stoplekto

Αποτελέσματα ΕΠΣΑ (21-22/10)

Αποτελέσματα ΕΠΣΑ (21-22/10)

Α’ Κατηγορία 1ος όμιλος

Match Score
21/10/2017 16:00
Ήφαιστος Περιστ. Θρίαμβος Χαϊδ.
2 - 1
21/10/2017 16:00
Άγιοι Ανάργυροι Νέα Ιωνία
3 - 0
21/10/2017 16:00
Παλαιό Φάληρο Τράχωνες Αλίμου
1 - 1
22/10/2017 16:00
Δόξα Βύρωνος ΠΑΟ Ρουφ
2 - 1
22/10/2017 16:00
Αγία Παρασκευή Ηράκλειο
2 - 1
22/10/2017 16:00
Μικρασιατικός Καισ. Κένταυρος Βριλ.
3 - 1
22/10/2017 16:00
Ολυμπιακός Λιοσίων Αθηναϊκός
0 - 1
22/10/2017 16:00
Θρίαμβος Αθηνών – Τερψιθέα
1 - 2

Βαθμολογία
Pos   Team Pld W T L GoalsDiff Pts
1 Ολυμπιακός Λιοσίων 10 6 3 1 13 - 6+7 21
2 Ήφαιστος Περιστ. 10 7 0 3 12 - 8+4 21
3 Αγία Παρασκευή 10 6 2 2 18 - 10+8 20
4 Τράχωνες Αλίμου 10 6 2 2 16 - 8+8 20
5 Άγιοι Ανάργυροι 10 6 1 3 16 - 8+8 19
6 Ηράκλειο 10 5 2 3 20 - 14+6 17
7 ΠΑΟ Ρουφ 10 5 2 3 13 - 10+3 17
8 Παλαιό Φάληρο 10 4 4 2 13 - 9+4 16
9 Θρίαμβος Χαϊδ. 10 4 2 4 11 - 14-3 14
10 Δόξα Βύρωνος 10 3 2 5 7 - 9-2 11
11 Αθηναϊκός 10 3 2 5 11 - 15-4 11
12 Τερψιθέα 10 3 1 6 13 - 21-8 10
13 Κένταυρος Βριλ. 10 2 2 6 9 - 16-7 8
14 Μικρασιατικός Καισ. 10 2 1 7 11 - 18-7 7
15 Θρίαμβος Αθηνών 10 2 1 7 10 - 17-7 7
16 Νέα Ιωνία 10 2 1 7 10 - 20-10 7
Α’ Κατηγορία 2ος όμιλος
 

Match Score
21/10/2017 16:00
Πεύκη Χολαργός
1 - 0
21/10/2017 16:00
Διάνα Ηλ. Πανερυθραϊκός
1 - 2
21/10/2017 16:00
Χαϊδάρι Ηλιούπολη
3 - 1
21/10/2017 16:00
Αθηναΐδα ΑΟ Περιστερίου
0 - 4
22/10/2017 16:00
Χαλάνδρι ΓΣ Αργυρούπολης
2 - 3
22/10/2017 16:00
Χαραυγιακός Φωστήρας Ηλ.
3 - 2
22/10/2017 16:00
Άρης Πετρ. Σούρμενα
3 - 2
22/10/2017 16:00
Πετράλωνα Άγιος Θωμάς
3 - 0

Βαθμολογία
Pos   Team Pld W T L GoalsDiff Pts
1 Άρης Πετρ. 10 7 3 0 24:8+16 24
2 Πετράλωνα 10 7 2 1 16:5+11 23
3 Χαραυγιακός 10 6 4 0 23:7+16 22
4 Σούρμενα 10 4 3 3 16:13+3 15
5 Πεύκη 10 4 3 3 13:11+2 15
6 Χαλάνδρι 10 3 4 3 13:10+3 13
7 Χολαργός 10 3 4 3 12:9+3 13
8 Πανερυθραϊκός 10 3 4 3 7:70 13
9 Χαϊδάρι 10 3 3 4 14:12+2 12
10 ΓΣ Αργυρούπολης 10 2 6 2 12:120 12
11 ΑΟ Περιστερίου 10 3 2 5 14:140 11
12 Διάνα Ηλ. 10 3 2 5 12:17-5 11
13 Ηλιούπολη 10 3 1 6 9:15-6 10
14 Φωστήρας Ηλ. 10 2 3 5 9:19-10 9
15 Αθηναΐδα 10 1 5 4 9:19-10 8
16 Άγιος Θωμάς 10 1 1 8 8:33-25 4
Β’ Κατηγορία 1ος όμιλος

