stoplekto

Αποτελέσματα ΕΠΣΑ (23-24/9)

Αποτελέσματα ΕΠΣΑ (23-24/9)

Α’ Κατηγορία 1ος όμιλος

Match Score
23/09/2017 16:30
Άγιοι Ανάργυροι Θρίαμβος Χαϊδ.
3 - 0
23/09/2017 16:30
Παλαιό Φάληρο ΠΑΟ Ρουφ
1 - 1
23/09/2017 16:30
Θρίαμβος Αθηνών Αθηναϊκός
3 - 1
24/09/2017 11:00
Τερψιθέα – Κένταυρος Βριλ.
1 - 2
24/09/2017 16:30
Δόξα Βύρωνος Αγία Παρασκευή
2 - 1
24/09/2017 16:30
Μικρασιατικός Καισ. Ήφαιστος Περιστ.
0 - 1
24/09/2017 16:30
Ολυμπιακός Λιοσίων Ηράκλειο
1 - 1
24/09/2017 16:30
Τράχωνες Αλίμου Νέα Ιωνία
6 - 2

Βαθμολογία
Pos   Team Pld W T L GoalsDiff Pts
1 Αγία Παρασκευή 21 13 4 4 39 - 21+18 43
2 Ολυμπιακός Λιοσίων 20 12 6 2 24 - 12+12 42
3 Άγιοι Ανάργυροι 19 12 3 4 28 - 11+17 39
4 Ήφαιστος Περιστ. 20 12 3 5 25 - 15+10 39
5 Ηράκλειο 21 11 5 5 40 - 23+17 38
6 ΠΑΟ Ρουφ 20 11 5 4 29 - 17+12 38
7 Τράχωνες Αλίμου 20 9 6 5 24 - 18+6 33
8 Θρίαμβος Χαϊδ. 20 9 5 6 23 - 21+2 32
9 Παλαιό Φάληρο 20 7 7 6 25 - 19+6 28
10 Αθηναϊκός 20 5 3 12 20 - 34-14 18
11 Δόξα Βύρωνος 20 5 2 13 16 - 25-9 17
12 Κένταυρος Βριλ. 20 4 5 11 16 - 31-15 17
13 Τερψιθέα 20 3 7 10 22 - 36-14 16
14 Νέα Ιωνία 20 4 4 12 14 - 32-18 16
15 Μικρασιατικός Καισ. 19 4 3 12 20 - 32-12 15
16 Θρίαμβος Αθηνών 20 4 2 14 17 - 35-18 14
Α’ Κατηγορία 2ος όμιλος
 

Match Score
23/09/2017 16:30
Διάνα Ηλ. Φωστήρας Ηλ.
1 - 1
23/09/2017 16:30
Χαϊδάρι ΓΣ Αργυρούπολης
1 - 1
24/09/2017 16:30
Χαλάνδρι Χαραυγιακός
1 - 3
24/09/2017 16:30
Άρης Πετρ. Πεύκη
1 - 0
24/09/2017 16:30
Πετράλωνα Χολαργός
2 - 1
24/09/2017 16:30
ΑΟ Περιστερίου Σούρμενα
1 - 1
24/09/2017 16:30
Ηλιούπολη Άγιος Θωμάς
3 - 0
24/09/2017 16:30
Αθηναΐδα Πανερυθραϊκός
1 - 0

Βαθμολογία
Pos   Team Pld W T L GoalsDiff Pts
1 Χαραυγιακός 21 12 5 4 40:15+25 41
2 Άρης Πετρ. 20 11 6 3 33:17+16 39
3 Πετράλωνα 21 11 6 4 30:15+15 39
4 Σούρμενα 20 10 7 3 36:18+18 37
5 Χολαργός 21 8 9 4 23:15+8 33
6 ΑΟ Περιστερίου 21 8 7 6 33:24+9 31
7 Ηλιούπολη 20 8 5 7 27:23+4 29
8 Χαϊδάρι 20 7 5 8 29:23+6 26
9 ΓΣ Αργυρούπολης 20 5 11 4 20:18+2 26
10 Πανερυθραϊκός 21 5 11 5 18:16+2 26
11 Διάνα Ηλ. 21 7 4 10 25:32-7 25
12 Χαλάνδρι 20 5 8 7 19:20-1 23
13 Πεύκη 21 5 7 9 19:29-10 22
14 Φωστήρας Ηλ. 21 5 5 11 16:34-18 20
15 Άγιος Θωμάς 21 3 4 14 22:59-37 13
16 Αθηναΐδα 21 1 8 12 16:48-32 11
Β’ Κατηγορία 1ος όμιλος

