stoplekto

Αποτελέσματα ΕΠΣΑ (28-29/10)

Αποτελέσματα ΕΠΣΑ (28-29/10)

Α’ Κατηγορία 1ος όμιλος

Match Score
29/10/2017 15:00
Κένταυρος Βριλ. Δόξα Βύρωνος
1 - 1
29/10/2017 15:00
ΠΑΟ Ρουφ Αγία Παρασκευή
2 - 1
29/10/2017 15:00
Ηράκλειο Ήφαιστος Περιστ.
1 - 2
29/10/2017 15:00
Νέα Ιωνία Μικρασιατικός Καισ.
2 - 2
29/10/2017 15:00
Αθηναϊκός Άγιοι Ανάργυροι
1 - 2
29/10/2017 15:00
Τράχωνες Αλίμου Ολυμπιακός Λιοσίων
1 - 1
29/10/2017 15:00
Τερψιθέα – Παλαιό Φάληρο
3 - 2
29/10/2017 15:00
Θρίαμβος Χαϊδ. Θρίαμβος Αθηνών
1 - 0

Βαθμολογία
Pos   Team Pld W T L GoalsDiff Pts
1 Αγία Παρασκευή 17 11 3 3 32 - 17+15 36
2 ΠΑΟ Ρουφ 17 10 4 3 26 - 15+11 34
3 Άγιοι Ανάργυροι 16 10 3 3 23 - 9+14 33
4 Ολυμπιακός Λιοσίων 17 9 6 2 20 - 12+8 33
5 Ηράκλειο 17 9 5 3 34 - 18+16 32
6 Ήφαιστος Περιστ. 17 10 2 5 21 - 14+7 32
7 Τράχωνες Αλίμου 17 8 4 5 20 - 15+5 28
8 Παλαιό Φάληρο 17 6 6 5 22 - 17+5 24
9 Θρίαμβος Χαϊδ. 17 6 5 6 17 - 19-2 23
10 Δόξα Βύρωνος 17 5 2 10 14 - 19-5 17
11 Κένταυρος Βριλ. 17 4 4 9 16 - 26-10 16
12 Μικρασιατικός Καισ. 16 4 2 10 17 - 26-9 14
13 Θρίαμβος Αθηνών 17 4 2 11 14 - 26-12 14
14 Τερψιθέα 17 3 5 9 19 - 32-13 14
15 Αθηναϊκός 17 4 2 11 16 - 29-13 14
16 Νέα Ιωνία 17 3 3 11 13 - 30-17 12
Α’ Κατηγορία 2ος όμιλος
 

Match Score
28/10/2017 16:00
Φωστήρας Ηλ. Πεύκη
1 - 5
28/10/2017 16:00
Άγιος Θωμάς Άρης Πετρ.
2 - 8
28/10/2017 16:00
Πανερυθραϊκός Πετράλωνα
1 - 1
29/10/2017 11:00
Σούρμενα Χαλάνδρι
1 - 1
29/10/2017 15:00
ΓΣ Αργυρούπολης Χαραυγιακός
2 - 2
29/10/2017 15:00
Ηλιούπολη Διάνα Ηλ.
2 - 0
29/10/2017 15:00
ΑΟ Περιστερίου Χαϊδάρι
2 - 1
29/10/2017 15:00
Χολαργός Αθηναΐδα
0 - 0