Match Score
21/10/2017 16:00
Λυκόβρυση – Χαλκηδονικός
7 - 0
21/10/2017 16:00
Καματερό – ΑΕ Μεταμόρφωσης
0 - 0
21/10/2017 16:00
Ιάσων – ΑΟΝ Αργυρούπολης
1 - 2
21/10/2017 16:00
Αλσούπολη – Αίμος Πετρ.
1 - 0
22/10/2017 11:00
Νέα Σμύρνη – Αγία Ελεούσα
0 - 1
22/10/2017 11:30
ΓΣ Καισαριανής – Κοψαχείλα
0 - 1
22/10/2017 16:00
Δάφνη Παλ. Φαλ. – Κολωνός
3 - 1
22/10/2017 16:00
Φοίνικας Περιστ. – Άμιλλα Περιστ.
1 - 1

Βαθμολογία
Pos   Team Pld W T L GoalsDiff Pts
1 Δάφνη Παλ. Φαλ. 9 7 2 0 18:4+14 23
2 Κοψαχείλα 9 7 0 2 18:8+10 21
3 Αίμος Πετρ. 9 5 1 3 26:15+11 16
4 Αλσούπολη 9 5 1 3 11:9+2 16
5 Λυκόβρυση 9 4 3 2 17:8+9 15
6 ΑΕ Μεταμόρφωσης 9 3 6 0 13:4+9 15
7 Ιάσων 9 4 2 3 9:8+1 14
8 ΑΟΝ Αργυρούπολης 9 4 2 3 9:10-1 14
9 Καματερό 9 3 4 2 10:7+3 13
10 Κολωνός 9 4 1 4 16:18-2 13
11 Φοίνικας Περιστ. 9 3 2 4 15:12+3 11
12 Άμιλλα Περιστ. 9 3 1 5 10:22-12 10
13 Αγία Ελεούσα 9 2 2 5 6:13-7 8
14 ΓΣ Καισαριανής 9 1 3 5 4:8-4 6
15 Νέα Σμύρνη 9 1 0 8 6:27-21 3
16 Χαλκηδονικός 9 0 2 7 3:18-15 2
Β’ Κατηγορία 2ος όμιλος

Match Score
21/10/2017 16:00
Αστέρας Ζωγρ. – Αμπελόκηποι
2 - 1
21/10/2017 16:00
Απόλλων Χαλ. – Χρυσούπολη
4 - 0
21/10/2017 16:00
Βριλήσσια – Κεραμεικός
1 - 0
21/10/2017 16:00
Αττικός – Ποσειδών Γλυφ.
1 - 2
21/10/2017 16:00
Κηπούπολη – Ελευθερούπολη
1 - 2
22/10/2017 16:00
Μελίσσια – Υμηττός
1 - 1
22/10/2017 16:00
Αρμενική – Ιλίσια 2004
1 - 1
22/10/2017 16:00
Άγιαξ Ταύρου – Λαύρα Αργ.
4 - 0

Βαθμολογία
Pos   Team Pld W T L GoalsDiff Pts
1 Ελευθερούπολη 9 6 2 1 14:7+7 20
2 Άγιαξ Ταύρου 9 6 2 1 23:6+17 20
3 Απόλλων Χαλ. 9 7 1 1 22:5+17 22
4 Βριλήσσια 9 5 3 1 11:4+7 18
5 Κηπούπολη 9 5 2 2 12:6+6 17
6 Αστέρας Ζωγρ. 9 5 1 3 10:8+2 16
7 Υμηττός 9 4 1 4 12:14-2 13
8 Ιλίσια 2004 9 3 3 3 8:7+1 12
9 Λαύρα Αργ. 9 3 3 3 7:9-2 12
10 Αμπελόκηποι 9 3 3 3 9:14-5 12
11 Ποσειδών Γλυφ. 9 3 1 5 4:10-6 10
12 Μελίσσια 9 2 1 6 5:15-10 7
13 Αττικός 9 1 3 5 5:12-7 6
14 Χρυσούπολη 9 1 3 5 10:18-8 6
15 Κεραμεικός 9 1 1 7 9:17-8 4
16 Αρμενική 9 0 4 5 6:15-9 4
Β’ Κατηγορία 3ος όμιλος

Match Score
21/10/2017 16:00
Θύελλα Αγ. Δημ. – Ανθούπολη
2 - 1
21/10/2017 16:00
ΑΟ Γλυφάδας – ΑΟ Ιλίου
1 - 2
21/10/2017 16:00
ΑΟ Βύρων – Παράδεισος
0 - 3
21/10/2017 16:00
Γαλάτσι – Άγιος Δημήτριος
2 - 1
21/10/2017 16:00
Ιεράπολη – Άρης Χολαργού
2 - 1
22/10/2017
Παπάγος – Θεμιστοκλής
3 - 2
22/10/2017 16:00
Ατρόμητος Χαλ. – Αναγέννηση Πετρ.
4 - 0
22/10/2017 16:15
Γκυζιακός – Καλαμάκι
2 - 1

