stoplekto

Αποτελέσματα ΕΠΣΑ (24-25/2)

Αποτελέσματα ΕΠΣΑ (24-25/2)

Α’ Κατηγορία 1ος όμιλος

Match Score
24/02/2018 15:00
Ηράκλειο Αγία Παρασκευή
0 - 1
25/02/2018 15:00
ΠΑΟ Ρουφ Δόξα Βύρωνος
2 - 1
25/02/2018 15:00
Θρίαμβος Χαϊδ. Ήφαιστος Περιστ.
1 - 0
25/02/2018 15:00
Κένταυρος Βριλ. Μικρασιατικός Καισ.
1 - 1
25/02/2018 15:00
Νέα Ιωνία Άγιοι Ανάργυροι
0 - 2
25/02/2018 15:00
Αθηναϊκός Ολυμπιακός Λιοσίων
1 - 1
25/02/2018 15:00
Τράχωνες Αλίμου Παλαιό Φάληρο
2 - 2
25/02/2018 15:00
Τερψιθέα – Θρίαμβος Αθηνών
1 - 0

Βαθμολογία
Pos   Team Pld W T L GoalsDiff Pts
1 Άγιοι Ανάργυροι 30 20 4 6 47 - 19+28 64
2 Αγία Παρασκευή 30 17 8 5 55 - 30+25 59
3 ΠΑΟ Ρουφ 30 16 8 6 45 - 30+15 56
4 Ολυμπιακός Λιοσίων 30 16 8 6 37 - 23+14 56
5 Θρίαμβος Χαϊδ. 30 16 6 8 35 - 27+8 54
6 Ηράκλειο 30 13 9 8 53 - 38+15 48
7 Ήφαιστος Περιστ. 30 14 4 12 33 - 29+4 46
8 Τράχωνες Αλίμου 30 9 11 10 29 - 30-1 38
9 Νέα Ιωνία 30 10 6 14 28 - 37-9 36
10 Αθηναϊκός 30 10 6 14 34 - 45-11 36
11 Παλαιό Φάληρο 30 9 8 13 31 - 30+1 35
12 Μικρασιατικός Καισ. 30 9 6 15 32 - 41-9 33
13 Δόξα Βύρωνος 30 9 3 18 25 - 38-13 30
14 Τερψιθέα 30 7 8 15 33 - 50-17 29
15 Κένταυρος Βριλ. 30 5 9 16 27 - 50-23 24
16 Θρίαμβος Αθηνών 30 6 4 20 29 - 56-27 22
Α’ Κατηγορία 2ος όμιλος
 

Match Score
24/02/2018 15:00
Φωστήρας Ηλ. Χαραυγιακός
0 - 1
24/02/2018 15:00
Χολαργός Πεύκη
2 - 0
24/02/2018 15:00
Άγιος Θωμάς Πετράλωνα
1 - 1
24/02/2018 15:00
Πανερυθραϊκός Διάνα Ηλ.
1 - 1
24/02/2018 15:00
ΑΟ Περιστερίου Αθηναΐδα
5 - 0
25/02/2018 11:00
Σούρμενα Άρης Πετρ.
1 - 1
25/02/2018 15:00
ΓΣ Αργυρούπολης Χαλάνδρι
2 - 1
25/02/2018 15:00
Ηλιούπολη Χαϊδάρι
1 - 0

Βαθμολογία
Pos   Team Pld W T L GoalsDiff Pts
1 Χαραυγιακός 30 21 5 4 66:21+45 68
2 Άρης Πετρ. 30 19 8 3 56:22+34 65
3 Σούρμενα 30 14 10 6 54:30+24 52
4 Πετράλωνα 30 15 7 8 42:24+18 52
5 Χολαργός 30 12 12 6 37:22+15 48
6 ΑΟ Περιστερίου 30 11 8 11 41:36+5 41
7 Χαϊδάρι 30 11 7 12 38:30+8 40
8 Ηλιούπολη 30 11 7 12 35:37-2 40
9 ΓΣ Αργυρούπολης 30 8 14 8 32:33-1 38
10 Πανερυθραϊκός 30 8 13 9 26:31-5 37
11 Διάνα Ηλ. 30 9 7 14 38:46-8 34
12 Χαλάνδρι 30 7 12 11 30:34-4 33
13 Φωστήρας Ηλ. 30 8 9 13 30:44-14 33
14 Πεύκη 30 6 9 15 29:44-15 27
15 Άγιος Θωμάς 30 6 6 18 40:85-45 24
16 Αθηναΐδα 30 3 8 19 26:81-55 17
Β’ Κατηγορία 1ος όμιλος

