stoplekto

Αποτελέσματα ΕΠΣΑ (28-29/10)

Αποτελέσματα ΕΠΣΑ (28-29/10)

Α’ Κατηγορία 1ος όμιλος

Match Score
29/10/2017 15:00
Κένταυρος Βριλ. Δόξα Βύρωνος
1 - 1
29/10/2017 15:00
ΠΑΟ Ρουφ Αγία Παρασκευή
2 - 1
29/10/2017 15:00
Ηράκλειο Ήφαιστος Περιστ.
1 - 2
29/10/2017 15:00
Νέα Ιωνία Μικρασιατικός Καισ.
2 - 2
29/10/2017 15:00
Αθηναϊκός Άγιοι Ανάργυροι
1 - 2
29/10/2017 15:00
Τράχωνες Αλίμου Ολυμπιακός Λιοσίων
1 - 1
29/10/2017 15:00
Τερψιθέα – Παλαιό Φάληρο
3 - 2
29/10/2017 15:00
Θρίαμβος Χαϊδ. Θρίαμβος Αθηνών
1 - 0

Βαθμολογία
Pos   Team Pld W T L GoalsDiff Pts
1 Άγιοι Ανάργυροι 30 20 4 6 47 - 19+28 64
2 Αγία Παρασκευή 30 17 8 5 55 - 30+25 59
3 ΠΑΟ Ρουφ 30 16 8 6 45 - 30+15 56
4 Ολυμπιακός Λιοσίων 30 16 8 6 37 - 23+14 56
5 Θρίαμβος Χαϊδ. 30 16 6 8 35 - 27+8 54
6 Ηράκλειο 30 13 9 8 53 - 38+15 48
7 Ήφαιστος Περιστ. 30 14 4 12 33 - 29+4 46
8 Τράχωνες Αλίμου 30 9 11 10 29 - 30-1 38
9 Νέα Ιωνία 30 10 6 14 28 - 37-9 36
10 Αθηναϊκός 30 10 6 14 34 - 45-11 36
11 Παλαιό Φάληρο 30 9 8 13 31 - 30+1 35
12 Μικρασιατικός Καισ. 30 9 6 15 32 - 41-9 33
13 Δόξα Βύρωνος 30 9 3 18 25 - 38-13 30
14 Τερψιθέα 30 7 8 15 33 - 50-17 29
15 Κένταυρος Βριλ. 30 5 9 16 27 - 50-23 24
16 Θρίαμβος Αθηνών 30 6 4 20 29 - 56-27 22
Α’ Κατηγορία 2ος όμιλος
 

Match Score
28/10/2017 16:00
Φωστήρας Ηλ. Πεύκη
1 - 5
28/10/2017 16:00
Άγιος Θωμάς Άρης Πετρ.
2 - 8
28/10/2017 16:00
Πανερυθραϊκός Πετράλωνα
1 - 1
29/10/2017 11:00
Σούρμενα Χαλάνδρι
1 - 1
29/10/2017 15:00
ΓΣ Αργυρούπολης Χαραυγιακός
2 - 2
29/10/2017 15:00
Ηλιούπολη Διάνα Ηλ.
2 - 0
29/10/2017 15:00
ΑΟ Περιστερίου Χαϊδάρι
2 - 1
29/10/2017 15:00
Χολαργός Αθηναΐδα
0 - 0