Match Score
23/09/2017 16:30
Αλσούπολη – ΑΕ Μεταμόρφωσης
0 - 0
23/09/2017 16:30
Λυκόβρυση – ΑΟΝ Αργυρούπολης
0 - 0
23/09/2017 16:30
Καματερό – Ιάσων
2 - 2
24/09/2017 11:00
Αγία Ελεούσα – Χαλκηδονικός
0 - 0
24/09/2017 11:00
ΓΣ Καισαριανής – Φοίνικας Περιστ.
0 - 2
24/09/2017 16:30
Νέα Σμύρνη – Κοψαχείλα
0 - 3
24/09/2017 16:30
Δάφνη Παλ. Φαλ. – Άμιλλα Περιστ.
5 - 0
24/09/2017 16:30
Κολωνός – Αίμος Πετρ.
2 - 4

Βαθμολογία
Pos   Team Pld W T L GoalsDiff Pts
1 Κοψαχείλα 19 12 3 4 36:16+20 39
2 Δάφνη Παλ. Φαλ. 19 12 3 4 30:10+20 39
3 Καματερό 19 10 6 3 22:11+11 36
4 Αίμος Πετρ. 20 10 5 5 43:25+18 35
5 Ιάσων 20 10 5 5 28:20+8 35
6 Αλσούπολη 20 10 4 6 30:21+9 34
7 Φοίνικας Περιστ. 20 9 5 6 35:23+12 32
8 Κολωνός 19 9 2 8 32:30+2 29
9 Αγία Ελεούσα 19 8 5 6 25:250 29
10 ΑΟΝ Αργυρούπολης 20 8 4 8 19:23-4 28
11 Λυκόβρυση 19 6 7 6 23:15+8 25
12 ΑΕ Μεταμόρφωσης 19 5 9 5 24:20+4 24
13 Χαλκηδονικός 19 3 4 12 15:36-21 13
14 Άμιλλα Περιστ. 20 3 3 14 14:45-31 12
15 ΓΣ Καισαριανής 19 1 6 12 9:30-21 9
16 Νέα Σμύρνη 19 2 3 14 11:46-35 9
Β’ Κατηγορία 2ος όμιλος

Match Score
23/09/2017 16:30
Απόλλων Χαλ. – Ιλίσια 2004
1 - 1
23/09/2017 16:30
Αστέρας Ζωγρ. – Ποσειδών Γλυφ.
2 - 0
23/09/2017 16:30
Βριλήσσια – Κηπούπολη
0 - 0
23/09/2017 16:30
Αμπελόκηποι – Λαύρα Αργ.
2 - 1
24/09/2017 16:30
Χρυσούπολη – Υμηττός
3 - 2
24/09/2017 16:30
Άγιαξ Ταύρου – Κεραμεικός
6 - 2
24/09/2017 16:30
Μελίσσια – Ελευθερούπολη
2 - 0
24/09/2017 16:30
Αρμενική – Αττικός
1 - 1