Match Score
24/02/2018 15:00
Άμιλλα Περιστ. – Φοίνικας Περιστ.
0 - 1
24/02/2018 15:00
ΑΟΝ Αργυρούπολης – Ιάσων
1 - 1
24/02/2018 15:00
Αίμος Πετρ. – Αλσούπολη
1 - 0
25/02/2018 11:00
Αγία Ελεούσα – Νέα Σμύρνη
4 - 0
25/02/2018 11:00
Χαλκηδονικός – Λυκόβρυση
1 - 2
25/02/2018 15:00
Κολωνός – Δάφνη Παλ. Φαλ.
1 - 5
25/02/2018 15:00
ΑΕ Μεταμόρφωσης – Καματερό
1 - 4
25/02/2018 15:00
Κοψαχείλα – ΓΣ Καισαριανής
4 - 0

Βαθμολογία
Pos   Team Pld W T L GoalsDiff Pts
1 Δάφνη Παλ. Φαλ. 30 19 6 5 56:17+39 63
2 Ιάσων 30 17 8 5 50:27+23 59
3 Φοίνικας Περιστ. 30 17 7 6 57:32+25 58
4 Αίμος Πετρ. 29 16 6 7 61:33+28 54
5 Κοψαχείλα 30 15 7 8 49:27+22 52
6 Καματερό 30 14 8 8 42:27+15 50
7 Αλσούπολη 30 14 6 10 47:37+10 48
8 Αγία Ελεούσα 30 13 8 9 44:37+7 47
9 Κολωνός 30 13 3 14 58:54+4 42
10 Λυκόβρυση 30 10 9 11 39:31+8 39
11 ΑΟΝ Αργυρούπολης 30 11 5 14 32:38-6 38
12 ΑΕ Μεταμόρφωσης 30 9 10 11 34:40-6 37
13 Άμιλλα Περιστ. 30 7 6 17 28:62-34 27
14 Χαλκηδονικός 30 5 5 20 26:64-38 20
15 Νέα Σμύρνη 30 5 4 21 26:73-47 19
16 ΓΣ Καισαριανής 29 2 6 21 19:69-50 12
Β’ Κατηγορία 2ος όμιλος

Match Score
24/02/2018 15:00
Υμηττός – Μελίσσια
0 - 0
24/02/2018 15:00
Κεραμεικός – Βριλήσσια
0 - 2
24/02/2018 15:00
Ελευθερούπολη – Κηπούπολη
1 - 0
24/02/2018 15:00
Λαύρα Αργ. – Άγιαξ Ταύρου
0 - 0
25/02/2018 15:00
Αμπελόκηποι – Αστέρας Ζωγρ.
1 - 3
25/02/2018 15:00
Χρυσούπολη – Απόλλων Χαλ.
1 - 2
25/02/2018 15:00
Ιλίσια 2004 – Αρμενική
0 - 1
25/02/2018 15:00
Ποσειδών Γλυφ. – Αττικός
1 - 1

Βαθμολογία
Pos   Team Pld W T L GoalsDiff Pts
1 Απόλλων Χαλ. 30 23 5 2 72:18+54 74
2 Άγιαξ Ταύρου 30 21 7 2 78:18+60 70
3 Κηπούπολη 30 19 6 5 53:24+29 63
4 Βριλήσσια 30 18 6 6 44:23+21 60
5 Αστέρας Ζωγρ. 30 15 7 8 46:29+17 52
6 Ελευθερούπολη 30 14 9 7 32:23+9 51
7 Λαύρα Αργ. 29 12 6 11 29:35-6 42
8 Υμηττός 30 8 9 13 38:47-9 33
9 Ιλίσια 2004 29 8 8 13 28:38-10 32
10 Μελίσσια 30 8 8 14 32:49-17 32
11 Ποσειδών Γλυφ. 30 7 9 14 24:42-18 30
12 Χρυσούπολη 30 7 8 15 34:52-18 29
13 Αμπελόκηποι 30 7 7 16 28:50-22 28
14 Κεραμεικός 30 8 3 19 27:51-24 27
15 Αρμενική 30 5 9 16 21:43-22 24
16 Αττικός 30 3 5 22 17:61-44 14
Β’ Κατηγορία 3ος όμιλος

Match Score
24/02/2018 15:00
ΑΟ Ιλίου – ΑΟ Γλυφάδας
1 - 2
24/02/2018 15:00
Αναγέννηση Πετρ. – Ατρόμητος Χαλ.
0 - 1
24/02/2018 15:00
Καλαμάκι – Γκυζιακός
0 - 0
25/02/2018 11:00
Ανθούπολη – Θύελλα Αγ. Δημ.
0 - 1
25/02/2018 11:00
Θεμιστοκλής – Παπάγος
0 - 2
25/02/2018 15:00
Παράδεισος – ΑΟ Βύρων
0 - 3
25/02/2018 15:00
Άγιος Δημήτριος – Γαλάτσι
0 - 1
25/02/2018 15:00
Άρης Χολαργού – Ιεράπολη
1 - 1

