stoplekto

Αποτελέσματα ΕΠΣΑ (23-24/9)

Αποτελέσματα ΕΠΣΑ (23-24/9)

Α’ Κατηγορία 1ος όμιλος

Match Score
23/09/2017 16:30
Άγιοι Ανάργυροι Θρίαμβος Χαϊδ.
3 - 0
23/09/2017 16:30
Παλαιό Φάληρο ΠΑΟ Ρουφ
1 - 1
23/09/2017 16:30
Θρίαμβος Αθηνών Αθηναϊκός
3 - 1
24/09/2017 11:00
Τερψιθέα – Κένταυρος Βριλ.
1 - 2
24/09/2017 16:30
Δόξα Βύρωνος Αγία Παρασκευή
2 - 1
24/09/2017 16:30
Μικρασιατικός Καισ. Ήφαιστος Περιστ.
0 - 1
24/09/2017 16:30
Ολυμπιακός Λιοσίων Ηράκλειο
1 - 1
24/09/2017 16:30
Τράχωνες Αλίμου Νέα Ιωνία
6 - 2

Βαθμολογία
Pos   Team Pld W T L GoalsDiff Pts
1 Ολυμπιακός Λιοσίων 10 6 3 1 13 - 6+7 21
2 Ήφαιστος Περιστ. 10 7 0 3 12 - 8+4 21
3 Αγία Παρασκευή 10 6 2 2 18 - 10+8 20
4 Τράχωνες Αλίμου 10 6 2 2 16 - 8+8 20
5 Άγιοι Ανάργυροι 10 6 1 3 16 - 8+8 19
6 Ηράκλειο 10 5 2 3 20 - 14+6 17
7 ΠΑΟ Ρουφ 10 5 2 3 13 - 10+3 17
8 Παλαιό Φάληρο 10 4 4 2 13 - 9+4 16
9 Θρίαμβος Χαϊδ. 10 4 2 4 11 - 14-3 14
10 Δόξα Βύρωνος 10 3 2 5 7 - 9-2 11
11 Αθηναϊκός 10 3 2 5 11 - 15-4 11
12 Τερψιθέα 10 3 1 6 13 - 21-8 10
13 Κένταυρος Βριλ. 10 2 2 6 9 - 16-7 8
14 Μικρασιατικός Καισ. 10 2 1 7 11 - 18-7 7
15 Θρίαμβος Αθηνών 10 2 1 7 10 - 17-7 7
16 Νέα Ιωνία 10 2 1 7 10 - 20-10 7
Α’ Κατηγορία 2ος όμιλος
 

Match Score
23/09/2017 16:30
Διάνα Ηλ. Φωστήρας Ηλ.
1 - 1
23/09/2017 16:30
Χαϊδάρι ΓΣ Αργυρούπολης
1 - 1
24/09/2017 16:30
Χαλάνδρι Χαραυγιακός
1 - 3
24/09/2017 16:30
Άρης Πετρ. Πεύκη
1 - 0
24/09/2017 16:30
Πετράλωνα Χολαργός
2 - 1
24/09/2017 16:30
ΑΟ Περιστερίου Σούρμενα
1 - 1
24/09/2017 16:30
Ηλιούπολη Άγιος Θωμάς
3 - 0
24/09/2017 16:30
Αθηναΐδα Πανερυθραϊκός
1 - 0