Βαθμολογία
Pos   Team Pld W T L GoalsDiff Pts
1 Χαραυγιακός 30 21 5 4 66:21+45 68
2 Άρης Πετρ. 30 19 8 3 56:22+34 65
3 Σούρμενα 30 14 10 6 54:30+24 52
4 Πετράλωνα 30 15 7 8 42:24+18 52
5 Χολαργός 30 12 12 6 37:22+15 48
6 ΑΟ Περιστερίου 30 11 8 11 41:36+5 41
7 Χαϊδάρι 30 11 7 12 38:30+8 40
8 Ηλιούπολη 30 11 7 12 35:37-2 40
9 ΓΣ Αργυρούπολης 30 8 14 8 32:33-1 38
10 Πανερυθραϊκός 30 8 13 9 26:31-5 37
11 Διάνα Ηλ. 30 9 7 14 38:46-8 34
12 Χαλάνδρι 30 7 12 11 30:34-4 33
13 Φωστήρας Ηλ. 30 8 9 13 30:44-14 33
14 Πεύκη 30 6 9 15 29:44-15 27
15 Άγιος Θωμάς 30 6 6 18 40:85-45 24
16 Αθηναΐδα 30 3 8 19 26:81-55 17
Β’ Κατηγορία 1ος όμιλος

Match Score
28/10/2017 16:00
Αλσούπολη – Νέα Σμύρνη
3 - 1
28/10/2017 16:00
Άμιλλα Περιστ. – Ιάσων
1 - 0
29/10/2017 11:00
Αγία Ελεούσα – Δάφνη Παλ. Φαλ.
0 - 1
29/10/2017 11:00
Χαλκηδονικός – Καματερό
0 - 0
29/10/2017 15:00
Κολωνός – Λυκόβρυση
2 - 4
29/10/2017 15:00
ΑΕ Μεταμόρφωσης – ΓΣ Καισαριανής
0 - 0
29/10/2017 15:00
Κοψαχείλα – Φοίνικας Περιστ.
1 - 0
29/10/2017 15:00
Αίμος Πετρ. – ΑΟΝ Αργυρούπολης
3 - 1

Βαθμολογία
Pos   Team Pld W T L GoalsDiff Pts
1 Δάφνη Παλ. Φαλ. 30 19 6 5 56:17+39 63
2 Ιάσων 30 17 8 5 50:27+23 59
3 Φοίνικας Περιστ. 30 17 7 6 57:32+25 58
4 Αίμος Πετρ. 29 16 6 7 61:33+28 54
5 Κοψαχείλα 30 15 7 8 49:27+22 52
6 Καματερό 30 14 8 8 42:27+15 50
7 Αλσούπολη 30 14 6 10 47:37+10 48
8 Αγία Ελεούσα 30 13 8 9 44:37+7 47
9 Κολωνός 30 13 3 14 58:54+4 42
10 Λυκόβρυση 30 10 9 11 39:31+8 39
11 ΑΟΝ Αργυρούπολης 30 11 5 14 32:38-6 38
12 ΑΕ Μεταμόρφωσης 30 9 10 11 34:40-6 37
13 Άμιλλα Περιστ. 30 7 6 17 28:62-34 27
14 Χαλκηδονικός 30 5 5 20 26:64-38 20
15 Νέα Σμύρνη 30 5 4 21 26:73-47 19
16 ΓΣ Καισαριανής 29 2 6 21 19:69-50 12
Β’ Κατηγορία 2ος όμιλος

Match Score
28/10/2017 16:00
Υμηττός – Βριλήσσια
0 - 3
28/10/2017 16:00
Κεραμεικός – Αρμενική
0 - 0
28/10/2017 16:00
Ποσειδών Γλυφ. – Κηπούπολη
0 - 2
28/10/2017 16:00
Λαύρα Αργ. – Ελευθερούπολη
1 - 1
29/10/2017 15:00
Αμπελόκηποι – Μελίσσια
1 - 0
29/10/2017 15:00
Χρυσούπολη – Αστέρας Ζωγρ.
0 - 1
29/10/2017 15:00
Άγιαξ Ταύρου – Απόλλων Χαλ.
2 - 0
29/10/2017 15:00
Ιλίσια 2004 – Αττικός
2 - 0

