stoplekto

Αποτελέσματα ΕΠΣΑ (16-17/12)

Αποτελέσματα ΕΠΣΑ (16-17/12)

Α’ Κατηγορία 1ος όμιλος

Match Score
16/12/2017 15:00
Ήφαιστος Περιστ. Παλαιό Φάληρο
1 - 0
16/12/2017 15:00
Ηράκλειο Τράχωνες Αλίμου
1 - 0
17/12/2017 15:00
Δόξα Βύρωνος Άγιοι Ανάργυροι
1 - 2
17/12/2017 15:00
Αγία Παρασκευή Ολυμπιακός Λιοσίων
2 - 0
17/12/2017 15:00
Θρίαμβος Χαϊδ. – Τερψιθέα
1 - 1
17/12/2017 15:00
ΠΑΟ Ρουφ Αθηναϊκός
3 - 0
17/12/2017 15:00
Κένταυρος Βριλ. Νέα Ιωνία
2 - 1
17/12/2017 15:00
Θρίαμβος Αθηνών Μικρασιατικός Καισ.
0 - 2

Βαθμολογία
Pos   Team Pld W T L GoalsDiff Pts
1 Αγία Παρασκευή 16 10 3 3 30 - 16+14 33
2 Ολυμπιακός Λιοσίων 17 9 6 2 20 - 12+8 33
3 Ηράκλειο 17 9 5 3 34 - 18+16 32
4 Άγιοι Ανάργυροι 15 10 2 3 23 - 9+14 32
5 Ήφαιστος Περιστ. 17 10 2 5 21 - 14+7 32
6 ΠΑΟ Ρουφ 16 9 4 3 25 - 15+10 31
7 Τράχωνες Αλίμου 16 8 3 5 20 - 15+5 27
8 Παλαιό Φάληρο 16 6 6 4 22 - 16+6 24
9 Θρίαμβος Χαϊδ. 16 6 4 6 17 - 19-2 22
10 Δόξα Βύρωνος 16 5 2 9 13 - 17-4 17
11 Κένταυρος Βριλ. 16 4 3 9 16 - 26-10 15
12 Μικρασιατικός Καισ. 16 4 2 10 17 - 26-9 14
13 Αθηναϊκός 16 4 2 10 15 - 27-12 14
14 Τερψιθέα 16 3 4 9 19 - 32-13 13
15 Θρίαμβος Αθηνών 16 3 2 11 12 - 25-13 11
16 Νέα Ιωνία 16 3 2 11 13 - 30-17 11
Α’ Κατηγορία 2ος όμιλος
 

Match Score
16/12/2017 15:00
Χαλάνδρι Πετράλωνα
1 - 1
16/12/2017 15:00
Πεύκη Χαϊδάρι
0 - 2
16/12/2017 15:00
Χολαργός ΑΟ Περιστερίου
1 - 1
16/12/2017 15:00
Φωστήρας Ηλ. Ηλιούπολη
1 - 1
16/12/2017 15:00
Αθηναΐδα Άρης Πετρ.
1 - 1
17/12/2017 11:00
Σούρμενα Άγιος Θωμάς
5 - 1
17/12/2017 15:00
Χαραυγιακός Διάνα Ηλ.
3 - 0
17/12/2017 15:00
ΓΣ Αργυρούπολης Πανερυθραϊκός
1 - 0

Βαθμολογία
Pos   Team Pld W T L GoalsDiff Pts
1 Άρης Πετρ. 17 10 5 2 31:15+16 35
2 Πετράλωνα 17 10 3 4 24:14+10 33
3 Χαραυγιακός 16 8 4 4 32:15+17 28
4 Σούρμενα 16 7 6 3 28:16+12 27
5 Χολαργός 17 6 7 4 19:14+5 25
6 ΓΣ Αργυρούπολης 16 5 8 3 18:15+3 23
7 Ηλιούπολη 17 6 5 6 21:19+2 23
8 Χαϊδάρι 16 6 4 6 24:19+5 22
9 ΑΟ Περιστερίου 16 5 6 5 22:20+2 21
10 Πανερυθραϊκός 17 4 9 4 13:11+2 21
11 Πεύκη 17 5 6 6 18:23-5 21
12 Διάνα Ηλ. 17 6 2 9 20:26-6 20
13 Χαλάνδρι 16 3 8 5 17:18-1 17
14 Φωστήρας Ηλ. 17 4 5 8 15:27-12 17
15 Άγιος Θωμάς 17 3 3 11 19:48-29 12
16 Αθηναΐδα 17 1 7 9 15:36-21 10
Β’ Κατηγορία 1ος όμιλος