Βαθμολογία
Pos   Team Pld W T L GoalsDiff Pts
1 Άρης Πετρ. 10 7 3 0 24:8+16 24
2 Πετράλωνα 10 7 2 1 16:5+11 23
3 Χαραυγιακός 10 6 4 0 23:7+16 22
4 Σούρμενα 10 4 3 3 16:13+3 15
5 Πεύκη 10 4 3 3 13:11+2 15
6 Χαλάνδρι 10 3 4 3 13:10+3 13
7 Χολαργός 10 3 4 3 12:9+3 13
8 Πανερυθραϊκός 10 3 4 3 7:70 13
9 Χαϊδάρι 10 3 3 4 14:12+2 12
10 ΓΣ Αργυρούπολης 10 2 6 2 12:120 12
11 ΑΟ Περιστερίου 10 3 2 5 14:140 11
12 Διάνα Ηλ. 10 3 2 5 12:17-5 11
13 Ηλιούπολη 10 3 1 6 9:15-6 10
14 Φωστήρας Ηλ. 10 2 3 5 9:19-10 9
15 Αθηναΐδα 10 1 5 4 9:19-10 8
16 Άγιος Θωμάς 10 1 1 8 8:33-25 4
Β’ Κατηγορία 1ος όμιλος

Match Score
23/09/2017 16:30
Αλσούπολη – ΑΕ Μεταμόρφωσης
0 - 0
23/09/2017 16:30
Λυκόβρυση – ΑΟΝ Αργυρούπολης
0 - 0
23/09/2017 16:30
Καματερό – Ιάσων
2 - 2
24/09/2017 11:00
Αγία Ελεούσα – Χαλκηδονικός
0 - 0
24/09/2017 11:00
ΓΣ Καισαριανής – Φοίνικας Περιστ.
0 - 2
24/09/2017 16:30
Νέα Σμύρνη – Κοψαχείλα
0 - 3
24/09/2017 16:30
Δάφνη Παλ. Φαλ. – Άμιλλα Περιστ.
5 - 0
24/09/2017 16:30
Κολωνός – Αίμος Πετρ.
2 - 4

Βαθμολογία
Pos   Team Pld W T L GoalsDiff Pts
1 Δάφνη Παλ. Φαλ. 9 7 2 0 18:4+14 23
2 Κοψαχείλα 9 7 0 2 18:8+10 21
3 Αίμος Πετρ. 9 5 1 3 26:15+11 16
4 Αλσούπολη 9 5 1 3 11:9+2 16
5 Λυκόβρυση 9 4 3 2 17:8+9 15
6 ΑΕ Μεταμόρφωσης 9 3 6 0 13:4+9 15
7 Ιάσων 9 4 2 3 9:8+1 14
8 ΑΟΝ Αργυρούπολης 9 4 2 3 9:10-1 14
9 Καματερό 9 3 4 2 10:7+3 13
10 Κολωνός 9 4 1 4 16:18-2 13
11 Φοίνικας Περιστ. 9 3 2 4 15:12+3 11
12 Άμιλλα Περιστ. 9 3 1 5 10:22-12 10
13 Αγία Ελεούσα 9 2 2 5 6:13-7 8
14 ΓΣ Καισαριανής 9 1 3 5 4:8-4 6
15 Νέα Σμύρνη 9 1 0 8 6:27-21 3
16 Χαλκηδονικός 9 0 2 7 3:18-15 2
Β’ Κατηγορία 2ος όμιλος

Match Score
23/09/2017 16:30
Απόλλων Χαλ. – Ιλίσια 2004
1 - 1
23/09/2017 16:30
Αστέρας Ζωγρ. – Ποσειδών Γλυφ.
2 - 0
23/09/2017 16:30
Βριλήσσια – Κηπούπολη
0 - 0
23/09/2017 16:30
Αμπελόκηποι – Λαύρα Αργ.
2 - 1
24/09/2017 16:30
Χρυσούπολη – Υμηττός
3 - 2
24/09/2017 16:30
Άγιαξ Ταύρου – Κεραμεικός
6 - 2
24/09/2017 16:30
Μελίσσια – Ελευθερούπολη
2 - 0
24/09/2017 16:30
Αρμενική – Αττικός
1 - 1

