stoplekto

Αποτελέσματα ΕΠΣΑ (18-19/11)

Αποτελέσματα ΕΠΣΑ (18-19/11)

Α’ Κατηγορία 1ος όμιλος

Match Score
18/11/2017 15:00
Ήφαιστος Περιστ. Νέα Ιωνία
2 - 1
18/11/2017 15:00
Θρίαμβος Χαϊδ. Κένταυρος Βριλ.
2 - 1
18/11/2017 15:00
Ηράκλειο ΠΑΟ Ρουφ
3 - 1
19/11/2017 15:00
Δόξα Βύρωνος Τράχωνες Αλίμου
1 - 0
19/11/2017 15:00
Αγία Παρασκευή Αθηναϊκός
4 - 1
19/11/2017 15:00
Μικρασιατικός Καισ. – Τερψιθέα
0 - 3
19/11/2017 15:00
Άγιοι Ανάργυροι Παλαιό Φάληρο
0 - 1
19/11/2017 15:00
Θρίαμβος Αθηνών Ολυμπιακός Λιοσίων
1 - 2

Βαθμολογία
Pos   Team Pld W T L GoalsDiff Pts
1 Άγιοι Ανάργυροι 28 19 4 5 44 - 16+28 61
2 Αγία Παρασκευή 28 16 8 4 51 - 27+24 56
3 ΠΑΟ Ρουφ 28 15 8 5 42 - 26+16 53
4 Ολυμπιακός Λιοσίων 28 15 8 5 34 - 20+14 53
5 Θρίαμβος Χαϊδ. 28 14 6 8 32 - 26+6 48
6 Ηράκλειο 28 12 8 8 50 - 37+13 44
7 Ήφαιστος Περιστ. 28 13 4 11 30 - 26+4 43
8 Τράχωνες Αλίμου 28 9 10 9 28 - 280 37
9 Παλαιό Φάληρο 28 8 8 12 29 - 28+1 32
10 Δόξα Βύρωνος 28 9 3 16 24 - 34-10 30
11 Νέα Ιωνία 28 8 6 14 24 - 37-13 30
12 Αθηναϊκός 28 8 6 14 28 - 43-15 30
13 Τερψιθέα 28 7 8 13 31 - 45-14 29
14 Μικρασιατικός Καισ. 28 7 6 15 28 - 39-11 27
15 Κένταυρος Βριλ. 28 5 9 14 26 - 45-19 24
16 Θρίαμβος Αθηνών 28 6 4 18 28 - 52-24 22
Α’ Κατηγορία 2ος όμιλος
 

Match Score
18/11/2017 15:00
Πεύκη Άγιος Θωμάς
3 - 3
18/11/2017 15:00
Χολαργός Σούρμενα
3 - 0
18/11/2017 15:00
Φωστήρας Ηλ. ΓΣ Αργυρούπολης
0 - 0
19/11/2017 15:00
Χαλάνδρι Ηλιούπολη
1 - 0
19/11/2017 15:00
Χαραυγιακός Πανερυθραϊκός
1 - 0
19/11/2017 15:00
Άρης Πετρ. ΑΟ Περιστερίου
2 - 1
19/11/2017 15:00
Πετράλωνα Χαϊδάρι
1 - 0
19/11/2017 15:00
Αθηναΐδα Διάνα Ηλ.
1 - 2

Βαθμολογία
Pos   Team Pld W T L GoalsDiff Pts
1 Χαραυγιακός 28 19 5 4 62:21+41 62
2 Άρης Πετρ. 28 17 8 3 48:21+27 59
3 Πετράλωνα 28 15 6 7 42:22+20 51
4 Σούρμενα 28 13 9 6 49:28+21 48
5 Χολαργός 28 12 11 5 36:20+16 47
6 Ηλιούπολη 28 11 6 11 35:36-1 39
7 ΑΟ Περιστερίου 28 10 7 11 39:35+4 37
8 ΓΣ Αργυρούπολης 28 7 14 7 30:31-1 35
9 Χαϊδάρι 28 9 7 12 36:30+6 34
10 Πανερυθραϊκός 28 7 13 8 23:26-3 34
11 Διάνα Ηλ. 28 9 6 13 34:40-6 33
12 Χαλάνδρι 28 7 11 10 30:31-1 32
13 Φωστήρας Ηλ. 28 8 8 12 30:43-13 32
14 Πεύκη 28 6 8 14 25:39-14 26
15 Άγιος Θωμάς 28 6 5 17 35:79-44 23
16 Αθηναΐδα 28 2 8 18 20:72-52 14
Β’ Κατηγορία 1ος όμιλος