Match Score
16/12/2017 15:00
Κοψαχείλα – Κολωνός
1 - 1
16/12/2017 15:00
Καματερό – Αίμος Πετρ.
0 - 0
17/12/2017 11:00
Φοίνικας Περιστ. – Δάφνη Παλ. Φαλ.
2 - 0
17/12/2017 13:30
ΓΣ Καισαριανής – Λυκόβρυση
1 - 1
17/12/2017 15:00
Άμιλλα Περιστ. – Αγία Ελεούσα
1 - 2
17/12/2017 15:00
ΑΟΝ Αργυρούπολης – Αλσούπολη
0 - 2
17/12/2017 15:00
Ιάσων – Νέα Σμύρνη
3 - 0
17/12/2017 15:00
ΑΕ Μεταμόρφωσης – Χαλκηδονικός
2 - 2

Βαθμολογία
Pos   Team Pld W T L GoalsDiff Pts
1 Κοψαχείλα 16 12 1 3 35:13+22 37
2 Δάφνη Παλ. Φαλ. 16 11 2 3 27:8+19 35
3 Αίμος Πετρ. 16 8 4 4 38:21+17 28
4 Καματερό 15 7 6 2 17:9+8 27
5 Αλσούπολη 15 8 3 4 22:16+6 27
6 Ιάσων 15 7 3 5 19:16+3 24
7 ΑΕ Μεταμόρφωσης 15 5 8 2 23:13+10 23
8 Κολωνός 16 7 2 7 28:27+1 23
9 ΑΟΝ Αργυρούπολης 15 7 2 6 15:18-3 23
10 Φοίνικας Περιστ. 15 6 4 5 29:20+9 22
11 Αγία Ελεούσα 15 6 3 6 18:21-3 21
12 Λυκόβρυση 15 4 5 6 20:15+5 17
13 Άμιλλα Περιστ. 16 3 2 11 14:41-27 11
14 ΓΣ Καισαριανής 15 1 5 9 7:22-15 8
15 Νέα Σμύρνη 16 2 2 12 9:42-33 8
16 Χαλκηδονικός 15 1 4 10 11:30-19 7
Β’ Κατηγορία 2ος όμιλος

Match Score
16/12/2017 15:00
Ποσειδών Γλυφ. – Χρυσούπολη
1 - 1
16/12/2017 15:00
Ελευθερούπολη – Άγιαξ Ταύρου
0 - 0
16/12/2017 15:00
Κηπούπολη – Απόλλων Χαλ.
3 - 1
16/12/2017 15:00
Αττικός – Αστέρας Ζωγρ.
0 - 1
16/12/2017 15:00
Κεραμεικός – Υμηττός
2 - 1
16/12/2017 15:00
Βριλήσσια – Λαύρα Αργ.
4 - 0
17/12/2017 15:00
Ιλίσια 2004 – Αμπελόκηποι
2 - 0
17/12/2017 15:00
Αρμενική – Μελίσσια
1 - 0

Βαθμολογία
Pos   Team Pld W T L GoalsDiff Pts
1 Άγιαξ Ταύρου 16 12 3 1 37:8+29 39
2 Απόλλων Χαλ. 15 12 1 2 33:9+24 37
3 Βριλήσσια 15 10 3 2 22:8+14 33
4 Ελευθερούπολη 16 9 5 2 23:12+11 32
5 Κηπούπολη 15 9 3 3 26:12+14 30
6 Αστέρας Ζωγρ. 16 9 3 4 20:13+7 30
7 Λαύρα Αργ. 16 7 3 6 15:20-5 24
8 Ιλίσια 2004 15 5 5 5 17:16+1 20
9 Υμηττός 16 4 5 7 20:25-5 17
10 Αμπελόκηποι 16 4 5 7 16:25-9 17
11 Ποσειδών Γλυφ. 16 4 3 9 10:21-11 15
12 Κεραμεικός 16 4 1 11 15:26-11 13
13 Μελίσσια 16 4 1 11 11:28-17 13
14 Αττικός 16 3 3 10 9:20-11 12
15 Χρυσούπολη 16 2 6 8 17:31-14 12
16 Αρμενική 16 1 4 11 8:25-17 7
Β’ Κατηγορία 3ος όμιλος

Match Score
16/12/2017 15:00
Καλαμάκι – ΑΟ Ιλίου
1 - 2
16/12/2017 15:00
Ιεράπολη – ΑΟ Γλυφάδας
2 - 1
16/12/2017 15:00
Γαλάτσι – Ατρόμητος Χαλ.
0 - 1
16/12/2017 15:00
ΑΟ Βύρων – Θεμιστοκλής
2 - 1
17/12/2017 15:00
Άγιος Δημήτριος – Ανθούπολη
2 - 0
17/12/2017 15:00
Άρης Χολαργού – Παπάγος
2 - 2
17/12/2017 15:00
Γκυζιακός – Θύελλα Αγ. Δημ.
0 - 1
17/12/2017 15:00
Παράδεισος – Αναγέννηση Πετρ.
2 - 1