Βαθμολογία
Pos   Team Pld W T L GoalsDiff Pts
1 Ελευθερούπολη 9 6 2 1 14:7+7 20
2 Άγιαξ Ταύρου 9 6 2 1 23:6+17 20
3 Απόλλων Χαλ. 9 7 1 1 22:5+17 22
4 Βριλήσσια 9 5 3 1 11:4+7 18
5 Κηπούπολη 9 5 2 2 12:6+6 17
6 Αστέρας Ζωγρ. 9 5 1 3 10:8+2 16
7 Υμηττός 9 4 1 4 12:14-2 13
8 Ιλίσια 2004 9 3 3 3 8:7+1 12
9 Λαύρα Αργ. 9 3 3 3 7:9-2 12
10 Αμπελόκηποι 9 3 3 3 9:14-5 12
11 Ποσειδών Γλυφ. 9 3 1 5 4:10-6 10
12 Μελίσσια 9 2 1 6 5:15-10 7
13 Αττικός 9 1 3 5 5:12-7 6
14 Χρυσούπολη 9 1 3 5 10:18-8 6
15 Κεραμεικός 9 1 1 7 9:17-8 4
16 Αρμενική 9 0 4 5 6:15-9 4
Β’ Κατηγορία 3ος όμιλος

Match Score
23/09/2017 15:30
ΑΟ Γλυφάδας – Άγιος Δημήτριος
0 - 2
23/09/2017 16:30
ΑΟ Ιλίου – Αναγέννηση Πετρ.
3 - 1
23/09/2017 16:30
ΑΟ Βύρων – Ιεράπολη
3 - 0
23/09/2017 16:30
Γαλάτσι – Γκυζιακός
2 - 1
23/09/2017 16:30
Ανθούπολη – Θεμιστοκλής
2 - 0
24/09/2017 16:30
Παπάγος – Παράδεισος
0 - 2
24/09/2017 16:30
Θύελλα Αγ. Δημ. – Καλαμάκι
2 - 0
24/09/2017 16:30
Ατρόμητος Χαλ. – Άρης Χολαργού
4 - 1

Βαθμολογία
Pos   Team Pld W T L GoalsDiff Pts
1 ΑΟ Ιλίου 9 8 1 0 17:4+13 25
2 Θύελλα Αγ. Δημ. 9 6 2 1 16:5+11 20
3 Γαλάτσι 9 5 2 2 15:10+5 17
4 Ατρόμητος Χαλ. 9 5 1 3 17:10+7 16
5 Άγιος Δημήτριος 9 4 3 2 8:3+5 15
6 ΑΟ Βύρων 9 4 2 3 14:6+8 14
7 Ιεράπολη 9 4 2 3 7:9-2 14
8 Παράδεισος 9 4 1 4 10:100 13
9 Γκυζιακός 9 3 3 3 8:80 12
10 Άρης Χολαργού 9 3 1 5 8:12-4 10
11 Παπάγος 9 3 1 5 10:15-5 10
12 ΑΟ Γλυφάδας 9 3 0 6 9:14-5 9
13 Αναγέννηση Πετρ. 9 2 3 4 12:20-8 9
14 Θεμιστοκλής 9 2 1 6 10:17-7 7
15 Ανθούπολη 9 2 1 6 8:18-10 7
16 Καλαμάκι 9 1 2 6 4:12-8 5

stoplekto

Αρθρα απο stoplekto

Χαμηλοί τόνοι στον Ερμή

Αντώνη Δαρζέντα23/11/2017

Προσπάθεια τόνωσης ηθικού στον Ήφαιστο

Αντώνη Δαρζέντα23/11/2017

Τέλος ο Λαμπαδάριος από τον Πανιώνιο Κερατσινίου

Αντώνη Δαρζέντα23/11/2017

Η ΑΕ Ζεφρίου ευχαριστεί τον Άτταλο Νέας Περάμου

Φώτη Περιφάνη23/11/2017

Πειραιώτικα με τον Αντώνη……

Αντώνη Δαρζέντα23/11/2017

Αστυπάλαια Κορυδαλλού – Αμπελακιακός 0-3

Αντώνη Δαρζέντα22/11/2017