Βαθμολογία
Pos   Team Pld W T L GoalsDiff Pts
1 Απόλλων Χαλ. 30 23 5 2 72:18+54 74
2 Άγιαξ Ταύρου 30 21 7 2 78:18+60 70
3 Κηπούπολη 30 19 6 5 53:24+29 63
4 Βριλήσσια 30 18 6 6 44:23+21 60
5 Αστέρας Ζωγρ. 30 15 7 8 46:29+17 52
6 Ελευθερούπολη 30 14 9 7 32:23+9 51
7 Λαύρα Αργ. 29 12 6 11 29:35-6 42
8 Υμηττός 30 8 9 13 38:47-9 33
9 Ιλίσια 2004 29 8 8 13 28:38-10 32
10 Μελίσσια 30 8 8 14 32:49-17 32
11 Ποσειδών Γλυφ. 30 7 9 14 24:42-18 30
12 Χρυσούπολη 30 7 8 15 34:52-18 29
13 Αμπελόκηποι 30 7 7 16 28:50-22 28
14 Κεραμεικός 30 8 3 19 27:51-24 27
15 Αρμενική 30 5 9 16 21:43-22 24
16 Αττικός 30 3 5 22 17:61-44 14
Β’ Κατηγορία 3ος όμιλος

Match Score
28/10/2017 16:00
Αναγέννηση Πετρ. – ΑΟ Βύρων
0 - 4
28/10/2017 16:00
Καλαμάκι – Ιεράπολη
1 - 1
29/10/2017 11:00
Ανθούπολη – Ατρόμητος Χαλ.
1 - 5
29/10/2017 15:00
ΑΟ Ιλίου – Θύελλα Αγ. Δημ.
1 - 0
29/10/2017 15:00
Παπάγος – ΑΟ Γλυφάδας
0 - 1
29/10/2017 15:00
Παράδεισος – Γαλάτσι
1 - 1
29/10/2017 15:00
Άγιος Δημήτριος – Γκυζιακός
0 - 0
29/10/2017 15:00
Θεμιστοκλής – Άρης Χολαργού
1 - 3

Βαθμολογία
Pos   Team Pld W T L GoalsDiff Pts
1 Θύελλα Αγ. Δημ. 30 19 8 3 49:19+30 65
2 ΑΟ Ιλίου 30 19 6 5 45:17+28 63
3 Ατρόμητος Χαλ. 30 16 7 7 51:30+21 55
4 Γαλάτσι 30 16 6 8 47:28+19 54
5 Άγιος Δημήτριος 30 16 5 9 41:20+21 53
6 Παπάγος 30 14 8 8 49:36+13 50
7 Ιεράπολη 30 12 9 9 30:28+2 45
8 ΑΟ Βύρων 30 11 9 10 43:32+11 42
9 Παράδεισος 30 9 10 11 27:32-5 37
10 Γκυζιακός 30 9 9 12 29:38-9 36
11 Ανθούπολη 30 10 5 15 37:52-15 35
12 Άρης Χολαργού 30 9 5 16 30:47-17 32
13 ΑΟ Γλυφάδας 30 9 4 17 32:44-12 31
14 Καλαμάκι 30 6 9 15 21:42-21 27
15 Αναγέννηση Πετρ. 30 5 8 17 30:68-38 23
16 Θεμιστοκλής 30 3 6 21 21:49-28 15

stoplekto

Αρθρα απο stoplekto

Ανανέωσε ο γκολκίπερ Γκερλές στην ΑΕ Θύελλας Αχιλλέα

Αντώνη Δαρζέντα19/07/2018

Αίσθηση με Φωτουλάκη ο Ατρόμητος Κερατσινίου

Αντώνη Δαρζέντα19/07/2018

Πειραιώτικα με τον Αντώνη…

Αντώνη Δαρζέντα19/07/2018

Θωρακίζει την άμυνα με Παπαδόπουλο Χ. ο Αίας Παραλίας

Φώτη Περιφάνη19/07/2018

Ελεύθεροι από τον ΑΟ Πειραιά τα αδέλφια Στέφα

Φώτη Περιφάνη18/07/2018

Τα αδέλφια Μωυδιάδη στον Αίαντα Παραλίας- Ανέλαβε προπονητής ο Γ. Γεωργιάδης

Φώτη Περιφάνη18/07/2018