Match Score
18/11/2017 15:00
Καματερό – Αλσούπολη
3 - 1
18/11/2017 15:00
Λυκόβρυση – Νέα Σμύρνη
2 - 0
18/11/2017 15:00
Ιάσων – Χαλκηδονικός
1 - 0
19/11/2017 11:30
ΓΣ Καισαριανής – Αγία Ελεούσα
0 - 1
19/11/2017 12:00
Φοίνικας Περιστ. – Κολωνός
2 - 3
19/11/2017 15:00
ΑΟΝ Αργυρούπολης – ΑΕ Μεταμόρφωσης
1 - 2
19/11/2017 15:00
Άμιλλα Περιστ. – Κοψαχείλα
2 - 3
19/11/2017 15:00
Δάφνη Παλ. Φαλ. – Αίμος Πετρ.
1 - 1

Βαθμολογία
Pos   Team Pld W T L GoalsDiff Pts
1 Δάφνη Παλ. Φαλ. 26 17 4 5 45:15+30 55
2 Ιάσων 26 14 7 5 41:25+16 49
3 Αίμος Πετρ. 26 14 6 6 56:29+27 48
4 Φοίνικας Περιστ. 26 14 6 6 48:28+20 48
5 Κοψαχείλα 26 14 5 7 46:24+22 47
6 Αλσούπολη 26 14 5 7 43:29+14 47
7 Καματερό 26 13 7 6 38:21+17 46
8 Αγία Ελεούσα 26 11 7 8 40:35+5 40
9 Λυκόβρυση 26 9 8 9 32:26+6 35
10 Κολωνός 26 11 2 13 44:48-4 35
11 ΑΟΝ Αργυρούπολης 26 10 4 12 30:34-4 34
12 ΑΕ Μεταμόρφωσης 26 7 10 9 29:32-3 31
13 Άμιλλα Περιστ. 26 5 5 16 19:53-34 20
14 Χαλκηδονικός 26 4 5 17 22:54-32 17
15 Νέα Σμύρνη 26 4 3 19 20:64-44 15
16 ΓΣ Καισαριανής 26 2 6 18 17:53-36 12
Β’ Κατηγορία 2ος όμιλος

Match Score
18/11/2017 15:00
Αττικός – Αμπελόκηποι
0 - 0
18/11/2017 15:00
Αρμενική – Χρυσούπολη
1 - 1
18/11/2017 15:00
Κηπούπολη – Υμηττός
2 - 0
18/11/2017 15:00
Ελευθερούπολη – Κεραμεικός
2 - 1
18/11/2017 15:00
Ποσειδών Γλυφ. – Ιλίσια 2004
0 - 1
18/11/2017 15:00
Αστέρας Ζωγρ. – Λαύρα Αργ.
0 - 1
19/11/2017 15:00
Βριλήσσια – Άγιαξ Ταύρου
0 - 0
19/11/2017 15:00
Μελίσσια – Απόλλων Χαλ.
0 - 5

Βαθμολογία
Pos   Team Pld W T L GoalsDiff Pts
1 Απόλλων Χαλ. 26 20 4 2 61:17+44 64
2 Άγιαξ Ταύρου 26 18 7 1 66:15+51 61
3 Κηπούπολη 26 17 5 4 48:19+29 56
4 Ελευθερούπολη 26 14 8 4 32:17+15 50
5 Βριλήσσια 26 15 5 6 34:20+14 50
6 Αστέρας Ζωγρ. 26 13 7 6 41:26+15 46
7 Λαύρα Αργ. 25 11 5 9 27:33-6 38
8 Ιλίσια 2004 25 7 8 10 24:26-2 29
9 Ποσειδών Γλυφ. 26 7 7 12 20:31-11 28
10 Αμπελόκηποι 26 7 6 13 25:42-17 27
11 Μελίσσια 26 6 6 14 21:46-25 24
12 Υμηττός 26 5 8 13 27:44-17 23
13 Κεραμεικός 26 7 1 18 21:46-25 22
14 Αρμενική 26 4 9 13 19:34-15 21
15 Χρυσούπολη 26 4 7 15 28:49-21 19
16 Αττικός 26 3 5 18 17:46-29 14
Β’ Κατηγορία 3ος όμιλος

Match Score
18/11/2017 15:00
Γκυζιακός – Ανθούπολη
0 - 0
18/11/2017 15:00
Γαλάτσι – ΑΟ Ιλίου
1 - 2
18/11/2017 15:00
ΑΟ Βύρων – Παπάγος
3 - 0
18/11/2017 15:00
Ιεράπολη – Αναγέννηση Πετρ.
0 - 1
18/11/2017 15:00
Καλαμάκι – Άγιος Δημήτριος
0 - 2
19/11/2017 15:00
Ατρόμητος Χαλ. – ΑΟ Γλυφάδας
0 - 2
19/11/2017 15:00
Άρης Χολαργού – Παράδεισος
0 - 1
19/11/2017 15:00
Θύελλα Αγ. Δημ. – Θεμιστοκλής
1 - 0