Βαθμολογία
Pos   Team Pld W T L GoalsDiff Pts
1 Άγιαξ Ταύρου 20 15 4 1 47:11+36 49
2 Απόλλων Χαλ. 19 16 1 2 44:9+35 49
3 Κηπούπολη 20 12 4 4 37:16+21 40
4 Ελευθερούπολη 20 11 7 2 28:14+14 40
5 Βριλήσσια 20 12 4 4 28:15+13 40
6 Αστέρας Ζωγρ. 19 10 4 5 26:17+9 34
7 Λαύρα Αργ. 20 9 4 7 20:25-5 31
8 Ιλίσια 2004 19 7 5 7 21:20+1 26
9 Μελίσσια 20 6 3 11 15:29-14 21
10 Αμπελόκηποι 19 5 5 9 19:31-12 20
11 Υμηττός 20 4 7 9 23:34-11 19
12 Ποσειδών Γλυφ. 19 4 5 10 11:23-12 17
13 Κεραμεικός 20 4 1 15 16:40-24 13
14 Αττικός 19 3 3 13 11:27-16 12
15 Χρυσούπολη 19 2 6 11 19:37-18 12
16 Αρμενική 19 1 7 11 10:27-17 10
Β’ Κατηγορία 3ος όμιλος

Match Score
23/09/2017 15:30
ΑΟ Γλυφάδας – Άγιος Δημήτριος
0 - 2
23/09/2017 16:30
ΑΟ Ιλίου – Αναγέννηση Πετρ.
3 - 1
23/09/2017 16:30
ΑΟ Βύρων – Ιεράπολη
3 - 0
23/09/2017 16:30
Γαλάτσι – Γκυζιακός
2 - 1
23/09/2017 16:30
Ανθούπολη – Θεμιστοκλής
2 - 0
24/09/2017 16:30
Παπάγος – Παράδεισος
0 - 2
24/09/2017 16:30
Θύελλα Αγ. Δημ. – Καλαμάκι
2 - 0
24/09/2017 16:30
Ατρόμητος Χαλ. – Άρης Χολαργού
4 - 1

Βαθμολογία
Pos   Team Pld W T L GoalsDiff Pts
1 ΑΟ Ιλίου 20 15 2 3 37:13+24 47
2 Θύελλα Αγ. Δημ. 19 12 6 1 30:9+21 42
3 Γαλάτσι 19 11 3 5 32:18+14 36
4 Ατρόμητος Χαλ. 20 10 4 6 31:21+10 34
5 Παπάγος 19 9 5 5 32:23+9 32
6 Άγιος Δημήτριος 19 9 5 5 20:11+9 32
7 Ιεράπολη 19 8 5 6 17:16+1 29
8 ΑΟ Βύρων 19 7 6 6 27:20+7 27
9 Παράδεισος 19 6 7 6 17:19-2 25
10 Γκυζιακός 20 6 5 9 17:25-8 23
11 ΑΟ Γλυφάδας 20 6 2 12 20:29-9 20
12 Ανθούπολη 19 5 4 10 21:29-8 19
13 Αναγέννηση Πετρ. 20 5 4 11 24:48-24 19
14 Άρης Χολαργού 19 4 4 11 16:34-18 16
15 Καλαμάκι 20 3 6 11 10:25-15 15
16 Θεμιστοκλής 19 3 4 12 16:27-11 13

stoplekto

Αρθρα απο stoplekto

Ατρόμητος Πειραιά – ΑΣ Δραπετσώνα 3-0 

Αντώνη Δαρζέντα24/02/2018

Οι αγώνες στην Β’ ΕΠΣΠ (24/2)

Αντώνη Δαρζέντα24/02/2018

Αποτελέσματα ΕΠΣΑΝΑ (24-25/2)

ΣΥΝΤΑΚΤΙΚΗ ΟΜΑΔΑ24/02/2018

Αποτελέσματα ΕΠΣΠ (24-25/2)

ΣΥΝΤΑΚΤΙΚΗ ΟΜΑΔΑ24/02/2018

Αποτελέσματα ΕΠΣΔΑ (24-25/2)

ΣΥΝΤΑΚΤΙΚΗ ΟΜΑΔΑ24/02/2018

Αποτελέσματα ΕΠΣΑ (24-25/2)

ΣΥΝΤΑΚΤΙΚΗ ΟΜΑΔΑ24/02/2018