Βαθμολογία
Pos   Team Pld W T L GoalsDiff Pts
1 Θύελλα Αγ. Δημ. 30 19 8 3 49:19+30 65
2 ΑΟ Ιλίου 30 19 6 5 45:17+28 63
3 Ατρόμητος Χαλ. 30 16 7 7 51:30+21 55
4 Γαλάτσι 30 16 6 8 47:28+19 54
5 Άγιος Δημήτριος 30 16 5 9 41:20+21 53
6 Παπάγος 30 14 8 8 49:36+13 50
7 Ιεράπολη 30 12 9 9 30:28+2 45
8 ΑΟ Βύρων 30 11 9 10 43:32+11 42
9 Παράδεισος 30 9 10 11 27:32-5 37
10 Γκυζιακός 30 9 9 12 29:38-9 36
11 Ανθούπολη 30 10 5 15 37:52-15 35
12 Άρης Χολαργού 30 9 5 16 30:47-17 32
13 ΑΟ Γλυφάδας 30 9 4 17 32:44-12 31
14 Καλαμάκι 30 6 9 15 21:42-21 27
15 Αναγέννηση Πετρ. 30 5 8 17 30:68-38 23
16 Θεμιστοκλής 30 3 6 21 21:49-28 15
Γ’ Κατηγορία 1ος όμιλος

Match Score
24/02/2018 15:00
Δούρειος/Ολυμπιακός Κυψ. – Μαρούσι
1 - 1
24/02/2018 15:00
Διαγόρας Αιγάλεω – ΠΟ Ψυχικού
0 - 1
24/02/2018 15:00
Ταταύλα – Ελπίδα Αγ. Αναργ.
2 - 2
24/02/2018 15:00
Παγκράτι – Απόλλων Περιστ.
6 - 0
25/02/2018 11:00
Ιπποκράτης – Πανθησειακός
1 - 0
25/02/2018 12:00
Βοτανικός – Αίας Αθηνών
8 - 0
25/02/2018 15:00
Ελαφρά Ταξιαρχία – Φοίνικας Καλλ.
0 - 1

Βαθμολογία
Pos   Team Pld W T L GoalsDiff Pts
1 ΠΟ Ψυχικού 26 20 4 2 71:15+56 64
2 Ελπίδα Αγ. Αναργ. 26 19 3 4 71:24+47 60
3 Βοτανικός 26 18 2 6 66:24+42 56
4 Παγκράτι 26 16 2 8 54:33+21 50
5 Δούρειος/Ολυμπιακός Κυψ. 26 15 3 8 47:31+16 48
6 Ιπποκράτης 26 15 2 9 45:31+14 47
7 Ταταύλα 26 14 4 8 45:31+14 46
8 Διαγόρας Αιγάλεω 26 11 2 13 34:44-10 35
9 Μαρούσι 26 10 3 13 39:40-1 33
10 Πανθησειακός 26 10 2 14 35:40-5 32
11 Απόλλων Περιστ. 26 6 2 18 26:56-30 20
12 Φοίνικας Καλλ. 26 6 2 18 27:61-34 20
13 Ελαφρά Ταξιαρχία 26 6 1 19 19:65-46 19
14 Αίας Αθηνών 26 0 0 26 21:105-84 0
Γ’ Κατηγορία 2ος όμιλος

Match Score
24/02/2018 15:00
ΑΟ Κωφών – Ερμής Ηρακλείου
3 - 4
24/02/2018 15:00
Νεοπεντελικός – Αστέρας Χαϊδ.
2 - 0
24/02/2018 15:00
ΠΑΣ Αθηνών 1966 – Αστέρας Εξαρχείων
0 - 3
25/02/2018 11:00
ΑΕ Ιλίου – Άτλας Κυψέλης
2 - 0
25/02/2018 11:00
Προμηθέας – ΑΕ Περιστερίου
0 - 1
25/02/2018 15:15
Ηρακλής Περιστ. – Ειρήνη Πετρ.
3 - 0

Βαθμολογία
Pos   Team Pld W T L GoalsDiff Pts
1 Νεοπεντελικός 24 18 4 2 80:19+61 58
2 ΑΕ Ιλίου 24 15 3 6 48:32+16 48
3 Αστέρας Χαϊδ. 24 13 6 5 67:29+38 45
4 Ηρακλής Περιστ. 24 12 9 3 39:17+22 45
5 Ερμής Ηρακλείου 24 12 7 5 43:22+21 43
6 Αστέρας Εξαρχείων 24 12 7 5 36:24+12 43
7 ΑΕ Περιστερίου 24 12 6 6 45:27+18 42
8 Άτλας Κυψέλης 24 12 6 6 49:34+15 42
9 Κεραυνός Πετρ. 24 8 4 12 40:42-2 28
10 Προμηθέας 24 7 1 16 37:67-30 22
11 ΑΟ Κωφών 24 2 2 20 26:74-48 8
12 ΠΑΣ Αθηνών 1966 24 2 2 20 20:79-59 8
13 Ειρήνη Πετρ. 24 2 1 21 18:82-64 7
Γ’ Κατηγορία 3ος όμιλος