Βαθμολογία
Pos   Team Pld W T L GoalsDiff Pts
1 Άρης Πετρ. 17 10 5 2 31:15+16 35
2 Πετράλωνα 17 10 3 4 24:14+10 33
3 Χαραυγιακός 17 9 4 4 33:15+18 31
4 Σούρμενα 17 8 6 3 31:16+15 30
5 Χολαργός 17 6 7 4 19:14+5 25
6 ΓΣ Αργυρούπολης 17 5 9 3 19:16+3 24
7 Χαϊδάρι 17 6 5 6 25:20+5 23
8 Ηλιούπολη 17 6 5 6 21:19+2 23
9 Πανερυθραϊκός 17 4 9 4 13:11+2 21
10 ΑΟ Περιστερίου 17 5 6 6 22:23-1 21
11 Πεύκη 17 5 6 6 18:23-5 21
12 Διάνα Ηλ. 17 6 2 9 20:26-6 20
13 Χαλάνδρι 17 3 8 6 17:19-2 17
14 Φωστήρας Ηλ. 17 4 5 8 15:27-12 17
15 Άγιος Θωμάς 17 3 3 11 19:48-29 12
16 Αθηναΐδα 17 1 7 9 15:36-21 10
Β’ Κατηγορία 1ος όμιλος

Match Score
28/10/2017 16:00
Αλσούπολη – Νέα Σμύρνη
3 - 1
28/10/2017 16:00
Άμιλλα Περιστ. – Ιάσων
1 - 0
29/10/2017 11:00
Αγία Ελεούσα – Δάφνη Παλ. Φαλ.
0 - 1
29/10/2017 11:00
Χαλκηδονικός – Καματερό
0 - 0
29/10/2017 15:00
Κολωνός – Λυκόβρυση
2 - 4
29/10/2017 15:00
ΑΕ Μεταμόρφωσης – ΓΣ Καισαριανής
0 - 0
29/10/2017 15:00
Κοψαχείλα – Φοίνικας Περιστ.
1 - 0
29/10/2017 15:00
Αίμος Πετρ. – ΑΟΝ Αργυρούπολης
3 - 1

Βαθμολογία
Pos   Team Pld W T L GoalsDiff Pts
1 Κοψαχείλα 16 12 1 3 35:13+22 37
2 Δάφνη Παλ. Φαλ. 16 11 2 3 27:8+19 35
3 Αλσούπολη 16 9 3 4 25:16+9 30
4 Αίμος Πετρ. 16 8 4 4 38:21+17 28
5 Καματερό 16 7 6 3 17:10+7 27
6 Ιάσων 16 8 3 5 20:16+4 27
7 Φοίνικας Περιστ. 16 7 4 5 31:21+10 25
8 Αγία Ελεούσα 16 7 3 6 20:21-1 24
9 ΑΟΝ Αργυρούπολης 16 7 3 6 15:18-3 24
10 ΑΕ Μεταμόρφωσης 16 5 8 3 23:16+7 23
11 Κολωνός 16 7 2 7 28:27+1 23
12 Λυκόβρυση 16 4 6 6 20:15+5 18
13 Άμιλλα Περιστ. 16 3 2 11 14:41-27 11
14 ΓΣ Καισαριανής 16 1 5 10 8:24-16 8
15 Νέα Σμύρνη 16 2 2 12 9:42-33 8
16 Χαλκηδονικός 16 1 4 11 11:32-21 7
Β’ Κατηγορία 2ος όμιλος

Match Score
28/10/2017 16:00
Υμηττός – Βριλήσσια
0 - 3
28/10/2017 16:00
Κεραμεικός – Αρμενική
0 - 0
28/10/2017 16:00
Ποσειδών Γλυφ. – Κηπούπολη
0 - 2
28/10/2017 16:00
Λαύρα Αργ. – Ελευθερούπολη
1 - 1
29/10/2017 15:00
Αμπελόκηποι – Μελίσσια
1 - 0
29/10/2017 15:00
Χρυσούπολη – Αστέρας Ζωγρ.
0 - 1
29/10/2017 15:00
Άγιαξ Ταύρου – Απόλλων Χαλ.
2 - 0
29/10/2017 15:00
Ιλίσια 2004 – Αττικός
2 - 0