Βαθμολογία
Pos   Team Pld W T L GoalsDiff Pts
1 Θύελλα Αγ. Δημ. 26 16 8 2 38:15+23 56
2 ΑΟ Ιλίου 26 15 6 5 39:17+22 51
3 Ατρόμητος Χαλ. 26 14 6 6 45:26+19 48
4 Γαλάτσι 26 14 6 6 42:24+18 48
5 Άγιος Δημήτριος 26 14 5 7 31:15+16 47
6 Παπάγος 26 12 8 6 40:30+10 44
7 ΑΟ Βύρων 26 10 8 8 38:26+12 38
8 Ιεράπολη 26 9 8 9 24:26-2 35
9 Παράδεισος 26 8 9 9 22:26-4 33
10 Γκυζιακός 26 8 7 11 25:30-5 31
11 Άρης Χολαργού 26 8 5 13 26:38-12 29
12 Ανθούπολη 26 8 4 14 30:42-12 28
13 ΑΟ Γλυφάδας 26 8 3 15 28:39-11 27
14 Καλαμάκι 26 5 8 13 16:34-18 23
15 Αναγέννηση Πετρ. 26 5 6 15 27:60-33 21
16 Θεμιστοκλής 26 3 5 18 18:41-23 14
Γ’ Κατηγορία 1ος όμιλος

Match Score
18/11/2017 15:00
Φοίνικας Καλλ. – Δούρειος/Ολυμπιακός Κυψ.
1 - 1
18/11/2017 15:00
ΠΟ Ψυχικού – Ιπποκράτης
2 - 0
18/11/2017 15:00
Ελπίδα Αγ. Αναργ. – Ελαφρά Ταξιαρχία
4 - 1
18/11/2017 15:00
Πανθησειακός – Παγκράτι
0 - 0
19/11/2017 11:00
Ταταύλα – Βοτανικός
1 - 0
19/11/2017 15:00
Μαρούσι – Απόλλων Περιστ.
1 - 0
19/11/2017 15:00
Αίας Αθηνών – Διαγόρας Αιγάλεω
1 - 2

Βαθμολογία
Pos   Team Pld W T L GoalsDiff Pts
1 ΠΟ Ψυχικού 24 18 4 2 58:14+44 58
2 Ελπίδα Αγ. Αναργ. 24 17 3 4 63:24+39 54
3 Βοτανικός 24 16 2 6 60:22+38 50
4 Παγκράτι 24 15 2 7 49:32+17 47
5 Ιπποκράτης 24 14 2 8 40:28+12 44
6 Δούρειος/Ολυμπιακός Κυψ. 24 13 3 8 40:29+11 42
7 Ταταύλα 24 12 4 8 37:28+9 40
8 Πανθησειακός 24 10 2 12 33:330 32
9 Διαγόρας Αιγάλεω 24 10 2 12 31:40-9 32
10 Μαρούσι 24 9 3 12 36:35+1 30
11 Απόλλων Περιστ. 24 6 2 16 24:48-24 20
12 Φοίνικας Καλλ. 24 6 2 16 26:51-25 20
13 Ελαφρά Ταξιαρχία 24 6 1 17 19:58-39 19
14 Αίας Αθηνών 24 0 0 24 20:94-74 0
Γ’ Κατηγορία 2ος όμιλος

Match Score
18/11/2017 15:00
Αστέρας Χαϊδ. – Ηρακλής Περιστ.
0 - 2
19/11/2017 00:30
ΑΕ Περιστερίου – ΠΑΣ Αθηνών 1966
3 - 0
19/11/2017 12:00
Αστέρας Εξαρχείων – ΑΟ Κωφών
2 - 1
19/11/2017 12:00
Άτλας Κυψέλης – Νεοπεντελικός
2 - 6
19/11/2017 15:00
Ερμής Ηρακλείου – Κεραυνός Πετρ.
2 - 1
19/11/2017 15:00
Προμηθέας – ΑΕ Ιλίου
0 - 3

Βαθμολογία
Pos   Team Pld W T L GoalsDiff Pts
1 Νεοπεντελικός 23 17 4 2 73:19+54 55
2 Αστέρας Εξαρχείων 23 12 7 4 34:21+13 43
3 Ηρακλής Περιστ. 22 11 9 2 32:16+16 42
4 ΑΕ Ιλίου 22 13 3 6 44:30+14 42
5 Άτλας Κυψέλης 22 12 5 5 49:31+18 41
6 Αστέρας Χαϊδ. 22 11 6 5 61:27+34 39
7 Ερμής Ηρακλείου 22 11 6 5 41:22+19 39
8 ΑΕ Περιστερίου 22 11 6 5 38:24+14 39
9 Κεραυνός Πετρ. 22 8 4 10 37:36+1 28
10 Προμηθέας 22 6 1 15 34:63-29 19
11 ΑΟ Κωφών 22 2 2 18 24:63-39 8
12 ΠΑΣ Αθηνών 1966 22 1 2 19 16:70-54 5
13 Ειρήνη Πετρ. 22 1 1 20 14:75-61 4
Γ’ Κατηγορία 3ος όμιλος