Match Score
24/02/2018 15:00
Εθνικός Αστέρας – Τριφυλλιακός
2 - 0
24/02/2018 15:00
Κορωνίδα – Κηφισιά 2010
1 - 4
25/02/2018 09:00
Πράσινα Πουλιά – Τόλμη Περιστ.
2 - 2
25/02/2018 11:00
Πλάτων – ΑΕ Αιγάλεω
3 - 4
25/02/2018 12:00
Θύελλα Περιστ. – Φωστήρας Καισ.
1 - 1
25/02/2018 15:00
Ορφέας Αιγάλεω – Γαλαξίας
2 - 1

Βαθμολογία
Pos   Team Pld W T L GoalsDiff Pts
1 Κηφισιά 2010 24 20 4 0 77:21+56 64
2 Εθνικός Αστέρας 24 15 5 4 61:25+36 50
3 ΑΕ Αιγάλεω 24 13 7 4 56:26+30 46
4 Τριφυλλιακός 24 12 4 8 38:380 40
5 Πλάτων 24 10 7 7 46:41+5 37
6 Γαλαξίας 24 10 3 11 37:34+3 33
7 Κορωνίδα 24 8 7 9 29:32-3 31
8 Ορφέας Αιγάλεω 24 8 6 10 32:44-12 30
9 Τόλμη Περιστ. 24 7 5 12 30:46-16 26
10 Θύελλα Περιστ. 24 7 4 13 43:61-18 25
11 Αρίων 24 7 2 15 31:51-20 23
12 Πράσινα Πουλιά 24 6 4 14 32:48-16 22
13 Φωστήρας Καισ. 24 3 2 19 19:64-45 11
Γ’ Κατηγορία 4ος όμιλος

Match Score
24/02/2018 15:00
Δάσος Χαϊδ. – Ατρόμητος Μετ.
2 - 4
24/02/2018 15:00
Πανιώνιος Καισ. – Κρόνος Αιγάλεω
3 - 0
25/02/2018 09:00
Δάφνη Αθηνών – Λαρισαϊκός
1 - 2
25/02/2018 10:00
Άρης Καλαμακίου – Κρόνος Αθηνών
0 - 0
25/02/2018 11:30
Πέρα Κλουμπ – Πατήσια
0 - 2
25/02/2018 15:00
ΑΟΝΦ Άτταλος – Νίκη Αλίμου
1 - 1

Βαθμολογία
Pos   Team Pld W T L GoalsDiff Pts
1 Νίκη Αλίμου 24 16 6 2 49+39 54
2 Ατρόμητος Μετ. 24 17 1 6 61+39 52
3 ΑΟΝΦ Άτταλος 24 16 2 6 58+40 50
4 Πανιώνιος Καισ. 23 15 2 6 52+25 47
5 Άρης Καλαμακίου 23 14 3 6 36+9 45
6 Πέρα Κλουμπ 24 10 4 10 49+6 34
7 Κρόνος Αθηνών 23 8 6 9 27+2 30
8 Λέοντες 24 9 3 12 41-7 30
9 Δάσος Χαϊδ. 24 9 2 13 39-19 29
10 Πατήσια 24 7 5 12 32-12 26
11 Λαρισαϊκός 23 8 2 13 42-21 26
12 Δάφνη Αθηνών 24 3 5 16 26-32 14
13 Κρόνος Αιγάλεω 24 1 1 22 20-69 4

stoplekto

Αρθρα απο stoplekto

Πήρε Βλάχουτσάκο Γ. ο Ηρακλής Νίκαιας

Φώτη Περιφάνη23/06/2018

Παραμένει ο βασικός κορμός στον Αστέρα Κερατσινίου

Αντώνη Δαρζέντα23/06/2018

Ο Μπ. Σκλάβος τεχνικός διευθυντής στην ΑΕ Μοσχάτου

Αντώνη Δαρζέντα23/06/2018

Ελεύθερος από την ΑΕ Νίκαια ο γκολκίπερ Γουσγουνελης.

Αντώνη Δαρζέντα23/06/2018

Πολύς κόσμος στα εγκαίνια του πρακτορείου του Στ. Γιαννιώτη

Αντώνη Δαρζέντα23/06/2018

Επιτυχημένο το καμπ του ΑΣ Ποντίων

Αντώνη Δαρζέντα23/06/2018