Βαθμολογία
Pos   Team Pld W T L GoalsDiff Pts
1 ΑΟ Ιλίου 9 8 1 0 17:4+13 25
2 Θύελλα Αγ. Δημ. 9 6 2 1 16:5+11 20
3 Γαλάτσι 9 5 2 2 15:10+5 17
4 Ατρόμητος Χαλ. 9 5 1 3 17:10+7 16
5 Άγιος Δημήτριος 9 4 3 2 8:3+5 15
6 ΑΟ Βύρων 9 4 2 3 14:6+8 14
7 Ιεράπολη 9 4 2 3 7:9-2 14
8 Παράδεισος 9 4 1 4 10:100 13
9 Γκυζιακός 9 3 3 3 8:80 12
10 Άρης Χολαργού 9 3 1 5 8:12-4 10
11 Παπάγος 9 3 1 5 10:15-5 10
12 ΑΟ Γλυφάδας 9 3 0 6 9:14-5 9
13 Αναγέννηση Πετρ. 9 2 3 4 12:20-8 9
14 Θεμιστοκλής 9 2 1 6 10:17-7 7
15 Ανθούπολη 9 2 1 6 8:18-10 7
16 Καλαμάκι 9 1 2 6 4:12-8 5
Γ’ Κατηγορία 1ος όμιλος

Match Score
21/10/2017 16:00
Διαγόρας Αιγάλεω – Μαρούσι
1 - 1
21/10/2017 16:00
Παγκράτι – Ελπίδα Αγ. Αναργ.
2 - 0
22/10/2017 09:30
Ιπποκράτης – Απόλλων Περιστ.
1 - 1
22/10/2017 10:45
Δούρειος/Ολυμπιακός Κυψ. – Πανθησειακός
2 - 0
22/10/2017 11:00
Ελαφρά Ταξιαρχία – ΠΟ Ψυχικού
0 - 2
22/10/2017 11:00
Βοτανικός – Φοίνικας Καλλ.
3 - 2
22/10/2017 11:00
Ταταύλα – Αίας Αθηνών
6 - 1

Βαθμολογία
Pos   Team Pld W T L GoalsDiff Pts
1 ΠΟ Ψυχικού 7 6 1 0 17:4+13 19
2 Παγκράτι 7 5 1 1 14:4+10 16
3 Ελπίδα Αγ. Αναργ. 7 5 0 2 14:8+6 15
4 Ταταύλα 7 4 1 2 15:8+7 13
5 Διαγόρας Αιγάλεω 7 4 1 2 13:10+3 13
6 Ιπποκράτης 7 4 1 2 9:8+1 13
7 Ελαφρά Ταξιαρχία 7 4 0 3 7:9-2 12
8 Βοτανικός 7 3 0 4 12:11+1 9
9 Δούρειος/Ολυμπιακός Κυψ. 7 2 2 3 9:11-2 8
10 Φοίνικας Καλλ. 7 2 1 4 12:13-1 7
11 Μαρούσι 7 2 1 4 7:10-3 7
12 Πανθησειακός 7 2 1 4 4:8-4 7
13 Απόλλων Περιστ. 7 0 2 5 2:10-8 2
14 Αίας Αθηνών 7 0 0 7 7:28-21 0
Γ’ Κατηγορία 2ος όμιλος

Match Score
21/10/2017 16:00
Νεοπεντελικός – Ερμής Ηρακλείου
2 - 1
22/10/2017 11:00
ΑΟ Κωφών – Ειρήνη Πετρ.
3 - 1
22/10/2017 11:00
ΠΑΣ Αθηνών 1966 – Αστέρας Χαϊδ.
1 - 7
22/10/2017 11:00
ΑΕ Ιλίου – Αστέρας Εξαρχείων
1 - 1
22/10/2017 11:00
Προμηθέας – Άτλας Κυψέλης
2 - 3
22/10/2017 12:00
Ηρακλής Περιστ. – Κεραυνός Πετρ.
2 - 2

Βαθμολογία
Pos   Team Pld W T L GoalsDiff Pts
1 Νεοπεντελικός 7 5 2 0 21:5+16 17
2 Ερμής Ηρακλείου 7 4 2 1 15:8+7 14
3 Αστέρας Χαϊδ. 7 4 1 2 25:11+14 13
4 ΑΕ Ιλίου 7 4 1 2 16:11+5 13
5 Αστέρας Εξαρχείων 7 3 2 2 7:9-2 11
6 Κεραυνός Πετρ. 6 3 1 2 12:8+4 10
7 Ηρακλής Περιστ. 6 2 4 0 9:5+4 10
8 Άτλας Κυψέλης 6 3 1 2 14:15-1 10
9 ΑΕ Περιστερίου 5 2 1 2 8:80 7
10 ΑΟ Κωφών 6 1 1 4 8:16-8 4
11 Ειρήνη Πετρ. 6 1 0 5 4:17-13 3
12 Προμηθέας 6 0 1 5 6:18-12 1
13 ΠΑΣ Αθηνών 1966 6 0 1 5 3:17-14 1
Γ’ Κατηγορία 3ος όμιλος