Match Score
18/11/2017 15:00
Κηφισιά 2010 – Θύελλα Περιστ.
6 - 2
18/11/2017 15:00
Τριφυλλιακός – Πλάτων
3 - 1
18/11/2017 15:00
Φωστήρας Καισ. – Αρίων
0 - 2
18/11/2017 15:00
Πράσινα Πουλιά – Ορφέας Αιγάλεω
1 - 2
19/11/2017
Γαλαξίας – Εθνικός Αστέρας
1 - 2
19/11/2017 12:00
Τόλμη Περιστ. – Κορωνίδα
1 - 1

Βαθμολογία
Pos   Team Pld W T L GoalsDiff Pts
1 Κηφισιά 2010 23 19 4 0 74:21+53 61
2 Εθνικός Αστέρας 23 14 5 4 57:25+32 47
3 ΑΕ Αιγάλεω 22 11 7 4 50:26+24 40
4 Τριφυλλιακός 22 12 4 6 37:31+6 40
5 Πλάτων 22 10 6 6 44:38+6 36
6 Γαλαξίας 22 8 3 11 30:32-2 27
7 Κορωνίδα 22 7 6 9 23:27-4 27
8 Ορφέας Αιγάλεω 22 7 5 10 29:42-13 26
9 Θύελλα Περιστ. 22 7 4 11 39:52-13 25
10 Τόλμη Περιστ. 22 6 5 11 27:43-16 23
11 Πράσινα Πουλιά 22 6 4 12 31:42-11 22
12 Αρίων 22 6 1 15 28:49-21 19
13 Φωστήρας Καισ. 22 3 2 17 17:58-41 11
Γ’ Κατηγορία 4ος όμιλος

Match Score
19/11/2017 09:00
Κρόνος Αθηνών – Δάσος Χαϊδ.
2 - 0
19/11/2017 09:00
Δάφνη Αθηνών – Άρης Καλαμακίου
1 - 1
19/11/2017 11:00 Αναβολή
Λαρισαϊκός – Πανιώνιος Καισ.
2 - 4
19/11/2017 15:00
Κρόνος Αιγάλεω – Πέρα Κλουμπ
1 - 5
19/11/2017 15:00
Ατρόμητος Μετ. – ΑΟΝΦ Άτταλος
0 - 1
19/11/2017 15:00
Πατήσια – Λέοντες
1 - 1

Βαθμολογία
Pos   Team Pld W T L GoalsDiff Pts
1 ΑΟΝΦ Άτταλος 22 16 2 4 58+42 50
2 Νίκη Αλίμου 22 14 6 2 42+32 48
3 Ατρόμητος Μετ. 22 15 1 6 52+31 46
4 Άρης Καλαμακίου 21 13 3 5 34+9 42
5 Πανιώνιος Καισ. 21 13 2 6 48+22 41
6 Πέρα Κλουμπ 22 9 4 9 42+5 31
7 Δάσος Χαϊδ. 23 9 2 12 36-16 29
8 Κρόνος Αθηνών 21 7 6 8 23+1 27
9 Λέοντες 22 8 3 11 39-4 27
10 Πατήσια 22 7 4 11 31-9 25
11 Λαρισαϊκός 21 8 1 12 41-17 25
12 Δάφνη Αθηνών 22 2 5 15 22-33 11
13 Κρόνος Αιγάλεω 23 1 1 21 20-63 4

stoplekto

Αρθρα απο stoplekto

Πειραιώτικα με τον Αντώνη….

Αντώνη Δαρζέντα27/04/2018

Λ. Κάλλας : «Το πρώτο βήμα έγινε.»

Αντώνη Δαρζέντα27/04/2018

Στις 6/5 Το Μπαράζ του Υπερπρωταθλητή

Αντώνη Δαρζέντα26/04/2018

Η Ε.Π.Σ.ΠΕΙΡΑΙΑ  ενημερώνει για τα play off/out

Αντώνη Δαρζέντα26/04/2018

Νέος πρόεδρος στη Δάφνη Ταμπουρίων ο Ν. Αντωναράκης

Φώτη Περιφάνη26/04/2018

Οι αγώνες του σαββατοκύριακου στην ΕΠΣΑΝΑ

ΣΥΝΤΑΚΤΙΚΗ ΟΜΑΔΑ26/04/2018
error: Content is protected !!