Βαθμολογία
Pos   Team Pld W T L GoalsDiff Pts
1 ΑΟ Ιλίου 15 13 1 1 27:6+21 40
2 Θύελλα Αγ. Δημ. 16 10 5 1 26:8+18 35
3 Ατρόμητος Χαλ. 15 9 2 4 28:16+12 29
4 Γαλάτσι 15 8 3 4 22:16+6 27
5 Άγιος Δημήτριος 15 7 4 4 15:8+7 25
6 Παπάγος 15 6 4 5 22:20+2 22
7 Ιεράπολη 16 7 4 5 13:14-1 25
8 ΑΟ Βύρων 16 5 5 6 21:17+4 20
9 Παράδεισος 15 5 4 6 14:17-3 19
10 ΑΟ Γλυφάδας 15 5 1 9 16:21-5 16
11 Αναγέννηση Πετρ. 15 4 4 7 19:33-14 16
12 Άρης Χολαργού 15 4 3 8 13:24-11 15
13 Ανθούπολη 15 4 2 9 16:25-9 14
14 Γκυζιακός 15 3 4 8 12:21-9 13
15 Καλαμάκι 16 3 4 9 9:18-9 13
16 Θεμιστοκλής 15 3 2 10 15:24-9 11
Γ’ Κατηγορία 1ος όμιλος

Match Score
16/12/2017 15:00
Ελπίδα Αγ. Αναργ. – Απόλλων Περιστ.
1 - 0
16/12/2017 15:00
Φοίνικας Καλλ. – Μαρούσι
1 - 2
16/12/2017 15:00
ΠΟ Ψυχικού – Παγκράτι
3 - 0
17/12/2017 12:00
Βοτανικός – Δούρειος/Ολυμπιακός Κυψ.
2 - 0
17/12/2017 15:00
Ταταύλα – Ιπποκράτης
0 - 1
17/12/2017 15:00
Αίας Αθηνών – Πανθησειακός
2 - 5
17/12/2017 15:00
Ελαφρά Ταξιαρχία – Διαγόρας Αιγάλεω
0 - 4

Βαθμολογία
Pos   Team Pld W T L GoalsDiff Pts
1 ΠΟ Ψυχικού 13 12 1 0 37:7+30 37
2 Παγκράτι 13 9 1 3 25:13+12 28
3 Ελπίδα Αγ. Αναργ. 13 9 1 3 23:11+12 28
4 Ιπποκράτης 13 8 1 4 17:12+5 25
5 Ταταύλα 13 7 2 4 21:13+8 23
6 Βοτανικός 13 7 1 5 22:13+9 22
7 Δούρειος/Ολυμπιακός Κυψ. 13 6 2 5 19:15+4 20
8 Πανθησειακός 13 6 2 5 17:15+2 20
9 Διαγόρας Αιγάλεω 13 5 2 6 20:22-2 17
10 Μαρούσι 13 4 1 8 17:20-3 13
11 Φοίνικας Καλλ. 13 4 1 8 18:23-5 13
12 Ελαφρά Ταξιαρχία 13 4 1 8 9:23-14 13
13 Απόλλων Περιστ. 13 1 2 10 4:26-22 5
14 Αίας Αθηνών 13 0 0 13 12:48-36 0
Γ’ Κατηγορία 2ος όμιλος

Match Score
16/12/2017 15:00
ΑΕ Ιλίου – ΑΟ Κωφών
3 - 0
16/12/2017 15:00
Προμηθέας – Ηρακλής Περιστ.
1 - 3
17/12/2017 09:30
ΑΕ Περιστερίου – Κεραυνός Πετρ.
2 - 1
17/12/2017 11:00
ΠΑΣ Αθηνών 1966 – Νεοπεντελικός
0 - 6
17/12/2017 12:00
Αστέρας Εξαρχείων – Ερμής Ηρακλείου
1 - 0
17/12/2017 15:00
Άτλας Κυψέλης – Ειρήνη Πετρ.
5 - 0

Βαθμολογία
Pos   Team Pld W T L GoalsDiff Pts
1 Νεοπεντελικός 12 10 2 0 40:9+31 32
2 Άτλας Κυψέλης 12 7 2 3 26:17+9 23
3 Ηρακλής Περιστ. 12 5 7 0 18:9+9 22
4 Αστέρας Εξαρχείων 12 6 4 2 14:12+2 22
5 ΑΕ Περιστερίου 12 6 3 3 23:13+10 21
6 ΑΕ Ιλίου 12 6 3 3 23:18+5 21
7 Ερμής Ηρακλείου 12 5 5 2 26:14+12 20
8 Αστέρας Χαϊδ. 12 5 4 3 35:17+18 19
9 Κεραυνός Πετρ. 12 4 3 5 23:21+2 15
10 Προμηθέας 12 3 1 8 19:33-14 10
11 ΑΟ Κωφών 12 2 1 9 12:31-19 7
12 Ειρήνη Πετρ. 12 1 0 11 6:41-35 3
13 ΠΑΣ Αθηνών 1966 12 0 1 11 10:40-30 1
Γ’ Κατηγορία 3ος όμιλος

