

Φώτη Περιφάνη19/04/2018

Στο Paiania Talent Cup 2018 έλαβε μέρος η ακαδημία του ΠΑΟΚ Μάνδρας

Φώτη Περιφάνη19/04/2018

Εθνικός Πανοράματος- Άγιοι Ανάργυροι 1-0

Φώτη Περιφάνη19/04/2018

Ίκαρος Νεοκτίστων- Λέων 3-2

Φώτη Περιφάνη19/04/2018

Παραιτήθηκε ο Δ. Κατσάνος από την Χαλκηδόνα

Αντώνη Δαρζέντα19/04/2018
error: Content is protected !!