Match Score
21/10/2017 16:00
Θύελλα Περιστ. – ΑΕ Αιγάλεω
2 - 2
21/10/2017 16:00
Εθνικός Αστέρας – Φωστήρας Καισ.
3 - 1
22/10/2017 11:00
Κορωνίδα – Τριφυλλιακός
0 - 0
22/10/2017 11:00
Πράσινα Πουλιά – Γαλαξίας
1 - 0
22/10/2017 16:00
Πλάτων – Αρίων
5 - 4
22/10/2017 16:00
Ορφέας Αιγάλεω – Κηφισιά 2010
2 - 2

Βαθμολογία
Pos   Team Pld W T L GoalsDiff Pts
1 Κηφισιά 2010 7 6 1 0 24:9+15 19
2 Ορφέας Αιγάλεω 7 4 2 1 11:8+3 14
3 Κορωνίδα 7 4 2 1 7:4+3 14
4 Τριφυλλιακός 7 4 2 1 11:9+2 14
5 Εθνικός Αστέρας 6 3 2 1 21:11+10 11
6 ΑΕ Αιγάλεω 6 2 3 1 11:9+2 9
7 Θύελλα Περιστ. 6 2 2 2 12:13-1 8
8 Πράσινα Πουλιά 6 2 1 3 7:8-1 7
9 Πλάτων 6 2 1 3 14:16-2 7
10 Αρίων 6 2 0 4 10:17-7 6
11 Γαλαξίας 5 1 0 4 4:8-4 3
12 Τόλμη Περιστ. 6 0 2 4 2:11-9 2
13 Φωστήρας Καισ. 7 0 0 7 3:14-11 0
Γ’ Κατηγορία 4ος όμιλος

Match Score
21/10/2017 16:00
Πανιώνιος Καισ. – Ατρόμητος Μετ.
2 - 3
21/10/2017 16:00
Δάφνη Αθηνών – Κρόνος Αθηνών
1 - 2
22/10/2017 11:00
ΑΟΝΦ Άτταλος – Λέοντες
3 - 0
22/10/2017 11:00
Δάσος Χαϊδ. – Πατήσια
3 - 2
22/10/2017 12:30
Πέρα Κλουμπ – Νίκη Αλίμου
0 - 1
22/10/2017 16:00
Άρης Καλαμακίου – Κρόνος Αιγάλεω
4 - 0

Βαθμολογία
Pos   Team Pld W T L GoalsDiff Pts
1 Νίκη Αλίμου 6 4 1 1 8+6 13
2 Άρης Καλαμακίου 6 4 1 1 13+5 13
3 Πανιώνιος Καισ. 5 4 0 1 17+10 12
4 Ατρόμητος Μετ. 7 4 0 3 17+10 12
5 ΑΟΝΦ Άτταλος 6 4 0 2 9+5 12
6 Πέρα Κλουμπ 6 3 1 2 13+5 10
7 Κρόνος Αθηνών 5 3 0 2 8+1 9
8 Δάσος Χαϊδ. 7 3 0 4 7-5 9
9 Λαρισαϊκός 4 2 1 1 10-1 7
10 Λέοντες 5 1 2 2 8-5 5
11 Δάφνη Αθηνών 6 0 4 2 6-3 4
12 Πατήσια 6 0 1 5 5-13 1
13 Κρόνος Αιγάλεω 7 0 1 6 6-15 1

stoplekto

Αρθρα απο stoplekto

Χαμηλοί τόνοι στον Ερμή

Αντώνη Δαρζέντα23/11/2017

Προσπάθεια τόνωσης ηθικού στον Ήφαιστο

Αντώνη Δαρζέντα23/11/2017

Τέλος ο Λαμπαδάριος από τον Πανιώνιο Κερατσινίου

Αντώνη Δαρζέντα23/11/2017

Η ΑΕ Ζεφρίου ευχαριστεί τον Άτταλο Νέας Περάμου

Φώτη Περιφάνη23/11/2017

Πειραιώτικα με τον Αντώνη……

Αντώνη Δαρζέντα23/11/2017

Αστυπάλαια Κορυδαλλού – Αμπελακιακός 0-3

Αντώνη Δαρζέντα22/11/2017