Match Score
16/12/2017 15:00
Ορφέας Αιγάλεω – Θύελλα Περιστ.
2 - 2
16/12/2017 15:00
Κηφισιά 2010 – Φωστήρας Καισ.
7 - 1
17/12/2017
Γαλαξίας – ΑΕ Αιγάλεω
2 - 1
17/12/2017 11:00
Τόλμη Περιστ. – Αρίων
3 - 1
17/12/2017 12:00
Πράσινα Πουλιά – Πλάτων
2 - 2
17/12/2017 12:15
Κορωνίδα – Εθνικός Αστέρας
2 - 2

Βαθμολογία
Pos   Team Pld W T L GoalsDiff Pts
1 Κηφισιά 2010 12 9 3 0 39:13+26 30
2 Εθνικός Αστέρας 12 7 3 2 41:20+21 24
3 Κορωνίδα 12 6 4 2 14:8+6 22
4 ΑΕ Αιγάλεω 12 6 3 3 30:13+17 21
5 Τριφυλλιακός 12 6 3 3 18:16+2 21
6 Γαλαξίας 12 6 1 5 18:16+2 19
7 Πλάτων 12 4 5 3 22:220 17
8 Ορφέας Αιγάλεω 12 4 3 5 14:18-4 15
9 Θύελλα Περιστ. 12 4 3 5 22:27-5 15
10 Αρίων 12 4 0 8 15:28-13 12
11 Πράσινα Πουλιά 12 3 2 7 15:24-9 11
12 Τόλμη Περιστ. 12 3 2 7 14:25-11 11
13 Φωστήρας Καισ. 12 0 0 12 7:39-32 0
Γ’ Κατηγορία 4ος όμιλος

Match Score
16/12/2017 15:00
Πανιώνιος Καισ. – Δάσος Χαϊδ.
2 - 0
17/12/2017 09:00
Κρόνος Αθηνών – Νίκη Αλίμου
1 - 3
17/12/2017 09:00
Κρόνος Αιγάλεω – Πατήσια
0 - 7
17/12/2017 11:00
Λαρισαϊκός – Λέοντες
4 - 1
17/12/2017 15:00
Άρης Καλαμακίου – Πέρα Κλουμπ
1 - 0
17/12/2017 15:00
Δάφνη Αθηνών – ΑΟΝΦ Άτταλος
1 - 5

Βαθμολογία
Pos   Team Pld W T L GoalsDiff Pts
1 Νίκη Αλίμου 12 9 2 1 25+21 29
2 ΑΟΝΦ Άτταλος 12 8 1 3 23+14 25
3 Πανιώνιος Καισ. 11 7 1 3 29+12 22
4 Ατρόμητος Μετ. 12 8 0 4 32+18 24
5 Πέρα Κλουμπ 12 6 2 4 27+11 20
6 Άρης Καλαμακίου 11 7 2 2 19+6 23
7 Δάσος Χαϊδ. 12 6 0 6 18-2 18
8 Λέοντες 12 4 3 5 19-6 15
9 Λαρισαϊκός 11 5 1 5 24-5 16
10 Κρόνος Αθηνών 11 3 2 6 10-5 11
11 Πατήσια 12 2 2 8 16-11 8
12 Δάφνη Αθηνών 12 0 5 7 10-17 5
13 Κρόνος Αιγάλεω 12 0 1 11 9-36 1

stoplekto

Αρθρα απο stoplekto

Πειραιώτικα με τον Αντώνη…..

Αντώνη Δαρζέντα20/01/2018

Αίσθηση με Χατζηπαναγιώτη ο ΑΟ Καραβάς

Αντώνη Δαρζέντα20/01/2018

Τρεις μεταγραφές ο Άρης Αμφιάλης

Αντώνη Δαρζέντα20/01/2018

Επένδυση για το μέλλον ο ΑΟ Καραβάς με Κουμεντάκο

Αντώνη Δαρζέντα19/01/2018

Οι διαιτητές των αγώνων της ΕΠΣΠ (20-21/1)

Αντώνη Δαρζέντα19/01/2018

Οι διαιτητές των αγώνων στην ΕΠΣΑΝΑ

ΣΥΝΤΑΚΤΙΚΗ ΟΜΑΔΑ19/01/2018
error: Content is protected !!