Βαθμολογία
Pos   Team Pld W T L GoalsDiff Pts
1 Απόλλων Χαλ. 16 13 1 2 34:9+25 40
2 Άγιαξ Ταύρου 16 12 3 1 37:8+29 39
3 Κηπούπολη 16 10 3 3 30:13+17 33
4 Βριλήσσια 16 10 3 3 23:12+11 33
5 Ελευθερούπολη 16 9 5 2 23:12+11 32
6 Αστέρας Ζωγρ. 16 9 3 4 20:13+7 30
7 Λαύρα Αργ. 16 7 3 6 15:20-5 24
8 Ιλίσια 2004 16 5 5 6 17:170 20
9 Υμηττός 16 4 5 7 20:25-5 17
10 Αμπελόκηποι 16 4 5 7 16:25-9 17
11 Ποσειδών Γλυφ. 16 4 3 9 10:21-11 15
12 Κεραμεικός 16 4 1 11 15:26-11 13
13 Μελίσσια 16 4 1 11 11:28-17 13
14 Αττικός 16 3 3 10 9:20-11 12
15 Χρυσούπολη 16 2 6 8 17:31-14 12
16 Αρμενική 16 1 4 11 8:25-17 7
Β’ Κατηγορία 3ος όμιλος

Match Score
28/10/2017 16:00
Αναγέννηση Πετρ. – ΑΟ Βύρων
0 - 4
28/10/2017 16:00
Καλαμάκι – Ιεράπολη
1 - 1
29/10/2017 11:00
Ανθούπολη – Ατρόμητος Χαλ.
1 - 5
29/10/2017 15:00
ΑΟ Ιλίου – Θύελλα Αγ. Δημ.
1 - 0
29/10/2017 15:00
Παπάγος – ΑΟ Γλυφάδας
0 - 1
29/10/2017 15:00
Παράδεισος – Γαλάτσι
1 - 1
29/10/2017 15:00
Άγιος Δημήτριος – Γκυζιακός
0 - 0
29/10/2017 15:00
Θεμιστοκλής – Άρης Χολαργού
1 - 3

Βαθμολογία
Pos   Team Pld W T L GoalsDiff Pts
1 ΑΟ Ιλίου 16 14 1 1 32:6+26 43
2 Θύελλα Αγ. Δημ. 16 10 5 1 26:8+18 35
3 Ατρόμητος Χαλ. 16 9 3 4 28:16+12 30
4 Άγιος Δημήτριος 16 8 4 4 17:9+8 28
5 Γαλάτσι 16 8 3 5 22:17+5 27
6 Ιεράπολη 16 7 4 5 13:14-1 25
7 Παπάγος 16 6 5 5 23:21+2 23
8 ΑΟ Βύρων 16 5 5 6 21:17+4 20
9 Παράδεισος 16 5 5 6 15:18-3 20
10 ΑΟ Γλυφάδας 16 5 1 10 17:23-6 16
11 Γκυζιακός 16 4 4 8 13:21-8 16
12 Άρης Χολαργού 16 4 4 8 13:24-11 16
13 Αναγέννηση Πετρ. 16 4 4 8 19:38-19 16
14 Ανθούπολη 16 4 3 9 16:25-9 15
15 Καλαμάκι 16 3 4 9 9:18-9 13
16 Θεμιστοκλής 16 3 3 10 15:24-9 12

stoplekto

Αρθρα απο stoplekto

Αποτελέσματα ΕΠΣΠ (20-21/1)

ΣΥΝΤΑΚΤΙΚΗ ΟΜΑΔΑ21/01/2018

Αποτελέσματα ΕΠΣΑ (20-21/1)

ΣΥΝΤΑΚΤΙΚΗ ΟΜΑΔΑ21/01/2018

Αποτελέσματα Γ’ Εθνικής (13η αγ.)

ΣΥΝΤΑΚΤΙΚΗ ΟΜΑΔΑ21/01/2018

«Παρελθόν» ο Γ. Σερέπας από τον Θρασύβουλο

Φώτη Περιφάνη21/01/2018

Πειραϊκός- Σπίθα 1-0

Φώτη Περιφάνη21/01/2018

Η Χαραυγή 1-1 με τον ΑΟ Καραβά

Αντώνη Δαρζέντα20/01/2018
error: Content is protected !!